England: Premier League
12:30
 
Manchester City
-
Tottenham
15:00
 
Bournemouth
-
Fulham
15:00
 
Huddersfield
-
Watford
15:00
 
West Ham
-
Leicester
15:00
 
Wolverhampton Wanderers
-
Brighton
17:30
 
Newcastle United
-
Southampton
Spain: La Liga
12:00
 
Celta Vigo
-
Girona
15:15
 
Eibar
-
Atletico Madrid
17:30
 
Rayo Vallecano
-
Huesca
19:45
 
Barcelona
-
Real Sociedad
Germany: 1. Bundesliga
14:30
 
Bayern Munich
-
Werder Bremen
14:30
 
Bayer Leverkusen
-
Nuernberg
14:30
 
Augsburg
-
VfB Stuttgart
14:30
 
FSV Mainz
-
Fortuna Duesseldorf
17:30
 
Borussia Moenchengladbach
-
RasenBallsport Leipzig
19:30
 
Schalke 04
-
Hoffenheim
Italy: Serie A
11:30
 
SSD Parma
-
AC Milan
14:00
 
Bologna
-
Sampdoria
14:00
 
Cagliari
-
Frosinone
14:00
 
Empoli
-
SPAL 2013
14:00
 
Genoa
-
Torino
14:00
 
Lazio
-
Chievo
14:00
 
Udinese
-
Sassuolo
17:00
 
Juventus
-
Fiorentina
19:30
 
Inter
-
Roma
France: Ligue 1
16:00
 
Guingamp
-
Marseille
19:00
 
Nice
-
Caen
19:00
 
Nimes
-
Bordeaux
19:00
 
Strasbourg
-
Montpellier
Russia: Premier League
09:30
 
FC Ufa
-
Arsenal Tula
12:00
 
Gazovik Orenburg
-
FC Rostov
14:30
 
Dinamo Moscow
-
Krylya Sovetov Samara
17:00
 
Lokomotiv Moscow
-
CSKA Moscow
19:00
 
FC Krasnodar
-
Zenit St. Petersburg
USA: Major League Soccer
01:00
Finished
Toronto FC
4 - 3
Minnesota United
(2-1)
04:10
Finished
LA Galaxy
2 - 1
Houston Dynamo
(1-0)
18:00
 
