Nations League Division A
08:00
 
England
-
Croatia
13:45
 
Switzerland
-
Belgium
Nations League Division B
11:00
 
N.Ireland
-
Austria
Nations League Division C
13:45
 
Hungary
-
Finland
13:45
 
Greece
-
Estonia
Nations League Division D
11:00
 
Moldova
-
Luxembourg
11:00
 
San Marino
-
Belarus
Friendlies
13:45
 
Spain
-
Bosnia-Herzegovina
Africa Cup of Nations
05:30
 
Madagascar
-
Sudan
07:00
 
Ethiopia
-
Ghana
07:30
 
Rwanda
-
Central African Republic
07:30
 
Swaziland
-
Niger
07:30
 
Mozambique
-
Zambia
08:00
 
Lesotho
-
Tanzania
08:30
 
Congo
-
DR Congo
09:00
 
Angola
-
Burkina Faso
10:00
 
Togo
-
Algeria
10:00
 
Liberia
-
Zimbabwe
11:00
 
Guinea
-
Ivory Coast
11:00
 
Mauritania
-
Botswana
France: FA Cup
05:30
 
SS Jeanne Arc Le Port
-
Besancon FC
07:00
 
Sainte Genevieve
-
AS Sainte-Suzanne
07:00
 
Versailles
-
AS Dragon
07:00
 
Sarreguemines FC
-
Metz
07:00
 
Auch Football
-
GFC Ajaccio
07:00
 
Raon L Etape
-
Bourg en Bresse Peronnas
07:00
 
US Salinieres Aigues Mortes
-
Marignane
07:00
 
Nesle
-
Chambly
07:00
 
La Chapelle Marais
-
Avranches
07:00
 
Frejus Saint Raphael
-
Toulon Var
07:00
 
La Brede
-
Bergerac Perigord
07:00
 
FCA Troyes
-
Bourges Foot
07:00
 
Tartas
-
Lege Cap Ferret
07:00
 
GDR Guipavas
-
US Montagnarde
07:00
 
JSC Bellevue Nantes
-
Vertou
07:00
 
Grand-Quevilly FC
-
Cherbourg
07:00
 
Wasquehal
-
Saint-Quentin
07:00
 
Melun FC
-
Chamalieres
07:00
 
Douarnenez
-
Lannion
07:00
 
Heillecourt
-
Saint Louis Neuweg
07:00
 
Feillens
-
FC de Limonest
07:00
 
Rossfeld
-
ASC Biesheim
07:00
 
Carrieres Gresillons
-
Charitoise US
07:00
 
Prix-les-Mezieres
-
St Amand FC
07:00
 
Marck
-
St. Omer
07:00
 
FA Illkirch Graffenstaden
-
St Avold
07:00
 
Noisy Le Grand
-
FC Riom
07:00
 
Escaudoeuvres
-
La Chapelle Saint Luc
07:00
 
Strasbourg Olympique
-
US Reipertswiller
07:00
 
AS Villers Houlgate Cote Fleurie
-
Mondeville
07:00
 
Annecy le Vieux
-
Val Lyonnais
07:00
 
ES Cheminots Longueau
-
Blois
07:30
 
Luzenac
-
Rodez
07:30
 
Les Herbiers
-
US Chauvigny
07:30
 
Avion
-
Epernay
07:30
 
US Vimy
-
Creteil
07:30
 
St. Orens FC
-
Sete
08:00
 
Avenir Foot Lozere
-
Red Star
08:00
 
St Pontivyen
-
Vignoc
08:00
 
Valence
-
Stade Beaucairois 30
08:00
 
Chassieu Decines
-
Hyeres
09:30
 
St. Malo
-
Lorient
Friendlies
06:00
 
Zenit St. Petersburg
-
Schalke 04
11:00
 
FC Ufa
-
Riga FC
Argentina: Torneo Inicial
14:10
 
San Lorenzo
-
Atletico Tucuman
16:20
To finish
Defensa y Justicia
-
Estudiantes
(-)
Argentina: Primera B Nacional
14:00
 
Guillermo Brown
-
Villa Dalmine
16:15
To finish
Chacarita Juniors
-
Gimnasia Jujuy
(0-0)
Argentina: Primera B Metropolitana
14:00
 
