HT/FT Cup

Russia Cup 1-Cup Table
LIVE
  • semifinal
  •  
  • Lokomotiv Moscow 22
    FC Rostov 20
    03-04-2019 Lokomotiv Moscow
    2 - 2
    FC Rostov
    15-05-2019 FC Rostov
    0 - 2
    Lokomotiv Moscow
  •  
  • Ural 12
    Arsenal Tula 02
    03-04-2019 Ural
    1 - 0
    Arsenal Tula
    15-05-2019 Arsenal Tula
    2 - 2
    Ural
  •  
  • final
  •  
  • Lokomotiv Moscow 1
    Ural 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Ural 11
    Spartak Moscow 01
    07-03-2019 Ural
    1 - 0
    Spartak Moscow
    05-12-2018 Spartak Moscow
    1 - 1
    Ural
  •  
  • Arsenal Tula 14
    Gazovik Orenburg 12
    06-03-2019 Arsenal Tula
    1 - 1
    Gazovik Orenburg
    28-11-2018 Gazovik Orenburg
    2 - 4
    Arsenal Tula
  •  
  • Rubin Kazan 00
    Lokomotiv Moscow 11
    06-03-2019 Rubin Kazan
    0 - 1
    Lokomotiv Moscow
    05-12-2018 Lokomotiv Moscow
    1 - 0
    Rubin Kazan
  •  
  • FC Rostov 12
    FC Krasnodar 02
    24-02-2019 FC Rostov
    1 - 0
    FC Krasnodar
    05-12-2018 FC Krasnodar
    2 - 2
    FC Rostov
  •  
  • 1/8
  •  
  • Spartak Moscow 1
    Anzhi Makhachkala 0
  •  
  • FC Rostov 3
    Zenit St. Petersburg 1
  •  
  • Krylya Sovetov Samara 1
    FC Krasnodar 2
  •  
  • Terek Grozny 0
    Arsenal Tula 2
  •  
  • Lokomotiv Moscow 4
    FC Yenisey Krasnoyarsk 1
  •  
  • Ural 2
    Olimpiec Nizhny 0
  •  
  • Gazovik Orenburg 1
    Tyumen 0
  •  
  • Rubin Kazan 1
    Dinamo Moscow 0
  •  
  • 1/16
  •  
  • Tyumen 1
    CSKA Moscow 1
  •  
  • FC Tambov 1
    Krylya Sovetov Samara 2
  •  
  • Avangard Kursk 0
    FC Krasnodar 2
  •  
  • Baltika 2
    Lokomotiv Moscow 3
  •  
  • Torpedo Moscow 0
    Dinamo Moscow 1
  •  
  • Chayka 1
    Anzhi Makhachkala 2
  •  
  • Olimpiec Nizhny 0
    FC Ufa 0
  •  
  • Khimki 0
    Rubin Kazan 1
  •  
  • Chernomorets Novorossiysk 0
    Spartak Moscow 1
  •  
  • FC Volgar 0
    Zenit St. Petersburg 4
  •  
  • Luki-Energiya 1
    FC Yenisey Krasnoyarsk 2
  •  
  • Syzran-2003 0
    FC Rostov 4
  •  
  • SKA-Khabarovsk 3
    Terek Grozny 3
  •  
  • Sakhalin 1
    Arsenal Tula 2
  •  
  • Neftekhimik 2
    Ural 3
  •  
  • Dinamo Barnaul 0
    Gazovik Orenburg 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Torpedo Moscow 2
    Shinnik Yaroslavl 0
  •  
  • Chayka 2
    Torpedo Armavir 0
  •  
  • Dinamo Briansk 1
    Avangard Kursk 3
  •  
  • Chernomorets Novorossiysk 2
    Dinamo St Petersburg 1
  •  
  • Luki-Energiya 0
    Chertanovo Moscow 0
  •  
  • Kaluga 4
    FC Tambov 4
  •  
  • Tekstilshchik 2
    Khimki 3
  •  
  • FC Volgar 0
    Fakel 0
  •  
  • Syzran-2003 1
    FC Rotor Volgograd 1
  •  
  • Neftekhimik 1
    Mordovya 0
  •  
  • Znamya 0
    Baltika 1
  •  
  • Tyumen 2
    Sibir Novosibirsk 1
  •  
  • FC Chelyabinsk 0
    Olimpiec Nizhny 1
  •  
  • Dinamo Barnaul 0
    Tom Tomsk 0
  •  
  • Sakhalin 3
    Zenit Irkutsk 0
  •  
  • Luch Energiya 0
    SKA-Khabarovsk 2
  •  
View full playoffHide full playoff