Chicago Fire
-
Colorado Rapids
18:00
 
Philadelphia Union
-
Impact De Montreal
20:00
 
Orlando City
-
Vancouver Whitecaps
21:00
 
Atlanta United
-
Dallas Burn
00:30
 
Columbus Crew
-
Portland Timbers
00:30
 
New England Rev.
-
New York Red Bulls
Netherlands: Eredivisie
17:30
 
FC Emmen
-
FC Utrecht
17:30
 
FC Groningen
-
Ajax
18:45
 
Vitesse
-
PEC Zwolle
19:45
 
Feyenoord
-
AZ Alkmaar
19:45
 
VVV-Venlo
-
De Graafschap
Portugal: Liga ZON Sagres
15:30
 
Moreirense
-
Chaves
15:30
 
Belenenses
-
Rio Ave
18:00
 
Feirense
-
Braga
20:30
 
FC Porto
-
Santa Clara
Turkey: Super Lig
14:00
 
Trabzonspor
-
Yeni Malatyaspor
14:00
 
Akhisar Belediyespor
-
Antalyaspor
17:00
 
Galatasaray
-
Kayserispor
17:00
 
Goztepe
-
Erzurum BB
Albania: Kategoria Superiore
15:00
 
Laci
-
Skenderbeu
15:00
 
Kastrioti
-
Partizani
18:00
 
KF Tirana
-
Kukesi
18:00
 
Flamurtari
-
Luftetari
Argentina: Torneo Inicial
17:15
 
Aldosivi
-
Rosario Central
19:30
 
Lanus
-
Belgrano
21:45
 
Talleres
-
San Martin San Juan
00:00
 
Godoy Cruz
-
Patronato de Parana
Argentina: Primera B Nacional
17:05
 
Quilmes
-
Olimpo
17:05
 
Deportivo Moron
-
Los Andes
20:00
 
Gimnasia Jujuy
-
Agropecuario
23:00
 
Instituto
-
Gimnasia Mendoza
01:00
 
Temperley
-
Club Atletico Platense
Argentina: Primera B Metropolitana
19:30
 
Comunicaciones
-
CA San Miguel
19:30
 
Atlanta
-
CA Defensores Unidos
19:30
 
Deportivo Espanol
-
Almirante Brown
21:05
 
Club Atletico Estudiantes
-
Barracas Central
Armenia: Premier League
11:00
 
Gandzasar
-
Pyunik
Armenia: 1. Division
11:30
 
Shirak II
-
Banants II
Australia: Hyundai A-League
08:35
 
Brisbane Roar FC
-
Newcastle Jets
10:50
 
Central Coast Mariners
-
Western Sydney Wanderers FC
Australia: 2. Division
05:30
Finished
Hamilton Olympic
2 - 0
Newcastle Jets Youth
(1-0)
08:00
 
Broadmeadow Magic
-
Valentine Phoenix
08:00
 
Floreat Athena
-
Cockburn City
08:00
 
Stirling Lions
-
ECU Joondalup
08:00
 
Inglewood United
-
Balcatta
08:00
 
Rockingham City FC
-
Sorrento
08:00
 
Bayswater City
-
Armadale
10:00
 
Marconi Stallions
-
Sutherland Sharks
10:00
 
Perth Glory Youth
-
Perth
Australia: Third australian league
06:00
78'
North Shore Mariners
2 - 0
Bankstown Berries
(1-0)
10:00
 
Blacktown Spartans
-
Rydalmere
10:00
 
Spirit FC
-
Hills Brumbies
10:00
 
St George FC
-
Western Sydney Wanderers FC Youth
10:00
 
Northern Tigers
-
Bonnyrigg White Eagles
10:00
 
Mounties Wanderers
-
St George City
Australia: Youth 2
06:00
77'
Floreat Athena U20
0 - 1
Cockburn City U20
(0-0)
06:00
79'
Bayswater City U20
3 - 4
Armadale U20
(3-2)
06:00
86'
Stirling Lions U20
1 - 2
ECU Joondalup U20
(0-2)
06:00
 