Independiente de Neuquen
-
Sansinena BB
14:00
 
Villa Mitre
-
Ferro Carril Oeste General Pico
14:00
 
Sportivo Las Parejas
-
CASD Camioneros
14:00
 
Huracan Las Heras
-
Racing de Cordoba
14:00
 
Crucero del Norte
-
Deportivo San Jorge Tucuman
14:30
 
Defensores de Pronunciameniento
-
Atletico Parana
14:30
 
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
-
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
14:30
 
Gimnasia y Tiro
-
Altos Hornos Zapla
15:00
 
Club Cipolletti
-
Deportivo Madryn
15:00
 
Sportivo Estudiantes
-
Deportivo Maipu
16:00
 
Acassuso
-
Sacachispas FC
16:00
 
CA Alvarado
-
Deportivo Roca
16:00
 
Boca Unidos
-
Sarmiento de Resistencia
16:00
 
CA Chaco For Ever
-
Juventud Antoniana
17:00
 
Estudiantes de Rio Cuarto
-
San Lorenzo de Alem
Argentina: Copa Argentina
14:10
 
Temperley
-
Rosario Central
Belgium: EXQI league
09:00
 
Westerlo
-
KFCO Beerschot-Wilrijk
Bolivia: LFPB
13:00
 
San Jose
-
Real Potosi
15:15
 
Aurora
-
Jorge Wilstermann
Bosnia-Herzegovina: 1. Division FBiH
06:30
 
Olimpik Sarajevo
-
Orasje
Brazil: Serie A
13:00
 
Parana Clube
-
Palmeiras
13:00
 
America MG
-
Santos FC
13:00
 
Botafogo RJ
-
Internacional
13:00
 
Sport
-
Flamengo
15:00
 
Sao Paulo
-
Cruzeiro
15:00
 
Gremio
-
Chapecoense AF
Chile: Primera B
14:00
 
Cobresal
-
Santiago Wanderers
Colombia: Liga Postobon
19:00
After penalty
Tolima
0 - 1
Santa Fe
pen 4-3
(0-1)
16:15
 
Once Caldas
-
Rionegro Aguilas
Colombia: Torneo Aguila
14:15
 
Union Magdalena
-
Cucuta
Costa Rica: Liga de Ascenso
11:00
 
AD Municipal San Ramon
-
Puerto Golfito
11:15
 
ADR Jicaral
-
AS Puma Generalena
12:15
 
Puntarenas FC
-
Juventud Escazucena
15:00
 
Sporting San Jose
-
Guanacasteca
DR Congo: Super League
06:30
 
J.S. Bazano
-
FC Lubumbashi sport
08:30
 
Maniema Union
-
Motema Pembe
08:30
 
Saint-Eloi Lupopo
-
Sanga Balende
El Salvador: Primera Division
15:00
 
Municipal Limeno
-
Jocoro FC
England: National League
10:30
 
Hartlepool
-
Barnet
Germany: Regionalliga
07:00
 
VfL Oldenburg
-
Wolfsburg II
07:00
 
Lupo-Martini Wolfsburg
-
ETSV Weiche Flensburg
07:00
 
St.Pauli II
-
SV Drochtersen/Assel
Greece: Football League
07:00
 
Panachaiki
-
Iraklis
07:00
 
Apollon Larissa
-
AE Sparti
07:00
 
AOK Kerkyra
-
AE Karaiskakis
07:00
 
Aiginiakos FC
-
Aittitos Spaton
Guatemala: Premier League Guatemala
11:30
 
Antigua Guatemala
-
Sanarate
Honduras: Liga Nacional
19:00
Finished
Lobos UPNFM
0 - 1
Platense FC
(0-1)
India: I League
08:00
 
