Champions League
03:00
 
Borussia Dortmund
-
Manchester City
03:00
 
Liverpool
-
Real Madrid
Copa Libertadores
08:30
78'
Santos FC
2 - 1
San Lorenzo
(1-0)
06:15
 
Gremio
-
Independiente del Valle
Copa Sudamericana
08:30
78'
Club Atletico Penarol
4 - 1
Cerro Largo
(3-1)
06:15
 
Fenix
-
Club Atletico Torque
AFC Champions League
18:00
Postponed
Daegu FC
-
Chiangrai United
(-)
22:30
 
Persepolis
-
Al-Wahda
23:00
 
Pakhtakor Tashkent
-
Tractor Sazi Tabriz
01:00
 
FC Goa
-
Al-Rayyan
02:00
 
Al-Wehdat
-
Al Nassr FC
02:00
 
Al-Sharjah
-
Al Quwa Al Jawiya
02:00
 
Al-Sadd
-
Foolad Khuzestan
Friendlies
23:00
 
Sirius
-
Brommapojkarna
CONCACAF Champions League
08:00
Finished
Portland Timbers
5 - 0
CD Marathon
(2-0)
10:30
 
Cruz Azul
-
Arcahaie
06:00
 
Toronto FC
-
Leon
08:00
 
CF America
-
CD Olimpia
08:00
 
Philadelphia Union
-
Deportivo Saprissa
Argentina: Copa Argentina
05:30
Postponed
Tigre
-
Independiente
(-)
Armenia: Premier League
18:30
 
Van
-
Pyunik
20:30
 
Alashkert FC
-
FC Banants
Armenia: 1. Division
19:00
 
Ararat Armenia II
-
BKMA
19:00
 
Shirak II
-
West Armenia
Australia: Hyundai A-League
17:35
 
Adelaide United
-
Macarthur FC
Australia: 2. Division
17:30
 
Sydney Olympic
-
Wollongong Wolves
Australia: Youth 2
18:30
 
Brisbane Roar U23
-
Sunshine Coast Wanderers U23
Austria: ADEG Erste Liga
00:30
 
FC Liefering
-
Austria Wien (A)
00:30
 
Grazer AK
-
SPG Pasching/LASK Juniors
02:30
 
Rapid Wien (A)
-
BW Linz
Brazil: Cup
08:30
 
CS Alagoano
-
Remo
06:00
 
America MG
-
Ferroviario
Brazil: State Leagues
02:00
 
Central PE
-
Afogados da Ingazeira
02:00
 
Vera Cruz
-
Salgueiro
02:30
 
Ipora
-
Vila Nova
02:45
 
Tiradentes PI
-
River AC
02:45
 
Picos
-
Altos
03:00
 
Boa Esporte Clube
-
Tombense FC
03:00
 
Rio Branco PR
-
Londrina EC
03:00
 
Costa Rica EC
-
Comercial MS
03:00
 
Atletico Gloriense
-
Sociedade Boca Junior
04:00
 
Luverdense
-
Acao
04:00
 
Dom Bosco
-
Nova Mutum
04:00
Postponed
Sinop
-
Nova Mutum
(-)
04:00
Postponed
Dom Bosco
-
Cuiaba
(-)
04:00
Postponed
Luverdense
-
Pocone MT
(-)
04:00
Postponed
Operario VG
-
Sorriso
(-)
04:00
Postponed
Acao
-
Uniao Rondonopolis
(-)
04:50
 
Confianca
-
Sergipe
06:30
 
Vitoria
-
Doce Mel
07:00
 
Sao Caetano
-
Novorizontino
07:00
Postponed
Azuriz
-
Parana Clube
(-)
07:00
Postponed
FC Cascavel
-
Rio Branco PR
(-)
07:00
Postponed
Atletico PR
-
Londrina EC
(-)
07:00
Postponed
Operario Ferroviario
-
Cascavel CR
(-)
07:00
Postponed
Maringa FC
-
Toledo CW
(-)
07:00
 
Treze
-
Atletico Cajazeirense
07:30
 
Moto Club MA
-
Sampaio Correa
Brazil: State 2
02:00
Postponed
Portuguesa Santista
-
Monte Azul
(-)
02:00
Postponed
Juventus SP
-
Portuguesa
(-)
02:00
Postponed
Agua Santa
-
Oeste FC
(-)
02:00
Postponed
Rio Claro
-
XV de Piracicaba
(-)
02:00
Postponed
Atibaia
-
Velo Clube
(-)
02:00
Postponed
Sertaozinho
-
Red Bull Brasil
(-)
03:00
Postponed
Audax Sao Paulo
-
EC Sao Bernardo
(-)
06:30
Postponed
Sao Bernardo
-
Taubate
(-)
Bulgaria: B PFG
21:00
 
