All matches
Live
Yesterday
Tomorrow
Friendlies
Draw
20:00
Finished
El Salvador
1
-
1
Honduras
(1-0)
20:00
Finished
Nicaragua
0
-
1
Cuba
(0-0)
20:30
Finished
Peru
4
-
1
Dominican Rep.
(2-0)
21:50
Finished
Argentina
3
-
1
Costa Rica
(0-1)
Friendlies
Draw
07:00
Finished
Sivasspor
6
-
1
Tokat Bld Plevnespor
(3-1)
08:30
Finished
Stjoerdals Blink
4
-
0
Brattvaag
(0-0)
08:30
Finished
Lysekloster
3
-
2
Viking 2
(1-0)
09:30
Finished
Strindheim
3
-
0
Nardo
(1-0)
Albania: 2 Albanian League
Standings
08:00
Finished
Apolonia Fier
2
-
1
Tomori Berat
(0-1)
08:00
Finished
Korabi Peshkopi
1
-
1
Flamurtari
(0-0)
08:00
Finished
Kastrioti
2
-
2
AF Elbasani
(0-1)
08:00
Finished
Burreli
1
-
0
Bylis
(1-0)
08:00
Finished
Besa Kavajë
4
-
1
Luzi 2008
(2-0)
Angola: 1. Division
Standings
19:00
Postponed
Petro de Luanda
-
1º de Agosto
(-)
Argentina: Primera B Metropolitana
Standings
13:30
Finished
Laferrere
1
-
1
Flandria
(0-1)
Argentina: Copa Argentina
Draw
15:45
Finished
Independiente Rivadavia
1
-
0
Argentino de Quilmes
(0-0)
Bosnia-Herzegovina: 1. Division FBiH
Standings
09:00
Finished
Sloboda Mrkonjic Grad
1
-
0
Famos
(0-0)
09:00
Finished
BSK Banja Luka
5
-
2
(3-0)
09:00
Finished
FK Laktasi
3
-
0
Sutjeska
(1-0)
09:00
Finished
FK Leotar
2
-
1
Zeljeznicar Banja Luka
(2-0)
09:00
Finished
Drina Zvornik
0
-
0
Radnik Bijeljina
(0-0)
09:00
Finished
FK Borac Kozarska Dubica
1
-
0
Ljubic Prnjavor
(1-0)
09:00
Finished
Kozara
5
-
0
Velež Nevesinje
(2-0)
09:00
Finished
Slavija Sarajevo
1
-
1
Rudar Prijedor
(1-0)
13:00
Finished
FK Modrica
2
-
0
FK Romanija Pale
(2-0)
Brazil: State Leagues
Draw
19:00
Finished
Gremio
3
-
2
Caxias
(3-0)
17:30
Finished
Vila Nova
3
-
0
Aparecidense
(3-0)
17:30
Finished
Boavista
0
-
4
Botafogo RJ
(0-1)
18:00
Finished
Atletico PR
1
-
0
Operario Ferroviario
(1-0)
18:00
Finished
Aguia de Maraba
1
-
1
Paysandu
(0-0)
18:30
Finished
Santos FC
3
-
1
Bragantino
(2-0)
19:00
Postponed
Chapadinha
-
Sampaio Correa
(0-0)
Brazil: State 2
Draw
17:00
Finished
Ferroviaria
0
-
0
Juventus
(0-0)
17:30
Finished
Sao Bento
1
-
2
Noroeste
(1-2)
18:00
Finished
São José EC
1
-
2
Velo Clube
(0-0)
18:00
Finished
XV de Piracicaba
1
-
1
Portuguesa Santista
(0-1)
Cameroon: 1. Division
Draw
09:00
Finished
Fovu Club
3
-
2
Avion FC
(2-1)
Colombia: Liga Postobon
Standings
16:00
Finished
Bucaramanga
1
-
0
Rionegro Aguilas
(1-0)
18:10
Finished
Atletico Nacional
2
-
0
CD Jaguares
(0-0)
Colombia: Torneo Aguila
Standings
20:05
Finished
Bogota FC
0
-
1
Tigres FC
(0-0)
Costa Rica: Primera Division
Standings
19:00
Finished
Santos de Guapiles
0
-
0
Guanacasteca
(0-0)
20:30
Finished
AD Municipal Liberia
0
-
4
LD Alajuelense
(0-3)
16:00
Finished
Grecia
0
-
1
Puntarenas FC
(0-1)
Croatia: 2. Division