Gokulam FC
-
Minerva Punjab
08:00
 
Gokulam FC
-
Minerva Punjab
Indonesia: Liga 1
02:30
 
PSIS
-
Persib Bandung
05:30
 
Bali United Pusam
-
Persebaya Surabaya
Italy: Serie B
08:00
 
Spezia
-
Benevento
Italy: Serie C1 A
07:30
 
Pisa
-
Olbia
07:30
 
Cuneo
-
Novara
07:30
 
Arzachena
-
Pro Vercelli
07:30
 
Imolese Calcio
-
Ternana Unicusano
07:30
 
Monza
-
Pordenone Calcio
07:30
 
Sambenedettese
-
FeralpiSalo
07:30
 
Sudtirol
-
Vis Pesaro
07:30
 
Virtus Verona
-
Teramo
07:30
 
Gubbio
-
Giana Erminio
07:30
 
Fermana
-
Alma Juventus Fano
09:30
 
Pistoiese
-
Piacenza
09:30
 
Pro Piacenza
-
Pro Patria
09:30
 
ASDC Gozzano
-
Albissola
09:30
 
Juventus U23
-
Pontedera
09:30
 
Entella
-
Alessandria
11:30
 
Lucchese
-
Robur Siena
11:30
 
Ravenna
-
Rimini
11:30
 
AlbinoLeffe
-
Renate
12:00
 
Triestina
-
Bassano Virtus
Jamaica: Premier League
14:00
 
Dunbeholden
-
Portmore United
14:00
 
Humble Lions
-
Reno FC
14:00
 
Montego Bay United FC
-
Waterhouse FC
18:00
 
Mount Pleasant
-
UWI FC
18:00
 
Tivoli Gardens
-
Cavalier SC
Japan: 3
22:00
 
Grulla Morioka
-
Cerezo Osaka U23
22:00
 
Blaublitz Akita
-
Kataller Toyama
22:00
90'
Azul Claro Numazu
0 - 0
SC Sagamihara
(0-0)
22:00
Finished
Gainare Tottori
1 - 0
Nagano Parceiro
(0-0)
22:05
Finished
Fukushima United
4 - 3
Gamba Osaka U23
(3-0)
23:00
66'
FC Tokyo U23
1 - 0
YSCC
(1-0)
04:00
 
Thespakusatsu Gunma
-
Giravanz Kitakyushu
Mexico: Ascenso MX
21:00
Finished
FC Juarez
1 - 1
Leones Negros
(0-0)
Montenegro: 2. Division
06:00
 
Jezero
-
Berane
06:00
 
Kom
-
Igalo
06:00
 
FK Arsenal Tivat
-
FK Bokelj
06:00
 
Otrant
-
OFK Mladost Ljeskopolje
06:00
 
Decic Tuzi
-
Jedinstvo BP
Netherlands: Jupiler League
05:15
 
MVV Maastricht
-
Roda
07:30
 
Telstar
-
FC Den Bosch
07:30
 
Twente
-
Go Ahead Eagles
09:45
 
NEC Nijmegen
-
Sparta Rotterdam
New Zealand: ASB Premiership
19:00
Finished
Team Wellington
2 - 2
Hawke's Bay United
(1-0)
19:00
Finished
Tasman United
3 - 2
Wellington Phoenix B
(0-1)
19:00
Finished
Auckland City FC
4 - 1
Canterbury United
(2-1)
19:00
Finished
Hamilton Wanderers
0 - 2
Eastern Suburbs
(0-1)
21:35
Finished
Waitakere United
1 - 1
Southern United
(0-0)
Paraguay: Division Profesional
14:40
 