Minyor Pernik
-
Pirin Blagoevgrad
22:00
 
Neftochimic Burgas 1962
-
Strumska Slava
Bulgaria: Cup
23:30
 
Ludogorets Razgrad
-
PFC CSKA-Sofia
Cameroon: 1. Division
21:00
 
Coton Sport
-
Canon Sportif
22:00
 
Dragon
-
PWD Bamenda
Colombia: Liga Postobon
09:00
48'
Patriotas
1 - 1
Once Caldas
(1-1)
Colombia: Cup 1
04:30
 
Llaneros FC
-
Real Cartagena
06:30
 
Valledupar
-
Universitario Popayan
Costa Rica: Primera Division
08:00
 
Municipal Perez Zeledon
-
Grecia
Croatia: FA Cup
00:00
 
NK Istra 1961
-
Rijeka
Cyprus: 2. Division
21:00
 
Ypsonas
-
Digenis Morphou
21:00
 
Anagennisi Deryneia
-
ASIL Lysi
21:00
 
Othellos Athienou
-
Omonia Aradippou
21:00
 
Aris Limassol
-
AEZ Zakakiou
21:00
 
PO Xylotympou 2006
-
Kouris Erimis
21:00
 
Akritas Chlorakas
-
Ayia Napa
21:00
 
E.N.TH.O.I. Lakatamias
-
Omonoia Psevda
21:00
 
Achyronas Liopetriou
-
Alki Oroklinis
23:00
 
Onisilos Sotira
-
PAEEK
Cyprus: Cup
22:00
 
Anorthosis
-
APOEL Nicosia
00:30
 
Olympiakos Nicosia
-
AEL Limassol
Czech Republic: Het league
22:00
 
Viktoria Plzen
-
Zlin
00:00
 
Jablonec
-
Sparta Prague
Czech Republic: Druha League
22:00
 
Usti nad Labem
-
FK Slavoj Vysehrad
22:30
 
SK Lisen
-
Dukla Praha
22:30
 
Hradec Kralove
-
FK MAS Taborsko
22:30
 
FK Varnsdorf
-
MFK Chrudim
22:30
Postponed
Trinec
-
Zizkov
(-)
22:30
 
Blansko
-
FC Vlasim
DR Congo: Super League
20:30
 
AC Rangers
-
TP Mazembe
22:30
 
RCK
-
AS Vita Club
22:30
 
Maniema Union
-
Renaissance
22:30
 
Sanga Balende
-
Simba
Ecuador: Ecuadorian Serie A
01:15
 
Delfin
-
CSD Macara
03:30
 
LDU de Quito
-
Manta
06:00
 
Universidad Catolica
-
Emelec
Ecuador: Serie B
04:00
 
Alianza Cotopaxi
-
Gualaceo SC
04:00
 
Chacaritas
-
Puerto Quito
04:00
 
LDU Portoviejo
-
Duros del Balon
Egypt: 1. Division
03:30
 
Pyramids FC
-
Misr El-Maqasa
North Macedonia: Prva Liga
19:00
 
Pelister
-
FK Sileks
19:00
 
FK Struga
-
Rabotnicki
19:00
 
Makedonija GjP
-
FK Borec
19:00
 
Shkupi Skopje
-
Belasica
19:00
 
KF Shkendija
-
FC Academy Pandev
19:00
 
FK Vardar Skopje
-
Renova
Faroe Islands: Effodeildin
23:00
 
TB Tvoeroyri
-
07 Vestur
01:30
 
EB/Streymur
-
B68 Toftir
02:00
 
Vikingur
-
Klaksvik
02:00
 
HB Torshavn
-
Fuglafjørdur
02:00
 
NSI Runavik
-
B36 Torshavn
France: Ligue 2
01:00
 
Clermont Foot
-
Amiens
France: National
00:45
 
Concarneau
-
Red Star
Germany: 2. Bundesliga
00:30
 
Osnabrueck
-
Jahn Regensburg
00:30
Postponed
Holstein Kiel
-
Hannover 96
(-)
Germany: Regionalliga
00:00
 
