England: Premier League
14:30
 
Everton
-
Manchester United
17:00
 
Arsenal
-
Crystal Palace
17:00
 
Cardiff
-
Liverpool
Spain: La Liga
12:00
 
Levante
-
Espanyol
14:00
 
Getafe
-
Sevilla
16:15
 
Real Madrid
-
Athletic Bilbao
18:30
 
Villarreal
-
Leganes
20:45
 
Real Betis
-
Valencia
Germany: 1. Bundesliga
15:30
 
Freiburg
-
Borussia Dortmund
18:00
 
Hertha Berlin
-
Hannover 96
France: Ligue 1
15:00
 
Nantes
-
Amiens
15:00
 
Toulouse
-
Lille
17:00
 
Reims
-
Saint-Etienne
21:00
 
PSG
-
Monaco
Russia: Premier League
15:30
 
Ural
-
Rubin Kazan
18:00
 
Spartak Moscow
-
FC Yenisey Krasnoyarsk
USA: Major League Soccer
04:10
Finished
San Jose Earthquakes
4 - 1
Sporting Kansas City
(2-0)
22:00
 
DC United
-
New York City FC
01:00
 
Los Angeles FC
-
Seattle Sounders FC
Netherlands: Eredivisie
12:15
 
Excelsior
-
Willem II
14:30
 
Fortuna Sittard
-
NAC Breda
16:45
 
PSV Eindhoven
-
ADO Den Haag
Turkey: Super Lig
12:30
 
Ankaragucu
-
Konyaspor
15:00
 
Istanbul Basaksehir
-
Rizespor
18:00
 
Alanyaspor
-
Fenerbahce
Algeria: Ligue 1
17:00
 
CR Belouizdad
-
NA Hussein Dey
17:00
 
ES Setif
-
USM Alger
17:00
 
JS Kabylie
-
MC Oran
17:00
 
MC Alger
-
CA Bordj Bou Arreridj
17:00
 
USM Bel Abbes
-
DRB Tadjenanet
17:00
 
AS Ain M'lila
-
MO Bejaia
17:00
 
Olympique de Medea
-
CS Constantine
17:00
 
Paradou AC
-
JS Saoura
Argentina: Torneo Inicial
18:15
 
Tigre
-
Colon
20:30
 
Newells Old Boys
-
Gimnasia LP
22:45
 
Union
-
San Martin de Tucuman
01:00
 
Independiente
-
Argentinos Juniors
Argentina: Primera B Nacional
02:00
Finished
Temperley
1 - 1
Club Atletico Platense
(0-1)
20:10
 
Brown de Adrogue
-
Nueva Chicago
20:10
 
Sarmiento
-
Guillermo Brown
20:10
 
CA Defensores de Belgrano
-
Arsenal Sarandi
Argentina: Primera B Metropolitana
20:30
 
Flandria
-
All Boys
21:00
 
Huracan Las Heras
-
San Martín de Formosa
21:00
 
Sansinena BB
-
Sportivo Las Parejas
21:30
 
CA Chaco For Ever
-
Sportivo Estudiantes
01:00
 
Villa Mitre
-
Deportivo Madryn
Australia: Hyundai A-League
09:00
 
Wellington Phoenix
-
Melbourne City FC
Australia: 2. Division
08:30
2'
Rockdale City Suns
0 - 0
Sydney FC Youth
(-)
09:00
 
Hakoah Sydney City East
-
Wollongong Wolves
Australia: Third australian league
08:00
35'
Central Coast Mariners Youth
1 - 0
Macarthur Rams
(-)
Austria: tipp3-Bundesliga
14:30
 