Standings
10:30
Finished
HNK Orijent 1919
0
-
0
Vukovar 91
(0-0)
Czech Republic: Druha League
Standings
09:00
Finished
FK Varnsdorf
1
-
1
SK Lisen
(0-1)
Denmark: U17 League
Standings
11:15
Silkeborg U17
-
AC Horsens U17
Ecuador: Serie B
Standings
19:00
Finished
San Antonio
1
-
0
Cuniburo
(1-0)
15:00
Finished
Vargas Torres
1
-
1
Leones del Norte
(1-0)
15:00
Finished
Nueve de Octubre
0
-
0
River Plate
(0-0)
19:00
Finished
Alianza Cotopaxi
3
-
2
Gualaceo SC
(1-0)
El Salvador: Primera Division
Standings
16:15
Finished
Jocoro FC
1
-
3
CD FAS
(0-2)
16:30
Finished
CD Aguila
3
-
1
Once Municipal
(0-0)
16:30
Finished
Firpo
1
-
0
Fuerte San Francisco
(0-0)
16:30
Finished
CD Platense Municipal
1
-
1
Municipal Limeno
(0-0)
Finland: Cup
Draw
12:00
Finished
Tervarit-j
0
-
1
KePS
(0-1)
12:00
Finished
HaPK
1
-
2
IPS Edustus
(1-1)
12:00
PoPo
-
HP-47
12:30
Sisu
-
Kiisto
12:45
Fish United
-
LeKi-Futis
13:00
Tampere United III
-
NoPS II
13:30
NoPS
-
PP-70
Germany: Regionalliga
Standings
12:30
Finished
ZFC Meuselwitz
0
-
0
Babelsberg
(0-0)
12:30
Finished
St.Pauli II
0
-
0
1. FC Phoenix Luebeck
(0-0)
13:15
Finished
BSG Chemie Leipzig
3
-
0
Energie Cottbus
(2-0)
Guatemala: Premier League Guatemala
Standings
16:00
Finished
Deportivo Achuapa
2
-
0
Xinabajul
(1-0)
Guatemala: Guatemala 2
Standings
16:00
Universidad San Carlos
-
Fraijanes
16:00
Finished
Aurora
2
-
1
Sacachispas
(1-0)
16:00
Heredia
-
Deportivo Barberena
16:00
Santa Lucia Cotzumalguapa
-
Democracia
16:00
Iztapa
-
San Pedro
16:00
Solola
-
Suchitepéquez
16:30
Finished
Cuilapa
1
-
0
Juventud Pinulteca
(1-0)
19:00
Finished
Mictlán
0
-
1
Peten
(0-0)
Indonesia: Liga 1
Standings
08:30
Finished
Martapura
4
-
1
Persita
(1-1)
08:30
Finished
Arema
0
-
1
Persebaya Surabaya
(0-1)
Iraq: Super League
Standings
13:30
Finished
Al Kahrabaa
1
-
0
Baghdad FC
(0-0)
Martinique: Division d´Honneur
Standings
19:00
Golden Star
-
Case-Pilote
19:00
AS Club Colonial
-
Aiglon
Mexico: Ascenso MX
Standings
20:05
Finished
Cancun FC
1
-
1
Tapatio
(1-0)
22:05
Finished
Alebrijes Oaxaca
1
-
0
CD Tepatitlan de Morelos
(0-0)
Paraguay: Division Profesional
Standings
17:00
Finished
Tacuary
1
-
1
Sportivo Ameliano
(1-0)
Senegal: Championnat National
Standings
11:30
Finished
Diambars
0
-
0
Pikine
(0-0)
Sierra Leone: Premier League
Standings
11:15
Luawa
-
Old Edwardians
11:15
Bo Rangers
-
Kholifa Stars
11:15
SLIFA Mount Aureol
-
Mighty Blackpool
11:15
Kahunla Rangers
-
Ports Authority
Argentina: Four argentinian league
Standings
13:30
Finished
Victoriano Arenas
0
-
0
Deportivo Espanol
(0-0)
13:30
Finished
Central Ballester
0
-
1
Defensores de Cambaceres
(0-0)
13:30
Finished
Claypole
2
-
2
Argentino Rosario
(0-1)
13:30
Finished
Juventud Unida G.