Inglewood United U20
-
Balcatta U20
06:00
 
Rockingham City FC U20
-
Sorrento U20
12:00
 
Perth Glory U20
-
Perth U20
Austria: tipp3-Bundesliga
16:00
 
Altach
-
Rapid Wien
16:00
 
Admira Moedling
-
Hartberg
16:00
 
Mattersburg
-
FC Wacker Innsbruck
Austria: ADEG Erste Liga
13:30
 
Wiener Neustadt
-
SK Austria Klagenfurt
Austria: Regionalliga
13:00
 
FC Stadlau
-
Admira Moedling (A)
13:00
 
Pinzgau Saalfelden
-
Hohenems
13:00
 
SV Wals Grunau
-
Dornbirn
15:00
 
WSC Hertha
-
SC Weiz
15:00
 
Wolfsberger AC (A)
-
Voecklamarkt
15:00
 
Langenegg
-
Schwaz
15:30
 
SV Leobendorf
-
SC Mannsdorf
Bahrain: 1. Division
16:45
 
Al-Riffa
-
Al-Najma
16:45
 
Muharraq
-
Manama
Belarus: Premier Division
13:00
 
Slavia Mozyr
-
BATE Borisov
15:00
 
FC Torpedo Minsk
-
Dinamo Minsk
17:00
 
FK Gorodeya
-
Torpedo Zhodino
Belgium: Jupiler League
17:00
 
Union St.-Gilloise
-
Zulte-Waregem
19:00
 
Westerlo
-
Oostende
19:00
 
Cercle Bruges
-
Kortrijk
19:30
 
Eupen
-
St.Truiden
Bolivia: LFPB
20:00
 
Sport Boys Warnes
-
The Strongest
Bosnia-Herzegovina: Premier League
15:30
 
Sloboda Tuzla
-
FK Sarajevo
16:00
 
Radnik Bijeljina
-
FK Zvijezda 09
16:00
 
Siroki Brijeg
-
Zrinjski Mostar
16:00
 
Celik Zenica
-
FK Sloga Simin Han
16:00
 
FK Mladost Doboj Kakanj
-
GOSK Gabela
19:00
 
Zeljeznicar
-
FK Krupa
Bosnia-Herzegovina: 1. Division FBiH
15:30
 
FK Zvijezda
-
NK Novi Travnik
15:30
 
Metalleghe BSI
-
FK Velez Mostar
15:30
 
Gorazde
-
Bosna Visoko
15:30
 
Igman Konjic
-
Capljina
15:30
 
Orasje
-
Tosk Tesanj
15:30
 
Vitez
-
Jedinstvo Bihac
15:30
 
Rudar Kakanj
-
Slaven Zivinice
15:30
 
Olimpik Sarajevo
-
NK Bratstvo
15:30
 
Borac Banja Luka
-
15:30
 
FK Podrinje
-
Zeljeznicar Banja Luka
15:30
 
Rudar Prijedor
-
Kozara
15:30
 
Drina Zvornik
-
Sutjeska
15:30
 
Slavija Sarajevo
-
Tekstilac Derventa
15:30
 
FK Modrica
-
Sloboda Mrkonjic Grad
Brazil: Cup
20:00
 
Bragantino PA
-
Vila Nova
Brazil: State Leagues
20:00
 
Brasiliense
-
Gama
20:00
 
Frei Paulistano
-
AO Itabaiana
20:00
 
Botafogo PB
-
Campinense
20:30
 
Atletico MG
-
Cruzeiro
Brazil: State 2
23:00
 
XV de Piracicaba
-
Inter de Limeira
Bulgaria: A Grupa
15:15
 
PFC CSKA-Sofia
-
Levski Sofia
18:00
 
Ludogorets Razgrad
-
Botev Plovdiv
Bulgaria: B PFG
15:00
 
Nesebar
-
Pirin Blagoevgrad
15:00
 
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
-
Botev Lukovit
15:00
 
PFC Lokomotiv Sofia 1929
-
Strumska Slava
15:00
 
Chernomorets Balchik
-
Kariana Erden
Cameroon: 1. Division
13:00
 
Eding Sport FC
-
Feutcheu
13:00
 
Les Astres
-