General Diaz
-
Independiente CG
16:50
 
Nacional
-
Sol de America
Peru: Segunda Division
14:00
 
Universidad Cesar Vallejo
-
Juan Aurich
14:30
 
Carlos A. Mannucci
-
Cienciano
Poland: 2. Division
06:00
 
Blekitni Stargard
-
Olimpia Elblag
Portugal: Segunda Liga
08:30
 
Sporting Covilha
-
Academica
09:00
 
Viseu
-
Estoril
09:00
 
Farense
-
Mafra
11:00
 
Oliveirense
-
Famalicao
Portugal: League Cup
05:45
 
Vitoria de Setubal
-
Tondela
09:00
 
Belenenses
-
Chaves
Romania: Liga II Serie A
03:00
 
CSM Metalul Resita
-
Universitatea Cluj
05:00
 
UTA Batrana Doamna
-
FC Arges Pitesti
Russia: SUPRA-Championship
04:00
 
Sibir Novosibirsk
-
SKA-Khabarovsk
04:00
 
FC Rotor Volgograd
-
Tom Tomsk
05:00
 
Olimpiec Nizhny
-
FC Tambov
05:00
 
Khimki
-
Dinamo St Petersburg
05:00
 
Spartak Moscow II
-
Shinnik Yaroslavl
06:00
 
FC Krasnodar II
-
Mordovya
07:00
 
Torpedo Armavir
-
Tyumen
08:00
 
Baltika
-
Chertanovo Moscow
08:00
 
Fakel
-
Avangard Kursk
10:00
 
Zenit St. Petersburg 2
-
Luch Energiya
Serbia: Prva Liga
06:00
 
FK Sindjelic Beograd
-
Becej 1918
06:00
 
Zlatibor
-
TSC Backa Topola
06:00
 
Javor
-
Zarkovo
06:00
 
FK Metalac
-
Indija
06:00
 
FK Radnicki 1923
-
Borac Cacak
06:00
 
Novi Pazar
-
FK Sloboda Uzice
06:00
 
Bezanija
-
Teleoptik
06:00
 
Buducnost Dobanovci
-
Trayal Krusevac
Slovenia: 2. Division
06:00
 
Radomlje
-
Nafta
07:00
 
Tabor
-
NK Bravo
07:00
 
ND Beltinci
-
ND Bilje
07:00
 
Brda
-
Rogaska
07:00
 
ND Ilirija Ljubljana
-
NK Krka
Spain: Liga Adelante
05:00
 
Numancia
-
Rayo Majadahonda
09:00
 
Cordoba
-
Cadiz
11:00
 
Albacete
-
Lugo
11:00
 
Alcorcon
-
Elche
Spain: Segunda B
04:30
 
Sevilla Atletico
-
Atletico Malagueno
04:30
 
Deportivo La Coruna B
-
Las Palmas B
05:00
 
Ibiza-Eivissa
-
Don Benito
05:00
 
CD El Ejido 2012
-
Granada B
05:00
 
Recreativo Huelva
-
Melilla
05:00
 
AD Union Adarve
-
Inter de Madrid
05:00
 
Celta Vigo B
-
Valladolid B
05:00
 
Fuenlabrada
-
Navalcarnero
05:00
 
S.S.Reyes
-
Pontevedra
05:00
 
Burgos CF
-
Unionistas de Salamanca
05:00
 
Real Oviedo B
-
Logrones
05:00
 
Tudelano
-
Racing Santander
05:00
 
Atletico Baleares
-
CD Teruel
05:00
 
Villarreal B
-
Espanyol B
05:00
 
Conquense
-
Atletico Levante UD
09:00
 
CF Peralada
-
Valencia B
09:15
 
Coruxo F.C.
-
Rapido de Bouzas
09:30
 
Marbella
-
CF Talavera de la Reina
09:30
 
CD Calahorra
-
UP Langreo
09:30
 
UE Olot
-
Castellon
10:00
 
San Fernando CD
-
Linense
