World cup
11:00
 
Japan
-
Costa Rica
14:00
 
Belgium
-
Morocco
17:00
 
Croatia
-
Canada
20:00
 
Spain
-
Germany
England: FA Cup
13:30
 
Ebbsfleet United
-
Fleetwood
15:00
 
Burton
-
Chippenham Town
15:00
 
Bristol Rovers
-
Boreham Wood
16:15
 
Newport
-
Derby
18:00
 
Ipswich
-
Buxton
Andorra: 1. Division
11:00
 
FC Santa Coloma
-
UE Engordany
13:30
 
Inter Club d'Escaldes
-
Sant Julia
16:00
 
UE Santa Coloma
-
Atletic Escaldes
18:30
 
FC Ordino
-
Penya Encarnada d'Andorra
Azerbaijan: Premier League
13:00
 
FK Neftchi
-
Sabail
Bahrain: 1. Division
16:30
 
Al Khalidiyah
-
Al-Hala
16:30
 
East Riffa
-
Manama
Belgium: EXQI league
16:30
 
Waasland-Beveren
-
Lommel
20:00
 
Oosterzonen
-
Virton
Bolivia: Promotion/Relegation
20:00
 
Libertad
-
Universitario
Botswana: Premier League
15:00
 
Nico United
-
Mogoditshane Fighters
Bulgaria: Cup
11:30
 
Marek Dupnitsa
-
Lokomotiv Plovdiv
12:30
 
Botev Lukovit
-
Cherno More Varna
12:30
 
Spartak Varna
-
Chavdar Etropole
Chile: Primera B
23:00
 
Cobreloa
-
Deportes Copiapo
Colombia: Liga Postobon
02:05
Finished
Independiente Medellin
2 - 1
America de Cali
(1-0)
00:00
 
Millonarios
-
Atletico Junior
Costa Rica: Liga de Ascenso
02:00
Finished
AD Municipal Liberia
3 - 2
ADR Jicaral
(1-1)
18:00
 
AD Cofutpa
-
Quepos Cambute
Cyprus: 1. Division
16:00
 
APOEL Nicosia
-
Omonia Nicosia
18:00
 
AEL Limassol
-
Anorthosis
Cyprus: 2. Division
13:30
 
Onisilos Sotira
-
Ypsonas
16:00
 
Ermis Aradippou
-
Omonia 29 Maiou
North Macedonia: Prva Liga
13:00
 
FK Skopje
-
FC Academy Pandev
13:00
 
KF Shkendija
-
GFK Tikves Kavadarci
13:00
 
Pobeda
-
Shkupi Skopje
13:00
 
Rabotnicki
-
Makedonija GjP
Georgia: Pirveli Liga
10:30
 
Spaeri
-
Merani
10:30
 
FS Rustavi
-
FC Gareji 1960
10:30
 
WIT Georgia Tbilisi
-
FC Shukura Kobuleti
10:30
 
Samtredia
-
Merani Martvili
Germany: Regionalliga
13:00
 
Energie Cottbus
-
Germania Halberstadt
13:30
 
ZFC Meuselwitz
-
Hertha Berlin II
14:00
 
Chemnitzer FC
-
Carl Zeiss Jena
14:00
 
TSV Havelse
-
Eintracht Norderstedt
14:00
 
Teutonia Ottensen
-
Hannover 96 II
15:00
 
SSV Jeddeloh
-
SV Drochtersen/Assel
Gibraltar: Premier League
16:00
 
Mons Calpe SC
-
Europa FC
18:30
 
Glacis United
-
Bruno's Magpies
Greece: Football League
14:00
 
Almopos Aridaia
-
Makedonikos Neapolis
14:00
 
Thesprotos FC
-
Veria FC
14:00
 
Niki Volou
-
Apollon Kalamaria
14:00
 
AE Iraklis Larissa
-
Diagoras Rodos
14:00
 
Panachaiki
-
Apollon Smirnis
14:00
 
Kissamikos FC
-
Kalamata
14:00
 
PAS Irodotos
-
Egaleo
Guatemala: Premier League Guatemala
18:00
 
CSD Comunicaciones
-
Deportivo Malacateco
18:00
 
Guastatoya
-
Antigua Guatemala
18:00
 
Santa Lucia Cotzumalguapa
-
Coban Imperial
18:00
 
Xinabajul
-
CSD Municipal
18:00
 
Mixco
-
Iztapa
18:00
 
Club Xelaju
-
Deportivo Achuapa
Honduras: Liga Nacional
02:00
Finished
Real Espana
1 - 2
CD Victoria
(1-2)
22:00
 