SKN St. Poelten
-
Salzburg
14:30
 
Sturm Graz
-
Wolfsberger AC
17:00
 
Austria Wien
-
LASK Linz
Austria: ADEG Erste Liga
10:30
 
Wattens
-
Vorwaerts Steyr
Bahrain: 1. Division
17:45
 
East Riffa
-
Budaiya
17:45
 
Al-Hidd
-
Al-Shabab
17:45
 
Malkia
-
Al-Hala
Belarus: Premier Division
14:00
 
FK Slutsk
-
Isloch
16:00
 
Zvezda-BGU
-
Dinamo Brest
18:45
 
Gomel
-
Shakhtyor Soligorsk
Belgium: Jupiler League
18:00
 
Anderlecht
-
Gent
20:00
 
Waasland-Beveren
-
Royal Excel Mouscron
Belgium: EXQI league
16:00
 
Lommel
-
Roeselare
Bolivia: LFPB
21:00
 
Nacional Potosi
-
Aurora
21:00
 
San Jose
-
Royal Pari
22:00
 
Bolivar
-
Guabira
23:15
 
Jorge Wilstermann
-
Oriente Petrolero
01:30
 
Blooming
-
Always Ready
Brazil: State Leagues
21:00
 
Bahia
-
Bahia de Feira
21:00
 
Goias
-
Atletico GO
21:00
 
Cuiaba
-
Operario LTDA
21:00
 
Sport
-
Nautico
21:00
 
Flamengo
-
Vasco da Gama
21:00
 
Remo
-
Independente PA
21:00
 
Corinthians
-
Sao Paulo
21:00
 
Ceara
-
Fortaleza
21:00
 
Aguia Negra
-
Aquidauanense
21:00
 
Atletico PR
-
Toledo CW
21:00
 
Avai FC
-
Chapecoense AF
22:00
 
CRB
-
CS Alagoano
Brazil: State 2
16:00
 
Agua Santa
-
Santo Andre
Bulgaria: A Grupa
16:30
 
Vereya
-
Etar
19:00
 
Beroe
-
Cherno More Varna
Bulgaria: B PFG
16:00
 
Dobrudzha Dobrich
-
Pomorie
16:00
 
Ludogorets Razgrad II
-
Arda Kardzhali
Chile: Primera Division
02:00
Finished
Audax Italiano
1 - 1
Union La Calera
(0-0)
21:30
 
Universidad de Chile
-
Curico Unido
22:00
 
O'Higgins
-
Cobresal
22:00
 
Antofagasta
-
Coquimbo Unido
00:00
 
Antofagasta
-
Coquimbo Unido
Chile: Primera B
18:30
 
Barnechea
-
Santiago Wanderers
21:30
 
Atletico Nublense
-
Melipilla
21:30
 
La Serena
-
Deportes Temuco
22:00
 
Deportes Valdivia
-
Cobreloa
China: Super League
09:30
 
Dalian Yifang
-
Chongqing Lifan
11:30
 
Jiangsu Suning FC
-
Guangzhou R&F F.C.
13:35
 
Wuhan Zall
-
Shanghai Shenhua
China: League
10:00
 
Sichuan Longfor
-
Beijing BG
10:00
 
Xinjiang Tianshan
-
Heilongjiang Lava Spring FC
13:30
 
Shijiazhuang Ever Bright
-
Shaanxi Changan
Colombia: Liga Postobon
03:00
Finished
Santa Fe
1 - 2
Deportivo Cali
(0-1)
21:00
 
Patriotas
-
Cucuta
23:00
 
Envigado
-
Union Magdalena
00:00
 
America de Cali
-
Millonarios
01:00
 
Atletico Junior
-
Deportivo Pasto
Colombia: Torneo Aguila
22:30
 
Real Santander
-
Cortulua
Costa Rica: Primera Division
02:00
Finished
LD Alajuelense
2 - 2
Club Sport Herediano
(1-1)
22:00
 