Wuppertal
-
Borussia Moenchengladbach II
01:00
 
Sonnenhof Großaspach
-
Bayern Alzenau
01:30
 
RW Essen
-
Lippstadt
01:30
 
SV Straelen
-
FC Koeln II
01:30
 
Fortuna Koeln
-
RW Ahlen
Guatemala: Premier League Guatemala
01:00
 
Coban Imperial
-
Iztapa
02:00
 
Deportivo Achuapa
-
Club Xelaju
03:00
 
Sanarate
-
Antigua Guatemala
05:00
 
Guastatoya
-
Santa Lucia Cotzumalguapa
05:00
 
CSD Municipal
-
Deportivo Malacateco
Hungary: FA Cup
23:30
 
Varda SE
-
Ujpest
Italy: Serie C
21:00
 
Olbia
-
Como
21:00
 
Palermo
-
Foggia
Ivory Coast: 1. Division
23:30
 
Academia F. Amadou Diallo
-
ASI D'Abengourou
23:30
 
Bassam
-
Sporting Gagnoa
02:00
 
Africa Sports
-
San Pedro
Japan: J. League
17:00
 
Cerezo Osaka
-
Tokushima Vortis
18:00
 
Sagan Tosu
-
Gamba Osaka
18:00
 
Kawasaki Frontale
-
Avispa Fukuoka
18:30
 
Nagoya Grampus Eight
-
Sanfrecce Hiroshima
Kazakhstan: Premier League Championship
17:00
 
Ordabasy Shymkent
-
FC Astana
18:00
 
Kaspyi Aktau
-
Kairat Almaty
19:00
 
Tobol Kostanay
-
Kaisar Kyzylorda
20:00
 
Atyrau
-
Zhetysu Taldykorgan
22:00
 
FC Arys
-
Taraz
Kuwait: 1. Division
03:00
 
Al Fahaheel
-
Al-Qadsia
03:00
 
Al-Salmiyah
-
Kazma
Lithuania: 1. Division
01:00
 
Banga Gargzdai B
-
FK Panevezys B
Luxembourg: National Division
01:30
 
US Mondorf les Bains
-
AS Jeunesse Esch
01:30
 
Swift Hesperange
-
Una Strassen
01:30
 
CS Fola Esch
-
F91 Dudelange
Mexico: Ascenso MX
08:05
Finished
Jaibos Tampico Madero
0 - 0
Dorados
(0-0)
10:05
 
Cimarrones de Sonora
-
Correcaminos de la UAT
06:00
 
Leones Negros
-
Alebrijes Oaxaca
Montenegro: 2. Division
22:00
 
Kom
-
Ibar
22:00
 
Grbalj Radanovici
-
FK Drezga
22:00
 
Berane
-
Mornar
22:00
 
FK Bokelj
-
Jedinstvo BP
22:00
 
FK Arsenal Tivat
-
Igalo
Nigeria: 1. Division
23:00
Postponed
Kano Pillars
-
Adamawa United
(-)
23:00
Postponed
Warri Wolves FC
-
MFM FC
(-)
23:00
Postponed
Lobi Stars
-
Ifeanyi Ubah United
(-)
23:00
Postponed
Sunshine Stars
-
Jigawa Golden Stars
(-)
23:00
Postponed
Akwa Starlets
-
Akwa United
(-)
23:00
Postponed
Enugu Rangers
-
Rivers United FC
(-)
23:00
Postponed
Abia Warriors
-
Enyimba
(-)
23:00
Postponed
Kwara United
-
Plateau United
(-)
23:00
Postponed
Wikki Tourist
-
Nasarawa United
(-)
23:00
Postponed
Heartland Owerri
-
Katsina United
(-)
Norway: Eliteserien
00:00
Postponed
Kristiansund BK
-
Sandefjord
(-)
00:00
Postponed
Mjoendalen
-
Lillestroem
(-)
00:00
Postponed
Vaalerenga
-
Viking
(-)
Peru: Primera División
02:15
 
Academia Cantolao
-
Cienciano
04:30
 
Sport Huancayo
-
Alianza Lima
07:00
 
Universidad Cesar Vallejo
-
Carlos A. Mannucci
Poland: 1. Division
19:00
 
Puszcza Niepolomice
-
Radomiak Radom
01:00
Postponed
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
-
Korona Kielce
(-)
Poland: 2. Division
19:00
 
