ყველა მატჩი
პირდაპირი
გუშინ
ხვალ
ინგლისი: Premier League
სატურნირო ცხრილი
15:30
West Ham United
-
Liverpool
18:00
Fulham
-
Crystal Palace
18:00
Manchester United
-
Burnley
18:00
Newcastle United
-
Sheffield United
18:00
Wolverhampton Wanderers
-
Luton Town
20:30
Everton
-
Brentford
23:00
Aston Villa
-
Chelsea
ესპანეთი: La Liga
სატურნირო ცხრილი
16:00
Las Palmas
-
Girona
18:15
Almeria
-
Getafe
20:30
Alaves
-
Celta Vigo
23:00
Atletico Madrid
-
Athletic Bilbao
გერმანია: 1. Bundesliga
სატურნირო ცხრილი
17:30
Bayern Munich
-
Eintracht Frankfurt
17:30
RasenBallsport Leipzig
-
Borussia Dortmund
17:30
Freiburg
-
Wolfsburg
17:30
Augsburg
-
Werder Bremen
20:30
Bayer Leverkusen
-
VfB Stuttgart
იტალია: Serie A
სატურნირო ცხრილი
17:00
Lecce
-
Monza
20:00
Juventus
-
AC Milan
22:45
Lazio
-
Hellas Verona
საფრანგეთი: Ligue 1
სატურნირო ცხრილი
23:00
Paris Saint Germain
-
Le Havre
ინგლისი: Championship
სატურნირო ცხრილი
18:00
Blackburn Rovers
-
Coventry City
18:00
Bristol City
-
Rotherham United
18:00
Cardiff City
-
Middlesbrough
18:00
Huddersfield Town
-
Birmingham City
18:00
Millwall
-
Plymouth Argyle
18:00
Norwich City
-
Swansea City
18:00
Sheffield Wednesday
-
West Bromwich Albion
18:00
Southampton
-
Stoke City
18:00
Watford
-
Sunderland
23:00
Hull City
-
Ipswich Town
აშშ: Major League Soccer
სატურნირო ცხრილი
21:45
Austin FC
-
LA Galaxy
03:30
FC Cincinnati
-
Colorado Rapids
03:30
Columbus Crew
-
Impact De Montreal
03:30
DC United
-
Seattle Sounders FC
03:30
New England Rev.
-
Inter Miami CF
03:30
New York Red Bulls
-
Vancouver Whitecaps
03:30
New York City FC
-
Charlotte
03:30
Orlando City
-
Toronto FC
03:30
Philadelphia Union
-
Real Salt Lake
პორტუგალია: Liga ZON Sagres
სატურნირო ცხრილი
18:30
Casa Pia
-
Chaves
18:30
Vizela
-
Rio Ave
21:00
Benfica
-
Braga
23:30
Vitoria de Guimaraes
-
Boavista
თურქეთი: Super Lig
სატურნირო ცხრილი
17:00
Kasimpasa
-
Samsunspor
17:00
Sivasspor
-
Konyaspor
20:00
Hatayspor
-
Istanbul Basaksehir
20:00
Fenerbahce
-
Besiktas
ალბანეთი: Kategoria Superiore
სატურნირო ცხრილი
20:00
Dinamo Tirana
-
Laci
20:00
Skenderbeu
-
KF Erzeni
ალბანეთი: 2 Albanian League
სატურნირო ცხრილი
17:00
Veleçiku Koplik
-
Adriatiku
17:00
Besëlidhja Lezhë
-
Gramshi
17:00
Naftëtari Kuçovë
-
Valbona
17:00
Iliria Fushë-Krujë
-
Albanët
17:00
Tërbuni Pukë
-
Sopoti Librazhd
17:00
Luftëtari
-
Pogradeci
ალჟირი: Ligue 1
სატურნირო ცხრილი
19:00
ASO Chlef
-
NC Magra
19:00
Ben Aknoun
-
JS Kabylie
23:00
MC Alger
-
Paradou AC
ალჟირი: Ligue 2
სატურნირო ცხრილი
18:00
RC Arbaa
-
Koléa
18:00
CR Méchria
-
NA Hussein Dey
18:00
Kouba
-
JSM Tiaret
18:00
WA Boufarik
-
SKAF Khémis Mélina
18:00
MCB Oued Sly
-
WA Mostaganem
18:00
GC Mascara
-
Ghir Abadla
18:00
ASM Oran
-
Temouchent
18:00
Mostaganem
-
Olympique Médéa
18:00
Chelghoum
-
MSP Batna
18:00
Oued Akbou
-
USM El Harrach
18:00
CA Batna
-
Aïn Mlila
18:00
E Sour El-Ghozlane
-
IB Khémis El Khechna
18:00
JS Bordj Ménaïel
-
MO Constantine
18:00
Oued Magrane
-
MC El Eulma
18:00
Annaba
-
Teleghma
18:00
AS Khroub
-
RB Ouargla
ანდორა: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
22:30
Esperança dAndorra
-
Carroi
ანგოლა: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
18:00
Recreativo do Libolo
-
Sagrada Esperança
18:00
CD Lunda-Sul
-
Petro de Luanda
18:30
Interclube
-
União de Malanje
19:00
Desportivo Huíla
-
Onze Bravos
არგენტინა: Primera B Nacional
სატურნირო ცხრილი
21:30
Tristan Suarez
-
Club Atletico Estudiantes
21:30
Almagro
-
Almirante Brown
23:35
Patronato de Parana
-
CA Talleres Remedios de Escalada
01:00
Nueva Chicago
-
Club Atletico Mitre
01:40
Agropecuario
-
San Martin de Tucuman
03:40
CA Defensores de Belgrano
-
Atlanta
არგენტინა: Primera B Metropolitana
სატურნირო ცხრილი
04:10
Excursionistas
-
Deportivo Merlo
22:00
Ciudad de Bolivar
-
Ferro Carril Oeste General Pico
22:30
San Martin Burzaco
-
Canuelas
22:30
CD UAI Urquiza
-
Los Andes
22:30
Dock Sud
-
CA Fenix
22:30
Villa San Carlos
-
Deportivo Armenio
22:30
Sportivo Italiano
-
Comunicaciones
22:30
Argentino de Merlo
-
CS Deportivo Liniers
22:30
CASD Camioneros
-
Sportivo Atenas
23:00
Independiente Chivilcoy
-
Sportivo Belgrano
23:00
Crucero del Norte
-
Boca Unidos
01:30
Sarmiento de Resistencia
-
Sarmiento de La Banda
03:05
Colegiales
-
CA Ferrocarril Midland
სომხეთი: Premier League
სატურნირო ცხრილი
16:00
West Armenia
-
Avan Academy
19:00
Shirak
-
Artsakh
სომხეთი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
16:00
FC Mika
-
Andranik
16:00
BKMA II
-
Gandzasar
ავსტრალია: Hyundai A-League
სატურნირო ცხრილი
11:15
Wellington Phoenix
-
Macarthur FC
11:15
Newcastle Jets
-
Central Coast Mariners
13:45
Melbourne Victory
-
Western Sydney Wanderers FC
ავსტრალია: 2. Division
სატურნირო ცხრილი
08:30
Lambton Jaffas FC
-
Valentine Phoenix
09:00
Avondale Heights
-
Green Gully Cavaliers
09:00
Moreland City FC
-
Altona Magic
09:00
Manningham United Blues
-
Dandenong City
09:00
Dandenong Thunder SC
-
St Albans Saints
09:00
Tigers FC
-
Canberra Olympic
09:00
O'Connor Knights
-
Yoogali
09:30
Adelaide Raiders
-
Para Hills Knights
10:00
Lake Macquarie
-
Edgeworth Eagles
10:30
Maitland
-
Cooks Hill United FC
10:30
Hellenic
-
Garuda
11:00
Port Melbourne Sharks SC
-
South Melbourne
11:30
Adelaide Comets
-
Modbury Jets
12:30
Adelaide United
-
North Eastern Metro Stars
13:00
Hume City FC
-
Heidelberg United
13:00
Marconi Stallions
-
St George FC
13:00
Hills Brumbies
-
St George City
13:30
Moreton City Excelsior
-
Gold Coast Knights
14:30
Casuarina
-
Port Darwin
ავსტრალია: Third australian league
სატურნირო ცხრილი
09:00
North Geelong Warriors
-
Kingston City
09:00
Eastern Lions SC
-
Sunshine Georgies
09:00
Melbourne Victory II