Deportiva Carmelita
-
Deportiva San Carlos
Costa Rica: Liga de Ascenso
19:15
 
ADR Jicaral
-
Puerto Golfito
20:00
 
AD Santa Rosa
-
Aserri
22:00
 
AS Puma Generalena
-
Santa Ana
Cuba: Campeonato Nacional
22:00
 
Santiago de Cuba
-
Granma
22:00
 
Artemisa
-
Cienfuegos
Cyprus: 1. Division
16:00
 
Apollon Limassol
-
AEL Limassol
16:00
 
Enosis Paralimni
-
Anorthosis
18:00
 
AEK Larnaca
-
APOEL Nicosia
Czech Republic: Het league
17:00
 
Zlin
-
Slavia Prague
17:00
 
Sparta Prague
-
Karvina
17:00
 
Dukla Praha
-
Mlada Boleslav
17:00
 
Banik Ostrava
-
Opava
17:00
 
Bohemians 1905
-
Jablonec
17:00
 
Pribram
-
Viktoria Plzen
17:00
 
Sigma Olomouc
-
Teplice
17:00
 
Liberec
-
Slovacko
Czech Republic: Druha League
17:00
 
Hradec Kralove
-
MFK Chrudim
17:00
 
FK MAS Taborsko
-
Zizkov
17:00
 
FK Varnsdorf
-
Brno
17:00
 
Znojmo
-
Budejovice
Denmark: Superliga
16:00
 
AC Horsens
-
SoenderjyskE
18:00
 
Vejle Boldklub
-
AGF
DR Congo: Super League
15:30
 
Motema Pembe
-
AS Vita Club
15:30
 
AS Vita Club
-
TP Mazembe
15:30
 
Maniema Union
-
AC Rangers
15:30
Finished after awarded win
Muungano
0 - 3
Nyuki
(-)
Ecuador: Ecuadorian Serie A
21:00
 
Fuerza Amarilla SC
-
Mushuc Runa
23:15
 
Barcelona SC
-
Delfin
01:30
 
CSD Macara
-
Independiente del Valle
El Salvador: Primera Division
03:45
Finished
Isidro Metapan
1 - 0
Alianza FC
(0-0)
23:00
 