10:00
 
Real Murcia
-
Cartagena
10:00
 
CD Badajoz
-
UCAM Murcia
10:00
 
Villanovense
-
Futbol Club Jumilla
10:00
 
Atletico Sanluqueno CF
-
Almeria B
10:00
 
Guijuelo
-
Atletico Madrid B
10:00
 
Ponferradina
-
Leonesa
10:00
 
CF Salmantino
-
Real Madrid Castilla
10:00
 
CD Vitoria
-
Sporting Gijon B
10:00
 
Athletic Bilbao B
-
Cultural De Durango
10:00
 
RS Gimnastica
-
Izarra
10:00
 
Alcoyano
-
Hercules
10:00
 
Sabadell
-
Badalona
10:00
 
Ontinyent
-
Ebro
Tunisia: 1. Division
07:00
 
Etoile Metlaoui
-
Esperance
Ukraine: 1. Division
06:00
 
Inhulets Petrove
-
FC Kolos Kovalivka
06:00
 
Obolon-Brovar
-
FC Hirnyk-Sport
Argentina: Four argentinian league
14:00
 
Ituzaingo
-
Deportivo Merlo
14:00
 
Victoriano Arenas
-
Lamadrid
Venezuela: Primera Division
17:00
 
Deportivo La Guaira
-
Deportivo Lara
Belgium: Belgian Third league
08:00
 
FC Liege
-
Chatelet SC
08:00
 
Royal Knokke FC
-
FCV Dender EH
09:30
 
Eendracht Aalst
-
KSV Oudenaarde
Denmark: 1. Division
06:45
 
HB Koege
-
Lyngby
06:45
 
Naestved
-
Nykoebing FC
06:45
 
Silkeborg
-
Fremad Amager
06:45
 
Hvidovre
-
Fredericia
06:45
 
FC Roskilde
-
FC Helsingoer
09:00
 
Viborg
-
Thisted
Germany: Oberliga
04:00
 
Geestemuende
-
OSC Bremerhaven
06:00
 
SC Duesseldorf West
-
VfB Hilden
07:00
 
Heeslinger SC
-
Delmenhorst
07:00
 
Spelle-Venhaus
-
TuS Bersenbrueck
07:00
 
Eintracht Braunschweig II
-
VfL Oythe
07:00
 
MTV Gifhorn
-
MTV Wolfenbuettel
07:00
 
HSC Hannover
-
FC Hagen/Uthlede
07:00
 
HSV Barmbek-Uhlenhorst
-
TSV Sasel
07:00
 
VfL Pinneberg
-
Condor Hamburg
07:00
 
Altonaer FC 93
-
Meiendorfer SV
07:00
 
Niendorfer TSV
-
TuS Dassendorf
07:00
 
Vatan Sport Bremen
-
SFL Bremerhaven
07:00
 
SV Todesfelde
-
Eutin 08
07:30
 
TuS Haltern
-
FC Guetersloh
07:30
 
TuS Ennepetal
-
Holzwickeder
07:30
 
Hammer SpVg
-
Sportfreunde Siegen
07:30
 
TSG Sprockhoevel
-
TuS Erndtebrueck
07:30
 
FC Gievenbeck
-
SC Westfalia Herne
07:30
 
SC Paderborn 07 II
-
Westfalia Rhynern
07:30
 
Eintracht Rheine
-
ASC Dortmund
07:30
 
FSC Lohfelden
-
TSV Lehnerz
07:30
 
Turk Gucu Friedberg
-
VFB Ginsheim
07:30
 
TV Jahn Hiesfeld
-
Union Nettetal
07:30
 
Velbert
-
TSV Meerbusch
07:30
 
FC Kleve
-
FC Monheim
07:30
 
VfB Homberg
-
SC Velbert
07:30
 
Sportfreunde Baumberg
-
VfB Speldorf
07:30
 
Germania Friedrichstal
-
Goeppinger SV
07:30
 
FC Hennef 05
-
DJK BW Friesdorf
07:30
 
Dueren
-
Viktoria Arnoldsweiler
07:30
 
Bergisch Gladbach