-
Bulleen Lions
09:00
North Shore Mariners
-
Rydalmere
09:30
Western Strikers
-
Cumberland United
09:30
Salisbury United
-
Adelaide Blue Eagles
10:00
Vipers FC
-
Fulham United FC
10:30
South Adelaide
-
Playford City Patriots
10:45
Mitchelton
-
Moreton City II
11:00
Bankstown Berries
-
Dunbar Rovers FC
12:00
Caboolture FC
-
Eastern Suburbs
12:00
Southside Eagles
-
SWQ Thunder
12:00
Redcliffe PCYC
-
Centenary Stormers
12:00
Virginia United
-
Mt Gravatt Hawks
12:00
North Pine
-
North Brisbane
13:00
Bonnyrigg White Eagles
-
SD Raiders FC
13:00
Blacktown Spartans
-
Mt Druitt Town Rangers
13:00
Inter Lions FC
-
Dulwich Hill FC
13:00
Macarthur Rams
-
Northern Tigers
13:00
UNSW
-
Hakoah Sydney City East
13:00
Logan Lightning
-
Ipswich
13:00
Springfield United
-
Newmarket
13:30
Adelaide Blue Eagles
-
Adelaide Victory
ავსტრია: tipp3-Bundesliga
სატურნირო ცხრილი
19:00
Wolfsberger AC
-
BW Linz
19:00
Wattens
-
Austria Lustenau
ავსტრია: ADEG Erste Liga
სატურნირო ცხრილი
16:15
Floridsdorfer AC
-
Vienna FC
16:30
Admira Moedling
-
FC Liefering
16:30
Sturm Graz (A)
-
Dornbirn
16:30
SC Bregenz
-
Grazer AK
ავსტრია: Regionalliga
სატურნირო ცხრილი
16:00
Kufstein
-
SC Imst
16:30
SV Wals Grunau
-
FC Wolfurt
17:00
SK Bischofshofen
-
Reichenau
17:00
Ried (A)
-
Wolfsberger AC (A)
18:00
Rankweil
-
SV Austria Salzburg
18:00
Roefix Roethis
-
St. Johann
18:00
SC Wiener Viktoria
-
SC Neusiedl am See 1919
19:00
SPG Silz/Moetz
-
Pinzgau Saalfelden
19:00
Hohenems
-
Altach (A)
19:30
SV Leobendorf
-
Wiener SK
20:00
Schwaz
-
Dornbirner SV
აზერბაიჯანი: Premier League
სატურნირო ცხრილი
18:00
Sabah FK
-
Shabail
ბაჰრეინი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
20:00
Muharraq
-
Al-Hala
20:00
Al-Shabab
-
East Riffa
20:00
Al-Riffa
-
Sitra
ბარბადოსი: Premier Division
სატურნირო ცხრილი
03:00
Deacons
-
Wotton
ბელორუსი: Premier Division
სატურნირო ცხრილი
17:00
Isloch
-
Neman Grodno
19:00
Torpedo Zhodino
-
FC Smorgon
21:15
Dnepr Mogilev
-
Dinamo Minsk
ბელორუსი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
15:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
-
BATE II
16:00
Niva
-
FC Slonim
17:00
Baranovichi
-
Lida
18:30
Zvezda-BGU
-
Belshina Bobruisk
ბელგია: Jupiler League
სატურნირო ცხრილი
18:00
KV Mechelen
-
Oud-Heverlee
20:15
Standard Liege
-
St.Truiden
22:45
Gent
-
Westerlo
ბელგია: EXQI league
ფრე
18:00
Patro Eisden
-
Deinze
22:00
Zulte-Waregem
-
Lommel
ბენინი: Championnat National
სატურნირო ცხრილი
19:00
Bani Gansè
-
AS Cotonou
19:00
Dragons
-
Dadjè
19:00
Dynamo Abomey
-
Ayema
19:00
Requins
-
Damissa
19:00
Réal Sport
-
Dynamique Djougou
19:00
Soleil
-
Buffles
19:00
Tonnerre
-
Panthères
19:00
Police Benin
-
JAK
19:00
UPI-ONM
-
JSO
ბოსნია: Premier League
სატურნირო ცხრილი
15:30
Sloga Doboj
-
FK Zvijezda 09
18:00
GOSK Gabela
-
Zeljeznicar
ბოსნია: 1. Division FBiH
სატურნირო ცხრილი
18:30
Famos
-
Velež Nevesinje
18:30
BSK Banja Luka
-
FK Romanija Pale
18:30
FK Laktasi
-
Rudar Prijedor
18:30
FK Leotar
-
Slavija Sarajevo
18:30
Drina Zvornik
-
FK Modrica
18:30
FK Borac Kozarska Dubica
-
Kozara
18:30
Sloboda Mrkonjic Grad
-
Zeljeznicar Banja Luka
19:00
Tomislav
-
Rudar Kakanj
19:00
Gorazde
-
NK Vis Simm-Bau
19:00
FK Mladost Doboj Kakanj
-
Sloboda Tuzla
19:00
FK Zvijezda
-
Gradina Srebrenik
19:00
Radnik Hadzici
-
Jedinstvo Bihac
ბოცვანა: Premier League
სატურნირო ცხრილი
17:30
Security Systems
-
TAFIC
17:30
Masitoaka
-
Botswana Defence Force XI
17:30
Nico United
-
Sua Flamingoes
17:30
Morupule Wanderers
-
Holy Ghost SC
ბრაზილია: Serie A
სატურნირო ცხრილი
23:00
Vasco da Gama
-
Criciuma
01:30
Cuiaba
-
Atletico MG
04:00
Bahia
-
Gremio
ბრაზილია: Serie B
სატურნირო ცხრილი
04:00
Guarani
-
Chapecoense AF
00:00
CRB
-
Amazonas FC
00:00
Paysandu
-
Botafogo SP
01:00
America MG
-
Novorizontino
ბრაზილია: Serie C
სატურნირო ცხრილი
00:00
Sampaio Correa
-
Figueirense
00:00
ABC
-
Nautico
02:00
Sao Bernardo
-
Tombense FC
02:30
Athletic Club
-
Remo
ბულგარეთი: A Grupa
სატურნირო ცხრილი
17:15
PFC CSKA-Sofia
-
Levski Sofia
20:00
Botev Plovdiv
-
Slavia Sofia
ბულგარეთი: B PFG
სატურნირო ცხრილი
14:15
Spartak Varna
-
Montana
18:00
Dunav Ruse
-
Dobrudzha Dobrich
18:00
Maritsa Plovdiv
-
Strumska Slava
18:00
Belasitsa Petrich
-
Chernomorets Balchik
18:00
Bdin
-
Botev Lukovit
18:00
Chernomorets 1919 Burgas
-
Ludogorets Razgrad II
18:00
Yantra
-
Spartak Pleven
18:00
Sportist Svoge
-
CSKA 1948 II
ბურკინა ფასო: Championnat National
სატურნირო ცხრილი
19:00
გადაიდო
Douanes
-
Vitesse
(-)
19:00
გადაიდო
ASFB
-
ASFA-Yennenga
(-)
20:00
Sporting Cascades
-
ASEC Koudougou
20:00
RC Bobo-Dioulasso
-
Salitas
20:00
Etoile Filante
-
Douanes
02:00
Royal
-
Majestic
02:00
USFA
-
ASFB
02:00
ASFA-Yennenga
-
KOZAF
კამერუნი: 1. Division
ფრე
02:00
გადაიდო
Fauve Azur
-
APEJES FC
(-)
02:00
გადაიდო
UMS de Loum
-
Aigle Royal
(-)
02:00
გადაიდო
Les Astres
-
Avion FC
(-)
02:00
გადაიდო
Union Douala
-
Fovu Club
(-)
02:00
გადაიდო
AS Fortuna
-
Bamboutos
(-)
ჩილე: Primera Division
სატურნირო ცხრილი
23:00
Deportes Copiapo
-
Universidad Catolica
01:30
Atletico Nublense
-
Cobreloa
ჩილე: Primera B
სატურნირო ცხრილი
23:00
Deportes Santa Cruz
-
Antofagasta
01:30
Santiago Morning
-
Universidad de Concepcion
01:30
Curico Unido
-
Deportes Temuco
02:00
გადაიდო
Santiago Wanderers
-
San Luis
(-)
04:00
San Marcos
-
Barnechea
ჩილე: Cup
ფრე
20:00
Deportes Quillón
-
Constitución Unido
20:00
Unión CompañÃas
-
Municipal Salamanca
20:30
Juan Fernández
-
Santiago Wanderers
00:00
Chimbarongo
-
Santiago City
00:00
Municipal Mejillones
-
Colina
00:00
Comunal Cabrero
-
Iberia
04:00
Imperial Unido
-
Deportes Valdivia
ჩინეთი: Super League
სატურნირო ცხრილი
15:35
Shanghai SIPG FC
-
Shanghai Shenhua