AS Fortuna
13:00
 
UMS de Loum
-
Unisport
13:00
 
Young Sports Academy
-
Fovu Club
15:00
 
PWD Bamenda
-
Coton Sport
15:00
 
Tonnerre Kalara
-
New Stars
15:00
 
Union Douala
-
APEJES FC
15:00
 
Colombe
-
Dragon
Chile: Primera Division
20:00
 
Palestino
-
Universidad Catolica
22:30
 
Huachipato
-
Colo Colo
01:00
 
Audax Italiano
-
Union La Calera
Chile: Primera B
17:00
 
Magallanes
-
Santiago Morning
23:00
 
Puerto Montt
-
Union San Felipe
23:00
 
Deportes Santa Cruz
-
Rangers
00:00
 
San Luis
-
Deportes Copiapo
China: Super League
08:30
 
Beijing Renhe
-
Shenzhen FC
12:35
 
Henan Jianye
-
Tianjin Teda
12:35
 
Hebei CFFC
-
Beijing Guoan
China: League
08:30
 
Guizhou Hengfeng Zhicheng
-
Shanghai Shenxin
12:30
 
Meixian Juncheng Hakka
-
Changchun Yatai
12:30
 
Liaoning Hongyun
-
Hangzhou Greentown
12:30
 
Nei Mongol Zhongyou FC
-
Qingdao Huanghai
12:35
 
Nantong Zhiyun FC
-
Meizhou Hakka
Colombia: Liga Postobon
20:00
 
Tolima
-
Alianza Petrolera
20:00
 
Once Caldas
-
La Equidad
23:00
 
Independiente Medellin
-
CD Jaguares
Colombia: Torneo Aguila
20:00
 
Universitario Popayan
-
Leones
20:00
 
Tigres FC
-
Llaneros FC
21:00
 
Orsomarso
-
Bogota FC
21:00
 
Valledupar
-
Chico FC
21:00
 
Atletico FC
-
Fortaleza FC
22:00
 
Real Cartagena
-
Deportivo Pereira
Costa Rica: Primera Division
01:00
 
LD Alajuelense
-
Club Sport Herediano
Costa Rica: Liga de Ascenso
22:00
 
Sporting San Jose
-
AD Cofutpa
Croatia: 1. Division
13:30
 
Rudes
-
NK Lokomotiva
15:30
 
Inter Zapresic
-
HNK Gorica
18:00
 
Hajduk Split
-
Rijeka
Croatia: 2. Division
15:30
 
NK Varazdin
-
Osijek B
15:30
 
NK Kustosija
-
NK Zadar
Cuba: Campeonato Nacional
21:00
 
Guantanamo
-
Villa Clara
21:00
 
Camaguey
-
La Habana
Cyprus: 1. Division
15:00
 
Ermis Aradippou
-
Alki Oroklinis
17:00
 
Pafos FC
-
Doxa Katokopia
Cyprus: 2. Division
14:00
 
Karmiotissa Pano Polemidion
-
Othellos Athienou
14:00
 
Akritas Chlorakas
-
Anagennisi Deryneia
14:00
 
PAEEK
-
Omonia Aradippou
14:00
 
Onisilos Sotira
-
AEZ Zakakiou
14:00
 
MEAP Nisou
-
Digenis Oroklinis
Czech Republic: Druha League
09:15
 
Sokolov
-
FC Vlasim
09:15
 
Pardubice
-
SK Prostejov
DR Congo: Super League
14:30
 
J.S. Bazano
-
Nyuki
14:30
Finished after awarded win
Renaissance
3 - 0
Muungano
(-)
Ecuador: Ecuadorian Serie A
01:15
Finished
Olmedo
2 - 1
Deportivo Cuenca
(1-0)
18:00
 
CD America de Quito
-
Aucas
20:15
 
Universidad Catolica
-
River Plate
23:00
 
LDU de Quito
-
Emelec
Ecuador: Serie B
02:00
Finished
LDU Portoviejo
1 - 1
Gualaceo SC
(0-0)
21:00
 
