England: Premier League
18:00
 
Tottenham
-
Southampton
20:15
 
Aston Villa
-
Manchester City
Spain: La Liga
18:00
 
Levante
-
Sevilla
18:00
 
Osasuna
-
Valencia
19:00
 
Real Betis
-
Athletic Bilbao
20:00
 
Alaves
-
Villarreal
20:00
 
Elche
-
Valladolid
21:00
 
Cadiz
-
Real Madrid
Germany: 1. Bundesliga
17:30
Postponed
Hertha Berlin
-
Freiburg
(-)
19:30
 
Borussia Dortmund
-
Union Berlin
19:30
 
Hoffenheim
-
Borussia Moenchengladbach
19:30
 
Werder Bremen
-
FSV Mainz
19:30
 
VfB Stuttgart
-
Wolfsburg
Italy: Serie A
17:30
 
AC Milan
-
Sassuolo
19:45
 
Genoa
-
Benevento
19:45
 
Udinese
-
Cagliari
19:45
 
Spezia
-
Inter
19:45
 
Juventus
-
Parma
19:45
 
Crotone
-
Sampdoria
19:45
 
Bologna
-
Torino
Copa Libertadores
01:30
Finished
Velez Sarsfield
2 - 3
Flamengo
(1-1)
01:30
Finished
Sporting Cristal
0 - 3
Sao Paulo
(0-1)
23:00
 
The Strongest
-
Boca Juniors
23:00
 
Deportivo La Guaira
-
Atletico MG
01:00
 
Universitario de Deportes
-
Palmeiras
01:00
 
Rentistas
-
Racing Club
01:00
 
Independiente del Valle
-
Defensa y Justicia
England: Championship
18:00
 
Rotherham
-
Middlesbrough
18:00
 
Millwall
-
Bournemouth
19:00
 
Stoke
-
Coventry
19:00
 
Wycombe
-
Bristol City
19:45
 
Birmingham
-
Nottingham Forest
19:45
 
Luton
-
Reading
19:45
 
Huddersfield
-
Barnsley
Copa Sudamericana
01:30
Finished
12 de Octubre
1 - 0
Rosario Central
(0-0)
01:30
Finished
Aucas
0 - 1
Atletico PR
(0-1)
23:15
 
Ceara
-
Jorge Wilstermann
23:15
 
San Lorenzo
-
Huachipato
AFC Champions League
11:00
Postponed
Johor Darul Ta'zim FC
-
Nagoya Grampus Eight
(-)
11:00
Postponed
Ceres-La Salle FC
-
Beijing Guoan
(-)
11:00
Postponed
Pohang Steelers
-
Ratchaburi FC
(-)
18:45
 
Lekhwiya
-
Esteghlal
20:00
 
Al Hilal
-
FC Istiklol
20:00
 
OTMK Olmaliq
-
Al-Ahli
21:15
 
Al Shorta
-
Al Ahli
France: FA Cup
17:45
 
PSG
-
Angers
20:10
 
Lyon
-
Monaco
CAF Confederations Cup
14:00
 
Orlando Pirates
-
ES Setif
14:00
 
Coton Sport
-
JS Kabylie
14:00
 
Nkana FC
-
Pyramids FC
14:00
 
Namungo FC
-
Raja Casablanca
17:00
 
Salitas
-
CS Sfaxien
17:00
 
NAPSA Stars FC
-
RSB Berkane
17:00
 
Diaraf
-
Etoile du Sahel
Friendlies
12:00
 
Mjoendalen
-
Sandefjord
14:00
 
Vaalerenga
-
Sarpsborg 08
14:00
 
Odds Ballklubb
-
Jerv
15:00
 
Rosenborg
-
Ranheim
16:00
 
Brann
-
Aasane
17:00
 
Sandnes
-
Viking
Portugal: Liga ZON Sagres
15:30
 
Santa Clara
-
Moreirense
17:00
 
Maritimo
-
Rio Ave
19:00
 
Braga
-
Boavista
21:15
 
Sporting CP
-
Belenenses
Turkey: Super Lig
14:00
 
Erzurum BB
-
Yeni Malatyaspor
14:00
 
Ankaragucu
-
Denizlispor
17:00
 
Galatasaray
-
Trabzonspor
Andorra: 1. Division
19:30
 
Penya Encarnada d'Andorra
-
UE Engordany
Argentina: Primera B Nacional
01:10
Finished
Club Atletico Mitre
1 - 2
Gimnasia Mendoza
(1-0)
Argentina: Copa Argentina
18:00
Postponed
CA Talleres Remedios de Escalada
-
Temperley
(-)
18:00
 