ჩინეთი: League
სატურნირო ცხრილი
11:30
Suzhou Dongwu
-
Guangzhou Evergrande
11:30
Jiangxi Liansheng
-
Qingdao Red Lion
15:30
Guangxi Baoyun
-
Dongguan United
15:30
Yunnan Yukun
-
Chongqing Tongliang Long
კოლუმბია: Liga Postobon
სატურნირო ცხრილი
04:00
Atletico Nacional
-
Tolima
კოლუმბია: Torneo Aguila
სატურნირო ცხრილი
04:40
Barranquilla FC
-
Real Soacha
00:00
Bogota FC
-
Leones
00:30
Cucuta
-
Internacional Palmira
კოსტა რიკა: Primera Division
სატურნირო ცხრილი
06:00
C.S. Cartagines
-
Municipal Perez Zeledon
01:00
Grecia
-
Santos de Guapiles
01:00
Puntarenas FC
-
Deportiva San Carlos
04:00
Sporting San Jose
-
AD Municipal Liberia
ხორვატია: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
19:00
NK Varazdin
-
Dinamo Zagreb
21:10
Hajduk Split
-
Rudes
ხორვატია: 2. Division
სატურნირო ცხრილი
16:50
HNK Orijent 1919
-
NK Croatia Zmijavci
19:00
Solin
-
Zrinski Jurjevac
19:00
Bjelo Brdo
-
Cibalia
კვიპროსი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
20:00
Nea Salamis
-
Ethnikos Achnas
კვიპროსი: 2. Division
სატურნირო ცხრილი
17:00
Ayia Napa
-
Omonia 29 Maiou
17:00
Omonia Aradippou
-
Ypsonas
18:00
MEAP Nisou
-
PAEEK
18:00
Digenis Morphou
-
Akritas Chlorakas
18:00
Olympiakos Nicosia
-
Peyia 2014
18:00
Enosis Paralimni
-
ASIL Lysi
ჩეხეთი: Druha League
სატურნირო ცხრილი
12:15
MFK Chrudim
-
Pribram
12:15
Vyskov
-
FK Varnsdorf
12:30
SK Prostejov
-
Jihlava
16:00
Dukla Praha
-
Sigma Olomouc B
19:00
FK MAS Taborsko
-
SK Lisen
19:00
FC Vlasim
-
Hanácká
20:00
Brno
-
Opava
დანია: U17 League
სატურნირო ცხრილი
16:15
Esbjerg U17
-
AaB U17
16:45
SoenderjyskE U17
-
Broendby U17
17:15
Randers Freja U17
-
Silkeborg U17
დანია: U19 League
სატურნირო ცხრილი
13:45
Esbjerg U19
-
AaB U19
14:30
SoenderjyskE U19
-
Broendby U19
14:30
Vejle U19
-
AC Horsens U19
15:00
FC Koebenhavn U19
-
Lyngby U19
15:00
FC Nordsjaelland U19
-
FC Midtjylland U19
15:00
Randers Freja U19
-
Silkeborg U19
ეკვადორი: Ecuadorian Serie A
სატურნირო ცხრილი
04:00
Deportivo Cuenca
-
Mushuc Runa
22:00
Universidad Catolica
-
Cumbaya
00:30
Libertad
-
Orense
03:00
LDU de Quito
-
Tecnico Universitario
ეგვიპტე: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
17:00
Baladiyyat Al Mehalla
-
Masr
20:00
El Gounah
-
Al-Ittihad Al-Sakandary
ინგლისი: League 1
სატურნირო ცხრილი
15:30
Barnsley
-
Northampton Town
15:30
Derby County
-
Carlisle United
15:30
Exeter City
-
Oxford United
15:30
Fleetwood Town
-
Burton Albion
15:30
Lincoln
-
Portsmouth
15:30
Peterborough United
-
Bolton Wanderers
15:30
Port Vale
-
Cambridge United
15:30
Reading
-
Blackpool
15:30
Shrewsbury Town
-
Leyton Orient
15:30
Stevenage
-
Cheltenham Town
15:30
Wigan Athletic
-
Bristol Rovers
15:30
Wycombe Wanderers
-
Charlton Athletic
ინგლისი: League 2
სატურნირო ცხრილი
18:00
AFC Wimbledon
-
Walsall
18:00
Accrington Stanley
-
Tranmere Rovers
18:00
Barrow
-
Mansfield Town
18:00
Bradford City
-
Newport County
18:00
Colchester United
-
Crewe Alexandra
18:00
Crawley Town
-
Grimsby Town
18:00
Forest Green Rovers
-
Notts County
18:00
Gillingham
-
Doncaster Rovers
18:00
Milton Keynes Dons
-
Sutton United
18:00
Salford City
-
Harrogate
18:00
Swindon Town
-
Morecambe
18:00
Wrexham
-
Stockport
ესტონეთი: Meistriliiga
სატურნირო ცხრილი
15:30
Talinna Kalev
-
Nomme JK Kalju
18:00
FC Kuressaare
-
Flora Tallinn
ესტონეთი: Esiliiga
სატურნირო ცხრილი
13:30
Harju Jalgpallikool
-
FC Elva
13:30
Viimsi MRJK
-
Paide Linnameeskond II
20:00
FC Tallinn
-
Levadia Tallinn U21
მაკედონია: Vtora Liga
სატურნირო ცხრილი
18:00
Ohrid
-
FK Sasa
18:00
Novaci
-
FK Detonit Junior
18:00
Belasica
-
Kozhuf Gevgjelija
18:00
Osogovo
-
Karaorman
18:00
Pobeda
-
FK Vardar Negotino
18:00
FK Bashkimi Kumanovo
-
FK Skopje
18:00
Teteks
-
Arsimi
18:00
FK Besa
-
Pelister
ფიჯი: National League
სატურნირო ცხრილი
05:00
Labasa
-
Ba
11:00
Rewa
-
Nadi
საფრანგეთი: Ligue 2
სატურნირო ცხრილი
17:00
Saint-Etienne
-
Caen
21:00
Amiens
-
Troyes
21:00
AC Ajaccio
-
Quevilly
21:00
Annecy FC
-
SC Bastia
21:00
Pau
-
Guingamp
21:00
Valenciennes
-
Grenoble
21:00
Laval
-
Bordeaux
21:00
Paris FC
-
Angers
21:00
Concarneau
-
Rodez
გამბია: GFA Premier League
სატურნირო ცხრილი
20:30
Team Rhino
-
Bombada
საქართველო: Umaglesi Liga
სატურნირო ცხრილი
19:00
Saburtalo
-
Torpedo Kutaisi
20:00
Dila Gori
-
FC Samgurali Tskhaltubo
21:00
Dinamo Batumi
-
FC Gagra
საქართველო: Pirveli Liga
სატურნირო ცხრილი
16:00
FC Kolkheti Khobi
-
Spaeri
16:00
FS Rustavi
-
WIT Georgia Tbilisi
16:30
Sioni Bolnisi
-
Dinamo Tbilisi II
19:00
Lokomotivi Tbilisi
-
FC Gareji 1960
20:00
Shturmi
-
Aragvi Dusheti
გერმანია: 2. Bundesliga
სატურნირო ცხრილი
15:00
Paderborn
-
Elversberg
15:00
Holstein Kiel
-
Kaiserslautern
15:00
Eintracht Braunschweig
-
Hamburger SV
22:30
Schalke 04
-
Fortuna Duesseldorf
გერმანია: 3. Liga
სატურნირო ცხრილი
16:00
Duisburg
-
Sandhausen
16:00
Jahn Regensburg
-
Dynamo Dresden
16:00
Saarbruecken
-
Hallescher FC
16:00
Borussia Dortmund II
-
Erzgebirge Aue
16:00
Viktoria Koeln 1904
-
Preußen Münster
18:30
SC Verl
-
Waldhof Mannheim
გერმანია: Regionalliga
სატურნირო ცხრილი
15:00
Hamburger SV II
-
TSV Havelse
15:00
Chemnitzer FC
-
ZFC Meuselwitz
15:00
RW Erfurt
-
FSV Luckenwalde
15:00
Holstein Kiel II
-
St.Pauli II
16:00
Bayern Munich II
-
Viktoria Aschaffenburg
16:00
RW Ahlen
-
Dueren
16:00
Alemannia Aachen
-
FC Bocholt
16:00
SC Wiedenbrueck
-
SC Paderborn 07 II
16:00
Oberhausen
-
SV Roedinghausen
16:00
FC Schweinfurt
-
TSV Aubstadt
16:00
Nuernberg II
-
Wuerzburger Kickers
16:00
SV Schalding-Heining
-
Burghausen
16:00
DJK Vilzing
-
Eintracht Bamberg
16:00
Hoffenheim II
-
TSV Schott Mainz
16:00
Koblenz
-
Kickers Offenbach
16:00
Hessen Kassel
-
Homburg
16:00
Mainz 05 II
-
Freiberg