Stal Rzeszow
-
Garbarnia
19:00
 
Lech Poznan ll
-
Znicz Pruszkow
19:00
Postponed
Polkowice
-
Olimpia Grudziadz
(-)
22:30
 
Hutnik Nowa Huta
-
Blekitni Stargard
23:00
 
Bytovia Bytow
-
KKS 1925 Kalisz
23:00
Postponed
GKS Katowice
-
Olimpia Elblag
(-)
00:00
 
Sokol Ostroda
-
SKRA Czestochowa
00:00
 
Motor Lublin
-
Wigry Suwalki
01:30
 
Chojniczanka Chojnice
-
Slask Wroclaw ll
Poland: FA Cup
23:30
 
Cracovia
-
Rakow Czestochowa
Romania: Liga II Serie A
16:00
 
ACS Fotbal Comuna Recea
-
FC Metaloglobus Bucuresti
16:00
Postponed
ACS Energeticianul
-
Petrolul Ploiesti
(-)
17:00
 
CSM Slatina
-
Ripensia Timisoara
21:30
 
FC Dunarea Calarasi
-
CS Mioveni
22:00
 
Universitatea Cluj
-
Pandurii
22:00
 
Concordia Chiajna
-
CS Aerostar Bacau
22:00
 
Gloria Buzau
-
FC Unirea Slobozia
Romania: Cup
00:00
 
CS Universitatea Craiova
-
ACS Energeticianul
San Marino: Campionato
02:45
 
Cosmos
-
SS Pennarossa
02:45
 
Tre Fiori
-
Cailungo
02:45
 
Virtus Acquaviva
-
Tre Penne Galazzano
Slovakia: FA Cup
19:30
 
Dukla Banska Bystrica
-
DAC 1904 Dunajska Streda
21:30
 
Slovan Bratislava
-
FC Petrzalka 1898
South Africa: 1. Division
23:00
Postponed
TS Galaxy
-
Orlando Pirates
(-)
01:30
 
