World cup
22:00
 
Morocco
-
Portugal
02:00
 
England
-
France
England: Championship
19:00
 
Blackburn Rovers
-
Preston North End
19:30
 
Rotherham United
-
Bristol City
21:00
 
Reading
-
Coventry City
22:00
 
Sheffield United
-
Huddersfield Town
22:00
 
Millwall
-
Wigan Athletic
22:00
 
Middlesbrough
-
Luton Town
22:00
 
Blackpool
-
Birmingham City
22:00
 
Swansea City
-
Norwich City
22:00
 
Stoke City
-
Cardiff City
Friendlies
16:30
 
Elche
-
Genk
17:00
 
Celtic
-
Rennes
17:00
 
Girona
-
Nice
17:30
 
Lille
-
Valladolid
18:00
 
Rapid Bucuresti
-
Borussia Dortmund
18:00
 
Istanbul Basaksehir
-
Westerlo
18:00
 
PSV Eindhoven
-
Rakow Czestochowa
18:30
 
Mallorca
-
Mainz 05
18:30
 
Nantes
-
Dijon
19:00
 
Bochum
-
Karlsruher SC
19:00
 
Feyenoord
-
Oostende
19:00
 
Wolfsburg
-
FC Nordsjaelland
19:00
 
Osasuna
-
Lorient
19:00
 
Club Brugge
-
Excelsior
19:30
 
Borussia Dortmund
-
Fiorentina
20:00
 
Rangers
-
Bayer Leverkusen
20:00
 
SKN St. Poelten
-
LASK Linz
20:00
 
Augsburg
-
Grasshopper
20:00
 
Salernitana
-
Fenerbahce
20:00
 
Lens
-
Montpellier
20:00
 
Lugano
-
Monza
20:00
 
Leicester City
-
Troyes
20:30
 
Basel
-
Waldhof Mannheim
21:00
 
Fiorentina
-
Rapid Bucuresti
21:00
 
Udinese
-
West Ham United
22:00
 
Lens
-
Montpellier
22:00
 
Trabzonspor
-
Kasimpasa
22:00
 
Torino
-
Espanyol
23:00
 
FC Twente
-
Sparta Rotterdam
00:00
 
Real Betis
-
Manchester United
00:00
 
Olympiacos
-
Nottingham Forest
00:00
 
Galatasaray
-
Adana Demirspor
01:00
 
Real Sociedad
-
Anderlecht
Australia: Hyundai A-League
13:00
 
Wellington Phoenix
-
Western Sydney Wanderers FC
15:45
 
Sydney FC
-
Melbourne City FC
18:30
 
Perth Glory
-
Western United FC
Belgium: EXQI League
02:00
 
Oosterzonen
-
FCV Dender EH
China: Super League
14:00
 
Hebei CFFC
-
Beijing Guoan
18:00
 
Shenzhen FC
-
Changchun Yatai
18:30
 
Hangzhou Greentown
-
Meizhou Hakka
18:30
 
Guangzhou Evergrande
-
Guangzhou R&F F.C.
18:30
 
Chengdu Qianbao FC
-
Shanghai SIPG FC
19:00
 
Tianjin Teda
-
Henan Jianye
Cyprus: 1. Division
00:00
 
Anorthosis
-
Olympiakos Nicosia
00:00
 
Enosis Paralimni
-
Apollon Limassol
Cyprus: 2. Division
19:30
 
AEZ Zakakiou
-
Ayia Napa
19:30
 
Ypsonas
-
Omonia 29 Maiou
19:30
 
Ermis Aradippou
-
Olympias Lympion
19:30
 
Othellos Athienou
-
Omonia Aradippou
19:30
 
Peyia 2014
-
MEAP Nisou
19:30
 
PAEEK
-
PO Xylotympou 2006
Denmark: U17 League
18:00
 
Broendby U17
-
Lyngby U17
19:00
 
FC Nordsjaelland U17
-
Esbjerg U17
England: League 1
19:30
 
Shrewsbury Town
-
Bolton Wanderers
19:30
 
Ipswich Town
-
Peterborough United
21:00
 
Burton Albion
-
Derby County
21:00
 
Forest Green Rovers
-
Cheltenham Town
22:00
 
Accrington Stanley
-
Portsmouth
22:00
 
Bristol Rovers
-
Port Vale
22:00
 
Cambridge United
-
Plymouth Argyle
22:00
 
Exeter City
-
Sheffield Wednesday
22:00
 