Olancho FC
-
CD Marathon
Hong Kong: 1. Division
08:00
 
Tai Po
-
Hong Kong FC
11:00
 
Warriors
-
Tai Chung
Hungary: NB II
13:00
 
Kazincbarcikai BSC
-
MTK Budapest
13:00
 
Soroksar SC
-
Budafok
13:00
 
BFC Siofok
-
Mosonmagyarovari TE 1904
13:00
 
Nyiregyhaza Spartacus FC
-
Aqvital FC Csakvar
15:00
 
Duna Aszfalt TVSE
-
Bekescsaba
15:00
 
FC Ajka
-
Dorogi FC
15:00
 
Pecsi MFC
-
Szentlorinc
15:00
 
Gyori ETO
-
Diosgyori VTK
15:00
 
Haladas
-
Kozarmisleny
India: I League
09:30
 
Sreenidi Deccan
-
Gokulam FC
12:00
 
Mohammedan SC
-
TRAU
India: ISL
15:00
 
Jamshedpur
-
East Bengal Club
Italy: Serie B
12:30
 
Reggina
-
Benevento
15:00
 
Brescia
-
SPAL
15:00
 
Cittadella
-
Cosenza
15:00
 
Como
-
Bari
15:00
 
Frosinone
-
Cagliari
15:00
 
Perugia
-
Genoa
15:00
 
Sudtirol
-
Ascoli Picchio FC 1898
18:00
 
Palermo
-
Venezia
Italy: Serie C
12:00
 
Pro Vercelli
-
NibionnoOggiono
12:00
 
Audace Cerignola
-
Viterbese
14:30
 
Novara
-
Piacenza
14:30
 
Juventus U23
-
Mantova
14:30
 
Pergolettese
-
Virtus Verona
14:30
 
Pro Sesto
-
Pordenone Calcio
14:30
 
Triestina
-
Lecco
14:30
 
Avellino
-
Taranto
14:30
 
Messina
-
AP Turris
14:30
 
Crotone
-
Latina
14:30
 
Fidelis Andria
-
Giugliano
14:30
 
Gelbison Cilento
-
AZ Picerno ASD
14:30
 
Monterosi
-
Foggia
14:30
 
Pescara
-
Catanzaro
17:30
 
FeralpiSalo
-
Trento
17:30
 
AlbinoLeffe
-
Pro Patria
17:30
 
Calcio Padova
-
Renate
17:30
 
Juve Stabia
-
Potenza
17:30
 
Monopoli
-
Virtus Francavilla
Kenya: KPL
12:00
 
Kariobangi Sharks
-
Ulinzi Stars
13:00
Postponed
Ulinzi Stars
-
KCB
(-)
13:00
Postponed
Sofapaka
-
Fortune Sacco FC
(-)
13:00
Postponed
Posta Rangers
-
Bandari
(-)
13:00
Postponed
Kariobangi Sharks
-
AFC Leopards
(-)
13:00
 
Tusker FC
-
Nairobi City Stars
14:15
 
KCB
-
Kakamega Homeboyz
Latvia: Virsliga
12:00
 
Grobina
-
FS Metta/LU
Luxembourg: National Division
15:00
 
Una Strassen
-
FC Mondercange
15:00
 
FC Victoria Rosport
-
Swift Hesperange
15:00
 
FC Progres Niedercorn
-
CS Fola Esch
15:00
 
Racing FC Union Luxembourg
-
Union Titus Petange
15:30
 
FC Wiltz 71
-
US Mondorf les Bains
16:00
 
UN Kaerjeng 97
-
F91 Dudelange
16:00
 
US Hostert
-
FC Etzella Ettelbruck
Malta: Premier League
11:00
To finish
Zebbug Rangers
-
Hamrun Spartans
(-)
Montenegro: Telekom 1. CFL
12:00
 
Sutjeska
-
Petrovac
12:00
 
Buducnost Podgorica
-
Jezero
Montenegro: 2. Division
13:00
 
FK Bokelj
-
Igalo
13:00
 
Berane
-
Niksic
13:00
 
OFK Mladost Donja Gorica
-
Grbalj Radanovici
13:00
 
Otrant
-
Zeta
13:00
 
Kom
-
OFK Mladost Ljeskopolje
New Zealand: ASB Premiership
01:00
Finished
Wellington Phoenix B
4 - 2
Birkenhead United
(2-0)
03:00
Finished
Miramar Rangers
1 - 4
Wellington Olympic
(0-4)
Portugal: League Cup
12:00
 