Huracan Las Heras
-
Estudiantes de Rio Cuarto
21:00
Postponed
Boca Unidos
-
Godoy Cruz
(-)
21:00
Postponed
Villa San Carlos
-
Sportivo Estudiantes
(-)
Australia: 2. Division
10:30
 
Brisbane Strikers
-
Capalaba
Australia: Youth 2
11:30
 
Lions FC U23
-
Brisbane Roar U23
Austria: tipp3-Bundesliga
17:30
 
Sturm Graz
-
Wolfsberger AC
17:30
 
Wattens
-
Salzburg
19:30
 
LASK Linz
-
Rapid Wien
Belarus: Cup
16:45
 
Shakhtyor Soligorsk
-
Isloch
18:45
 
BATE Borisov
-
Torpedo Zhodino
Brazil: State Leagues
01:30
Finished
Ferroviaria
1 - 2
Guarani
(1-1)
13:00
 
River AC
-
Picos
15:00
 
Parana Clube
-
Maringa FC
19:00
 
Vera Cruz
-
Retro FC
19:30
 
Sampaio Correa
-
Iape
19:30
 
Sao Jose MA
-
SE Juventude
19:30
 
Pinheiro MA
-
Moto Club MA
19:30
 
Imperatriz
-
Bacabal
19:30
 
ABC
-
ACD Potiguar
19:30
 
Brasiliense
-
Capital FC
19:30
 
Ceilandia
-
Santa Maria
19:45
 
4 de Julho
-
Tiradentes PI
20:00
 
Aguia de Maraba
-
Itupiranga SC
20:00
 
Parnahyba
-
Flamengo PI
20:00
 
Londrina EC
-
Toledo CW
20:00
 
Confianca
-
America EC
20:00
 
Dourados AC
-
Comercial MS
20:00
 
Operario MS
-
Uniao Camapuanense
20:00
 
Aquidauanense
-
Costa Rica EC
21:00
 
Remo
-
Castanhal EC
21:40
 
Coritiba
-
Azuriz
22:45
 
Santa Cruz
-
Salgueiro
23:30
 
Juazeirense
-
Vitoria
00:00
 
Botafogo PB
-
Treze
00:00
 
CRB
-
Clube Sociedade Esportiva
01:00
 
Inter de Limeira
-
Ituano FC
Brazil: State 2
02:00
Finished
Portuguesa
1 - 1
Sao Bernardo
(0-0)
02:00
Finished
XV de Piracicaba
0 - 0
Agua Santa
(0-0)
02:00
Finished
Audax Sao Paulo
1 - 1
Sertaozinho
(0-1)
02:00
Finished
Oeste FC
4 - 0
Red Bull Brasil
(2-0)
19:00
Postponed
Portuguesa Santista
-
Sao Bernardo
(-)
19:00
Postponed
EC Sao Bernardo
-
Portuguesa
(-)
19:00
Postponed
Rio Claro
-
Monte Azul
(-)
19:00
Postponed
Atibaia
-
Juventus SP
(-)
19:00
Postponed
Sertaozinho
-
Oeste FC
(-)
20:00
Postponed
Audax Sao Paulo
-
XV de Piracicaba
(-)
20:00
Postponed
Red Bull Brasil
-
Agua Santa
(-)
Bulgaria: A Grupa
14:00
 