Lincoln
-
Wycombe Wanderers
22:00
 
Milton Keynes Dons
-
Fleetwood Town
22:00
 
Morecambe
-
Charlton Athletic
22:00
 
Oxford United
-
Barnsley
England: League 2
20:00
 
Harrogate
-
Northampton Town
20:00
 
Carlisle United
-
Barrow
20:00
 
Crewe Alexandra
-
Leyton Orient
21:00
 
Rochdale
-
Stockport
22:00
 
Salford City
-
Walsall
22:00
 
Stevenage
-
Mansfield Town
22:00
 
Sutton United
-
Colchester United
22:00
 
Swindon Town
-
AFC Wimbledon
22:00
 
Grimsby Town
-
Tranmere Rovers
22:00
 
Newport County
-
Doncaster Rovers
England: National League
21:00
 
Boreham Wood
-
Southend United
22:00
 
Yeovil Town
-
Scunthorpe United
22:00
 
Woking
-
York City
22:00
 
Solihull Moors
-
Aldershot Town
22:00
 
Maidstone
-
Altrincham
22:00
 
Maidenhead United
-
Notts County
22:00
Hoãn
Gateshead FC
-
Dagenham & Redbridge
(-)
22:00
 
Halifax Town
-
Barnet
22:00
 
Chesterfield
-
Dorking Wanderers
22:00
 
Bromley
-
Wealdstone
22:00
 
Eastleigh
-
Wrexham
Macedonia: Vtora Liga
19:00
 
Teteks
-
Arsimi
19:00
 
Belasica
-
Ohrid
19:00
 
FK Sloga 1934 Vinica
-
FK Detonit Junior
19:00
 
Voska Sport
-
FK Borec
19:00
 
KF Gostivari
-
Karaorman
19:00
 
FK Besa
-
Lokomotiva
19:00
 
FK Sasa
-
Pelister
Germany: Regionalliga
19:00
 
Babelsberg
-
Energie Cottbus
19:00
 
ZFC Meuselwitz
-
Tennis Borussia
19:00
 
SV Lichtenberg 47
-
Greifswalder SV
20:00
 
Homburg
-
Freiberg
20:00
 
TSG Balingen
-
Aalen
20:00
 
TSV Steinbach
-
Bahlinger SC
20:00
 
Mainz 05 II
-
TSV Lehnerz
20:00
 
Hessen Kassel
-
FSV Frankfurt
20:00
 
Kickers Offenbach
-
TuS RW Koblenz
20:00
 
VfB Stuttgart II
-
Wormatia Worms
20:00
 
Ulm
-
Eintracht Trier
20:00
 
SV Roedinghausen
-
Fortuna Koeln
20:00
Hoãn
FC Bocholt
-
Preußen Muenster
(-)
20:00
 
Borussia Moenchengladbach II
-
Dueren
20:00
 
SV Straelen
-
Oberhausen
20:00
 
Wattenscheid
-
RW Ahlen
20:00
 
SC Wiedenbrueck
-
Wuppertal
20:00
 
Carl Zeiss Jena
-
Lokomotive Leipzig
20:00
 
TSV Havelse
-
Kickers Emden
20:00
 
BSV Rehden
-
VfV Hildesheim
20:00
 
Luebeck
-
Bremer SV
20:00
 
Delmenhorst
-
1. FC Phoenix Luebeck
21:30
 
FC Koeln II
-
FC Kaan-Marienborn 07
22:00
 
SSV Jeddeloh
-
Hamburger SV II
Gibraltar: Premier League
22:00
 
Lions Gibraltar
-
Europa FC
00:30
 
Glacis United
-
St Joseph's
Greece: Football League
18:45
 
Kifisia FC
-
OF Ierapetra
19:45
 
PAS Irodotos
-
Kallithea
Guatemala: Premier League Guatemala
03:30
 
Coban Imperial
-
CSD Comunicaciones
Honduras: Liga Nacional
05:30
 
CD Motagua
-
CD Olimpia
India: I League
15:30
 
Sudeva
-
Churchill Brothers
India: ISL
19:00
 
FC Goa
-
Delhi Dynamos FC
21:00
 
Northeast United FC
-
Chennaiyin FC
Indonesia: Liga 1
15:00
 
Persib Bandung
-
Persebaya Surabaya
16:00
Hoãn
Barito Putera
-
PSIS
(-)
18:00
 
Persija Jakarta
-
Persik
18:15
Hoãn
Martapura
-
Persita
(-)
Iraq: Super League
18:00
 