16:00
TSV Steinbach
-
FCA Walldorf
16:00
Stuttgarter Kickers
-
VfB Stuttgart II
16:00
Eintracht Frankfurt II
-
Bahlinger SC
18:00
Energie Cottbus
-
Lokomotive Leipzig
19:00
Oldenburg
-
SSV Jeddeloh
განა: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
19:00
Aduana Stars
-
Karela United
19:00
Samartex
-
Great Olympics
19:00
Bechem United
-
Heart of Lions
19:00
Nations
-
Bibiani Gold Stars
19:00
Medeama SC
-
Asante Kotoko SC
22:00
Hearts of Oak
-
Accra Lions
გიბრალტარი: Premier League
სატურნირო ცხრილი
21:30
Lincoln Red Imps FC
-
Europa Point
საბერძნეთი: Super League
სატურნირო ცხრილი
21:00
Asteras Tripolis
-
OFI Crete
21:00
NFC Volos
-
Panserraikos FC
21:00
Kifisia FC
-
PAS Giannina
21:00
Panaitolikos
-
Atromitos
საბერძნეთი: Football League
სატურნირო ცხრილი
17:00
Diagoras Rodos
-
Panathinaikos B
17:00
AE Larissa
-
AEK Athens B
გრენადა: Premier Division
სატურნირო ცხრილი
02:00
Paradise
-
Fontenoy United
გვადალუპე: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
00:00
La Gauloise
-
Cerfa
00:00
CS Moulien
-
Siroco
04:00
Sporting Baie-Mahault
-
AS Gosier
04:00
Jeunesse Evolution
-
Etoile Morne-a-l Eau
04:00
Phare du Canal
-
Amical Club
04:00
Dynamo Le Moule
-
Cambrefort
გვატემალა: Premier League Guatemala
ფრე
22:00
Coban Imperial
-
CSD Comunicaciones
01:00
Mixco
-
Deportivo Achuapa
გვატემალა: Guatemala 2
ფრე
01:00
Nueva Concepción
-
Cuilapa
გვინეა: Championnat National
სატურნირო ცხრილი
20:00
Horoya
-
Flamme Olympique
20:00
Renaissance
-
Kaloum Star
ჰაიტი: Haiti Premiére Division
სატურნირო ცხრილი
01:00
Cosmopolites
-
Rivartibonitienne
ჰონგ კონგი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
11:00
Southern District RSA
-
Warriors
უნგრეთი: OTP BANK Liga
სატურნირო ცხრილი
16:30
Paksi SE
-
Mezokovesd SE
19:00
Diosgyori VTK
-
Kecskemeti TE
21:30
Debrecen
-
Ujpest
ერაყი: Super League
სატურნირო ცხრილი
19:00
Naft Al Junoob
-
Al Najaf
21:15
Baghdad FC
-
Al Hedood
ირლანდია: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
22:30
Longford Town
-
Wexford Youths
ისრაელი: Ligat-Al
სატურნირო ცხრილი
18:00
Maccabi Bnei Raina
-
Maccabi Tel Aviv
18:30
Hapoel Katamon Jerusalem
-
Hapoel Hadera Eran
19:00
Maccabi Petach Tikva
-
Maccabi Netanya
21:00
Hapoel Tel Aviv
-
Beitar Jerusalem
21:00
FC Ashdod
-
Hapoel Petah Tikva
იტალია: Serie B
სატურნირო ცხრილი
16:00
Modena
-
Sudtirol
16:00
SSD Parma
-
Lecco
16:00
Ternana Unicusano
-
Ascoli Picchio FC 1898
16:00
Brescia
-
Spezia
18:15
Cittadella
-
FeralpiSalo
18:15
Cosenza
-
Bari
18:15
Palermo
-
Reggiana
18:15
Sampdoria
-
Como
იტალია: Serie C
სატურნირო ცხრილი
20:30
Monopoli
-
Messina
20:30
Catania
-
Benevento
20:30
Avellino
-
Crotone
20:30
Monterosi
-
Foggia
20:30
Audace Cerignola
-
Giugliano
20:30
Juve Stabia
-
AZ Picerno ASD
20:30
Latina
-
Taranto
20:30
Brindisi
-
AP Turris
20:30
Potenza
-
Virtus Francavilla
20:30
Casertana
-
Sorrento
იაპონია: J. League
სატურნირო ცხრილი
08:00
Consadole Sapporo
-
Shonan Bellmare
09:00
Albirex Niigata
-
FC Tokyo
09:00
Jubilo Iwata
-
Machida Zelvia
09:00
Vissel Kobe
-
Kyoto Sanga FC
10:00
Cerezo Osaka
-
Yokohama F.Marinos
იაპონია: J. League 2
სატურნირო ცხრილი
09:00
Vegalta Sendai
-
JEF United Chiba
09:00
Mito Hollyhock
-
Fujieda MYFC
09:00
Thespakusatsu Gunma
-
V-Varen Nagasaki
09:55
Ehime FC
-
Ventforet Kofu
იაპონია: 3
სატურნირო ცხრილი
08:00
Nagano Parceiro
-
Giravanz Kitakyushu
08:00
Imabari FC
-
Omiya Ardija
09:00
YSCC
-
Nara Club
09:00
Tegevajaro Miyazaki
-
SC Sagamihara
იორდანია: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
19:00
Al-Faisaly
-
Al Ahli
21:45
Al-Hussein SC
-
Aqaba
ყაზახეთი: Premier League Championship
სატურნირო ცხრილი
13:00
Tobol Kostanay
-
Zhenys
15:30
Arys
-
FC Astana
15:30
Atyrau
-
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
18:00
Kaisar Kyzylorda
-
Kairat Almaty
ქუვეითი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
18:30
Al Fahaheel
-
Al-Arabi
21:15
Kuwait SC
-
Al-Qadsia
ლატვია: Virsliga
სატურნირო ცხრილი
17:00
FK Tukums 2000
-
Valmieras FK
20:00
Riga FC
-
Rigas Futbola skola
ლატვია: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
16:00
JFK Ventspils
-
Progress / AFA Olaine
ლიბანი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
17:00
Bourj
-
Al Ansar
17:00
Shabab Al Ghazieh
-
Shabab Al Sahel
ლესოტო: Vodacom Premier League
სატურნირო ცხრილი
15:00
Liphakoe Football Club
-
Machokha
17:00
CCX
-
LMPS
17:00
Lesotho Defence Force
-
Naughty Boys
17:00
Lioli
-
Linare
17:00
Likila United
-
Lijabatho
ლიტვა: A Lyga
სატურნირო ცხრილი
16:00
Dziugas Telsiai
-
FK TransINVEST
ლიტვა: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
15:00
Tauras
-
FK Atmosfera
17:00
Traku FK
-
FA Siauliai B
მადაგასკარი: THB Champions League
ფრე
04:00
ZanakAla
-
ASA Diana
04:00
Fanalamanga
-
Elgeco Plus
04:00
3FB Toliara
-
Fosa Juniors
04:00
Tsaramandroso Formation
-
CNaPS Sport
მალავი: Super League
სატურნირო ცხრილი
16:30
Big Bullets
-
Baka City
16:30
Silver Strikers
-
MAFCO
16:30
Creck
-
Ekwendeni Hammers
მალტა: Premier League
სატურნირო ცხრილი
16:00
Gudja United
-
Sliema Wanderers
17:00
Floriana
-
Hamrun Spartans
18:15
Hibernians
-
Marsaxlokk FC
მარტინიკი: Division d´Honneur
სატურნირო ცხრილი
04:00
Stade Spiritain
-
Golden Lion
04:00
Golden Star
-
Aiglon
04:00
Club Franciscain
-
Club Péléen
04:00
New Club
-
Vauclinois
04:00
Diamantinoise
-
AS Club Colonial
04:00
RC Saint Joseph
-
Samaritaine
00:00
Riveraine
-
Case-Pilote
მექსიკა: Liga MX
სატურნირო ცხრილი
05:00
Puebla
-
CF America
07:10
Queretaro FC
-
Pumas
03:06
FC Juarez
-
Leon
მექსიკა: Ascenso MX
ფრე
03:00
Venados FC
-
Atletico La Paz
მოლდოვა: National Division
სატურნირო ცხრილი
19:00
FC Milsami Orhei
-
FC Zaria
21:00
Zimbru
-