Beroe
-
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
16:15
 
PFC CSKA-Sofia
-
Montana
18:30
 
Lokomotiv Plovdiv
-
Levski Sofia
Cameroon: 1. Division
13:30
 
Dragon
-
Feutcheu
13:30
 
Tonnerre Kalara
-
UMS de Loum
13:30
Postponed
Coton Sport
-
Les Astres
(-)
14:00
 
Young Sports Academy
-
New Stars
15:00
 
Panthere FC
-
APEJES FC
15:00
 
Avion FC
-
Eding Sport FC
15:00
 
Stade Renard
-
Union Douala
15:30
 
Canon Sportif
-
Colombe
15:30
 
Yafoot
-
AS Fortuna
China: Super League
11:00
27'
Qingdao Huanghai
0 - 0
Shijiazhuang Ever Bright
(-)
13:00
 
Henan Jianye
-
Shenzhen FC
Colombia: Torneo Aguila
01:40
Finished
Union Magdalena
1 - 1
Deportes Quindio
(0-1)
Colombia: Cup 1
21:15
 
Real Santander
-
Leones
Costa Rica: Primera Division
03:00
Finished
C.S. Cartagines
0 - 1
Sporting San Jose
(0-0)
22:00
 
Limon
-
Deportivo Saprissa
23:00
 
Guadalupe FC
-
Municipal Perez Zeledon
Croatia: 1. Division
15:00
 
NK Lokomotiva
-
NK Varazdin
17:05
 
NK Istra 1961
-
Rijeka
19:30
 
Osijek
-
Dinamo Zagreb
Croatia: 2. Division
16:00
 
Inter Zapresic
-
Medimurje
16:00
 
NK Kustosija
-
NK Dugopolje
16:00
 
Opatija
-
Junak
16:00
 
Hajduk Split B
-
HNK Orijent 1919
16:00
 
NK Sesvete
-
Dubrava Zagreb
16:00
 
Solin
-
Cibalia
16:00
 
Rudes
-
NK Croatia Zmijavci
Cyprus: 2. Division
14:00
 
PO Xylotympou 2006
-
Alki Oroklinis
Cyprus: Cup
16:00
 
AEL Limassol
-
Olympiakos Nicosia
18:00
 
APOEL Nicosia
-
Anorthosis
Czech Republic: Het league
14:00
 
Opava
-
Liberec
14:00
 
Slovacko
-
Brno
14:00
 
Teplice
-
Viktoria Plzen
14:00
 
Pribram
-
Bohemians 1905
16:00
 
Pardubice
-
Sparta Prague
18:30
 
Slavia Prague
-
Zlin
Czech Republic: Druha League
16:00
 
MFK Chrudim
-
Hradec Kralove
16:00
 
Dukla Praha
-
Blansko
Denmark: Superliga
17:00
 
Lyngby
-
SønderjyskE
17:00
 
AaB
-
OB
19:00
 
FC Nordsjælland
-
Brøndby IF
Denmark: U17 League
16:00
 
AaB U17
-
Esbjerg U17
DR Congo: Super League
13:30
 
JSK
-
RCK
15:30
Postponed
Sanga Balende
-
TP Mazembe
(-)
15:30
 
Maniema Union
-
AS Vita Club
15:30
Postponed
Motema Pembe
-
Saint-Eloi Lupopo
(-)
Ecuador: Serie B
01:00
Finished
Duros del Balon
3 - 4
Guayaquil SC
(0-1)
21:00
 