Pasaquina
-
Municipal Limeno
23:00
 
Santa Tecla FC
-
CD FAS
23:30
 
CD Audaz
-
CD Aguila
Estonia: Meistriliiga
12:00
 
Flora Tallinn
-
FC Kuressaare
14:00
 
Paide Linnameeskond
-
Levadia Maardu
Estonia: Esiliiga
12:00
 
Talinna Kalev U21
-
FC Kohtla-Jaerve
Georgia: Umaglesi Liga
14:00
 
Chikhura
-
Torpedo Kutaisi
19:00
 
WIT Georgia Tbilisi
-
Dinamo Tbilisi
Georgia: Pirveli Liga
11:00
 
Kolkheti-1913 Poti
-
Tskhinvali
11:00
 
FC Shukura Kobuleti
-
FC Shevardeni 1906
11:00
 
FC Gagra
-
Samtredia
11:00
 
FC Zugdidi
-
FC Guria Lanchkhuti
Germany: 2. Bundesliga
13:30
 
Arminia Bielefeld
-
Ingolstadt
13:30
 
Jahn Regensburg
-
Magdeburg
13:30
 
Darmstadt
-
Bochum
13:30
 
FC Heidenheim
-
St. Pauli
13:30
 
Dynamo Dresden
-
FC Köln
Germany: 3. Liga
13:00
 
Kaiserslautern
-
Hansa Rostock
14:00
 
Sportfreunde Lotte
-
Energie Cottbus
Germany: Regionalliga
14:00
 
Borussia Dortmund II
-
Lippstadt
14:00
 
Viktoria Koeln 1904
-
RW Essen
14:00
 
Oberhausen
-
FC Koeln II
17:00
 
TSV Buchbach
-
FC Pipinsried
18:00
 
FC Memmingen
-
Bayern Munich II
Greece: Super League
18:00
 
AEK Athens
-
AE Larissa
18:00
 
Xanthi
-
Apollon Smirnis
18:00
 
Atromitos
-
Panathinaikos
18:00
 
Lamia
-
Olympiacos
18:00
 
OFI Crete
-
Asteras Tripolis
18:00
 
PAOK Thessaloniki FC
-
Levadiakos
18:00
 
Panaitolikos
-
Aris Thessaloniki FC
18:00
 
Panionios
-
PAS Giannina
Greece: Football League
14:00
 
AE Sparti
-
Apollon Kalamaria
14:00
 
Apollon Larissa
-
Platanias
16:00
Finished after awarded win
Trikala
3 - 0
Aittitos Spaton
(-)
Honduras: Liga Nacional
03:00
Finished
Lobos UPNFM
0 - 0
Real Espana
(0-0)
23:00
 
Juticalpa
-
CD Motagua
00:00
 
Platense FC
-
CD Vida
Hong Kong: 1. Division
08:30
6'
Tai Po
0 - 0
Southern District RSA
(-)
11:30
 
Hong Kong Sapling
-
Eastern Sports Club
Hungary: NB II
17:00
 
Budafok
-
Kaposvari
17:00
 
Duna Aszfalt TVSE
-
Nyiregyhaza Spartacus FC
17:00
 
Balmazujvaros
-
Bekescsaba
17:00
 
Vac FC
-
Gyori ETO
17:00
 
Dorogi FC
-
Aqvital FC Csakvar
17:00
 
Soroksar SC
-
BFC Siofok
17:00
 
Kazincbarcikai BSC
-
Monori SE
17:00
 
Mosonmagyarovari TE 1904
-
Zalaegerszeg
17:00
 
Budaors
-
Cegledi
18:00
 
Gyirmot
-
Vasas Budapest
Ireland: FAI Cup
16:00
 
Glengad United
-
Home Farm
Ivory Coast: 1. Division
17:30
 
Bassam
-
Sporting Gagnoa
17:30
 
AS Tanda
-
Bouake FC
20:00
 
Moossou FC
-
ASEC Mimosas
Japan: J. League 2
06:05
Finished
Kagoshima United
1 - 0
FC Ryukyu
(0-0)
07:05
Finished
Montedio Yamagata
0 - 1
Renofa Yamaguchi
(0-0)
07:05
Finished
Yokohama FC
3 - 1
JEF United Chiba
(0-1)
07:05
Finished
Zweigen Kanazawa
0 - 0
Kashiwa Reysol
(0-0)
07:05
Finished
FC Gifu
0 - 1
Mito Hollyhock
(0-0)
08:00
Half Time
Machida Zelvia
0 - 0
Omiya Ardija
(0-0)
Kenya: KPL
10:00
 
Posta Rangers
-
Zoo Kericho
12:00
 
Vihiga United
-
Mathare United
12:00
 
SoNy Sugar
-
Sofapaka
15:15
 
Gor Mahia
-
Ulinzi Stars
Lebanon: 1. Division
16:00
 
Al-Ahed
-
Al-Nejmeh
Malaysia: Super Liga
15:00
 
Malacca United
-
Kedah
Malaysia: Second malay league
10:15
 
Sarawak FA
-
UiTM
Mexico: Liga MX
02:00
Finished
Cruz Azul
2 - 1
Pumas
(1-0)
02:00
Finished
Tigres
3 - 3
Monarcas Morelia
(0-2)
04:05
Finished
CD Guadalajara
1 - 3
Puebla
(1-2)
19:00
 
Toluca
-
CF America
01:06
 
Santos
-
Queretaro FC
Mexico: Ascenso MX
02:00
Finished
Mineros de Zacatecas
1 - 0
Alebrijes Oaxaca
(0-0)
04:00
Finished
San Luis
2 - 1
Celaya
(1-1)
00:00
 