Al Sinaah
-
Al Hedood
18:00
 
Al Naft
-
Al Talaba
18:00
 
Naft Al Wasat
-
Erbil
20:45
 
Zakho
-
Naft Misan
22:30
 
Al Shorta
-
Naft Al Junoob
Italy: Serie C1 A
20:30
 
Alessandria
-
Aquila Montevarchi
20:30
 
Reggio Audace
-
Olbia
20:30
 
San Donato
-
Imolese Calcio
20:30
 
Torres
-
Gubbio
20:30
 
Vis Pesaro
-
Romagna Centro
23:30
 
Lucchese
-
Carrarese
23:30
 
Pontedera
-
Fermana
23:30
 
Rimini
-
Matelica
23:30
 
Robur Siena
-
Fiorenzuola
Kenya: Premier League
19:00
 
Sofapaka
-
AFC Leopards
19:00
Hoãn
Ulinzi Stars
-
FC Talanta
(-)
19:00
Hoãn
Sofapaka
-
Tusker FC
(-)
19:00
Hoãn
Posta Rangers
-
Fortune Sacco FC
(-)
19:00
Hoãn
Nzoia United
-
Kakamega Homeboyz
(-)
19:00
Hoãn
Nairobi City Stars
-
KCB
(-)
19:00
Hoãn
Bandari
-
AFC Leopards
(-)
19:00
Hoãn
APS Bomett
-
Bidco United
(-)
19:00
 