LDU Portoviejo
-
Cumbaya
21:00
 
Puerto Quito
-
Gualaceo SC
01:00
 
CD America de Quito
-
Chacaritas
Egypt: 1. Division
20:30
 
Al Ahly
-
Smouha SC
El Salvador: Primera Division
22:00
 
Municipal Limeno
-
CD Chalatenango
22:30
 
Jocoro FC
-
Firpo
Estonia: Meistriliiga
15:30
 
FC Kuressaare
-
Parnu JK Vaprus
17:30
 
Paide Linnameeskond
-
Nomme JK Kalju
18:00
 
Levadia Maardu
-
Trans Narva
France: National
18:00
 
Orleans
-
Le Mans
19:00
 
Villefranche Beaujolais
-
Creteil
Germany: 2. Bundesliga
17:30
 
Hannover 96
-
Jahn Regensburg
17:30
 
FC Heidenheim
-
Bochum
17:30
 
Paderborn
-
Osnabrueck
17:30
 
Fortuna Duesseldorf
-
St. Pauli
Germany: 3. Liga
18:00
 
Hansa Rostock
-
Wehen
18:00
 
Meppen
-
Magdeburg
18:00
 
Unterhaching
-
SV Tuerkguecue Ataspor
18:00
 
Saarbruecken
-
Waldhof Mannheim
18:00
 
Luebeck
-
Ingolstadt
Germany: Regionalliga
16:00
 
Hessen Kassel
-
Bahlinger SC
17:00
 
Elversberg
-
Aalen
18:30
 
Wuppertal
-
FC Wegberg-Beeck
Greece: Super League
15:15
 
Olympiacos
-
Asteras Tripolis
17:30
 
Aris Thessaloniki FC
-
PAOK Thessaloniki FC
19:30
 
AEK Athens
-
Panathinaikos
Greece: Football League
13:30
 
Xanthi
-
Panachaiki
13:30
 
Ionikos
-
Kissamikos FC
13:30
 
Trikala
-
OF Ierapetra
13:30
 
Doxa Dramas
-
Levadiakos
13:30
 
AE Karaiskakis
-
Diagoras Rodos
13:30
 
Apollon Larissa
-
Ergotelis
Guatemala: Premier League Guatemala
18:00
 
Coban Imperial
-
Club Xelaju
19:00
 
Deportivo Achuapa
-
Antigua Guatemala
20:00
 
Sanarate
-
Iztapa
22:00
 
Guastatoya
-
Deportivo Malacateco
22:00
 
CSD Municipal
-
CSD Comunicaciones
01:00
 
Sacachispas Chiquimula
-
Santa Lucia Cotzumalguapa
Honduras: Liga Nacional
22:06
 
CD Marathon
-
Real de Minas
22:36
 
CD Real Sociedad
-
Honduras Progreso
00:15
 
CD Vida
-
CD Motagua
Hungary: OTP BANK Liga
14:15
 
MTK Budapest
-
Varda SE
16:30
 
Diosgyori VTK
-
Puskas FC Academy
19:00
 
Mezokovesd SE
-
Videoton FC
19:15
 
Paksi SE
-
Budapest Honved
Israel: Cup
18:00
 
Bnei Sakhnin
-
Beitar Tel Aviv Ramla
18:30
 
FC Ashdod
-
Maccabi Tel Aviv
Italy: Serie C
14:00
 
Pro Vercelli
-
Lecco
14:00
 
Juve Stabia
-
Catanzaro
14:00
 
Foggia
-
Monopoli
Japan: J. League 2
10:00
65'
Tokyo Verdy
0 - 2
Kyoto Sanga FC
(0-1)
11:00
24'
Thespakusatsu Gunma
0 - 0
Fagiano Okayama FC
(-)
11:00
24'
Tochigi SC
0 - 1
Albirex Niigata
(-)
11:00
24'
Mito Hollyhock
0 - 0
JEF United Chiba
(-)
11:00
24'
Montedio Yamagata
1 - 0
V-Varen Nagasaki
(-)
11:00
24'
Machida Zelvia
0 - 0
FC Ryukyu
(-)
11:00
24'
Ventforet Kofu
2 - 0
SC Sagamihara
(-)
11:00
24'
Zweigen Kanazawa
1 - 1
Blaublitz Akita
(-)
11:00
24'
Jubilo Iwata
1 - 1
Omiya Ardija
(-)
11:00
24'
Ehime FC
0 - 0
Matsumoto Yamaga
(-)
11:00
24'
Giravanz Kitakyushu
0 - 0
Renofa Yamaguchi
(-)
Japan: 3
11:00
 
Gainare Tottori
-
FC Gifu
Japan: League Cup
10:00
68'
Vissel Kobe
0 - 1
Tokushima Vortis
(0-1)
10:00
66'
Kashiwa Reysol
1 - 0
Shonan Bellmare
(1-0)
11:00
24'
Sagan Tosu
0 - 0
Avispa Fukuoka
(-)
11:00
24'
Oita Trinita
0 - 0
FC Tokyo
(-)
11:00
24'
Sanfrecce Hiroshima
0 - 0
Vegalta Sendai
(-)
11:00
24'
Shimizu S-Pulse
0 - 0
Yokohama F.Marinos
(-)
11:00
24'
Yokohama FC
1 - 0
Urawa Red Diamonds
(-)
Kuwait: 1. Division
20:00
 