Club Zacatepec
-
Venados FC
Moldova: National Division
14:00
 
Zimbru
-
FC Sfintul Gheorghe
16:00
 
Speranta
-
CS Petrocub
Montenegro: Telekom 1. CFL
16:30
 
Buducnost Podgorica
-
Mladost Podgorica
16:30
 
Petrovac
-
Sutjeska
Montenegro: 2. Division
16:30
 
Otrant
-
Berane
16:30
 
Decic Tuzi
-
FK Arsenal Tivat
16:30
 
Jedinstvo BP
-
Kom
16:30
 
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Jezero
16:30
 
FK Bokelj
-
Igalo
Morocco: Botola Pro
17:00
 
Wydad Casablanca
-
Raja Casablanca
19:00
 
Olympic Club de Safi
-
FAR Rabat
19:00
 
Ittihad Tanger
-
RSB Berkane
21:00
 
FUS Rabat
-
Hassania Agadir
Morocco: Elite 2
17:00
 
Olympique Dcheira
-
MAS Fes
17:00
 
Racing de Casablanca
-
Widad Temara
17:00
 
Wydad Fes
-
JSM Laayoune
17:00
 
Raja Beni Mellal
-
Chabab Atlas Khenifra
17:00
 
CRS
-
AS Sale
17:00
 
Club Jeunesse Ben Guerir
-
KAC Kenitra
17:00
 
Union Sidi Kacem
-
Khemis Zemamra
17:00
 
IZK
-
JSK Chabab Kasba Tadla
Nigeria: 1. Division
16:00
 
Akwa United
-
Yobe Desert Stars
16:00
 
Kano Pillars
-
Go Round
16:00
 
Plateau United
-
Nasarawa United
16:00
 
El Kanemi Warriors
-
Kada City
16:00
 
Heartland Owerri
-
Abia Warriors
17:00
 
Yobe Desert Stars
-
Ifeanyi Ubah United
17:00
 
Go Round
-
Heartland Owerri
17:00
 
Nasarawa United
-
El Kanemi Warriors
17:00
 
Plateau United
-
Akwa United
17:00
 
Kano Pillars
-
Gombe United
17:00
 
Rivers United FC
-
Sunshine Stars
17:00
 
Wikki Tourist
-
Katsina United
17:00
 
Enugu Rangers
-
MFM FC
17:00
 
Lobi Stars
-
Enyimba
17:00
 
Kwara United
-
Bendel Insurance
17:00
 
Remo Stars
-
Niger Tornadoes
19:00
 
Kada City
-
Abia Warriors
Paraguay: Division Profesional
23:00
 
Deportivo Santani
-
Sportivo San Lorenzo
01:00
 
Sol de America
-
Nacional
Peru: Primera División
03:00
Finished
FBC Melgar
2 - 0
Alianza Universidad
(2-0)
18:15
 
Universidad San Martin
-
Sport Huancayo
20:30
 
Deportivo Municipal
-
Union Comercio
23:00
 
Universitario de Deportes
-
Sport Boys
Romania: Liga I
17:00
 
Gaz Metan Medias
-
FC Dunarea Calarasi
20:00
 
FC Viitorul Constanta
-
Steaua Bucuresti
Romania: Liga II Serie A
10:30
 
Dacia Unirea Braila
-
Universitatea Cluj
Scotland: Premier League
13:30
 
Hibernian
-
Celtic
Serbia: Super Liga
17:00
 
Proleter
-
Mladost Lucani
18:30
 
Radnicki Nis
-
Partizan Belgrade
Serbia: Prva Liga
16:00
 
Novi Pazar
-
Teleoptik
16:00
 
Zarkovo
-
Becej 1918
16:00
 
Buducnost Dobanovci
-
Trayal Krusevac
Singapore: S.League
11:30
 
Albirex Niigata FC
-
Young Lions
11:30
 
Balestier Khalsa FC
-
Tampines Rovers FC
Vietnam: V-league
12:00
 
QNK Quang Nam
-
Hoang Anh Gia Lai
12:00
 
Nam Dinh
-
Binh Duong
14:00
 
Ha Noi TT
-
Hai Phong
Slovakia: Fortuna league
15:00
 
Slovan Bratislava
-
Ruzomberok
Slovakia: 1. Division
10:30
 
FC Petrzalka 1898
-
Partizan Bardejov
South Africa: NFD Championship
15:00
 
Mbombela United
-
Real Kings FC
15:00
 
Richards Bay
-
Maccabi FC
South Korea: K. League Classic
07:00
Finished
Jeju United
2 - 4
Gangwon FC
(1-2)
09:00
 