-
FC Wegberg-Beeck
07:45
 
SSV Merten
-
SV Breinig
08:00
 
Ratinger SV
-
TuRU Duesseldorf
08:00
 
SpVg Frechen 20
-
Borussia Freialdenhoven
08:00
 
SV Deutz 05
-
Siegburger SV 04
08:00
 
Inter Tuerkspor Kiel
-
Luebeck II
08:30
 
FSV Duisburg
-
SpVg Schonnebeck
08:30
 
VfL Vichttal
-
VfL Alfter
Greece: Football League 2
03:00
 
Aiolikos Mitilini
-
Thyella Kamari
04:00
 
Panthiraikos AO
-
Agioi Anargyroi
04:45
 
Paniliakos
-
Diagoras Rodos
05:00
 
Enosi Lerna
-
Katastari
07:00
 
AE Kalampaki
-
Apollon Paralimniou
07:00
 
Panserraikos FC
-
Nestos Chrisoupolis
07:00
 
Alexandros Kilkis
-
Ethnikos Alexandroupoli
07:00
 
Aris Avatou
-
Orfeas Xanthi
07:00
 
Aetos Orfanou
-
Aspis Xanthi
07:00
 
Keravnos Pernis
-
Pao Kosmio
07:00
 
Ethnikos Sidirokastro FC
-
Kavala
07:00
 
Niki Volou
-
Fokikos
07:00
 
Almyros
-
Thiseas Agria
07:00
 
Apollon Makrychori
-
Anagennisi Karditsas
07:00
 
Oikonomos Tsaritsani
-
Pierikos FC
07:00
 
Asteras Itea
-
Olympiacos Volou
07:00
 
Meteora
-
Sellana
07:00
 
Achilleas Neokaisareias
-
ΑΟ Stylis
07:00
 
Atsalenios PO
-
Atromitos Piraeus
07:00
 
Palaiochora
-
OF Ierapetra
07:00
 
Episkopi Rethymno
-
AEEK INKA
07:00
 
Ethnikos Piraeus
-
Giouchtas FC
07:00
 
Ampelokiakos
-
Keratsini
07:00
 
Panamvrakakikos
-
Panopoulou FC
07:00
 
Niki Traganou
-
PAO Vardas
07:00
 
Diagoras Vrachnaiika
-
Palliniakos
07:00
 
Acharnaikos FC
-
Panegialios
07:00
 
Nafpaktiakos Asteras
-
Makedonikos Foufas
07:00
 
Makedonikos Siatista
-
Souli Paramythia
07:00
 
Grevena Aerata
-
Thriamvos Serviana
07:00
 
Acheron Kanalaki
-
Alexandros Kallithea
07:00
 
AO Floriadas
-
Kronos Argyrades
07:00
 
Lefkimmi
-
AO Tilikratis Lefkada
07:00
 
Haravianos Ilioupolis
-
Agios Ierotheos
07:00
 
Ilisiakos Zografou
-
PAS Korinthos
07:00
 
AO Chalkidas
-
Apollon Eretria
07:00
 
Egaleo
-
Kallithea
07:00
 
Pamisos Messini
-
Kalamata
07:00
 
Mandraikos FC
-
Panarkadikos FC
07:00
 
Amvrysseas
-
Aspropyrgos Enosis
07:00
 
Eikosimias
-
APO Panargiakos
07:00
 
AO Ypato
-
Ae Ermionidas
07:00
 
Agrotikos
-
Pao Koufalion
07:00
 
Melithes Melitis
-
Edessaikos
07:00
 
Olympiacos Kyminion
-
Anagennisi Giannitsa
07:00
 
Veria FC
-
Niki Agathias
07:00
 
Aris Palaiochori
-
Makedonikos FC
07:00
 
Almopos Aridaia
-
Ermis Amyntaio
07:00
 
Langadas
-
PO Triglia
09:00
 
Ionikos
-
Proodeftiki
09:30
 
Asteras Vlahioti
-
AE Pellanas Kastoreiou
Hong Kong: Hong kong second division
23:30
 