Al-Qadsia
-
Al Nasr
Lithuania: A Lyga
16:00
 
Hegelmann Litauen
-
FK Kauno Zalgiris
18:00
 
Banga Gargzdai
-
Nevezis
Luxembourg: National Division
18:30
 
CS Fola Esch
-
FC Wiltz 71
18:30
 
Swift Hesperange
-
FC Progres Niedercorn
18:30
 
FC Victoria Rosport
-
Union Titus Petange
18:30
 
US Mondorf les Bains
-
RM Hamm Benfica
18:30
 
FC Etzella Ettelbruck
-
F91 Dudelange
18:30
 
US Hostert
-
Una Strassen
18:30
 
FC Differdange 03
-
AS Jeunesse Esch
18:30
 
FC Rodange 91
-
Racing FC Union Luxembourg
Mexico: Ascenso MX
01:00
Finished
Mineros de Zacatecas
6 - 0
Alebrijes Oaxaca
(2-0)
03:15
After penalty
Cimarrones de Sonora
2 - 2
Venados FC
pen 4-3
(2-2)
23:00
 
CD Tepatitlan de Morelos
-
Dorados
Montenegro: Telekom 1. CFL
14:00
 
Jezero
-
Mladost Podgorica
Montenegro: 2. Division
14:00
 
Berane
-
Ibar
Poland: Ekstraklasa
17:00
 
Zaglebie Lubin
-
Wisla Krakow
17:00
 
Jagiellonia Bialystok
-
Stal Mielec
19:30
 
Piast Gliwice
-
Legia Warszawa
19:30
 
Cracovia
-
Wisla Plock
Poland: 1. Division
17:00
 
Arka Gdynia
-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Poland: 2. Division
12:00
 
Garbarnia
-
Motor Lublin
Romania: Liga I
14:45
 
FC Arges Pitesti
-
Chindia Targoviste
17:00
 
Botosani
-
CS Universitatea Craiova
19:30
 
Sepsi OSK
-
CFR Cluj
Romania: Liga II Serie A
15:00
 
ACS Energeticianul
-
Petrolul Ploiesti
Russia: Cup
14:00
 
Terek Grozny
-
Krylya Sovetov Samara
17:00
 
Lokomotiv Moscow
-
CSKA Moscow
Scotland: Premier League
18:00
 
Hibernian
-
Livingston
18:00
 
Hamilton Academical
-
Motherwell
19:00
 
St.Johnstone
-
Rangers
19:45
 
Aberdeen
-
Celtic
19:45
 
Kilmarnock
-
Dundee United
19:45
 
Ross County
-
St. Mirren
Serbia: Cup
16:00
 
FK Crvena zvezda
-
FK Radnik Surdulica
18:05
 
Vojvodina
-
Partizan Belgrade
Slovakia: 1. Division
15:30
 
Slavoj Trebisov
-
Podbrezova
Slovenia: PrvaLiga
14:00
 
Tabor
-
Mura
15:45
 
Olimpija Ljubljana
-
Koper
19:00
 
Gorica
-
NK Bravo
South Africa: 1. Division
14:00
 
Black Leopards
-
Vasco da Gama
14:00
 
Thanda Royal Zulu
-
Mamelodi Sundowns FC
16:00
 
Kaizer Chiefs
-
Cape Town City FC
16:00
 
SuperSport United
-
Lamontville Golden Arrows
South Africa: NFD Championship
14:00
 
Bizana Pondo Chiefs
-
Polokwane City
14:00
 
Pretoria Callies
-
Free State Stars
14:00
 
Cape Town All Stars
-
Ajax Cape Town
14:00
 
Real Kings FC
-
Richards Bay
South Korea: K League 1
11:00
27'
Ulsan Hyundai
0 - 0
Jeonbuk FC
(-)
11:30
 