FC Seoul
-
Incheon United
South Korea: K. League Challenge
08:00
Half Time
Busan I'Park
0 - 0
Ansan Greeners
(0-0)
Spain: Liga Adelante
12:00
 
Cadiz
-
Numancia
16:00
 
Deportivo La Coruna
-
Extremadura
17:00
Finished after awarded win
Zaragoza
3 - 0
Reus
(-)
18:00
 
Real Oviedo
-
Cordoba
20:00
 
Tenerife
-
Almeria
Spain: Segunda B
11:30
 
Sevilla Atletico
-
Recreativo Huelva
12:00
 
UCAM Murcia
-
Ibiza-Eivissa
12:00
 
Melilla
-
Atletico Sanluqueno CF
12:00
 
Inter de Madrid
-
Fuenlabrada
12:00
 
Atletico Madrid B
-
S.S.Reyes
12:00
 
Las Palmas B
-
Coruxo F.C.
12:00
 
Celta Vigo B
-
AD Union Adarve
12:00
 
Valencia B
-
Barcelona B
12:00
 
Ebro
-
Espanyol B
12:00
Finished after awarded win
UD Cornella
3 - 0
Ontinyent
(-)
17:00
 
Navalcarnero
-
Burgos CF
18:00
 
Linense
-
CF Talavera de la Reina
18:00
 
Leonesa
-
CF Salmantino
18:00
 
Racing Santander
-
SD Amorebieta
18:00
 
CD Calahorra
-
CD Vitoria
19:00
 
Cartagena
-
CD El Ejido 2012
19:00
 
Lleida Esportiu
-
CF Peralada
19:30
 
Castellon
-
Ejea
Sweden: Allsvenskan
15:00
 
Haecken
-
Djurgaarden
17:30
 
Hammarby
-
AFC United
Sweden: Superettan
15:00
 
Norrby
-
Joenkoepings Soedra
17:30
 
Dalkurd FF
-
Mjaellby
Thailand: Premier League
13:00
 
Suphanburi FC
-
Nakhon Ratchasima FC
13:00
 
Prachuap FC
-
Sukhothai FC
14:00
 
Chonburi
-
Chiangmai FC
Tunisia: 1. Division
16:00
 
US Monastir
-
Esperance
16:00
 
CS Hammam-Lif
-
Etoile Metlaoui
16:00
Postponed
Etoile du Sahel
-
US Tataouine
(-)
16:00
 
Stade Tunisien
-
AS Gabes
16:00
 
Stade Gabesien
-
CS Sfaxien
Tunisia: Ligue II
16:00
 
CS Djebiniana
-
EO Sidi Bouzid
16:00
 
ES Rades
-
Chebba Sports Crescent
16:00
 
Gafsa
-
Kerkennah Club
16:00
 
Jendouba Sport
-
ES Hamam Sousse
16:00
 
Stade Sportif Sfaxien
-
AS Kasserine
16:00
 
SA Menzel Bourguiba
-
Sporting Ben Arous
Turkey: 1. Lig
13:00
 
Boluspor
-
Gaziantep BB
15:30
 
Altay
-
Hatayspor
15:30
 
Afjet Afyonspor
-
Altinordu
18:30
 
Adanaspor
-
Adana Demirspor
Ukraine: 1. Division
16:30
Finished after awarded win
FC Kolos Kovalivka
3 - 0
Zirka
(-)
Argentina: Four argentinian league
16:00
 