Dacia-Buiucani
მონტენეგრო: Telekom 1. CFL
სატურნირო ცხრილი
20:00
OFK Mladost Donja Gorica
-
Rudar Pljevlja
20:00
Petrovac
-
Jezero
20:00
Buducnost Podgorica
-
Sutjeska
20:00
Jedinstvo BP
-
FK Arsenal Tivat
21:00
Mornar
-
Decic Tuzi
მაროკო: Botola Pro
სატურნირო ცხრილი
20:00
Chabab Mohammedia
-
Union Touarga Sport
22:00
Hassania Agadir
-
FAR Rabat
00:00
Olympic Club de Safi
-
Ittihad Tanger
02:00
გადაიდო
Raja Casablanca
-
RSB Berkane
(-)
მაროკო: Elite 2
სატურნირო ცხრილი
20:00
CODM Meknès
-
OCK Khouribga
20:00
Stade Marocain
-
Raja Beni Mellal
20:00
Difaa El Jadida
-
USM Oujda
20:00
Racing de Casablanca
-
KACM
მოზამბიკი: Mocambola
სატურნირო ცხრილი
17:00
Black Bulls Maputo
-
Baía de Pemba
ნიკარაგუა: Campeonato Nacional
სატურნირო ცხრილი
02:00
Walter Ferreti
-
Deportivo Ocotal
03:00
Jalapa
-
Diriangén
ნიგერია: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
18:00
Doma United
-
Kwara United
19:00
Bendel Insurance
-
Heartland Owerri
ნორვეგია: Eliteserien
სატურნირო ცხრილი
20:00
Rosenborg
-
Bodoe/Glimt
ნორვეგია: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
18:00
Sandnes
-
Levanger
18:00
Aalesund
-
Raufoss
18:00
Aasane
-
Stabaek
18:00
Kongsvinger
-
Start
18:00
Moss
-
Egersund
18:00
Bryne
-
Sogndal
ომანი: Mobile League
სატურნირო ცხრილი
17:55
Al-Nahda
-
Bahla
19:05
Al Rustaq
-
Oman FC
20:15
Al-Seeb
-
Sohar
პარაგვაი: Division Profesional
სატურნირო ცხრილი
04:00
Luqueno
-
Tacuary
პარაგვაი: Division Intermedia
სატურნირო ცხრილი
18:00
12 de Junio VH
-
Sportivo San Lorenzo
18:00
Pastoreo FC
-
Atletico Colegiales
პერუ: Primera División
სატურნირო ცხრილი
22:00
Sport Boys
-
Union Comercio
00:00
CD UT Cajamarca
-
Atletico Grau
02:30
Real Garcilaso
-
Cienciano
ფილიპინები: UFL
სატურნირო ცხრილი
11:00
Loyola
-
Garelli United
13:00
Cebu FC
-
Maharlika
13:45
Taguig
-
Kaya FC
16:30
Mendiola FC 1991
-
Manila Digger
პოლონეთი: Ekstraklasa
სატურნირო ცხრილი
17:00
Gornik Zabrze
-
Lodzki KS
19:30
Slask Wroclaw
-
Ruch Chorzow
22:00
Widzew Lodz
-
Rakow Czestochowa
პოლონეთი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
19:30
Stal Rzeszow
-
Lechia Gdansk
22:00
GKS Tychy 71
-
Zaglebie Sosnowiec
პოლონეთი: 2. Division
სატურნირო ცხრილი
16:00
Hutnik Nowa Huta
-
Polonia Bytom
19:00
Wisla Pulawy
-
SKRA Czestochowa
19:00
GKS Jastrzebie
-
Zaglebie II Lubin
19:00
KKS 1925 Kalisz
-
Olimpia Elblag
21:45
Stal Stalowa Wola
-
Kotwica Kolobrzeg
პორტუგალია: Segunda Liga
სატურნირო ცხრილი
14:00
Mafra
-
Oliveirense
17:00
Maritimo
-
Feirense
18:30
Leixoes
-
Vilaverdense FC
პუერტო რიკო: Premier League
სატურნირო ცხრილი
23:30
Bayamón
-
Mayagüez
01:30
Guaynabo Gol
-
Academia Quintana
რუმინეთი: Liga I
სატურნირო ცხრილი
18:30
U Craiova 1948
-
Universitatea Cluj
21:30
Steaua Bucuresti
-
FC Viitorul Constanta
რუმინეთი: Liga II Serie A
სატურნირო ცხრილი
12:00
CSC Dumbravita
-
FC Metaloglobus Bucuresti
12:00
FC Unirea Dej
-
FC Arges Pitesti
12:00
Şcolar Reşiţa
-
Ceahlaul Piatra Neamt
12:00
Steaua Bucuresti
-
CSM Slatina
12:00
Şirineaşa
-
Tunari
12:30
AFK Csikszereda
-
FC Unirea Slobozia
რუანდა: Championnat National
სატურნირო ცხრილი
17:00
Rwamagana City
-
Rayon Sports
17:00
Musanze
-
Amagaju
17:00
AS Kigali
-
Etincelles
სან მარინო: Campionato
ფრე
17:00
Tre Fiori
-
S.S. Murata
20:15
Cosmos
-
San Giovanni
საუდის არაბეთი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
19:00
Al Akhdoud
-
Abha
19:00
Al-Raed
-
Al-Ettifaq
22:00
Al Khaleej
-
Al Nassr FC
შოტლანდია: Premier League
სატურნირო ცხრილი
18:00
Kilmarnock
-
Hearts
18:00
Aberdeen
-
Motherwell
18:00
Livingston
-
Ross County
18:00
St.Johnstone
-
Hibernian
შოტლანდია: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
18:00
Arbroath
-
Queen's Park
18:00
Dunfermline Athletic
-
Inverness CT
18:00
Greenock Morton
-
Raith Rovers
18:00
Partick Thistle
-
Ayr United
სერბეთი: Super Liga
სატურნირო ცხრილი
18:00
FK Radnik Surdulica
-
Novi Pazar
20:00
Javor
-
FK IMT Beograd
22:00
Zeleznicar Pancevo
-
Radnicki Nis
სერბეთი: Prva Liga
სატურნირო ცხრილი
18:00
Radnicki Sremska Mitrovica
-
Macva Sabac
18:00
FK Graficar
-
Semendrija 1924
18:00
Tekstilac Odzaci
-
OFK Beograd
18:00
Jedinstvo Ub
-
Indija
სიერა ლეონე: Premier League
სატურნირო ცხრილი
20:15
გადაიდო
Bo Rangers
-
Old Edwardians
(-)
20:15
გადაიდო
SLIFA Mount Aureol
-
Ports Authority
(-)
20:15
გადაიდო
Bai Bureh Warriors
-
East End Lions
(-)
20:15
გადაიდო
Mighty Blackpool
-
Diamond Stars
(-)
20:30
East End Lions
-
Ports Authority
სლოვაკეთი: Fortuna league
სატურნირო ცხრილი
17:30
Zilina
-
Spartak Trnava
20:00
Skalica
-
Trencin
20:00
FC Kosice
-
Zlate Moravce
20:00
Ruzomberok
-
Podbrezova
სლოვაკეთი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
18:30
Spišská Nová Ves
-
Dolny Kubin
18:30
Tatran Presov
-
Slavoj Trebisov
18:30
Komarno
-
Puchov
20:00
FK Pohronie
-
FC STK 1914 Samorin
სლოვენია: PrvaLiga
სატურნირო ცხრილი
19:30
NK Bravo
-
Radomlje
22:15
Domzale
-
Maribor
სლოვენია: 2. Division
სატურნირო ცხრილი
19:00
Fuzinar
-
ND Triglav
19:00
Dravinja
-
Nk Brinje Grosuplje
20:00
NK Krka
-
Tolmin
20:00
Nafta
-
Rudar Velenje
სამხ.აფრიკა: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
17:00
Thanda Royal Zulu
-
Chippa United
19:30
Kaizer Chiefs
-
SuperSport United
22:00
Vasco da Gama
-
Polokwane City
სამხ.აფრიკა: NFD Championship
სატურნირო ცხრილი
17:00
Hungry Lions FC
-
Baroka FC
17:00
Magesi FC
-
Maritzburg United
17:00
Milford
-
MM Platinum
17:00
Venda
-
University of Pretoria
სამხ.კორეა: K League 1
სატურნირო ცხრილი
09:00
Daejeon Citizen
-
FC Seoul
11:30
Gwangju FC
-
Suwon City
11:30
Sangju Sangmu
-
Gangwon FC
სამხ.კორეა: K League 2
სატურნირო ცხრილი
09:00
Seoul E-Land FC
-
Ansan Police FC
11:30
Busan I'Park
-
Ansan Greeners
11:30