Seongnam FC
-
Incheon United
11:30
 
Daegu FC
-
Suwon Bluewings
11:30
 
Jeju United
-
FC Seoul
Spain: Liga Adelante
18:00
 
Mirandes
-
Tenerife
Switzerland: Super League
17:15
 
Luzern
-
Lausanne
19:30
 
Lugano
-
St. Gallen
19:30
 
FC Vaduz
-
Basel
Taiwan: Division A
09:00
Finished
Air Source Development
1 - 2
Hasus TSU
(1-0)
09:00
Finished
Tainan City
2 - 1
Taipei City Tatung
(1-1)
12:00
 
Taicheng Lions
-
Taichung Futuro
12:00
 
CPC FC
-
Kaohsiung County Taipower
Tunisia: Ligue II
13:30
 
CS Hammam-Lif
-
Gafsa
13:30
 
ES Jerba Midoun
-
Club Olimpique de Medenine
Uganda: Super League
14:00
 
Mbarara City
-
KCCA FC
14:00
 
SC Villa
-
URA FC
Ukraine: Premier League
12:00
 
Veres Rivne
-
FC Minaj
Ukraine: Cup
14:00
 
Ahrobiznes Volochysk
-
Dynamo Kyiv
16:30
 
FC Olexandria
-
Zorya
Denmark: Danmarksserien
17:00
 
Fremad Valby
-
Ballerup-Skovlunde
17:30
 
B 1908
-
Birkeroed
17:30
 
GVI
-
Greve
17:30
 
Alleroed FK
-
Ledoeje-Smoerum Fodbold
17:30
 
Roskilde
-
Vordingborg
17:30
 
Koege Nord FC
-
Karlslunde IF
17:30
 
Ishoej BK
-
Avedoere
17:30
 
OKS
-
Kolding B
17:30
 
Hedensted
-
Ringkoebing
17:30
 
Marienlyst
-
Odder IGF
17:30
 
Varde
-
Tarup/Paarup
17:30
 
Horsens fS
-
B 1913
17:30
 
Silkeborg KFUM
-
IF Lyseng
17:30
 
Vejgaard
-
Saeby IF Skjold
17:30
 
Herning Fremad
-
Noerresundby
17:30
 
Kjellerup
-
FC Djursland
Germany: Oberliga
17:30
Postponed
SV Oberachern
-
FCA Walldorf II
(-)
17:30
Postponed
Dorfmerkingen
-
FSV 08 Bissingen
(-)
17:30
Postponed
FV Ravensburg
-
FC 08 Villingen
(-)
17:30
Postponed
FC Rielasingen-Arlen
-
1. CfR Pforzheim
(-)
17:30
Postponed
TSV Ilshofen
-
Noettingen
(-)
17:30
Postponed
FV Loerrach-Brombach
-
SV Linx
(-)
18:00
Postponed
Freiburger FC
-
Neckarsulmer Sport Union
(-)
18:00
Postponed
SV Sandhausen ll
-
Reutlingen
(-)
18:00
Postponed
Freiberg
-
FC Bruchsal
(-)
18:00
Postponed
Stuttgarter Kickers
-
Goeppinger SV
(-)
Iran: Azadegan League
16:30
 
Rayka Babol
-
Qashqai
Italy: Serie D
14:00
 
Delta Calcio Rovigo
-
Ambrosiana
14:00
 
Folgore Caratese
-
City of Varese
14:00
 
ASD Pineto
-
Matese
14:00
 
Castelfidardo
-
Atletico SFF
14:00
 
Lavello
-
Team Altamura
14:00
 
Gravina
-
Aversa Normanna
14:00
 
Casarano
-
ACD Nardo
14:00
 
Lornano Badesse
-
San Donato
14:00
 
Grassina
-
Robur Siena
14:00
 
Team Nuova Florida 2005
-
Afragolese
14:00
 
Insieme Formia
-
Giugliano
14:00
 
Monterosi
-
Cassino
14:00
 
Correggese
-
Rimini
14:00
 
Progresso
-
Mezzolara
14:00
 
Real Forte Querceta
-
GS Bagnolese
14:00
 
Rotonda
-
San Luca
14:00
 
Dattilo Noir
-
Licata
Portugal: Portuguese Third Division
15:00
 
Anadia
-
Trofense
Russia: Russian third league
08:00
Finished
Ural II
1 - 1
Krylya Sovetov Samara II
(0-1)
11:00
26'
Tuapse
0 - 0
Krasnodar 3
(-)
13:00
 