Bidco United
-
Tusker FC
Luxembourg: National Division
21:00
 
US Hostert
-
FC Differdange 03
21:30
 
Union Titus Petange
-
FC Mondercange
22:00
 
Swift Hesperange
-
AS Jeunesse Esch
23:00
 
FC Victoria Rosport
-
UN Kaerjeng 97
Malta: Premier League
19:00
 
Pieta
-
Sirens FC
19:00
 
Birkirkara
-
Balzan FC
Netherlands: Topklasse
20:00
 
Lisse
-
Jong Sparta Rotterdam
20:30
 
OFC Oostzaan
-
IJsselmeervogels
20:30
 
SVV Scheveningen
-
Rijnsburgse Boys
20:30
 
Noordwijk
-
HHC
20:30
 
Excelsior Maassluis
-
Kozakken Boys
21:00
 
Quick Boys
-
TEC
21:00
 
Spakenburg
-
Koninklijke HFC
21:30
 
Jong FC Volendam
-
Katwijk
Portugal: League Cup
03:45
 
Oliveirense
-
Arouca
Romania: Liga I
00:00
 
Hermannstadt
-
FC Viitorul Constanta
San Marino: Campionato
21:00
 
San Giovanni
-
Domagnano
21:00
 
Cosmos
-
Tre Penne Galazzano
21:00
 
SP Libertas
-
Juvenes/Dogana
21:00
 
Faetano
-
Cailungo
Scotland: Ramsdens Cup
21:00
 
Elgin City
-
Clyde
22:00
 
Kelty Hearts
-
Linfield
22:00
 
Queen's Park
-
Montrose
22:00
 
Raith Rovers
-
Greenock Morton
22:00
 
Hamilton Academical
-
Inverness CT
Wales: Premier Division
20:00
 
Flint Town United
-
Cardif Met University
20:00
 
Connah's Quay
-
Aberystwyth
Slovenia: PrvaLiga
19:00
 
NK Bravo
-
Koper
Spain: Liga Adelante
01:00
 
Villarreal B
-
Tenerife
01:00
 
FC Andorra
-
Leganes
03:00
 
Zaragoza
-
Huesca
Spain: Segunda B
23:00
 
Celta Vigo B
-
Leonesa
23:00
 
Real Sociedad B
-
La Nucia
00:00
 
San Fernando CD
-
Algeciras
00:00
 
Numancia
-
Logrones
00:00
 
Eldense
-
SD Amorebieta
00:00
 
Real Madrid Castilla
-
CF Talavera de la Reina
Syria: 1. Division
18:00
 
Al-Majd
-
Al-Jazira
Tunisia: 1. Division
20:00
 
Esperance
-
CS Sfaxien
Belgium: Belgian Third league
01:30
 
Thes Sport
-
Rupel Boom
01:30
 
Francs Borains
-
Patro Eisden
01:30
 
Gent U23
-
FC Liege
02:00
 
Sporting Charleroi U23
-
Olympic Charleroi
02:00
 
Hoogstraten
-
Ninove
02:00
 
RAAL La Louviere
-
Dessel
02:00
 
KSK Heist
-
Izegem
England: National League North/South
19:30
 
Dartford
-
Bath City
21:00
 
Chorley
-
Telford
21:00
 
Buxton
-
Peterborough Sports
21:00
 
Slough Town
-
Havant and Waterlooville
22:00
 
King's Lynn Town
-
Bradford PA
22:00
 
Scarborough Athletic
-
Brackley Town
22:00
 
Southport
-
Boston United
22:00
 
Spennymoor Town FC
-
Hereford
22:00
 
Kidderminster Harriers
-
Blyth Spartans
22:00
 
Kettering Town FC
-
AFC Fylde
22:00
 
Gloucester City
-
Darlington 1883
22:00
 
Farsley Celtic AFC
-
Leamington
22:00
 
Chester FC
-
Alfreton Town
22:00
 
Banbury United
-
Curzon
22:00
 
Concord Rangers
-
Hungerford Town
22:00
 
Chippenham Town
-
Ebbsfleet United
22:00
 
Welling United
-
Taunton Town
22:00
 
Tonbridge Angels
-
Weymouth
22:00
 
St.Albans
-
Chelmsford
22:00
 
Hampton & Richmond
-
Cheshunt
22:00
 
Farnborough
-
Hemel Hempstead
22:00
 
Eastbourne Borough
-
Oxford City
22:00
 
Dover
-
Worthing
England: Evo-Stik League
20:00
 
Brightlingsea Regent
-
Horsham
20:00
 
Folkestone Invicta
-
Bognor Regis Town
20:00
 
Lewes
-
Canvey
20:00
 
Potters Bar Town
-
Margate
20:00
 
Nantwich Town
-
Lancaster City
20:00
 
Belper Town
-
Marske United
20:00
 
Ashton United
-
Liversedge
20:00
 
Whitby
-
Matlock Town
20:00
 
Stalybridge