Alianza Cotopaxi
-
Liga de Loja
21:00
 
Manta
-
Orense
21:30
 
Santa Rita
-
Clan Juvenil
Egypt: 1. Division
16:30
 
Petrojet
-
Nogoom El Mostakbal
El Salvador: Primera Division
22:30
 
Jocoro FC
-
CD Chalatenango
England: League 1
17:30
 
Accrington
-
Luton
Estonia: Meistriliiga
11:00
 
Maardu Linnameeskond
-
Tulevik Viljandi
11:00
 
Nomme JK Kalju
-
Talinna Kalev
14:00
 
Tammeka
-
Trans Narva
Estonia: Esiliiga
11:00
 
FC Elva
-
Parnu JK Vaprus
17:00
 
Flora Tallinn U21
-
Tartu JK Welco
North Macedonia: Prva Liga
15:00
 
KF Shkendija
-
Makedonija GjP
15:00
 
FK Vardar Skopje
-
Renova
15:00
 
FC Academy Pandev
-
Belasica
15:00
 
Pobeda
-
Shkupi Skopje
15:00
 
FK Sileks
-
Rabotnicki
North Macedonia: Vtora Liga
15:00
 
Goblen Junior
-
Korab
15:00
 
Teteks
-
FK Labunishta
15:00
 
KF Gostivari
-
Vlazrimi
15:00
 
Pelister
-
FK Skopje
15:00
 
FK Bregalnica Stip
-
FK Detonit Junior
15:00
 
FK Pehchevo
-
Kozhuf Gevgjelija
15:00
 
Partizan Obrshani
-
Plachkovica
15:00
 
FK Vardar Negotino
-
FK Borec
15:00
 
FK Sasa
-
GFK Tikves Kavadarci
France: Ligue 2
14:00
 
Grenoble
-
Lens
Georgia: Umaglesi Liga
13:00
 
Sioni Bolnisi
-
Saburtalo
16:00
 
Dila Gori
-
FS Rustavi
18:00
 
Dinamo Batumi
-
Lokomotivi Tbilisi
Germany: 2. Bundesliga
12:00
 
Hamburger SV
-
Erzgebirge Aue
12:00
 
Holstein Kiel
-
Paderborn
12:00
 
Duisburg
-
Sandhausen
12:00
 
Greuther Fuerth
-
Union Berlin
Germany: 3. Liga
13:00
 
Osnabrueck
-
Aalen
13:00
 
Preußen Muenster
-
Sonnenhof Großaspach
13:00
 
Hallescher FC
-
1860 Muenchen
13:00
 
Karlsruher SC
-
Meppen
13:00
 
FSV Zwickau
-
Wuerzburger Kickers
13:00
 
Fortuna Koeln
-
Unterhaching
13:00
 
Carl Zeiss Jena
-
Wehen
Germany: Regionalliga
12:00
 
Greuther Fuerth II
-
Nuernberg II
12:30
 
Budissa Bautzen
-
Optik Rathenow
12:30
 
RW Erfurt
-
FC Viktoria 1889 Berlin
12:30
 
Berliner AK 07
-
FSV Wacker Nordhausen
13:00
 
VfR Garching
-
SpVgg Bayreuth
13:00
 
SV Roedinghausen
-
Bonner SC
13:00
 
Fortuna Duesseldorf II
-
Wuppertal
13:00
 
Wattenscheid
-
TV Herkenrath
13:00
 
SC Wiedenbrueck
-
FC Kaan-Marienborn 07
13:00
 
Lupo-Martini Wolfsburg
-
BSV Rehden
13:00
 
Pirmasens
-
VfB Stuttgart II
13:00
 
TSG Balingen
-
Kickers Offenbach
13:00
 
SC Hessen Dreieich
-
Hoffenheim II
13:00
 
FSV Frankfurt
-
Ulm
13:00
 
Saarbruecken
-
FCA Walldorf
13:00
 
Eintracht Stadtallendorf
-
Elversberg
13:00
 
TSV Steinbach
-
Homburg
13:00
 
Waldhof Mannheim
-
Wormatia Worms
Hong Kong: 1. Division
07:30
Postponed
Guangzhou R&F U19
-
Hoi King
(-)
07:30
6'
Warriors
0 - 0
Pegasus FC
(-)
Hungary: OTP BANK Liga
16:00
 
Puskas FC Academy
-
Mezokovesd SE
16:00
 
Ujpest
-
Budapest Honved
16:00
 
MTK Budapest
-
Varda SE
16:00
 
Diosgyori VTK
-
Paksi SE
16:00
 
Debrecen
-
Haladas
18:30
 
Ferencvaros
-
Videoton FC
Ireland: 1. Division
19:00
 
Cobh Ramblers
-
Longford Town
Ireland: FAI Cup
14:00
 
Glebe North
-
Midleton
14:00
 
Newtown Rangers
-
Avondale United
15:00
 
UCC
-
Malahide
Italy: Serie C1 A
13:30
 
Rende
-
Trapani
13:30
 
Bisceglie
-
Rieti
13:30
 
Reggina
-
Casertana
13:30
 
Juve Stabia
-
Vibonese
13:30
 
Paganese
-
Virtus Francavilla
13:30
 
Potenza
-
Viterbese
13:30
 
Gubbio
-
Pordenone Calcio
15:30
Finished after awarded win
Pro Piacenza
0 - 3
Arzachena
(-)
15:30
Finished after awarded win
Catanzaro
3 - 0
Matera
(-)
15:30
 
Monopoli
-
Cavese
15:30
 
Fermana
-
Imolese Calcio
15:30
 
Sudtirol
-
Renate
15:30
 
FeralpiSalo
-
Triestina
15:30
 
Giana Erminio
-
Ternana Unicusano
15:30
 
Alma Juventus Fano
-
Virtus Verona
17:30
 
Catania
-
Sicula Leonzio
17:30
 
Ravenna
-
Bassano Virtus
19:30
 
Rimini
-
Sambenedettese
19:30
 
AlbinoLeffe
-
Monza
19:30
 
Teramo
-
Vis Pesaro
Ivory Coast: 1. Division
16:30
 
Williamsville Athletic Club
-
Lys Sassandra
19:00
 
Africa Sports
-
San Pedro
Japan: J. League
04:00
 
Consadole Sapporo
-
Yokohama F.Marinos
04:00
 
Urawa Red Diamonds
-
Vissel Kobe
05:00
 
Matsumoto Yamaga
-
Sagan Tosu
05:00
 
Gamba Osaka
-
Oita Trinita
05:00
 
Nagoya Grampus Eight
-
Jubilo Iwata
05:05
Finished
Consadole Sapporo
3 - 0
Yokohama F.Marinos
(3-0)
05:05
Finished
Urawa Red Diamonds
1 - 0
Vissel Kobe
(1-0)
06:00
 