Bloemfontein Celtic
-
Maccabi FC
South Africa: NFD Championship
21:00
 
Steenberg United
-
Bizana Pondo Chiefs
21:00
 
TS Sporting
-
African All Stars
21:00
 
Cape Town All Stars
-
Uthongathi FC
21:00
 
Jomo Cosmos
-
Ajax Cape Town
South Korea: Cup
18:00
 
Incheon United
-
FC Anyang
18:00
 
Seongnam FC
-
Busan I'Park
18:00
 
Suwon FC
-
Jeonnam Dragons
18:00
 
Pocheon Citizens FC
-
Yangju Citizens
18:00
 
Sangju Sangmu
-
Jeju United
18:00
 
Gimhae
-
Bucheon FC 1995
18:00
 
Daejeon Citizen
-
Suwon Bluewings
18:00
 
Busan Transport Corp
-
Gwangju FC
18:00
 
Gyeongnam FC
-
Mokpo City
18:00
 
Ansan Greeners
-
Asan Mugunghwa
18:00
 
Chungbuk Cheongju FC
-
Gangwon FC
18:30
 
FC Seoul
-
Seoul E-Land FC
Spain: Liga Adelante
01:00
 
Rayo Vallecano
-
Mirandes
Spain: Segunda B
23:00
 
San Fernando CD
-
Linares Deportivo
Switzerland: Cup
23:00
 
Kriens
-
Servette
00:00
 
Grasshopper
-
St. Gallen
Syria: 1. Division
20:00
 
Tishreen
-
Al-Jaish
20:00
 
Al-Horiyah
-
Hutteen
20:00
 
Al-Wathbah
-
Al-Taleiah
20:00
 
Al-Wahda
-
Al-Futowa
20:00
 
Jableh SC
-
Al-Horgelah
20:00
 
Al-Shorta
-
Al-Karamah
20:00
 
Al-Sahel
-
Al-Ittihad
Taiwan: Division A
16:00
 
Hasus TSU
-
Taipei City Tatung
16:00
 
CPC FC
-
Taicheng Lions
19:00
 
Taichung Futuro
-
Tainan City
19:00
 
Kaohsiung County Taipower
-
Air Source Development
Tunisia: 1. Division
20:30
 
US Tataouine
-
Esperance
20:30
 
CS Sfaxien
-
Olympique de Beja
20:30
 
US Monastir
-
Etoile du Sahel
Turkey: 1. Lig
18:30
 
Menemen Belediyespor
-
Samsunspor
21:00
 
Adanaspor
-
Akhisar Belediyespor
00:00
 
Balikesirspor
-
Istanbulspor
Uganda: Super League
21:00
 
SC Villa
-
Express FC
21:00
 
Uganda Police
-
The Saints FC
21:00
 
Bright Stars FC
-
Wakiso Giants
Argentina: Four argentinian league
02:30
 
Ituzaingo
-
CA Ferrocarril Midland
02:30
 
Laferrere
-
Victoriano Arenas
02:30
 
Claypole
-
Lamadrid
02:30
 
Berazategui
-
El Porvenir
Denmark: Danmarksserien
00:15
 
OKS
-
Tarup/Paarup
Greece: Football League 2
20:00
 
Niki Volou
-
AS Santorini 2020
20:00
 
Egaleo
-
Episkopi Rethymno
20:00
 
Kalamata
-
Asteras Vlahioti
20:00
 
Aspropyrgos Enosis
-
Ialysos
20:00
 
Kallithea
-
Rhodos AS
20:00
 
Apollon Kalamaria
-
Pierikos FC
20:00
 
Thesprotos FC
-
AEP Karagiannia
20:00
 
Almopos Aridaia
-
Olympiacos Volou
20:00
 
Panserraikos FC
-
Veria FC
20:00
 
PO Triglia
-
Kavala
Italy: Serie D
20:30
 
ASDC Gozzano
-
ACSD Saluzzo
20:30
 
Fossano
-
Caronnese
20:30
 
Folgore Caratese
-
ASD Imperia
20:30
 
Castellanzese
-
ASD Calcio Chieri 1955
20:30
 
A.S. Casale
-
P.D.H.A.E.
20:30
 
Arconatese
-
Bra
20:30
 
Vado
-
Sestri Levante
20:30
Postponed
Vastogirardi
-
Campobasso
(-)
20:30
 
Muravera
-
Afragolese
20:30
 
Nola
-
Torres
21:00
 
AC Legnano
-
Derthona
21:00
 
AS Vis Nova Giussano
-
Adrense
21:00
 
Tritium
-
Calvina
21:00
 
Sona
-
Virtus Bergamo Alzanoseriate
21:00
 
Pontisola
-
Casatese Rogoredo
21:00
 
NibionnoOggiono
-
Real Calepina
21:00
 
Cavenago Fanfulla
-
Scanzorosciate
21:00
 
Crema
-
Brusaporto
21:00
 
Caravaggio
-
Villa D'Alme
21:00
 
Breno
-
Seregno
21:00
 
ArzignanoChiampo
-
Union San Giorgio-Sedico
21:00
 
Ambrosiana
-
Adriese
21:00
 
Trento
-
Luparense
21:00
 
Belluno
-
ASD Manzanese
21:00
 
Chions
-
Campodarsego
21:00
 
Union Feltre
-
Montebelluna
21:00
 
Clodiense
-
Mestre
21:00
 
Este
-
Caldiero Terme
21:00
 
Delta Calcio Rovigo
-
Virtus Bolzano
21:00
 
Cjarlins Muzane
-
Cartigliano
