ინგლისი: Premier League
23:00
 
Aston Villa
-
Everton
ესპანეთი: La Liga
22:00
 
Granada
-
Sevilla
00:00
 
Levante
-
Villarreal
გერმანია: 1. Bundesliga
22:30
 
FC Cologne
-
Borussia Dortmund
Copa Sudamericana
04:30
დასრულდა
Corinthians
0 - 0
Fluminense
(0-0)
აშშ: Major League Soccer
05:40
დასრულდა
Sporting Kansas City
1 - 0
Minnesota United
(0-0)
04:00
 
Orlando City
-
Atlanta United
პორტუგალია: Liga ZON Sagres
22:00
 
Vitoria de Setubal
-
Moreirense
00:15
 
Rio Ave
-
Aves
თურქეთი: Super Lig
21:30
 
Besiktas
-
Goztepe
ალბანეთი: Kategoria Superiore
21:00
 
Kukesi
-
Partizani
არგენტინა: Torneo Inicial
04:00
 
Arsenal Sarandi
-
San Lorenzo
არგენტინა: Primera B Nacional
02:05
 
Atletico Rafaela
-
Tigre
არგენტინა: Primera B Metropolitana
22:30
 
Tristan Suarez
-
CA Fenix
ავსტრალია: 2. Division
15:00
 
Darwin Olympic
-
Mindil Padres
ავსტრალია: Third australian league
13:30
 
White City Woodville
-
Modbury Jets
ავსტრალია: Youth 2
13:30
 
Heidelberg United U20
-
South Melbourne FC U20
ავსტრია: ADEG Erste Liga
21:10
 
FC Wacker Innsbruck
-
Amstetten
21:10
 
Ried
-
Grazer AK
21:10
 
SPG Pasching/LASK Juniors
-
Austria Lustenau
21:10
 
Floridsdorfer AC
-
FC Liefering
21:10
 
Austria Wien (A)
-
SV Lafnitz
21:10
 
SV Horn
-
Vorwaerts Steyr
ავსტრია: Regionalliga
20:30
 
FCM Arkadia Traiskirchen
-
ASV Drassburg
21:00
 
Mattersburg (A)
-
Wiener Neustadt
21:00
 
SC Neusiedl am See 1919
-
SC Mannsdorf
21:00
 
Bad Gleichenberg
-
SV St. Anna
21:00
 
SC Gleisdorf
-
Deutschlandsberger SC
21:00
 
Voecklamarkt
-
Allerheiligen
21:00
 
SC Weiz
-
WSC Hertha
21:00
 
Rapid Wien (A)
-
SC Wiener Viktoria
21:00
 
FC Wels
-
Sturm Graz (A)
21:00
 
SK Bischofshofen
-
USK Anif
21:30
 
Wiener SK
-
ASK-BSC Bruck/Leitha
21:30
 
Admira Moedling (A)
-
Karabakh Wien
21:30
 
Kufstein
-
Telfs
21:30
 
FC Zirl
-
Reichenau
22:00
 
Schwaz
-
FC Kitzbuehel
ბელორუსი: Premier Division
19:00
 
Isloch
-
FK Slutsk
20:45
 
Dnepr Mogilev
-
FC Minsk
ბელგია: Jupiler League
22:30
 
Genk
-
Anderlecht
ბრაზილია: Serie B
04:30
დასრულდა
Bragantino
1 - 1
Coritiba
(1-0)
02:15
 
Atletico GO
-
Brasil
ბულგარეთი: A Grupa
19:00
 
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
-
Beroe
21:30
 
Arda Kardzhali
-
Cherno More Varna
ჩილე: Primera Division
03:30
 
Union Espanola
-
O'Higgins
კოლუმბია: Liga Postobon
05:00
დასრულდა
Santa Fe
1 - 2
America de Cali
(0-0)
ხორვატია: 2. Division
19:30
 