Portimonense
-
Sporting Covilha
16:00
 
Gil Vicente
-
Nacional
18:00
 
Moreirense
-
Sintra Football
21:45
 
Boavista
-
Vilafranquense
Romania: Liga II Serie A
13:00
 
Ripensia Timisoara
-
Otelul Galati
18:00
 
Steaua Bucuresti
-
FC Brasov
Russia: SUPRA-Championship
11:00
 
FC Krasnodar II
-
KamAZ
12:00
 
Veles Moscow
-
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
 
FC Volgar
-
Rodina
13:00
 
Rubin Kazan
-
Neftekhimik
13:00
 
Akron Tolyatti
-
SKA-Khabarovsk
14:00
 
Shinnik Yaroslavl
-
FK Makhachkala
14:00
 
Urozhay
-
Volga Ulyanovsk
15:00
 
FC Alania Vladikavkaz
-
FC Ufa
Russia: Cup
12:00
 
Dinamo Moscow
-
Gazovik Orenburg
12:00
 
FC Rostov
-
Terek Grozny
14:00
 
Krylya Sovetov Samara
-
Fakel
14:00
 
Zenit St. Petersburg
-
Spartak Moscow
17:00
 
Lokomotiv Moscow
-
Olimpiec Nizhny
17:00
 
FC Krasnodar
-
Khimki
San Marino: Campionato
15:00
 
S.S. Murata
-
Virtus Acquaviva
15:00
 
Faetano
-
Juvenes/Dogana
Slovakia: Fortuna league
15:30
 
Ruzomberok
-
Zlate Moravce
Slovenia: 2. Division
13:30
 
Nk Brinje Grosuplje
-
ND Ilirija Ljubljana
13:30
 
NK Bistrica
-
ND Bilje
Spain: Liga Adelante
14:00
 
Burgos CF
-
Zaragoza
16:15
 
Leganes
-
Granada
16:15
 
Lugo
-
Levante
18:00
 
Cartagena
-
Eibar
Spain: Segunda B
12:00
 
Linares Deportivo
-
Real Madrid Castilla
12:00
 
CA Ceuta
-
Pontevedra
12:00
 
Algeciras
-
S.S.Reyes
12:00
 
La Nucia
-
Eldense
12:00
 
Real Union
-
Gimnastic
12:00
 
Atletico Baleares
-
CF Intercity
12:00
 
Logrones
-
SD Amorebieta
12:00
 
CF Talavera de la Reina
-
Linense
16:00
 
UD Cornella
-
Real Sociedad B
17:00
 
Ferrol
-
Merida
17:00
 
Fuenlabrada
-
RC Deportivo
17:00
 
Osasuna B
-
Athletic Bilbao B
Switzerland: Challenge League
16:30
 
Lausanne
-
Aarau
Taiwan: Division A
08:00
 
Air Source Development
-
Taichung Futuro
08:00
 
Kaohsiung County Taipower
-
Taipei City Tatung
11:00
 
Ming Chuan University
-
Tainan City
Thailand: Premier League
11:30
 
Lamphun Warrior
-
Sukhothai FC
12:00
 
Prachuap FC
-
Lampang FC
12:00
 
Nong Bua Pitchaya FC
-
Khonkaen United FC
13:00
 
BEC Tero Sasana
-
Nakhon Ratchasima FC
Uganda: Super League
14:00
 
Arua Hill SC
-
Onduparaka FC
Ukraine: Premier League
12:00
 
Veres Rivne
-
FC Kolos Kovalivka
13:00
 
Zorya
-
FC Minaj
Ukraine: 1. Division
11:00
 
Bukovyna Chernivtsi
-
Nyva Ternopil
11:00
 
Karpaty
-
Polissya Zhytomyr
11:00
 
FC Kremin Kremenchuk
-
Chernigov
11:00
 
Skoruk
-
SC Poltava
11:00
 
Cherkasi
-
FC Hirnyk-Sport
11:00
 
Epitsentr Dunaivtsi
-
FC Prykarpattia 1981
Germany: Oberliga
10:45
 
Uhlenhorster SC Paloma
-
FC Suederelbe
11:00
 
Geestemuende
-
SV Hemelingen
12:00
 
TuS Makkabi Berlin
-
TSG Neustrelitz
13:00
 
TuS Bersenbrueck
-
SV Ahlerstedt/Ottendorf
13:00
 
FC Eilenburg
-
Plauen
13:00
 
FC Tuerkiye Wilhelmsburg
-
Harksheide