Forte Taganrog
-
SKA Rostov
13:00
 
Lada SOK
-
FC Orenburg II
13:00
 
Lada Togliati
-
NoSta
14:00
 
FK Makhachkala
-
Biolog Novokubansk
14:00
 
Mashuk-KMV
-
Legion Dynamo
14:00
 
Inter Cherkessk
-
Kuban Kholding
14:30
 
Zvezda Perm
-
KamAZ
15:00
 
Tyumen
-
Zenit Izhevsk
16:00
 
Dinamo Stavropol
-
Chernomorets Novorossiysk
Switzerland: Erste Liga Promotion
18:30
 
Bellinzona
-
Sion II
19:00
 
FC Muensingen
-
Basel II
19:00
 
SC Bruehl
-
FC Koeniz
Tanzania: Premier League
12:00
 
Ruvu Shooting
-
Mwadui
14:00
Postponed
Namungo FC
-
Simba SC
(-)
14:00
 
Polisi Morogoro
-
Mbeya City
14:00
 
Kagera Sugar
-
Simba SC
Turkey: Fourth Turkey league
13:00
 
Manisaspor
-
Edirnespor Genclik
13:00
 
Alemdag Spor 1877
-
Ankara Adliyespor
13:00
 
Payas Belediyespor 1975
-
Yeni Diyarbakirspor
13:00
 
Belediye Derince
-
Ofspor
13:00
 
Arnavutkoy Belediyespor
-
Kemer Tekirovaspor
13:00
 
Nevsehirspor Genclik
-
Kizilcabolukspor
13:00
 
Artvin Horaspor
-
Malatya Yesilyurt Belediyespor
13:00
 
Tire 1922 Spor
-
Fatsa Belediyespor
13:00
 
Fethiyespor
-
Tokatspor
13:00
 
Yomraspor
-
Agri 1970 Spor
13:00
 
Mardin Buyuksehir Basakspor
-
Erzin Belediyespor
13:00
 
Tepecikspor
-
Gengelkoy Futbol Yatirimlari
13:00
 
Tekirdagspor
-
Darica Genclerbirligi
13:00
 
Ceyhanspor
-
Halide Edip Adivar Spor
13:00
 
Kahta 02
-
Kutahyaspor
13:00
 
Karaman Belediyespor
-
Nazilli Belediyespor
13:00
 
Yeni Orduspor
-
Aksarayspor
13:00
 
Siirt IL Ozel Idaresispor
-
Adiyamanspor
13:00
 
Sultanbeyli Belediyespor
-
1954 Kelkit Belediyespor
13:00
 
Bursa Yildirim Spor
-
Turk Metal Kirikkalespor
13:00
 
Bayrampasa
-
Kozan Belediyespor
13:00
 
Duczespor
-
Bergama Belediyespor
13:00
 
Karakopru Belediyespor
-
Muglaspor
13:00
 
Kestelspor
-
Modafen FK
13:00
 
Sile Yildizspor
-
Batman Petrolspor
13:00
 
Golcukspor
-
Cizrespor
13:00
 
Kasimpasa Erokspor
-
Catalcaspor
13:00
 
Isparta 32 Spor
-
Arhavispor
13:00
 
Erbaaspor
-
Carsambaspor
13:00
 
Yeni Altindag Belediyespor
-
Karsiyaka
13:00
 
Elaziz Belediyespor
-
Yalovaspor
13:00
 
Osmaniyespor
-
Soma Spor Dernegi
Zambia: 1. Division
14:00
Postponed
Kitwe United
-
Lusaka Dynamos
(-)
14:00
Postponed
Prison Leopards
-
Zesco United
(-)
14:00
 
Indeni FC
-
Nkwazi
14:00
 
Lumwana Radiants
-
Forest Rangers