NK Hrvatski Dragovoljac
-
Medimurje
19:30
 
NK Sesvete
-
Solin
კვიპროსი: 1. Division
20:00
 
Nea Salamis
-
Pafos FC
ჩეხეთი: Het league
20:00
 
Banik Ostrava
-
Slovacko
20:00
 
Sigma Olomouc
-
Teplice
ჩეხეთი: Druha League
20:00
 
Jihlava
-
SK Lisen
20:00
 
Hradec Kralove
-
MFK Chrudim
21:00
 
Brno
-
Vitkovice
21:00
 
Hobro
-
OB
ესტონეთი: Meistriliiga
19:45
 
FC Kuressaare
-
Tammeka
ესტონეთი: Esiliiga
19:30
 
FC Kohtla-Jaerve
-
TJK Legion
19:30
 
Rakvere JK Tarvas
-
FC Elva
19:30
 
Flora Tallinn U21
-
Parnu JK Vaprus
19:30
 
Haka
-
FC KTP
საფრანგეთი: Ligue 2
22:00
 
Sochaux
-
Nancy
22:00
 
Le Mans
-
Lorient
22:00
 
Chambly
-
Chateauroux
22:00
 
Rodez
-
Orleans
22:00
 
AC Ajaccio
-
Paris FC
22:00
 
Clermont Foot
-
Auxerre
22:00
 
Le Havre
-
Grenoble
22:00
 
Niort
-
Caen
საფრანგეთი: National
22:00
 
Le Puy
-
Avranches
22:00
 
Lyon la Duchere
-
Laval
22:00
 
Quevilly
-
Villefranche Beaujolais
22:00
 
Red Star
-
Dunkerque
22:00
 
Toulon Var
-
Bourg en Bresse Peronnas
22:00
 
Cholet
-
Creteil
22:00
 
GFC Ajaccio
-
CA Bastia
22:00
 
Boulogne
-
Concarneau
22:00
 
AS Beziers
-
Pau
საქართველო: Umaglesi Liga
17:00
 
Sioni Bolnisi
-
Dinamo Batumi
საქართველო: Pirveli Liga
17:00
 
FC Shukura Kobuleti
-
FC Zugdidi
გერმანია: 2. Bundesliga
20:30
 
Darmstadt
-
Dynamo Dresden
20:30
 
Erzgebirge Aue
-
VfB Stuttgart
გერმანია: 3. Liga
21:00
 
Ingolstadt
-
Hansa Rostock
გერმანია: Regionalliga
20:15
 
SpVgg Bayreuth
-
1860 Rosenheim
20:15
 
Heider SV
-
SV Drochtersen/Assel
20:15
 
ETSV Weiche Flensburg
-
Hamburger SV II
20:45
 
TuS Haltern
-
Borussia Dortmund II
21:00
 
SV Heimstetten
-
SV Schalding-Heining
21:00
 
SC Verl
-
Bonner SC
21:00
 
Lokomotive Leipzig
-
Optik Rathenow
21:00
 
Hertha Berlin II
-
Berliner AK 07
21:30
 
Wuppertal
-
FC Koeln II
21:30
 
RW Essen
-
Wattenscheid
21:30
 
Energie Cottbus
-
VfB Auerbach
გიბრალტარი: Premier League
22:30
 
Bruno's Magpies
-
Lions Gibraltar
ისლანდია: 1. Deild
22:00
 
Vikingur Olafsvik
-
Fjolnir
23:15
 
Grotta
-
Fram Reykjavik
00:00
 
Throttur Reykjavík
-
Keflavik
ინდონეზია: Liga 1
12:30
79'
Barito Putera
0 - 4
Persipura Jayapura
(0-1)
15:30
 
PSS Sleman
-
PSM Makassar
ირანი: 1. Division
17:30
 
Machine Sazi FC
-
Esteghlal
18:40
 
Paykan
-
Padideh FC
19:45
 
Foolad Khuzestan
-
Sanat Naft Abadan
ირლანდია: FAI Cup
22:45
 
UCD
-
St. Patrick's Athletic
22:45
 
Derry City
-
Dundalk
22:45
 
Galway United FC
-
Cork City
22:45
 
Bohemian FC
-
Longford Town
23:00
 
Shamrock Rovers
-
Drogheda United
23:00
 
Pisa
-
Benevento
იაპონია: J. League
14:00
4'
Kashima Antlers
0 - 0
Gamba Osaka
(-)
14:30
 
Sagan Tosu
-
Vissel Kobe
14:30
 
Urawa Red Diamonds
-
Matsumoto Yamaga
19:00
 
FK Panevezys
-
Traku FK
21:00
გადაიდო
Zalgiris Vilnius
-
Suduva
(-)
ლიტვა: 1. Division
19:00
 
Siauliai
-
Lietava Jonava
19:00
 
Minija Kretinga
-
Nevezis
20:00
 
FK Atmosfera
-
FC Kupiskis
მალტა: Premier League
20:30
 
Sirens FC
-
Senglea Athletic
20:30
 
Gzira United
-
Hamrun Spartans
22:30
 
Birkirkara
-
Floriana
22:45
 
Valletta
-
Santa Lucia F.C.
მექსიკა: Liga MX
04:00
 
Veracruz
-
San Luis
მექსიკა: Ascenso MX
05:30
დასრულდა
Leones Negros
1 - 3
Club Zacatepec
(1-0)
03:00
 