0
-
3
Real Pilar
(0-2)
13:30
Finished
Lugano
0
-
1
Deportivo Paraguayo
(0-0)
13:30
Finished
Puerto Nuevo
0
-
1
Justo Jose de Urquiza
(0-0)
13:30
Finished
Lamadrid
1
-
0
Club Lujan
(0-0)
13:35
Finished
Leandro N. Alem
2
-
1
Atlas
(2-0)
17:00
Finished
Central Cordoba de Rosario
0
-
3
Yupanqui
(0-2)
17:00
Finished
Mercedes
2
-
3
Berazategui
(2-1)
17:00
Finished
Ituzaingo
1
-
4
El Porvenir
(0-0)
Uruguay: Primera Division
Standings
14:00
Finished
Club Atletico Progreso
4
-
2
Rampla Juniors
(2-1)
Belgium: Belgian Third league
Standings
14:00
Finished
Sint-Eloois-Winkel
1
-
1
Thes Sport
(1-0)
England: National League North/South
Standings
19:00
Postponed
Penistone Church
-
Knaresborough Town
(-)
England: Evo-Stik League
Standings
19:00
Postponed
Lewes
-
Horsham
(-)
19:00
Postponed
Atherstone Town
-
Winchester City
(-)
19:00
Postponed
Whitehawk
-
Enfield Town
(0-0)
Germany: Oberliga
Standings
13:00
Finished
Wurzburger
1
-
2
ASV Neumarkt
(0-0)
13:00
Finished
1. CfR Pforzheim
3
-
0
TSG Backnang
(3-0)
13:30
Finished
FC 1931 Eddersheim
2
-
0
FC Hanau 93
(2-0)
13:30
Finished
Union Frintrop
2
-
3
SpVg Schonnebeck
(1-2)
13:30
Finished
SV Sonsbeck
1
-
1
VfB Homberg
(0-1)
14:00
Finished
FC Kleve
4
-
1
TVD Velbert
(3-1)
Iran: Azadegan League
Standings
10:45
Finished
Naft Gachsaran
2
-
0
Shahin Bandar Ameri
(1-0)
10:45
Finished
Damash Gilanian
2
-
1
Mes Shahr Babak
(0-1)
10:45
Finished
Khooshe Talaee Sana Saveh
0
-
1
Kheybar Khorramabad
(0-1)
10:45
Finished
Naft Masjed Soleyman FC
2
-
1
Shahre Raz
(1-1)
10:45
Finished
Mes Kerman
2
-
0
Ario Eslamshahr
(1-0)
10:45
Finished
Pars Jonoubi Jam Bushehr
1
-
2
Chadormalu Yazd
(1-1)
10:45
Finished
Mes Soongoun
1
-
0
Esteghlal Molasani
(0-0)
10:45
Finished
Fajr Sepasi
1
-
0
FC Darya Babol
(1-0)
10:45
Finished
Saipa
0
-
1
Shahrdari Astara
(0-0)
Italy: Serie D
Standings
09:30
Finished
Orvietana
3
-
0
Ghivizzano Borgoamozzano
(1-0)
Scotland: Highland/Lowland
Standings
15:00
Postponed
Buckie Thistle
-
Brechin
(0-0)
19:00
Postponed
Civil Service Strollers
-
East Kilbride
(-)
St. Kitts and Nevis: SKNFA League
Standings
17:30
Garden Hotspurs
-
Bath United
18:30
St. Peters
-
Newtown United
Switzerland: Erste Liga Promotion
Standings
14:00
Finished
Biel/Bienne
4
-
0
Bavois
(1-0)
Switzerland: Erste Liga Classic
Standings
14:00
Finished
FC Freienbach
1
-
1
Grasshopper II
(0-1)
14:00
Finished
Portalban
1
-
1
FC Coffrane
(0-0)
14:15
Finished
FC Langenthal
1
-
2
Dietikon
(0-0)
Trinidad and Tobago: Professional League
Standings
15:00
Club Sando
-
Prison Service
17:00
St. Anns Rangers
-
Central FC
17:00
Finished
North East Stars
2
-
1
Cunupia
(0-0)
17:00
Point Fortin
-
Police
Wales: Cymru Alliance
Standings
14:30
Finished
Briton Ferry
1
-
0
Taffs Well
(1-0)
nScores.com - livescore