Kashima Antlers
-
Vegalta Sendai
06:00
 
Shimizu S-Pulse
-
Cerezo Osaka
06:05
80'
Matsumoto Yamaga
1 - 0
Sagan Tosu
(1-0)
06:05
79'
Nagoya Grampus Eight
1 - 0
Jubilo Iwata
(0-0)
07:00
35'
Kashima Antlers
0 - 0
Vegalta Sendai
(-)
07:00
35'
Shimizu S-Pulse
0 - 0
Cerezo Osaka
(-)
08:00
 
Gamba Osaka
-
Oita Trinita
Japan: J. League 2
06:05
79'
Tokyo Verdy
1 - 1
Albirex Niigata
(0-1)
06:05
79'
Ventforet Kofu
0 - 0
Kyoto Sanga FC
(0-0)
10:00
 
Tochigi SC
-
V-Varen Nagasaki
10:00
 
Ehime FC
-
Avispa Fukuoka
11:00
 
Fagiano Okayama FC
-
Tokushima Vortis
Kazakhstan: Premier League Championship
12:00
 
Taraz
-
Shakhter Karagandy
12:00
 
Irtysh Pavlodar
-
Aktobe
12:00
 
Kaisar Kyzylorda
-
Ordabasy Shymkent
12:00
 
Kairat Almaty
-
FC Astana
12:00
 
Tobol Kostanay
-
Zhetysu Taldykorgan
12:00
 
Atyrau
-
Okzhetpes Kokshetau
Latvia: Virsliga
14:00
 
Rigas Futbola skola
-
Riga FC
Lebanon: 1. Division
14:00
 
Al-Nabi Shayth
-
Al-Safa
14:00
 
Racing Beirut
-
Tripoli SC
14:00
 
Al Akhaa Al Ahli
-
Shabab Al-Ghazieh
14:00
 
Al-Ansar
-
Tadamon Sour
14:00
 
Shabab Al Sahel
-
Salam Zgharta
Lithuania: A Lyga
11:00
 
FK Palanga
-
Stumbras Kaunas
13:00
 
Traku FK
-
Atlantas Klaipeda
Lithuania: 1. Division
12:00
 
Siauliai
-
Zalgiris Vilnius B
12:00
 
Minija Kretinga
-
Mazeikiai
12:00
 
Dziugas Telsiai
-
Banga Gargzdai
Luxembourg: National Division
17:00
 
AS Jeunesse Esch
-
Union Titus Petange
17:00
 
US Hostert
-
RM Hamm Benfica
17:00
 
FC Victoria Rosport
-
FC Differdange 03
17:00
 
Racing FC Union Luxembourg
-
Una Strassen
17:00
 
US Rumelange
-
US Mondorf les Bains
17:00
 
FC Progres Niedercorn
-
F91 Dudelange
18:30
 
FC Etzella Ettelbruck
-
CS Fola Esch
Malaysia: Super Liga
14:00
 
Perak
-
Pahang
14:00
 
Johor Darul Ta'zim FC
-
Selangor Pkns FC
14:00
 
Kuala Lumpur FA
-
MISC-MIFA
14:00
 
Selangor
-
PKNP FC
Malaysia: Second malay league
09:45
 
PDRM
-
PBDKT T-Team FC
13:15
 
Sabah FA
-
UKM FC
14:00
 
Kelantan
-
Negeri Sembilan
Malta: Premier League
15:00
 
Mosta
-
Gzira United
15:00
 
Pieta
-
Hamrun Spartans
17:00
 
Balzan FC
-
Sliema Wanderers
17:00
 
Valletta
-
Tarxien Rainbows
Mexico: Liga MX
02:00
Finished
Veracruz
0 - 1
Monterrey
(0-0)
03:06
Finished
Tijuana
1 - 2
Lobos de la BUAP
(1-1)
23:00
 