-
South Shields
20:00
 
Stourbridge
-
Alvechurch
20:00
 
Needham Market
-
AFC Rushden & Diamonds
20:00
 
Poole Town FC
-
Winchester City
21:00
 
Bishop's Stortford
-
Herne Bay
21:00
 
Hornchurch
-
Kingstonian
21:00
 
Wingate & Finchley
-
Carshalton Athletic
21:00
 
Bamber Bridge
-
Stafford Rangers
21:00
 
Basford United
-
Royston Town
22:00
 
Billericay
-
Corinthian Casuals
22:00
 
Hastings
-
Bowers & Pitsea
22:00
 
Morpeth Town FC
-
Warrington Town
22:00
 
Marine
-
Guiseley
22:00
 
Gainsborough
-
Warrington Rylands
22:00
 
Atherton Colleries
-
FC United of Manchester
22:00
 
Radcliffe Borough
-
Hyde United
22:00
 
Bedford
-
Stratford Town
22:00
 
St. Ives Town FC
-
Bromsgrove Sporting
22:00
 
Redditch United
-
Hednesford
22:00
 
Nuneaton Town
-
Leiston
22:00
 
Mickleover Sports
-
Kings Langley FC
22:00
 
Ilkeston Town
-
Tamworth
22:00
 
Hitchin Town
-
Barwell FC
22:00
 
Coalville Town
-
Rushall Olympic
22:00
 
Harrow Borough
-
Tiverton
22:00
 
Chesham United
-
Plymouth Parkway
22:00
 
Beaconsfield SYCOB
-
Salisbury
22:00
 
Yate Town
-
Hendon
22:00
 
Weston Super Mare
-
Bracknell Town
22:00
 
Truro City
-
Hanwell Town
22:00
 
Swindon Supermarine
-
Hartley Wintney
22:00
 
North Leigh
-
Dorchester Town
22:00
 
Hayes & Yeading United
-
Metropolitan Police FC
22:00
 
Merthyr Town
-
Gosport Borough
France: CFA
20:30
 
Racing Club de France Colombes 92
-
St. Malo
21:00
 
Beauvais
-
Rennes B
21:00
 
Saint-Quentin
-
Boulogne
21:30
 
Wasquehal
-
Haguenau
22:00
 
FC Chartres
-
Blois
22:00
 
Furiani Agliani
-
ASM Belfort
22:00
 
Jura Sud
-
Evian Thonon Gaillard
22:00
 
Louhans Cuiseaux
-
Frejus Saint Raphael
23:00
 
St-Pryve St Hilaire
-
US Granvillaise
23:00
 
Voltigeurs de Chateaubriant
-
Caen B
23:00
 
Epinal
-
Metz B
23:00
 
Racing Besancon
-
Creteil
23:00
 
Colmar
-
Reims B
23:00
 
St. Priest
-
Marignane
23:00
 
RC Grasse
-
Sete
23:00
 
Monts Or Azergues
-
Moulins Yzeure
23:00
 
Olympique Saumur
-
Les Herbiers
23:00
 
Trelissac
-
Stade Bordelais
00:00
 
Evreux
-
Poissy
00:00
 
Chambly
-
Guingamp B
00:00
 
St Maur Lusitanos
-
Fleury Merogis U.S
00:00
 
Sainte Genevieve
-
Bobigny
00:00
 
Lorient B
-
Bergerac Perigord
00:00
 
Hyeres
-
Lyon la Duchere
00:00
 
Auxerre B
-
Aubagne
00:00
 
Lyon B
-
Toulon Var
00:00
 
Olympique Ales
-
Canet Roussillon
00:00
 
Chamalieres
-
Vierzon FC
00:00
 
Romorantin
-
Angers B
Germany: Oberliga
18:30
 
Turk Gucu Friedberg
-
FSV Fernwald
19:00
 
SpVg BW 90 Berlin
-
RSV Eintracht
19:00
 
Rostocker FC 1895
-
FSV Union Fuerstenwalde
19:00
 
1. FC Frankfurt
-
TSG Neustrelitz
19:00
 
Optik Rathenow
-
FC Mecklenburg Schwerin
19:00
 
Neuruppin
-
Eintracht Mahlsdorf
19:00
 
FC An der Fahner Hoehe
-
FSV Wacker Nordhausen
19:00
 
FC Grimma
-
VfL Halle 96
19:00
 
FC Eilenburg
-
Bischofswerdaer FV
19:00
 
SV Westerhausen
-
Plauen
19:00
 
Ludwigsfelder FC
-
VfB Auerbach
19:00
 
BW Zorbau
-
Union Sandersdorf
19:00
 
SC Freital
-
Einheit Wernigerode
19:00
 
FC Oberlausitz Neugersdorf
-
Einheit Rudolstadt
19:00
 
VfB Krieschow
-
Budissa Bautzen
19:00
 
TuS Dassendorf
-
Victoria Hamburg
19:00
 
Arminia Ludwigshafen
-
SV Auersmacher
19:00
 
BTS Neustadt
-
FC Union 60
19:30
 
TSV Bordesholm
-
Gruen-Weiss Siebenbaumen