Victoriano Arenas
-
Club Lujan
20:30
 
Canuelas
-
Deportivo Armenio
Uruguay: Primera Division
21:00
 
Liverpool FC
-
Racing
21:00
 
Juventud de las Piedras
-
Boston River
21:15
 
Defensor Sporting
-
Plaza Colonia
USA: NASL
02:30
Finished
Rio Grande Valley FC
5 - 2
Las Vegas Lights FC
(2-0)
02:30
Finished
OKC Energy FC
1 - 0
Orange County Blues FC
(1-0)
04:00
Finished
Portland Timbers II
2 - 2
Colorado Springs Switchbacks FC
(0-1)
04:00
Finished
Reno 1868 FC
2 - 1
New Mexico United
(1-1)
04:30
Finished
Arizona United SC
4 - 0
Seattle Sounders FC II
(3-0)
23:00
 
Austin Bold
-
El Paso Locomotive
Uzbekistan: Uzbek League
14:15
 
Navbahor Namangan
-
Surkhon-2011
16:20
 
Sogdiyona Jizzax
-
Metallurg Bekobod
Venezuela: Primera Division
22:00
 
Aragua FC
-
Llaneros Guanare
22:00
 
Mineros De Guayana
-
Deportivo Anzoategui
22:00
 
Estudiantes Merida
-
Estudiantes de Caracas
22:00
 
Trujillanos FC
-
Lala FC
22:00
 
Monagas SC
-
Atletico Venezuela
22:00
 
Zulia
-
Portuguesa FC
23:00
 
Caracas
-
Carabobo FC
23:00
 
Tachira
-
Deportivo Lara
Denmark: 1. Division
13:45
 
FC Roskilde
-
Fremad Amager
13:45
 
Fredericia
-
HB Koege
13:45
 
FC Helsingoer
-
Thisted
13:45
 
Hvidovre
-
Silkeborg
13:45
 
Lyngby
-
Nykoebing FC
13:45
 
Viborg
-
Naestved
Germany: Oberliga
13:30
 
TSG Neustrelitz
-
FC Strausberg
14:00
 
Meiendorfer SV
-
Altonaer FC 93
14:00
 
Torgelower SV Greif
-
CFC Hertha 06
14:00
 
Hansa Rostock II
-
Tennis Borussia
14:30
 
Arminia Ludwigshafen
-
TuS RW Koblenz
Hong Kong: Hong kong second division
07:30
 
Shatin SA
-
Happy Valley
07:30
 
Tai Chung
-
Central & Western
07:30
 
Double Flower
-
Citizen
07:30
53'
Eastern District
4 - 0
SR Mutual
(3-0)
09:30
 
South China
-
Dreams Metro Gallery
09:30
 
Wong Tai Sin
-
Rangers
09:30
 
Wing Yee
-
Hong Kong FC
Kosovo: Superliga
14:45
 
KEK FC
-
Feronikeli
14:45
 
Drita
-
Trepca 89
Russia: Russian third league
13:00
 
Zvezda Perm
-
Neftekhimik
13:00
 
KamAZ
-
FC Ufa II
13:00
 
FC Rotor Volgograd II
-
Khimki 2
13:30
 
Kuban Krasnodar
-
Chayka
14:00
 
Chertanovo Moscow 2
-
Leningradets
15:00
 
Syzran-2003
-
Lada Togliati
15:00
 
Chernomorets Novorossiysk
-
SKA Rostov
15:00
 
Spartak Nalchik
-
Angusht Nazran
15:00
 
FC Volgar
-
Biolog Novokubansk
15:00
 
Legion Dynamo
-
Spartak Vladikavkaz
15:00
 
Krasnodar 3
-
Druzhba
16:00
Finished after awarded win
Akademia Rostov
0 - 3
Mashuk-KMV
(-)
Scotland: 2. Division
17:05
 