Cheonan City
-
Gimpo Citizen
ესპანეთი: Liga Adelante
სატურნირო ცხრილი
18:15
Leganes
-
Zaragoza
18:15
Burgos CF
-
SD Amorebieta
20:30
Elche
-
Espanyol
ესპანეთი: Segunda B
სატურნირო ცხრილი
18:00
Osasuna B
-
Real Union
18:00
Ponferradina
-
Barcelona B
18:00
Unionistas de Salamanca
-
Sabadell
18:30
Celta Vigo B
-
SD Logrones
20:00
Lugo
-
Rayo Majadahonda
20:00
Fuenlabrada
-
CD Teruel
20:00
San Fernando CD
-
Real Madrid Castilla
22:00
UD Cornella
-
Sestao
შვედეთი: Superettan
სატურნირო ცხრილი
17:00
Landskrona BoIS
-
Utsiktens BK
17:00
Gefle
-
Sandvikens IF
17:00
GIF Sundsvall
-
Varbergs BoIS FC
19:00
Oergryte FF
-
Oesters IF
შვეიცარია: Challenge League
სატურნირო ცხრილი
20:00
Stade Nyonnais
-
Thun
20:00
FC Vaduz
-
Baden
20:00
Wil
-
Schaffhausen
შვეიცარია: Cup
ფრე
22:30
Sion
-
Lugano
სირია: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
17:00
Al-Jaish
-
Al-Taleiah
ტაილანდი: Premier League
სატურნირო ცხრილი
15:00
Buriram United
-
Muang Thong United
15:30
Chonburi
-
Nakhon Pathom
16:00
Sukhothai FC
-
Uthai Thani Forest
17:00
Bangkok Glass
-
Port FC
ტუნისი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
18:00
Stade Tunisien
-
US Monastir
ტუნისი: Ligue II
სატურნირო ცხრილი
18:00
Msaken
-
Radès
18:00
Chebba Sports Crescent
-
EO Sidi Bouzid
18:00
Gabès
-
Stade Gabésien
18:00
Zarzis
-
Kerkennah
18:00
EM Mahdia
-
Moknine
გაერთ. ემირატები: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
18:05
Ajman
-
Al-Khaleej
18:05
Al-Sharjah
-
Al Bataeh
20:45
Al-Ain
-
Al-Ahli
უკრაინა: Premier League
სატურნირო ცხრილი
14:00
FC Minaj
-
Chernomorets Odessa
14:00
SC Dnipro-1
-
Dynamo Kyiv
16:30
Cherkasi
-
Shakhtar Donetsk
19:00
Rukh Vynnyky
-
Veres Rivne
უკრაინა: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
13:00
Bukovyna Chernivtsi
-
Dinaz Vyshhorod
13:30
SC Poltava
-
Karpaty
14:00
FC Podillya Khmelnytskyi
-
Chernigov
14:30
Livyi Bereh
-
Nyva Buzova
15:00
Inhulets Petrove
-
FC Prykarpattia 1981
არგენტინა: Four argentinian league
სატურნირო ცხრილი
22:30
Victoriano Arenas
-
Justo Jose de Urquiza
22:30
Leandro N. Alem
-
Yupanqui
22:30
Puerto Nuevo
-
Ituzaingo
22:30
Central Cordoba de Rosario
-
Lamadrid
22:30
Mercedes
-
Deportivo Muñiz
ავსტრალია: Four australian league
სატურნირო ცხრილი
12:00
Taringa Rovers
-
Holland Park Hawks
12:15
North Star FC
-
Ipswich Knights
13:00
Samford Rangers
-
Souths United
13:00
Grange Thistle
-
Maroochydore FC
13:30
North Lakes United FC
-
Magic United TFA
ურუგვაი: Primera Division
სატურნირო ცხრილი
19:30
Rampla Juniors
-
Deportivo Maldonado
22:00
Cerro Largo
-
Boston River
აშშ: NASL
სატურნირო ცხრილი
00:00
Charleston Battery
-
Las Vegas Lights FC
03:00
Miami FC
-
San Antonio FC
03:00
Indy Eleven
-
Carolina RailHawks
03:00
Pittsburgh Riverhounds
-
Detroit City FC
03:30
Louisville City FC
-
Hartford Athletic
03:30
Tampa Bay Rowdies
-
New Mexico United
03:30
Birmingham Legion
-
Memphis 901
ვენესუელა: Primera Division
სატურნირო ცხრილი
00:00
Deportivo La Guaira
-
Universidad Central
04:00
Metropolitanos FC
-
Madeira Club Lara
ბელგია: Belgian Third league
სატურნირო ცხრილი
21:30
Thes Sport
-
Hoogstraten
21:30
Dessel
-
Sint-Eloois-Winkel
22:00
Virton
-
KSK Heist
22:00
Olympic Charleroi
-
RAAL La Louviere
22:00
Royal Antwerp U23
-
Sporting Charleroi U23
ბრაზილია: Serie D
სატურნირო ცხრილი
22:00
Santa Cruz RN
-
Treze
22:00
Ipora
-
Uniao Rondonopolis
22:30
Avenida
-
FC Cascavel
23:00
Manauara
-
Rio Branco
23:00
River AC
-
Aguia de Maraba
23:00
Uniclinic Atletico Clube
-
ACD Potiguar
23:00
Sergipe
-
ASA
23:00
Petrolina
-
EC Jacuipense
23:00
Juazeirense
-
AO Itabaiana
23:00
Capital
-
Real FC
23:00
Democrata SL
-
Nova Iguacu
23:00
Inter de Limeira
-
Pouso Alegre
23:00
Patrocinense
-
Ãgua Santa
23:00
Serra
-
Audax Rio EC
00:00
Clube Sociedade Esportiva
-
Retro FC
01:00
São José EC
-
Costa Rica EC
01:00
Cianorte
-
Hercilio Luz
01:00
Princesa do Solimoes
-
Sao Raimundo RR
01:30
Portuguesa RJ
-
Ipatinga
დანია: 2. Division
სატურნირო ცხრილი
15:45
FA 2000
-
Brabrand
16:00
Middelfart G og BK
-
FC Roskilde
დანია: Danmarksserien
სატურნირო ცხრილი
14:00
Glostrup FK
-
Tarnby FF
15:00
Vejgaard B
-
IF Lyseng
15:00
Odder
-
OKS
15:00
B 1913
-
AaB II
15:00
Tarup-Paarup
-
VRI
15:00
Dalum
-
Ringkøbing
15:00
Karlslunde
-
Sundby
15:00
Frederikssund
-
Gørslev
15:00
Holbæk B&I
-
Naesby
15:00
Ishoej BK
-
Frem
15:30
Norresundby
-
Marienlyst
15:30
Viby
-
B 1909
15:30
KFUM Roskilde
-
Ringsted
16:00
Oure FA
-
Silkeborg KFUM
16:00
Holstebro
-
Vanloese
16:00
Greve
-
VB 1968
16:00
Næstved II
-
Slagelse B&I
16:00
Herlev
-
B 1908
16:00
Hedensted
-
Varde
16:00
Fjordager
-
Hobro II
16:00
Skjold
-
Brønshøj
ინგლისი: National League North/South
სატურნირო ცხრილი
18:00
Barton Town Old Boys
-
Knaresborough Town
18:00
Chelmsford
-
Braintree Town
ინგლისი: Evo-Stik League
სატურნირო ცხრილი
18:00
Billericay
-
Margate
18:00
Bognor Regis Town
-
Folkestone Invicta
18:00
Canvey
-
Hastings
18:00
Dulwich Hamlet
-
Cray Wanderers
18:00
Enfield Town
-
Chatham Town
18:00
Haringey Borough
-
Lewes
18:00
Hashtag United
-
Cheshunt
18:00
Hornchurch
-
Kingstonian
18:00
Horsham
-
Concord Rangers
18:00
Whitehawk
-
Potters Bar Town
18:00
Wingate & Finchley
-
Carshalton Athletic
18:00
Berkhamsted
-
Halesowen
18:00
Bromsgrove Sporting
-
Barwell FC
18:00
Coalville Town
-
Telford
18:00
Hitchin Town
-
Stourbridge
18:00
Leamington
-
AFC Sudbury
18:00
Long Eaton United FC
-
Leiston
18:00
Mickleover Sports
-
Stamford AFC
18:00
Redditch United
-
Needham Market
18:00
Royston Town
-
Stratford Town
18:00
St. Ives Town FC
-
Alvechurch
18:00
Ashton United
-
Marine
18:00
Atherton Colleries
-
Worksop
18:00
Basford United
-
Bamber Bridge
18:00