Necaxa
-
Pachuca
23:06
 
Leon
-
Atlas
01:00
 
Cruz Azul
-
Pumas
01:00
 
Tigres
-
Monarcas Morelia
Mexico: Ascenso MX
01:00
 
Mineros de Zacatecas
-
Alebrijes Oaxaca
Moldova: National Division
12:00
 
Dinamo-Auto
-
FC Milsami Orhei
16:00
 
FC Sheriff
-
Codru
Montenegro: Telekom 1. CFL
14:00
 
FK Iskra
-
Zeta
15:30
 
Rudar Pljevlja
-
Grbalj Radanovici
15:30
 
FK Lovcen
-
Mornar
Morocco: Botola Pro
15:00
 
MCO Oujda
-
Difaa El Jadida
16:00
 
Youssoufia Berrechid
-
MAT Tetouan
20:00
 
Rapide Club Oued Zem
-
Chabab Rif Al Hoceima
Netherlands: Topklasse
13:30
 
Jong Vitesse
-
AFC
13:30
 
HHC
-
Koninklijke HFC
13:30
 
Barendrecht
-
Katwijk
13:30
 
Excelsior Maassluis
-
SVV Scheveningen
14:00
 
Spakenburg
-
Jong Almere City FC
14:30
 
Lienden
-
Kozakken Boys
14:30
 
Jong Sparta Rotterdam
-
VVSB
14:30
 
Rijnsburgse Boys
-
De Treffers
14:30
 
GVVV Veenendaal
-
IJsselmeervogels
N. Ireland: Premiership
15:00
 
Linfield
-
Glenavon
15:00
 
Ballymena United
-
Coleraine
15:00
 
Cliftonville
-
Crusaders
15:00
 
Institute
-
Ards
15:00
 
Warrenpoint Town
-
Dungannon Swifts
N. Ireland: 1. Division
15:00
 
Knockbreda
-
Ballyclare Comrades
15:00
 
Loughgall
-
Limavady
15:00
 
PSNI FC
-
Dergview F.C
15:00
 
Dundela
-
Carrick Rangers
15:00
 
Larne
-
Harland & Wolff Welders F.C.
15:00
 
Portadown
-
Ballinamallard United
Oman: Mobile League
14:45
 
Al-Oruba
-
Al-Nasr Salalah
17:00
 
Sohar
-
Al-Suwaiq
Paraguay: Division Profesional
22:00
 
Cerro Porteno
-
Olimpia
00:15
 
Libertad
-
Club River Plate
Peru: Primera División
19:15
 
Molinos El Pirata
-
Alianza Lima
21:30
 
Ayacucho FC
-
Academia Cantolao
23:45
 
Carlos A. Mannucci
-
Binacional
Poland: Ekstraklasa
14:30
 
Lechia Gdansk
-
Piast Gliwice
17:00
 
Zaglebie Lubin
-
Pogon Szczecin
17:00
 
Jagiellonia Bialystok
-
Lech Poznan
19:30
 
Legia Warszawa
-
Cracovia
Poland: 1. Division
12:00
 
Garbarnia
-
Odra Opole
15:00
 
Warta Poznan
-
GKS Jastrzebie
15:30
 
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
-
GKS Katowice
16:30
 
Stal Mielec
-
Chojniczanka Chojnice
17:00
 
GKS Tychy
-
Puszcza Niepolomice
Poland: 2. Division
11:00
 
SKRA Czestochowa
-
Resovia
12:00
 
Siarka Tarnobrzeg
-
Widzew Lodz
12:05
 
Radomiak Radom
-
Elana Torun
12:30
 
Pogon Siedlce
-
Blekitni Stargard
14:00
 
Olimpia Elblag
-
Znicz Pruszkow
16:00
 
GKS Belchatow
-
Gryf Wejherowo
17:00
 
Olimpia Grudziadz
-
Stal Stalowa Wola
17:00
 
Ruch Chorzow
-
Energetyk ROW Rybnik
Portugal: Segunda Liga
11:00
 
Pacos de Ferreira
-
Viseu
17:00
 
Benfica B
-
Famalicao
18:00
 
Vitoria de Guimaraes B
-
Arouca
18:00
 
Academica
-
Mafra
Romania: Liga I
19:00
 
Sepsi OSK
-
CFR Cluj
Romania: Liga II Serie A
