World cup
14:00
Finished
Myanmar
1 - 8
Kyrgyzstan
(0-5)
21:00
Finished
Philippines
3 - 0
Guam
(1-0)
21:30
Finished
Cambodia
0 - 10
Iran
(0-4)
23:00
Finished
Nepal
0 - 3
Australia
(0-2)
23:30
Finished
Hong Kong
0 - 1
Iraq
(0-1)
23:45
Finished
Indonesia
0 - 5
U.A.E.
(0-2)
23:45
Finished
Malaysia
1 - 2
Vietnam
(0-1)
00:00
Finished
China
5 - 0
Maldives
(2-0)
00:00
Finished
Afghanistan
1 - 2
Oman
(1-1)
01:00
Finished
Yemen
0 - 1
Uzbekistan
(0-1)
01:00
Finished
Singapore
0 - 3
Saudi Arabia
(0-0)
02:00
Finished
Kuwait
0 - 0
Jordan
(0-0)
European Championship
02:00
Finished
Turkey
0 - 3
Italy
(0-0)
Friendlies
17:25
Finished
Japan
1 - 0
Serbia
(0-0)
21:00
Finished
Guinea
2 - 1
Niger
(0-1)
22:30
Finished
Mauritania
1 - 0
Liberia
(0-0)
00:00
Finished
Gambia
0 - 1
Kosovo
(0-0)
00:00
Finished
Sudan
3 - 2
Zambia
(3-1)
02:30
Finished
Tunisia
0 - 2
Algeria
(0-2)
Argentina: Primera B Nacional
00:00
Finished
Ferro Carril Oeste
1 - 0
Brown de Adrogue
(0-0)
01:30
Finished
Almagro
1 - 0
San Telmo
(1-0)
02:00
Finished
All Boys
0 - 0
Barracas Central
(0-0)
04:00
Finished
Temperley
1 - 0
Nueva Chicago
(0-0)
Australia: 2. Division
16:00
Finished
Manly United
2 - 1
APIA Leichhardt Tigers
(1-1)
16:30
Postponed
Melbourne Knights
-
St Albans Saints
(-)
16:30
Finished
Brisbane Roar FC Youth
1 - 2
Peninsula Power
(0-1)
17:00
Postponed
Green Gully Cavaliers
-
Avondale Heights
(-)
17:30
Postponed
Dandenong City
-
Hume City FC
(-)
17:30
Postponed
Bentleigh Greens
-
Dandenong Thunder SC
(-)
18:00
Finished
Darwin Hearts FC
0 - 2
Port Darwin
(0-2)
Australia: Third australian league
16:30
Finished
Wolves FC
1 - 3
Brisbane City
(1-3)
16:30
Finished
Ipswich Knights
2 - 2
Mitchelton
(1-1)
17:45
Finished
West Torrens Birkalla
1 - 0
Western Strikers
(0-0)
Australia: Youth 2
15:15
Postponed
Bentleigh Greens U21
-
Dandenong Thunder SC U21
(-)
15:30
Postponed
Dandenong City U21
-
Hume City FC U21
(-)
Austria: Regionalliga
23:00
Finished
Schwaz
3 - 0
Hall
(3-0)
00:00
Finished
Woergl
2 - 1
Kufstein
(0-0)
Belarus: Premier Division
22:00
Finished
Slavia Mozyr
1 - 2
FC Minsk
(1-1)
00:00
Finished
Zvezda-BGU
3 - 2
Gomel
(1-2)
Brazil: Serie B
05:00
Finished
Sampaio Correa
1 - 0
Ponte Preta
(0-0)
Brazil: Cup
07:30
Finished
Internacional
1 - 3
Vitoria
(0-0)
07:30
Finished
Ceara
0 - 3
Fortaleza
(0-2)
Ecuador: Serie B
07:00
Finished
El Nacional
2 - 0
Guayaquil SC
(2-0)
Finland: Ykkonen
22:30
Finished
EIF
1 - 2
Klubi 04
(1-0)
Germany: Regionalliga
23:30
Finished
TSV Steinbach
3 - 3
FSV Frankfurt
(2-0)
00:00
Finished
Kickers Offenbach
1 - 0
Mainz 05 II
(0-0)
Ghana: 1. Division
22:00
Finished
Elmina Sharks
2 - 1
Eleven Wonders
(2-0)
Ireland: Airtricity League
01:45
Finished
Dundalk
1 - 3
Waterford United
(1-1)
01:45
Finished
Derry City
1 - 1
Bohemian FC
(0-0)
02:00
Finished
Shamrock Rovers
1 - 1
Finn Harps
(1-0)
Ireland: 1. Division
01:30
Finished
Bray Wanderers
1 - 4
Shelbourne
(1-2)
01:45
Finished
UCD
1 - 2
Cobh Ramblers
(0-0)
01:45
Finished
Galway United FC
2 - 1
Athlone Town
(0-1)
01:45
Finished
Cork City
0 - 2
Cabinteely
(0-1)
01:45
Finished
Wexford Youths
1 - 2
Treaty United
(1-2)
Lithuania: A Lyga
22:00
Finished
Suduva
0 - 2
Zalgiris Vilnius
(0-2)
00:00
Finished
Banga Gargzdai
0 - 2
Hegelmann Litauen
(0-2)
Lithuania: 1. Division
23:00
Finished
FK Atmosfera
0 - 4
Neptunas Klaipeda
(0-1)
Morocco: Elite 2
23:00
Finished
KAC Kenitra
0 - 2
OCK Khouribga
(-)
01:00
Postponed
Chabab Atlas Khenifra
-
Club Jeunesse Ben Guerir
(-)
Paraguay: Division Intermedia
06:00
Finished
3 de Febrero
2 - 2
Sportivo San Lorenzo
(-)
Uruguay: Primera Division
01:00
Finished
Liverpool FC
5 - 0
Sud America
(2-0)
03:15
Finished
Club Atletico Torque
2 - 1
Montevideo Wanderers
(2-0)
USA: NASL
06:30
Finished
Tampa Bay Rowdies
2 - 1
Loudoun United
(1-1)
Venezuela: Primera Division
03:00
Finished
Atletico Venezuela
1 - 0
Mineros De Guayana
(0-0)
05:15
Finished
Zamora FC
6 - 0
Trujillanos FC
(3-0)
Denmark: Danmarksserien
23:30
Finished
Husum
1 - 2
Taastrup FC
(-)
00:00
Finished
Kolding B
2 - 2
Herning Fremad
(-)
Finland: Veikkausliga
22:30
Finished
AC Oulu
0 - 2
Honka
(0-0)
Finland: Kakkonen
22:00
Finished
HJS Akatemia
4 - 2
TPV Tampere
(2-2)
22:30
Finished
Pargas IF
0 - 3
KaaPo
(0-1)
23:15
Finished
VJS
0 - 0
EPS
(0-0)
Italy: Serie D
21:00
Finished
Vastogirardi
0 - 1
Castelnuovo Vomano
(0-1)
Sweden: 1. Division
00:00
Finished
Ljungskile
0 - 0
Utsiktens BK
(0-0)
Switzerland: Erste Liga Promotion
00:30
Finished
FC Muensingen
0 - 3
FC Zuerich II
(0-1)