FC United of Manchester
-
Lancaster City
18:00
Gainsborough
-
Radcliffe Borough
18:00
Matlock Town
-
Bradford PA
18:00
Morpeth Town FC
-
Stafford Rangers
18:00
Warrington Rylands
-
Ilkeston Town
18:00
Whitby
-
Macclesfield
18:00
Workington
-
Guiseley
18:00
Beaconsfield SYCOB
-
Plymouth Parkway
18:00
Bracknell Town
-
Hayes & Yeading United
18:00
Didcot Town
-
Hendon
18:00
Dorchester Town
-
AFC Totton
18:00
Gosport Borough
-
Chesham United
18:00
Hungerford Town
-
Basingstoke
18:00
Merthyr Town
-
Harrow Borough
18:00
Salisbury City
-
Hanwell Town
18:00
Swindon Supermarine
-
Winchester City
18:00
Atherstone Town
-
Sholing
18:00
Walton & Hersham
-
Poole Town FC
ფინეთი: Veikkausliga
სატურნირო ცხრილი
16:00
Haka
-
HJK
18:00
FC Lahti
-
KuPS
19:30
AC Oulu
-
VPS
ფინეთი: Kakkonen
სატურნირო ცხრილი
17:00
GBK
-
OPS
18:00
TP-47
-
OTP
18:00
PEPO Lappeenranta
-
NJS
19:30
JPS
-
Kuopion Elo
20:00
JS Hercules
-
SJK-juniorit
საფრანგეთი: National 2
სატურნირო ცხრილი
16:30
Toulouse II
-
Jura Sud
20:00
Voltigeurs de Chateaubriant
-
Lorient B
20:00
Dinan Léhon
-
St. Malo
20:00
Guingamp B
-
Vire
20:00
Chambly
-
Aubervilliers
20:00
Boulogne
-
Racing Club de France Colombes 92
20:00
Cannes
-
Le Puy
20:00
Aubagne
-
Hyeres
20:00
RC Grasse
-
Evian Thonon Gaillard
20:00
Toulon Var
-
Frejus Saint Raphael
20:00
Furiani Agliani
-
Auxerre B
20:00
Colmar
-
Biesheim
20:00
Bobigny
-
Macon
20:00
Fleury Merogis U.S
-
Saint-Quentin
20:00
Racing Besancon
-
Haguenau
20:00
Creteil
-
Feignies-Aulnoye
20:00
Bourges 18
-
Angers B
20:00
Libourne
-
Bergerac Perigord
20:00
Trelissac
-
St-Pryve St Hilaire
20:30
Avoine OCC
-
Gobelins F.C
21:00
Chamalieres
-
Olympique Ales
21:00
Blois
-
Romorantin
გერმანია: Oberliga
სატურნირო ცხრილი
15:00
BTS Neustadt
-
TS Woltmershausen
15:00
Tennis Borussia
-
Optik Rathenow
15:00
Vatan Sport Bremen
-
OSC Bremerhaven
15:30
TSV Bordesholm
-
Union Neumuenster
16:00
1860 Muenchen II
-
TSV Rain/Lech
16:00
TSV Dachau
-
SV Heimstetten
16:00
TSV Landsberg
-
FC Ismaning
16:00
FC Deisenhofen
-
SV Erlbach
16:00
Nordmark Satrup
-
SC Weiche Flensburg II
16:00
TSG Backnang
-
FC 08 Villingen
16:00
1. CfR Pforzheim
-
Normannia Gmund
16:00
FC Tuerkiye Wilhelmsburg
-
TSV Buchholz
16:00
Brinkumer SV
-
FC Union 60
16:00
Altglienicke II
-
Empor Berlin
16:00
Kickers 94 Markkleeberg
-
Reichenbacher FC
16:00
Markranstädt
-
FC Oberlausitz Neugersdorf
16:00
FSV Fernwald
-
Marburg
16:00
FC Karbach
-
Wormatia Worms
16:00
TSV Kottern
-
TSV Schwaben Augsburg
16:00
1960 Hanau
-
KSV Baunatal
16:00
Rostocker FC 1895
-
SV Lichtenberg 47
16:00
VfR Neumünster
-
TSB Flensburg
16:00
Arnstadt
-
Plauen
16:00
VfB Auerbach
-
VfL Halle 96
16:00
Bischofswerdaer FV
-
Magdeburg II
16:00
SC Freital
-
Einheit Rudolstadt
16:00
Germania Halberstadt
-
Budissa Bautzen
16:30
Preußen Reinfeld
-
Inter Tuerkspor Kiel
16:30
SG Aumund-Vegesack
-
Geestemuende
16:30
Coburg
-
Ingolstadt II
17:00
SpVgg Bayern Hof
-
DJK Gebenbach
17:00
Gundelfingen
-
FC Pipinsried
17:00
Donaustauf
-
ATSV Erlangen
17:00
ASV Neumarkt
-
ASV Cham
17:00
Hohenwestedt
-
Luebeck II
17:00
Adler Weidenhausen
-
FC 1931 Eddersheim
17:00
TUS Dietkirchen
-
Eintracht Stadtallendorf
17:00
Bayern Alzenau
-
FC Hanau 93
17:00
SC Waldgirmes
-
Turk Gucu Friedberg
17:00
SV Ramlingen-Ehlershausen
-
Schoeningen
17:00
SG Taucha 99
-
Handwerk Rabenstein
17:00
Pirna-Copitz 07
-
Lößnitz
17:00
Radebeuler BC
-
Borea Dresden
17:00
FC 1906 Erlensee
-
Hunfelder SV
17:00
SC Viktoria 06 Griesheim
-
Teutonia Watzenborn-Steinberg
17:30
FSV 08 Bissingen
-
Reutlingen
17:30
TSV 1861 Noerdlingen
-
Sonthofen
17:30
SV Auersmacher
-
Cosmos Koblenz
17:30
FV Dudenhofen
-
Kaiserslautern II
17:30
VfR Mannheim
-
Noettingen
17:30
ATSV Mutschelbach
-
Offenburger FV
17:30
FSV Hollenbach
-
FV Ravensburg
17:30
SV Oberachern
-
FC Holzhausen
17:30
Altonaer FC 93
-
HEBS Hamburg
17:30
Baumholder
-
SV Morlautern
18:00
Arminia Ludwigshafen
-
Alemannia Waldalgesheim
18:00
Vahr-Blockdiek
-
TuS Komet Arsten
18:00
MTV Eintracht Celle
-
Arminia Hannover
19:00
SC Eltersdorf
-
Neudrossenfeld
19:00
DJK Ammerthal
-
Wurzburger
20:00
Oldenburger SV
-
Heider SV
20:00
FC Bitburg
-
FV Engers
20:00
KFC Uerdingen
-
Union Frintrop
20:00
SpVg Schonnebeck
-
Ratinger SV
20:15
TuS Bersenbrueck
-
Heeslinger SC
იტალია: Serie D
სატურნირო ცხრილი
17:00
Latte Dolce
-
Ardea
მალტა: Second Malta league
სატურნირო ცხრილი
16:00
Melita FC Saint Julian
-
Pieta
ნორვეგია: 2. Division
სატურნირო ცხრილი
16:00
Eidsvold TF
-
Gjoevik-Lyn
16:00
Stroemmen
-
Kjelsaas
16:00
Ull/Kisa
-
Grorud
16:00
Sotra Sportsklubb
-
Jerv
17:00
Follo
-
Skeid
ნორვეგია: 3. Division Avdeling 1
სატურნირო ცხრილი
15:00
Skjervoey
-
Harstad
16:00
Bjørkelangen
-
Skedsmo
16:00
Gjelleraasen
-
Ready
16:00
Pors Grenland
-
Vigør
16:00
Vindbjart
-
Fram Larvik
16:00
Staal Joerpeland
-
Mandalskameratene
16:00
Flint
-
Aassiden
16:00
Gamle Oslo
-
Baerum
16:00
Stord
-
Loddefjord
16:00
Fana
-
Djerv 1919
16:00
Askøy
-
Sandviken
16:00
Ã…rdal
-
IL Froeya
16:30
Bodoe/Glimt 2
-
Sprint Jeloey
17:00
Orkla
-
Tillerbyen
17:00
Rana FK
-
Nardo
17:00
Verdal
-
Byaasen
17:00
Trygg/Lade
-
Melhus
17:00
Åskollen
-
Ullern
17:00
Fredrikstad 2
-
FK Fyllingsdalen
17:00
Floroe
-
Os
17:00
Haugesund 2
-
Bjarg
18:00
Spjelkavik
-
Skjetten
პორტუგალია: Portuguese Third Division
სატურნირო ცხრილი
18:00
AD Fafe
-
Trofense
20:00
Sanjoanense
-
Vianense
23:30
Anadia
-
Canelas 2010
რუსეთი: Russian third league
სატურნირო ცხრილი
12:00
Dinamo Vladivostok
-
Strogino
15:00
Volna Nizhny Novgorod
-
Rubin Kazan II
16:00
Dynamo Saint Petersburg
-
Zvezda Saint Petersburg
16:00
Lada Togliati
-
Dinamo Kirov
16:00
NoSta
-
Amkar
17:00
Stroitel Kamensk-Shakht.