Arbroath
-
Raith Rovers
Sweden: 1. Division
15:00
 
Team TG FF
-
IF Sylvia
16:00
 
Ljungskile
-
Eskilsminne IF
Sweden: 2. Division Norra Götaland
14:00
 
Soedertaelje FK
-
Assyriska IF Norrkoeping
14:30
 
Gamla Upsala
-
FC Gute
16:00
 
Assyriska FF
-
Huddinge IF
16:00
 
IFK Aspudden-Tellus
-
IFK Haninge BRB
Thailand: Second Thailand league
13:00
 
Air Force Central FC
-
Samut Sakhon FC
13:00
 
BEC Tero Sasana
-
Kasetsart
14:00
 
Army United
-
Siam Navy FC
14:00
 
Khonkaen FC
-
Udon Thani FC
Turkey: 2. Lig
14:30
 
Anadolu Selcukspor
-
Darica Genclerbirligi
14:30
 
Etimesgut Belediyespor
-
Kahramanmaraspor
14:30
 
Zonguldak Komurspor
-
Kirklarelispor
14:30
 
Urfaspor
-
Tokatspor
14:30
 
Pendikspor
-
Tuzlaspor
14:30
 
Bandirmaspor
-
Menemen Belediyespor
14:30
 
Manisa Buyukşehir Belediyespor
-
Fethiyespor
14:30
 
Bugsasspor
-
Sivas Belediye Spor
14:30
 
Tarsus
-
Karagumruk
14:30
Finished after awarded win
Gaziantepspor
0 - 3
Gumushanespor
(-)
14:30
 
Keciorengucu
-
Hacettepe Spor Kulubu
14:30
 
Bayrampasa
-
Manisaspor
14:30
 
Nigde Belediyespor
-
Sariyer
14:30
 
Inegolspor
-
Sancaktepe Belediyespor
14:30
 
Bodrumspor
-
Amed Sportif
14:30
 
Kastamonuspor
-
Sakaryaspor
14:30
 
Samsunspor
-
Usakspor
14:30
 
Eyupspor
-
Ankara Demirspor
Turkey: Fourth Turkey league
14:30
 
Ergene Velimese Spor
-
Silivrispor
14:30
 
Erbaaspor
-
Karakopru Belediyespor
14:30
 
Sile Yildizspor
-
Nevsehirspor Genclik
14:30
 
Duzyurtspor
-
Tire 1922 Spor
14:30
 
Batman Petrolspor
-
Kozan Belediyespor
14:30
 
Yomraspor
-
Artvin Horaspor
14:30
 
Tepecikspor
-
Nazilli Belediyespor
14:30
 
Erzin Belediyespor
-
Kocaeli Birlik Spor
14:30
 
Sultanbeyli Belediyespor
-
Van Buyuksehir Belediyespor
14:30
 
Yeni Orduspor
-
Kemer Tekirovaspor
14:30
 
Duzcespor
-
Elaziz Belediyespor
14:30
 
Kizilcabolukspor
-
Osmaniyespor
14:30
 
Adiyamanspor
-
Karsiyaka
14:30
 
Catalcaspor
-
Alibeykoyspor
14:30
 
Bergama Belediyespor
-
Kasimpasa Erokspor
14:30
 
Ofspor
-
Yeni Altindag Belediyespor
14:30
 
Payas Belediyespor 1975
-
Turgutluspor
14:30
 
Serik Belediyespor
-
Fatsa Belediyespor
14:30
 
Anadolu Uskudar 1908
-
1461 Trabzon
14:30
 
Kocaelispor
-
Ankara Adliyespor
14:30
 
Halide Edip Adivar Spor
-
24 Erzincanspor
14:30
 
Cizrespor
-
Corum Belediyespor
14:30
 
Yeni Diyarbakirspor
-
Muglaspor
14:30
 
Bayburt Genclikspor
-
Bursa Niluferspor
14:30
 
Bucaspor
-
Golcukspor
14:30
 
Pazarspor
-
Kirsehir Belediyespor