Double Flower
-
Central & Western
01:30
 
Tai Chung
-
Eastern District
Iran: Azadegan League
05:00
 
Baadraan Tehran
-
Fajr Sepasi
05:00
 
Shahrdari Tabriz
-
Gol Gohar
05:00
 
Qashqai
-
Shahin
05:00
 
Mes Rafsanjan
-
Aluminium Arak
Italy: Serie C2
07:30
 
Borgaro Torinese
-
Bra
07:30
 
ASD Calcio Chieri 1955
-
Borgosesia
07:30
 
US Fezzanese
-
Folgore Caratese
07:30
 
Lavagnese
-
SCD Ligorna
07:30
 
US Bustese
-
Sestri Levante
07:30
 
Pro Dronero
-
Inveruno
07:30
 
Savona
-
A.S. Casale
07:30
 
Stresa
-
Lecco
07:30
 
Ambrosiana
-
Darfo Boario
07:30
 
Ciserano
-
Caronnese
07:30
 
Como
-
Rezzato
07:30
 
Legnago Salus
-
Pro Sesto
07:30
 
Mantova
-
Pontisola
07:30
 
Scanzorosciate
-
Villafranca
07:30
 
Olginatese
-
Caravaggio
07:30
 
Villa D'Alme
-
Seregno
07:30
 
Virtus Bergamo Alzanoseriate
-
Sondrio Calcio
07:30
 
Chions
-
Este
07:30
 
Clodiense
-
Trento
07:30
 
Adriese
-
Virtus Bolzano
07:30
 
ArzignanoChiampo
-
Cartigliano
07:30
 
Montebelluna
-
Campodarsego
07:30
 
Levico Terme
-
Cjarlins Muzane
07:30
 
St. Georgen
-
Belluno
07:30
 
Tamai
-
Sandona
07:30
 
Union Feltre
-
Delta Calcio Rovigo
07:30
 
Citta di Anagni
-
Ostia Mare
07:30
 
Flaminia
-
Monterosi
07:30
 
Avellino
-
Vis Artena
07:30
 
Anziolavinio
-
ASD Trastevere
07:30
 
SSD Albalonga
-
Budoni
07:30
 
Ladispoli
-
Lupa Roma
07:30
 
Latina
-
Torres
07:30
 
Latte Dolce
-
Cassino
07:30
 
Atletico SFF
-
Aprilia
07:30
 
Marsala
-
Citta di Messina
07:30
 
Marsala
-
Citta di Messina
07:30
 
Sancataldese
-
Nocerina
07:30
 
Sancataldese
-
Nocerina
07:30
 
AP Turris
-
Castrovillari
07:30
 
AP Turris
-
Castrovillari
07:30
 
Acireale
-
Locri
07:30
 
Acireale
-
Locri
07:30
 
Cittanovese
-
Gela
07:30
 
Bari
-
US Palmese
07:30
 
Bari
-
US Palmese
07:30
 
Messina
-
Portici
07:30
 
Messina
-
Portici
07:30
 
Roccella
-
Igea Virtus
07:30
 
Rotonda
-
Troina
07:30
 
Sangimignano
-
Sinalunghese
07:30
 
San Donato
-
Cannara
07:30
 
Sangiovannese
-
Viareggio
07:30
 
Trestina
-
Seravezza
07:30
 
Pianese
-
Massese
07:30
 
Ponsacco
-
Tuttocuoio
07:30
 
Prato
-
Aquila Montevarchi
07:30
 
Real Forte Querceta
-
Ghivizzano Borgoamozzano
07:30
 
Aglianese
-
US Gavorrano
07:30
 
Bastia Calcio
-
Scandicci
07:30
 
Bitonto
-
ACD Nardo
07:30
 
Pomigliano
-
Ercolanese
07:30
 
Gragnano
-
Team Altamura
07:30
 
Nola
-
Citta di Fasano
07:30
 
Taranto
-
Gelbison Cilento
07:30
 
Savoia
-
Fidelis Andria
07:30
 
Sorrento
-
Francavilla Calcio 1927
07:30
 
Adrense
-
Pavia
07:30
 
Lentigione
-
Crema
07:30
 
Mezzolara
-
Ciliverghe Mazzano
07:30
 
Modena
-
Calvina
07:30
 
OltrepoVoghera
-
Axys Zola
07:30
 
Pergolettese
-
Classe
07:30
 
San Marino
-
Fiorenzuola
07:30
 
Sasso Marconi
-
Reggio Audace
07:30
 
Vigor Carpaneto
-
Cavenago Fanfulla
07:30
 
Sangiustese
-
San Nicolo
07:30
 
Santarcangelo
-
Matelica
07:30
 
Savignanese
-
Olympia Agnonese
07:30
 
Vastese
-
Montegiorgio
07:30
 
Recanatese
-
Sammaurese
07:30
 
ASD Pineto
-
Romagna Centro
07:30
 
Jesina
-
Avezzano
07:30
 
Campobasso
-
Real Giulianova
07:30
 
Forlì
-
Francavilla Calcio 1927
07:30
 
Isernia
-
Castelfidardo
08:00
 
Unione Sanremo