13:30
 
BW Zorbau
-
Ludwigsfelder FC
13:30
 
Einheit Wernigerode
-
FSV Wacker Nordhausen
14:00
 
Tuerkspor Augsburg
-
Hallbergmoos
14:00
 
MTV Eintracht Celle
-
MTV Gifhorn
14:00
 
Lupo-Martini Wolfsburg
-
FC Germania Egestorf-Langreder
14:00
 
Arminia Hannover
-
SC Blau-Weiss 94 Papenburg
14:00
 
FC Hansa Lueneburg
-
SV Ramlingen-Ehlershausen
14:00
 
HSC Hannover
-
Schoeningen
14:00
 
FT Braunschweig
-
Pattensen
14:00
 
Heeslinger SC
-
Spelle-Venhaus
14:00
 
Staaken
-
SpVg BW 90 Berlin
14:00
 
TSV Buchholz
-
TSV Concordia
14:00
 
Niendorfer TSV
-
SV Rugenbergen
14:00
 
SV Eichede
-
Luebeck II
14:00
 
SV Frisia 03 RL
-
Inter Tuerkspor Kiel
14:00
 
Oldenburger SV
-
TSB Flensburg
14:00
 
FC Union 60
-
TS Woltmershausen
14:30
 
FC Kleve
-
VfB Homberg
14:30
 
SF Hamborn 07
-
KFC Uerdingen
14:30
 
MSV Duesseldorf
-
Union Nettetal
14:30
 
Preussen Muenster II
-
TSG Sprockhoevel
14:30
 
ASC Dortmund
-
Victoria Clarholz
14:30
 
TuS Boevinghausen
-
SpVgg Vreden
14:30
 
Westfalia Rhynern
-
Eintracht Rheine
14:30
 
FC Gievenbeck
-
Sportfreunde Lotte
14:30
 
FC Guetersloh
-
TuS Ennepetal
14:30
 
SC Viktoria 06 Griesheim
-
KSV Baunatal
14:30
 
Borussia Freialdenhoven
-
Viktoria Arnoldsweiler
15:00
 
VfL Oldenburg
-
Rotenburger SV
15:00
 
SpVg Schonnebeck
-
FSV Duisburg
15:00
 
Cronenberger SC
-
Sportfreunde Baumberg
15:00
 
FC Monheim
-
TSV Meerbusch
15:00
 
SG Finnentrop/Bamenohl
-
SC Paderborn 07 II
15:00
 
TSV Sasel
-
HEBS Hamburg
15:00
 
FC 1931 Eddersheim
-
FC Hanau 93
15:00
 
Glesch-Paffendorf
-
Bergisch Gladbach
15:00
 
Eintracht Hohkeppel
-
FC Huerth
15:00
 
Siegburger SV 04
-
SpVg Frechen 20
15:30
 
Ratinger SV
-
DJK Teutonia St. Toenis
15:30
 
TuRU Duesseldorf
-
SW Essen
15:30
 
TuS Kirchberg
-
Alemannia Waldalgesheim
15:30
 
Pesch
-
Fortuna Koeln II
15:30
 
Koenigsdorf
-
FC Hennef 05
15:30
 
DJK BW Friesdorf
-
VfL Vichttal
16:00
 
SV Schermbeck 2020
-
Delbruecker SC
Italy: Serie D
14:00
 
Ilvamaddalena
-
Lupa Frascati
14:30
 
Bra
-
Stresa
14:30
 
Asti
-
Fossano
14:30
 
Castanese
-
A.S. Casale
14:30
 
Chisola
-
P.D.H.A.E.
14:30
 
Derthona
-
Castellanzese
14:30
 
US Fezzanese
-
Borgosesia
14:30
 
Pinerolo
-
ASD Calcio Chieri 1955
14:30
 
Sanremese
-
Vado
14:30
 
Sestri Levante
-
ASDC Gozzano
14:30
 
Adrense
-
Villa D'Alme
14:30
 
Pontisola
-
City of Varese
14:30
 
Lumezzane
-
Arconatese
14:30
 
Folgore Caratese
-
Brusaporto
14:30
 
Casatese Rogoredo
-
Real Calepina
14:30
 
Caronnese
-
Sona
14:30
 
Alcione
-
Calvina
14:30
 
Virtus Bergamo Alzanoseriate
-
Breno
14:30
 
Seregno
-
ASD Varesina
14:30
 
Clodiense
-
Virtus Bolzano
14:30
 
Portogruaro
-
Torviscosa
14:30
 
Montecchio Maggiore
-
Caldiero Terme
14:30
 
Luparense
-
Campodarsego
14:30
 
Levico Terme
-
Mestre
14:30
 
Legnago Salus
-
Este
14:30
 