Atlante
-
U.A. Estado de Mexico
04:00
 
Mineros de Zacatecas
-
Celaya
ჰოლანდია: Jupiler League
22:00
 
FC Dordrecht
-
Jong Ajax
22:00
 
FC Dordrecht
-
Jong Ajax
22:00
 
NAC Breda
-
Cambuur
22:00
 
NAC Breda
-
Cambuur
22:00
 
Go Ahead Eagles
-
Jong FC Utrecht
22:00
 
Go Ahead Eagles
-
Jong FC Utrecht
22:00
 
FC Den Bosch
-
FC Eindhoven
22:00
 
FC Den Bosch
-
FC Eindhoven
22:00
 
FC Oss
-
Jong AZ Alkmaar
22:00
 
FC Oss
-
Jong AZ Alkmaar
22:00
 
De Graafschap
-
FC Volendam
22:00
 
Roda JC Kerkrade
-
NEC Nijmegen
22:00
 
Telstar
-
Excelsior
22:00
 
Telstar
-
Excelsior
22:00
 
Helmond Sport
-
Almere City FC
22:00
 
Helmond Sport
-
Almere City FC
პარაგვაი: Division Profesional
03:00
 
Club River Plate
-
Luqueno
პერუ: Segunda Division
00:30
 
Comerciantes Unidos
-
Alianza Atletico
პოლონეთი: Ekstraklasa
22:30
 
Jagiellonia Bialystok
-
Wisla Krakow
პორტუგალია: Segunda Liga
22:00
 
Benfica B
-
Oliveirense
ყატარი: Stars League
18:20
 
Al-Arabi
-
Al-Ahli
20:30
 
Al-Rayyan
-
Umm Salal
რუმინეთი: Liga I
19:00
 
CSMS Iasi
-
Chindia Targoviste
22:00
 
CS Universitatea Craiova
-
Astra Giurgiu
საუდის არაბეთი: 1. Division
20:00
 
Al Hilal
-
Abha
20:10
 
Al-Taawon
-
Al Hazm
21:50
 
Al Ittihad
-
Al-Raed
შოტლანდია: 1. Division
22:05
 
Greenock Morton
-
Partick Thistle
სერბეთი: Prva Liga
22:00
 
Kolubara
-
Novi Pazar
ვიეტნამი: V-league
14:00
7'
QNK Quang Nam
0 - 0
Khanh Hoa Nha Trang
(-)
სლოვაკეთი: Fortuna league
21:00
 