20:00
 
Rotenburger SV
-
HSC Hannover
20:00
 
SV Ramlingen-Ehlershausen
-
FT Braunschweig
20:00
 
Schoeningen
-
Heeslinger SC
20:00
 
TuS Bersenbrueck
-
Lupo-Martini Wolfsburg
20:00
 
MTV Gifhorn
-
Arminia Hannover
20:00
 
SC Blau-Weiss 94 Papenburg
-
FC Hansa Lueneburg
20:00
 
SG Dynamo Schwerin
-
Staaken
20:00
 
FC Gievenbeck
-
SC Paderborn 07 II
20:00
 
FC Tuerkiye Wilhelmsburg
-
Altonaer FC 93
20:00
 
Eintracht Stadtallendorf
-
Unter-Flockenbach
20:00
 
Bayern Alzenau
-
FC Hanau 93
20:00
 
Adler Weidenhausen
-
SV Steinbach 1920
20:00
 
Union Neumuenster
-
SC Weiche Flensburg II
20:00
 
Pansdorf
-
TSB Flensburg
20:00
 
Heider SV
-
Husumer SV
20:00
 
FC Karbach
-
Eisbachtaler Sportfreunde
20:00
 
Kaiserslautern II
-
Pirmasens
20:00
 
OSC Bremerhaven
-
Blumenthaler SV
20:00
 
Vatan Sport Bremen
-
TuS Schwachhausen
20:00
 
SG Aumund-Vegesack
-
Leher
20:00
 
TuS Komet Arsten
-
TS Woltmershausen
21:00
 
ASC Dortmund
-
SpVgg Vreden
21:00
 
TuS Kirchberg
-
TSV Schott Mainz
21:30
 
Pfeddersheim
-
Ahrweiler BC
21:30
 
FV Engers
-
Alemannia Waldalgesheim
21:30
 
FV Dudenhofen
-
FSV Jaegersburg
21:30
 
Hertha Wiesbach
-
TuS Mechtersheim
22:00
 
SV Schermbeck 2020
-
TuS Erndtebrueck
22:00
 
FC 1906 Erlensee
-
RW Walldorf
22:00
 
TuSpo Surheide
-
Geestemuende
22:15
 
Preussen Muenster II
-
Victoria Clarholz
00:00
 
Oldenburger SV
-
FC Dornbreite Luebeck
Italy: Serie D
20:30
 
Seregno
-
Real Calepina
Malta: Second Malta league
17:00
 
Swieqi United F.C.
-
Mqabba
19:30
 
Mtarfa
-
Sliema Wanderers
Portugal: Portuguese Third Division
18:00
 
Sporting CP B
-
Amora FC
02:00
 
Uniao de Leiria
-
Real SC
Scotland: 3. Division
22:00
 
East Fife
-
Bonnyrigg Rose Athletic
22:00
 
Stenhousemuir
-
Forfar Athletic
Scotland: Highland/Lowland
20:00
 
Spartans FC
-
Gretna FC 2008
20:00
 
Cowdenbeath
-
Celtic B
21:00
 
Brechin City
-
Deveronvale
21:00
 
Clachnacuddin
-
Keith
21:00
 
Strathspey Thistle
-
Buckie Thistle
22:00
 
Banks O'Dee
-
Brora Rangers
22:00
 
Forres Mechanics
-
Inverurie Loco Works
22:00
 
Fraserburgh
-
Lossiemouth
22:00
 
Nairn County
-
Formartine Utd
22:00
 
Turriff United
-
Wick Academy
22:00
 
Rothes
-
Huntly
22:00
 
Dalbeattie Star
-
Bo'ness United
22:00
 
Berwick Rangers
-
Edinburgh University
22:00
 
East Stirlingshire
-
Civil Service Strollers
22:00
 
Stirling University FC
-
Tranent Juniors
22:00
 
East Kilbride
-
Edusport Academy
22:00
 
Hearts B
-
BSC Glasgow
23:00
 
Rangers B
-
Cumbernauld Colts
Thailand: Second Thailand league
17:30
 
Rayong FC
-
Chainat FC
18:00
 
Nakhon Si United
-
Ayutthaya United FC
18:30
 
Krabi FC
-
JL Chiangmai United FC
19:00
 
Customs United
-
Raj-Pracha BTU
Wales: Cymru Alliance
21:00
 
Cwmbran Celtic
-
Trefelin BGC
21:00
 
Pontardawe Town
-
Cambrian & Clydach
21:00
 
Ynyshir Albions FC
-
Llantwit Major
21:30
 
Penrhyncoch FC
-
Guilsfield FC
21:30
 
Goytre United
-
Ammanford
Zambia: 1. Division
20:00
 
Kansanshi
-
Nkana FC
20:00
 
FC MUZA
-
Lumwana Radiants
20:00
 
Kabwe Warriors
-
Nchanga Rangers
20:00
 
Green Eagles
-
Nkwazi
20:00
 
Zanaco
-
Green Buffaloes
20:00
 
NAPSA Stars FC
-
Prison Leopards
20:00
 
Zesco United
-
Forest Rangers
20:00
 
Power Dynamos
-
Red Arrows