Cjarlins Muzane
-
Dolomiti Bellunesi
14:30
 
Montebelluna
-
Cartigliano
14:30
 
Adriese
-
Villafranca
14:30
 
Terranuova Traiana
-
Sangiovannese
14:30
 
Seravezza
-
US Gavorrano
14:30
 
Ostia Mare
-
Arezzo
14:30
 
Montespaccato
-
Pianese
14:30
 
Ponsacco
-
Poggibonsi
14:30
 
Livorno
-
Tau Calcio Altopascio
14:30
 
Grosseto
-
Flaminia
14:30
 
Ghivizzano Borgoamozzano
-
Orvietana
14:30
 
Citta' Di Castello
-
Trestina
14:30
 
Porto D'Ascoli
-
San Nicolo
14:30
 
Matese
-
Senigallia
14:30
 
Termoli Calcio
-
Montegiorgio
14:30
 
Avezzano
-
Vastogirardi
14:30
 
Alma Juventus Fano
-
Sambenedettese
14:30
 
Atletico SFF
-
Chieti
14:30
 
Tolentino
-
ASD Pineto
14:30
 
ASD Trastevere
-
Team Nuova Florida 2005
14:30
 
Vastese
-
Cynthia
14:30
 
Portici
-
Pomezia
14:30
 
USD Palmese 1914
-
Tivoli Calcio
14:30
 
Nola
-
Cassino
14:30
 
Atletico Uri
-
Vis Artena
14:30
 
Aprilia
-
Monterotondo
14:30
 
Sorrento
-
Casertana
14:30
 
Angri
-
Arzachena
14:30
 
Francavilla Calcio 1927
-
Cavese
14:30
 
Gravina
-
Gladiator
14:30
 
Lavello
-
Bitonto
14:30
 
Nocerina
-
Citta di Fasano
14:30
 
Casarano
-
ACD Nardo
14:30
 
Athletic Carpi
-
Scandicci
14:30
 
GS Bagnolese
-
Ravenna
14:30
 
Forlì
-
Aglianese
14:30
 
United Riccione
-
Correggese
14:30
 
Pistoiese
-
Corticella
14:30
 
Sant'Angelo
-
Sammaurese
14:30
 
Salsomaggiore
-
Real Forte Querceta
14:30
 
Prato
-
Lentigione
14:30
 
Mezzolara
-
Cavenago Fanfulla
14:30
 
San Luca
-
Santa Maria Cilento
14:30
 
Vibonese
-
Sancataldese
14:30
 
Ragusa Calcio
-
Trapani
14:30
 
Paterno
-
Cittanovese
14:30
 
Locri
-
Canicatti
14:30
 
Licata
-
Aversa Normanna
14:30
 
Catania
-
Acireale
15:00
 
AC Legnano
-
SCD Ligorna
15:00
 
Brindisi
-
Puteolana
15:00
 
Martina
-
Madrepietra Daunia
15:00
 
Team Altamura
-
Barletta
15:00
 
Sant'Agata
-
Castrovillari
15:30
 
Afragolese
-
Matera
Kosovo: Superliga
13:00
 
Trepca 89
-
FC Prishtina
13:00
 
Malisheva
-
Llapi
13:00
 
Gjilani
-
Ballkani
Malta: Second Malta league
13:00
 
Melita FC Saint Julian
-
Mqabba
Portugal: Portuguese Third Division
12:00
 
Vitoria de Guimaraes B
-
Vilaverdense FC
16:00
 
Real SC
-
Alverca
18:00
 
Uniao de Leiria
-
Caldas
20:00
 
CF Os Belenenses
-
Vitoria de Setubal
Switzerland: Erste Liga Classic
14:00
 
FC Monthey
-
FC La Sarraz Eclepens
14:30
 
Servette U21
-
La Chaux-de-Fonds
14:30
 
Naters
-
Chenois
14:30
 
Delemont
-
FC Koeniz
15:00
 
FC Langenthal
-
Thun II
16:00
 
FC Kosova
-
Paradiso
Tanzania: Premier League
14:00
 
Polisi Morogoro
-
Simba SC
17:00
 
Azam FC
-
Coastal Union
Thailand: Second Thailand league
11:30
 
Nakhon Pathom
-
Raj-Pracha BTU
12:00
 
Customs United
-
JL Chiangmai United FC
12:30
 
Phrae United
-
Ayutthaya United FC
13:00
 
Krabi FC
-
Ranong FC
Zambia: 1. Division
14:00
 
Kansanshi
-
Chambishi FC