21:00
 
Vastese
-
Matese
21:00
 
Tolentino
-
Castelfidardo
21:00
 
San Nicolo
-
Castelnuovo Vomano
21:00
 
Rieti
-
Atletico SFF
21:00
 
Recanatese
-
Montegiorgio
21:00
 
Cynthia
-
ASD Pineto
21:00
 
ASD Porto Sant Elpidio
-
Aprilia
21:00
 
Taranto
-
ACD Nardo
21:00
 
Portici
-
AZ Picerno ASD
21:00
 
Lavello
-
Brindisi
21:00
 
Francavilla Calcio 1927
-
Casarano
21:00
 
Fidelis Andria
-
Citta di Fasano
21:00
 
Bitonto
-
Sorrento
21:00
 
Audace Cerignola
-
Puteolana
21:00
 
Team Altamura
-
Gravina
21:00
 
Scandicci
-
ASD Trastevere
21:00
 
Aquila Montevarchi
-
Foligno
21:00
 
Cannara
-
Tiferno Lerchi
21:00
 
US Gavorrano
-
Robur Siena
21:00
 
Grassina
-
Sangiovannese
21:00
 
Lornano Badesse
-
Ostia Mare
21:00
 
Trestina
-
Pianese
21:00
 
San Donato
-
Sinalunghese
21:00
 
Montespaccato
-
Flaminia
21:00
 
Sammaurese
-
Fiorenzuola
21:00
 
Rimini
-
Pro Livorno 1919 Sorgenti
21:00
 
Real Forte Querceta
-
Forlì
21:00
 
Progresso
-
Corticella
21:00
 
Mezzolara
-
Prato
21:00
 
Lentigione
-
SSDRL Marignanese Calcio
21:00
 
Ghivizzano Borgoamozzano
-
Seravezza
21:00
 
Correggese
-
Aglianese
21:00
 
Team Nuova Florida 2005
-
ASD Lanusei
21:00
 
Insieme Formia
-
Vis Artena
21:00
 
Nocerina
-
Monterosi
21:00
 
Gladiator
-
Savoia
21:00
 
Giugliano
-
Cassino
21:00
 
Troina
-
Santa Maria Cilento
21:00
 
Rende
-
San Luca
21:00
 
Messina
-
Dattilo Noir
21:00
 
Marina di Ragusa
-
Roccella
21:00
 
Sant'Agata
-
Paterno
21:00
 
Acireale
-
Gelbison Cilento
21:00
 
Cittanovese
-
Citta di Messina
21:00
 
Calcio Biancavilla 1990
-
Castrovillari
21:30
 
Lavagnese
-
Borgosesia
22:00
 
Latte Dolce
-
Carbonia
Russia: Russian third league
16:00
 
FC Chita
-
Zenit St. Petersburg 2
Switzerland: Erste Liga Promotion
01:30
 
Cham
-
Basel II
01:30
Postponed
Bavois
-
Bellinzona
(-)
02:00
 
Etoile Carouge
-
Sion II
Tanzania: Premier League
21:00
 
Simba SC
-
Mtibwa Sugar
Turkey: Fourth Turkey league
18:00
 
Fatsa Belediyespor
-
Manisaspor
18:00
 
Agri 1970 Spor
-
Tepecikspor
19:00
 
Malatya Yesilyurt Belediyespor
-
Alemdag Spor 1877
20:00
 
Edirnespor Genclik
-
Arnavutkoy Belediyespor
20:00
 
Ankara Adliyespor
-
Tire 1922 Spor
20:00
 
Nevsehirspor Genclik
-
Payas Belediyespor 1975
20:00
 
Kizilcabolukspor
-
Artvin Horaspor
20:00
 
Ofspor
-
Yeni Diyarbakirspor
20:00
 
Kemer Tekirovaspor
-
Belediye Derince
20:00
 
Darica Genclerbirligi
-
Yozgatspor
20:00
 
Kutahyaspor
-
Ceyhanspor
20:00
 
Tokatspor
-
Yomraspor
20:00
 
Gengelkoy Futbol Yatirimlari
-
Karaman Belediyespor
20:00
 
Halide Edip Adivar Spor
-
Fethiyespor
20:00
 
Nazilli Belediyespor
-
Tekirdagspor
20:00
 
Erzin Belediyespor
-
Kahta 02
20:00
 
Muglaspor
-
Bayrampasa
20:00
 
Kozan Belediyespor
-
Siirt IL Ozel Idaresispor
20:00
 
Modafen FK
-
Bursa Yildirim Spor
20:00
 
1954 Kelkit Belediyespor
-
Yeni Orduspor
20:00
 
Turk Metal Kirikkalespor
-
Karakopru Belediyespor
20:00
 
Bergama Belediyespor
-
Kestelspor
20:00
 
Aksarayspor
-
Duczespor
20:00
 
Adiyamanspor
-
Silivrispor
20:00
 
Arhavispor
-
Erbaaspor
20:00
 
Yalovaspor
-
Golcukspor
20:00
 
Soma Spor Dernegi
-
Yeni Altindag Belediyespor
20:00
 
Carsambaspor
-
Osmaniyespor
20:00
 
Catalcaspor
-
Isparta 32 Spor
20:00
 
Cizrespor
-
Kasimpasa Erokspor
20:00
 
Karsiyaka
-
Sile Yildizspor
20:00
 
Batman Petrolspor
-
Mersin
Zambia: 1. Division
19:00
 
Kitwe United
-
Nkana FC
21:00
 
Power Dynamos
-
Indeni FC
21:00
 
Young Green Eagles
-
Zanaco