FK Senica
-
Zlate Moravce
სლოვაკეთი: 1. Division
21:00
 
Podbrezova
-
Dukla Banska Bystrica
სამხ.აფრიკა: NFD Championship
17:00
 
Cape Umoya United
-
Maccabi FC
სამხ.კორეა: K League 1
14:30
 
Gyeongnam FC
-
Suwon Bluewings
ესპანეთი: Liga Adelante
00:00
 
Albacete
-
Girona
შვეიცარია: Challenge League
22:00
 
Grasshopper
-
Winterthur
თურქეთი: 1. Lig
21:00
 
Boluspor
-
Adana Demirspor
უკრაინა: 1. Division
17:00
 
FC Hirnyk-Sport
-
Inhulets Petrove
18:00
 
FC Minaj
-
FC Kremin Kremenchuk
18:00
 
Ahrobiznes Volochysk
-
Rukh Vynnyky
19:00
 
Metalurg Zaporizhia
-
Metalist 1925
19:30
 
FC Prykarpattia 1981
-
MFK Mykolaiv
არგენტინა: Four argentinian league
22:30
 
El Porvenir
-
Laferrere
22:30
 
Leandro N. Alem
-
Deportivo Merlo
22:30
 
Sportivo Italiano
-
San Martin Burzaco
03:00
 
Pittsburgh Riverhounds
-
Loudoun United
ვენესუელა: Primera Division
00:00
 
Aragua FC
-
Monagas SC
დანია: Danmarksserien
20:00
 
Taarnby FF
-
Herlev
20:30
 
Marienlyst
-
Tarup/Paarup
20:30
 
Kolding B
-
Hedensted
20:30
 
Taastrup FC
-
Fremad Valby
20:45
 
Odder IGF
-
Varde
21:00
 
AB Taarnby
-
Frederikssund IK
21:00
 
Silkeborg KFUM
-
Saeby IF Skjold
ინგლისი: Premier Reserve League
15:00
 
Tottenham U21
-
Derby U23
16:00
 
Middlesbrough U21
-
Swansea U23
22:00
 
Arsenal U21
-
Everton U23
22:00
 
Blackburn U23
-
Wolverhampton U21
22:00
 
Leicester U21
-
Brighton & Hove Albion U21
22:00
 
Manchester City U21
-
Chelsea U21
22:00
 
Newcastle U21
-
Manchester United U21
22:00
 
West Bromwich Albion U21
-
Sunderland U23
22:00
 
West Ham U21
-
Reading U23
ფინეთი: Veikkausliga
19:30
 
HIFK
-
Ilves
ფინეთი: Kakkonen
19:30
 
SalPa
-
Pallo-Iirot
19:30
 
FC Jazz
-
Honka (A)
გერმანია: Oberliga
20:00
 
FC Pipinsried
-
TSV Kottern
20:00
 
TSV Schwabmuenchen
-
Ingolstadt II
20:00
 
Hansa Rostock II
-
Tennis Borussia
20:30
 
Eintracht Bamberg
-
FC Sand
20:30
 
SpVgg Bayern Hof
-
SC Eltersdorf
20:30
 
TuS Schwachhausen
-
Bremer SV
21:00
 
SV Curslack-Neuengamme
-
TuS Dassendorf
21:00
 
SC Waldgirmes
-
FSV Fernwald
21:00
 
Hertha Wiesbach
-
FV Diefflen
21:00
 
Union Sandersdorf
-
FC Eilenburg
21:00
 
Stuttgarter Kickers
-
SV Sandhausen ll
21:30
 
TSV Landsberg
-
TSV 1880 Wasserburg
21:30
 
HSV Barmbek-Uhlenhorst
-
FC Suederelbe
21:30
 
Hassia Bingen
-
Eisbachtaler Sportfreunde
21:30
 
TuS Mechtersheim
-
TSV Schott Mainz
21:30
 
SC Borgfeld
-
SG Aumund-Vegesack
21:30
 
SV Breinig
-
SV Eilendorf
22:00
 
Hamburger SV III
-
TuS Osdorf
22:00
 
FV Bad Vilbel
-
TUS Dietkirchen
კოსოვო: Superliga
19:00
 
Drenica
-
Llapi
ნორვეგია: 3. Division Avdeling 1
21:15
 
Floeya
-
Skjervoey
რუსეთი: Russian third league
14:00
4'
Ural II
0 - 0
Tyumen
(-)
17:00
 
Rodina
-
Torpedo Vladimir
17:00
 
FC Chelyabinsk
-
Volga Ulyanovsk
17:00
 
Zvezda Perm
-
FC Ufa II
17:00
 
Lada SOK
-
Lada Togliati
17:00
 
NoSta
-
Zenit Izhevsk
18:00
 
Pskov 747
-
Zenit St. Petersburg 2
18:00
 
Olimp Khimki
-
FC Dolgoprudny
19:00
 
Zorky Krasnogorsk
-
Kvant Obninsk
19:00
 
Sokol Saratov
-
FC Rotor Volgograd II
19:00
 
Dinamo Briansk
-
Khimki 2
19:30
 
Luki-Energiya
-
Zvezda Saint Petersburg
20:00
 
Saturn Ramenskoye
-
Metalurg Lypetsk
20:00
 
SKA Rostov
-
Dinamo Stavropol
22:00
 
Lokomotiv Moscow 2
-
Znamya
შოტლანდია: Highland/Lowland
22:45
 
Cumbernauld Colts
-
Bonnyrigg Rose Athletic
სამხ.კორეა: National League
12:00
დასრულდა
Daejeon Korail
3 - 2
Cheonan City
(1-1)
14:00
6'
Gangneung City
0 - 0
Changwon City
(-)
14:00
 
Mokpo City
-
Busan Transport Corp
შვედეთი: 2. Division Norra Götaland
21:15
 
Hittarps IK
-
Stafsinge IF
შვეიცარია: Erste Liga Classic
22:00
 
FC Schoetz
-
Baden
ურუგვაი: Segunda Division
02:00
 
Atenas
-
Bella Vista
00:00
 
Toronto FC II
-
Greenville Triumph SC
ვენესუელა: Segunda Division
23:30
 
Universidad Central
-
Ciudad Vinotinto
უელსი: Cymru Alliance
21:30
 
Corwen
-
Prestatyn Town FC
22:30
 
Cwmamman United
-
Cwmbran Celtic
22:30
 
Briton Ferry
-
Ammanford
22:30
 
Taffs Well
-
Swansea University
22:45
 
Colwyn Bay
-
Flint Town United