-
Arconatese
08:00
 
ASD Lanusei
-
Castiadas
08:00
 
AZ Picerno ASD
-
Sarnese 1926
09:00
 
Audace Cerignola
-
Gravina
Portugal: Portuguese Third Division
05:00
 
S.U. 1º de Dezembro
-
Praiense
05:00
 
Louletano
-
Sporting Ideal
09:00
 
ARS Martinho
-
Vilaverdense FC
09:00
 
Trofense
-
Merelinense
09:00
 
SC Mirandela
-
AD Oliveirense
09:00
 
CDC Montalegre
-
Cacadores das Taipas
09:00
 
AD Fafe
-
AD Limianos
09:00
 
Mirandes
-
Vizela
09:00
 
Maria da Fonte
-
Chaves B
09:00
 
Paredes
-
Maritimo B
09:00
 
FC Cesarense
-
RD Agueda
09:00
 
Leca
-
Sanjoanense
09:00
 
FC Pedras Rubras
-
Amarante FC
09:00
 
Coimbroes
-
Espinho
09:00
 
Penalva do Castelo
-
Lusitano FC
09:00
 
Gafanha
-
Uniao da Madeira
09:00
 
Lusitania Lourosa
-
Gondomar
09:00
 
Cinfaes
-
SC Meda
09:00
 
Santa Iria
-
Caldas
09:00
 
Anadia
-
Benfica Castelo Branco
09:00
 
Loures
-
ARC Oleiros
09:00
 
Uniao de Leiria
-
Sintrense
09:00
 
CD Alcains
-
AD Nogueirense
09:00
 
Fatima
-
Vilafranquense
09:00
 
Sertanense
-
Torreense
09:00
 
Alverca
-
GD Peniche
09:00
 
Oliveira Hospital
-
Macao
09:00
 
Real SC
-
Ferreiras
09:00
 
Casa Pia
-
Sacavenense
09:00
 
Pinhalnovense
-
Olimpico Montijo
09:00
 
Redondense
-
Vasco Da Gama
09:00
 
Amora FC
-
Oriental
09:00
 
Moura Atletico Clube
-
SC Angrense
Sweden: Play Off
07:30
 
Varbergs BoIS FC
-
Oskarshamns AIK
07:30
 
IFK Vaernamo
-
Syrianska
Switzerland: Erste Liga Promotion
07:30
 
FC Muensingen
-
Cham
Turkey: 2. Lig
04:00
 
Sivas Belediye Spor
-
Zonguldak Komurspor
04:00
 
Kahramanmaraspor
-
Kirklarelispor
04:00
 
Gumushanespor
-
Ankara Demirspor
04:00
 
Amed Sportif
-
Inegolspor
04:30
 
Menemen Belediyespor
-
Manisa Buyukşehir Belediyespor
04:30
 
Karagumruk
-
Urfaspor
04:30
 
Fethiyespor
-
Bugsasspor
04:30
 
Tokatspor
-
Pendikspor
04:30
 
Tarsus
-
Anadolu Selcukspor
04:30
 
Hacettepe Spor Kulubu
-
Bayrampasa
04:30
 
Sakaryaspor
-
Gaziantepspor
04:30
 
Sariyer
-
Samsunspor
04:30
 
Sancaktepe Belediyespor
-
Eyupspor
04:30
 
Usakspor
-
Kastamonuspor
04:30
 
Nigde Belediyespor
-
Keciorengucu
Turkey: Fourth Turkey league
04:00
 
Karakopru Belediyespor
-
Gebzespor
04:00
 
Artvin Horaspor
-
Duzyurtspor
04:00
 
Erzin Belediyespor
-
Tepecikspor
04:00
 
Nazilli Belediyespor
-
Batman Petrolspor
04:00
 
Van Buyuksehir Belediyespor
-
Yeni Orduspor
04:00
 
Elaziz Belediyespor
-
Adiyamanspor
04:00
 
Fatsa Belediyespor
-
Payas Belediyespor 1975
04:00
 
Cizrespor
-
Bayburt Genclikspor
04:00
 
1461 Trabzon
-
Bucaspor
04:30
 
Nevsehirspor Genclik
-
Ergene Velimese Spor
04:30
 
Kozan Belediyespor
-
Sile Yildizspor
04:30
 
Alibeykoyspor
-
Pazarspor
04:30
 
Kemer Tekirovaspor
-
Bergama Belediyespor
04:30
 
Duzcespor
-
Sultanbeyli Belediyespor
04:30
 
Yeni Altindag Belediyespor
-
Kizilcabolukspor
04:30
 
Corum Belediyespor
-
Kocaelispor
04:30
 
Turgutluspor
-
Halide Edip Adivar Spor
04:30
 
Golcukspor
-
24 Erzincanspor
04:30
 
Bursa Niluferspor
-
Yeni Diyarbakirspor
04:30
 
Kirsehir Belediyespor
-
Osmaniyespor
Venezuela: Segunda Division
13:00
 
Universidad de Los Andes FC
-
Lala FC
13:30
 
Margarita
-
Llaneros Guanare