HT/FT Cup

Table
LIVE
  • semifinal
  •  
  • Sigma Olomouc 0
    Liberec 0
  •  
  • Sparta Prague 0
    Viktoria Plzen 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Sparta Prague 5
    Banik Ostrava 0
  •  
  • Slovacko 0
    Liberec 0
  •  
  • Viktoria Plzen 4
    Mlada Boleslav 2
  •  
  • Sigma Olomouc 3
    Jablonec 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • Slovacko 3
    Zizkov 1
  •  
  • Liberec 2
    Teplice 0
  •  
  • Banik Ostrava 2
    Slavia Prague 0
  •  
  • Budejovice 0
    Sparta Prague 4
  •  
  • Mlada Boleslav 3
    Zlin 1
  •  
  • FK Chlumec nad Cidlinou 3
    Viktoria Plzen 4
  •  
  • Sigma Olomouc 4
    Dukla Praha 0
  •  
  • Opava 0
    Jablonec 2
  •  
  • Round 3
  •  
  • FK Chlumec nad Cidlinou 2
    Bohemians 1905 1
  •  
  • Sigma Olomouc 4
    SK Lisen 2
  •  
  • Teplice 2
    Trinec 1
  •  
  • Jablonec 3
    Brno 2
  •  
  • Mlada Boleslav 4
    MFK Chrudim 2
  •  
  • Banik Ostrava 2
    Hradec Kralove 0
  •  
  • Liberec 3
    SK Prostejov 1
  •  
  • Jihlava 1
    Sparta Prague 2
  •  
  • Loko Vltavin 1
    Budejovice 4
  •  
  • Jiskra Domazlice 1
    Dukla Praha 3
  •  
  • Slavia Prague 8
    FK Slavoj Vysehrad 0
  •  
  • Hlucin 1
    Viktoria Plzen 3
  •  
  • Karvina 0
    Zizkov 2
  •  
  • FK Varnsdorf 1
    Zlin 2
  •  
  • Benesov 1
    Slovacko 3
  •  
  • Sokolov 0
    Opava 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Hlucin 4
    Vitkovice 2
  •  
  • Sokol Hostoun 1
    Jihlava 6
  •  
  • Admira Prague 1
    Hradec Kralove 2
  •  
  • Benesov 2
    Pardubice 1
  •  
  • FK TJ Stechovice 1
    Sokolov 4
  •  
  • TJ Sokol Lanzhot 1
    Banik Ostrava 3
  •  
  • SK Zapy 2
    Bohemians 1905 3
  •  
  • Odra Petrkovice 3
    Brno 4
  •  
  • Usti nad Orlici 0
    Budejovice 2
  •  
  • Kraluv Dvur 0
    Dukla Praha 2
  •  
  • Loko Vltavin 2
    FC Vlasim 1
  •  
  • FK MAS Taborsko 4
    FK Varnsdorf 4
  •  
  • Motorlet Praha 0
    FK Slavoj Vysehrad 5
  •  
  • Frydek-Mistek 1
    Karvina 3
  •  
  • Jiskra Domazlice 2
    Usti nad Labem 2
  •  
  • Viktoria Marianske Lazne 2
    Liberec 5
  •  
  • FK Prepere 0
    MFK Chrudim 1
  •  
  • 1.FC Olešnice u Bouzova 0
    Opava 6
  •  
  • Pisek 1
    Teplice 3
  •  
  • FK Chlumec nad Cidlinou 2
    Pribram 1
  •  
  • SK Tatran Zdírec nad Doubravou 0
    SK Lisen 4
  •  
  • Unicov 1
    Zlin 4
  •  
  • Slovan Velvary 0
    Zizkov 1
  •  
  • FC Slovan Rosice 1
    Sigma Olomouc 5
  •  
  • SFK Vrchovina 0
    Slovacko 5
  •  
  • Dolni Benesov 2
    SK Prostejov 3
  •  
  • Valasske Mezirici 0
    Trinec 5
  •  
View full playoffHide full playoff