Table under/over ÖFB Samsung Cup

Cup Table
LIVE
  • Round 2
  •  
  • Rapid Wien 0
    Salzburg 0
  •  
  • WSC Hertha 0
    Altach 0
  •  
  • ATSV Wolfsberg 0
    Wolfsberger AC 0
  •  
  • Vorwaerts Steyr 0
    Ried 0
  •  
  • Wattens 0
    Austria Wien 0
  •  
  • SC Wiener Viktoria 0
    LASK Linz 0
  •  
  • SK Austria Klagenfurt 0
    Sturm Graz 0
  •  
  • SKN St. Poelten 0
    Mattersburg 0
  •  
  • Amstetten 0
    BW Linz 0
  •  
  • SV St. Anna 0
    Dornbirn 0
  •  
  • SC Mannsdorf 0
    Kapfenberger SV 0
  •  
  • ASK Ebreichsdorf 0
    Admira Moedling 0
  •  
  • SC Gleisdorf 0
    SPG Pasching/LASK Juniors 0
  •  
  • Union Gurten 0
    SV Horn 0
  •  
  • Grazer AK 0
    FC Wacker Innsbruck 0
  •  
  • Austria Lustenau 0
    Floridsdorfer AC 0
  •  
  • Round 1
  •  
  • Schwaz 1
    Kapfenberger SV 3
  •  
  • Allerheiligen 1
    Rapid Wien 9
  •  
  • SC Neusiedl am See 1919 1
    Grazer AK 6
  •  
  • SV Leobendorf 0
    BW Linz 5
  •  
  • Union Edelweiss 0
    Admira Moedling 5
  •  
  • FCM Arkadia Traiskirchen 1
    SV Horn 5
  •  
  • SV St. Anna 1
    Kalsdorf 0
  •  
  • Voecklamarkt 2
    LASK Linz 6
  •  
  • Kufstein 1
    Altach 6
  •  
  • SAK Klagenfurt 0
    Wolfsberger AC 9
  •  
  • ATSV Stadl Paura 0
    Austria Lustenau 5
  •  
  • WSC Hertha 1
    Hohenems 0
  •  
  • SC Wiener Viktoria 2
    Hartberg 2
  •  
  • ASKOe Koettmannsdorf 0
    Austria Wien 9
  •  
  • SC Herz Pinkafeld 0
    Mattersburg 10
  •  
  • SV Gloggnitz 1
    SKN St. Poelten 2
  •  
  • FC Wolfurt 0
    Floridsdorfer AC 3
  •  
  • Parndorf 1
    Salzburg 7
  •  
  • Karabakh Wien 1
    SC Mannsdorf 2
  •  
  • Seekirchen 1
    Amstetten 4
  •  
  • SC Gleisdorf 4
    ASV Drassburg 0
  •  
  • Wiener SK 2
    Dornbirn 6
  •  
  • Union Gurten 1
    Zell am See 0
  •  
  • ASK Ebreichsdorf 2
    SV Lafnitz 1
  •  
  • ATSV Wolfsberg 4
    ASK Elektra 1
  •  
  • FC Kitzbuehel 0
    FC Wacker Innsbruck 7
  •  
  • Hall 1
    SPG Pasching/LASK Juniors 5
  •  
  • Bad Gleichenberg 2
    Vorwaerts Steyr 3
  •  
  • ASK-BSC Bruck/Leitha 0
    Ried 4
  •  
  • Langenegg 1
    SK Austria Klagenfurt 4
  •  
  • Treibach 1
    Wattens 2
  •  
  • USK Anif 1
    Sturm Graz 4
  •  
View full playoffHide full playoff