Table under/over Cup

Russia Cup 1-Cup Table
LIVE
  • semifinal
  •  
  • Zenit St. Petersburg 2
    Spartak Moscow 1
  •  
  • Ural 1
    Khimki 3
  •  
  • final
  •  
  • Zenit St. Petersburg 1
    Khimki 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Shinnik Yaroslavl 0
    Ural 2
  •  
  • Khimki 5
    Torpedo Moscow 1
  •  
  • Spartak Moscow 3
    CSKA Moscow 2
  •  
  • Terek Grozny 1
    Zenit St. Petersburg 2
  •  
  • 1/8
  •  
  • Torpedo Moscow 1
    Baltika 0
  •  
  • Spartak Moscow 2
    FC Rostov 1
  •  
  • Gazovik Orenburg 1
    Khimki 2
  •  
  • Zenit St. Petersburg 4
    Tom Tomsk 0
  •  
  • CSKA Moscow 1
    FC Ufa 0
  •  
  • Olimpiec Nizhny 2
    Shinnik Yaroslavl 2
  •  
  • Terek Grozny 5
    Luch Energiya 1
  •  
  • Ural 2
    Arsenal Tula 2
  •  
  • 1/16
  •  
  • Baltika 1
    Lokomotiv Moscow 1
  •  
  • Torpedo Moscow 2
    Krylya Sovetov Samara 0
  •  
  • Fakel 1
    Arsenal Tula 2
  •  
  • Chernomorets Novorossiysk 0
    Ural 2
  •  
  • Chertanovo Moscow 0
    Gazovik Orenburg 2
  •  
  • Olimpiec Nizhny 1
    FC Krasnodar 0
  •  
  • Khimki 3
    Rubin Kazan 0
  •  
  • Shinnik Yaroslavl 0
    FC Sochi 0
  •  
  • Mordovya 0
    FC Rostov 2
  •  
  • KamAZ 1
    Spartak Moscow 2
  •  
  • FC Alania Vladikavkaz 1
    CSKA Moscow 3
  •  
  • Chayka 0
    FC Ufa 1
  •  
  • FC Yenisey Krasnoyarsk 1
    Zenit St. Petersburg 2
  •  
  • Tom Tomsk 4
    FC Tambov 0
  •  
  • Luch Energiya 1
    Dinamo Moscow 0
  •  
  • SKA-Khabarovsk 2
    Terek Grozny 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Tyumen 0
    FC Yenisey Krasnoyarsk 1
  •  
  • Irtysh 0
    Tom Tomsk 2
  •  
  • Sakhalin 0
    SKA-Khabarovsk 2
  •  
  • Khimki 4
    Avangard Kursk 1
  •  
  • Leningradets 1
    Baltika 2
  •  
  • Zvezda Ryazan 1
    Chertanovo Moscow 4
  •  
  • Salyut Belgorod 1
    Fakel 3
  •  
  • KamAZ 2
    Neftekhimik 0
  •  
  • Shinnik Yaroslavl 1
    Tekstilshchik 0
  •  
  • Chernomorets Novorossiysk 3
    Torpedo Armavir 0
  •  
  • Akron Tolyatti 1
    Mordovya 1
  •  
  • Veles Moscow 3
    Torpedo Moscow 3
  •  
  • Inter Cherkessk 2
    Chayka 5
  •  
  • Ararat Moscow 0
    Olimpiec Nizhny 3
  •  
  • FC Alania Vladikavkaz 2
    FC Rotor Volgograd 1
  •  
  • FC Chita 0
    Luch Energiya 1
  •  
View full playoffHide full playoff