-
Rostov II
17:00
Forte Taganrog
-
Dinamo Makhachkala
17:00
Angusht
-
Dinamo Stavropol
17:00
Druzhba
-
Pobeda
17:00
Legion Dynamo
-
Biolog Novokubansk
18:00
Dinamo Barnaul
-
Nizhny Novgorod II
19:00
Nart Cherkessk
-
Sevastopol
02:00
Strogino
-
Dinamo Vladivostok
02:00
FC Kosmos Dolgoprudny
-
Sakhalin
შოტლანდია: 2. Division
სატურნირო ცხრილი
18:00
Alloa Athletic
-
Hamilton Academical
18:00
Annan Athletic
-
Falkirk
18:00
Edinburgh City
-
Stirling Albion
18:00
Kelty Hearts
-
Montrose
18:00
Queen of South
-
Cove Rangers
შოტლანდია: 3. Division
სატურნირო ცხრილი
18:00
Clyde
-
East Fife
18:00
Dumbarton
-
Elgin City
18:00
Forfar Athletic
-
Stranraer
18:00
Stenhousemuir
-
Bonnyrigg Rose Athletic
18:00
Spartans FC
-
Peterhead
შოტლანდია: Highland/Lowland
სატურნირო ცხრილი
17:00
Tranent Juniors
-
Celtic B
18:00
Brora Rangers
-
Turriff United
18:00
Keith
-
Wick Academy
სოლომონის კუნძულები: National Club Championship
სატურნირო ცხრილი
05:00
Southern United
-
Honiara City
07:00
Juniper
-
Laugu United
03:00
Marist Fire
-
KOSSA
სამხ.კორეა: National League
სატურნირო ცხრილი
09:00
Pocheon Citizens FC
-
Gimhae
09:00
Busan Transport Corp
-
Daejeon Korail
09:00
Daegu II
-
Paju Citizens
10:00
Mokpo City
-
Gangneung City
სტ.კიტსი და ნევისი: SKNFA League
სატურნირო ცხრილი
02:00
Trafalgar Southstars
-
Newtown United
04:00
Old Road Jets United
-
Bath United
შვედეთი: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
15:00
Onsala BK
-
Falkenbergs FF
15:00
Torns IF
-
Tvaaaakers IF
18:00
Ariana FC
-
Oskarshamns AIK
18:00
BK Olympic
-
Norrby
18:00
Joenkoepings Soedra
-
FC Rosengaard
18:00
FBK Karlstad
-
Karlbergs BK
18:00
IK Frej Taeby
-
Friska Viljor
18:00
Vasalunds IF
-
Karlstad BK
19:00
Assyriska United
-
IFK Stocksund
შვედეთი: 2. Division Norra Götaland
სატურნირო ცხრილი
14:30
Hudiksvalls FF
-
FC Gute
15:00
BK Forward
-
Vaenersborgs FK
15:00
Högaborg
-
IFK Karlshamn
15:00
FK Karlskrona
-
FBK Balkan
15:00
Umeaa FC Akademi
-
Skellefteaa
15:00
IFK Luleaa
-
Bergnaesets AIK
15:00
Syrianska
-
IF Sylvia
16:00
Ahlafors IF
-
Motala AIF FK
16:00
Grebbestads IF
-
Stenungsunds IF
16:00
Lodde
-
Raeppe GOIF
16:00
Haessleholms IF
-
IFK Simrishamn
16:00
Öckerö
-
IK Tord
16:00
BK Astrio
-
Varbergs GIF FK
16:00
Laholms FK
-
Lindome GIF
16:00
Gottne IF
-
IFK Oestersund
16:00
Taefteaa IK
-
IF Aelgarna
17:00
Falu BS
-
FC Arlanda
17:00
Arameiska-Syrianska IF
-
Aatvidaberg
17:00
Mjoelby AI FF
-
Ljungsbro
17:00
Smedby AIS
-
Enskede IK
18:00
Kungsaengens IF
-
FC Jaerfaella
18:00
IFK Haninge BRB
-
Huddinge IF
19:00
Qviding FIF
-
Jonsered
შვეიცარია: Erste Liga Promotion
სატურნირო ცხრილი
17:00
Cham
-
FC Zuerich II
18:00
Paradiso
-
St. Gallen II
18:00
Bulle
-
FC Rapperswil-Jona
18:00
Bavois
-
Young Boys II
18:00
SC Bruehl
-
Biel/Bienne
19:00
Etoile Carouge
-
Luzern II
19:30
Kriens
-
Lugano II
შვეიცარია: Erste Liga Classic
სატურნირო ცხრილი
17:00
Black Stars
-
Dietikon
18:00
Eschen/Mauren
-
FC Freienbach
18:00
Tuggen
-
Grasshopper II
18:00
SC YF Juventus Zuerich
-
FC Kosova
18:00
Terre Sainte
-
Echallens
18:00
FC Kreuzlingen
-
Balzers
18:00
FC Wettswil-Bonstetten
-
FC Gossau
18:00
FC Uzwil
-
Hongg
18:30
AC Taverne 1
-
Winterthur II
19:00
Mendrisio
-
Linth
19:00
Meyrin
-
Yverdon Sport II
19:00
Muttenz
-
FC Schoetz
19:00
Rotkreuz
-
Wohlen
19:00
FC Grand-Saconnex
-
Lausanne II
19:30
Chenois
-
Naters
20:00
Concordia
-
FC Bassecourt
20:00
FC Muri
-
Solothurn
ტანზანია: Premier League
სატურნირო ცხრილი
19:00
Young Africans
-
Coastal Union
ტაილანდი: Second Thailand league
სატურნირო ცხრილი
15:00
Pattaya United
-
Pattaya United
15:00
Lampang FC
-
Rayong FC
15:00
Ayutthaya United FC
-
Kanchanaburi
15:00
Chanthaburi
-
Nakhon Ratchasima FC
15:00
Kasetsart
-
Chiangmai FC
15:00
JL Chiangmai United FC
-
Customs United
15:00
Suphanburi FC
-
Phrae United
15:00
Chainat FC
-
Krabi FC
15:00
Nong Bua Pitchaya FC
-
Nakhon Si United
ურუგვაი: Segunda Division
სატურნირო ცხრილი
17:00
Uruguay Montevideo
-
Juventud de las Piedras
22:00
Colón
-
Plaza Colonia
22:30
Sud America
-
La Luz
00:30
Rentistas
-
Cooper
03:00
Club Atletico Torque
-
Cerrito
ვენესუელა: Segunda Division
სატურნირო ცხრილი
23:00
Deportivo Nueva Esparta
-
Maritimo
23:30
Real Frontera
-
Heroes de Falcon FC
ზამბია: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
17:00
NAPSA Stars FC
-
Green Eagles
17:00
Red Arrows
-
Kansanshi
17:00
Forest Rangers
-
Konkola Blades
17:00
Nkana FC
-
Zesco United
17:00
FC MUZA
-
Power Dynamos
02:00
Mutondo Stars
-
Green Buffaloes
ზიმბაბვე: 1. Division
სატურნირო ცხრილი
17:00
ZPC Kariba
-
Bikita Minerals
17:00
Yadah FC
-
Chicken Inn FC
17:00
Simba Bhora FC
-
TelOne
nScores.com - livescore