09:00
 
CS Balotesti
-
Luceafarul Oradea
09:00
 
CSM Metalul Resita
-
Pandurii
09:00
 
FC Academica Clinceni
-
FC Metaloglobus Bucuresti
09:00
 
ACS Poli Timisoara
-
ACS Energeticianul
09:00
 
Farul Constanta
-
CS Aerostar Bacau
09:00
 
Juventus Bucuresti
-
FC Arges Pitesti
11:00
 
UTA Batrana Doamna
-
Chindia Targoviste
14:00
 
Ripensia Timisoara
-
ASU Politehnica Timisoara
Russia: SUPRA-Championship
10:00
 
Tom Tomsk
-
Luch Energiya
11:00
 
FC Rotor Volgograd
-
Torpedo Armavir
12:00
 
Dinamo St Petersburg
-
Chertanovo Moscow
13:00
 
Avangard Kursk
-
FC Tambov
13:00
 
Shinnik Yaroslavl
-
Tyumen
13:00
 
Zenit St. Petersburg 2
-
Olimpiec Nizhny
14:00
 
Spartak Moscow II
-
Mordovya
15:00
 
Fakel
-
SKA-Khabarovsk
Saudi Arabia: 1. Division
16:55
 
Al Shabab
-
Al Hazm
18:30
 
Al Feiha
-
Al-Faisaly
Scotland: Premier League
12:00
 
Hearts
-
Rangers
15:00
 
Kilmarnock
-
Aberdeen
15:00
 
Hamilton Academical
-
Motherwell
15:00
 
Livingston
-
St. Mirren
15:00
 
St.Johnstone
-
Dundee FC
Scotland: 1. Division
15:00
 
Falkirk
-
Greenock Morton
15:00
 
Inverness
-
Dundee United
15:00
 
Partick Thistle
-
Alloa Athletic
15:00
 
Queen of South
-
Dunfermline
Serbia: Super Liga
15:00
 
Dinamo Vranje
-
Vozdovac
16:00
 
Napredak
-
Vojvodina
16:00
 
Cukaricki
-
FK Crvena zvezda
16:00
 
Backa Backa Palanka
-
Macva Sabac
16:00
 
Rad Beograd
-
FK Radnik Surdulica
Serbia: Prva Liga
15:00
 
Bezanija
-
TSC Backa Topola
15:00
 
Indija
-
FK Radnicki 1923
15:00
 
FK Sindjelic Beograd
-
Javor
15:00
 
Zlatibor
-
FK Metalac
Singapore: S.League
10:30
 
Hougang United FC
-
Geylang International FC
13:15
 
Brunei DPMM
-
Warriors FC
Vietnam: V-league
11:00
 
FLC Thanh Hoa
-
Khanh Hoa Nha Trang
12:00
 
Than Quang Ninh
-
Saigon FC
13:00
 
CLB TP Ho Chi Minh
-
Viettel
Wales: Premier Division
14:30
 
Connah's Quay
-
Barry Town
14:30
 
Llanelli
-
Llandudno FC
14:30
 
Cefn Druids AFC
-
Carmarthen
14:30
 
Cardif Met University
-
Aberystwyth
19:30
 
TNS
-
Caernarfon
Slovakia: Fortuna league
16:00
 
Zemplin Michalovce
-
DAC 1904 Dunajska Streda
16:00
 
Zilina
-
SKF Sered
16:00
 
Nitra
-
Zlate Moravce
16:00
 
Podbrezova
-
Trencin
16:00
 
Spartak Trnava
-
FK Senica
Slovakia: 1. Division
15:30
 
Tatran Presov
-
FK Pohronie
15:30
 
Lipany
-
Zilina B
15:30
 
Dubnica
-
Liptovsky Mikulas
Slovenia: PrvaLiga
13:45
 
ND Triglav
-
Mura
16:00
 
Maribor
-
Rudar Velenje
Slovenia: 2. Division
13:00
 
Ankaran Hrvatini
-
Radomlje
14:30
 
Brezice
-
Nafta
15:00
 
NK Bravo
-
ND Ilirija Ljubljana
16:00
 
Tabor
-
Rogaska
16:00
 
ND Bilje
-
NK Dob
16:00
 
Fuzinar
-
NK Krka
16:00
 
Drava Ptuj
-
Jadran
16:00
 
ND Beltinci
-
Brda
South Africa: 1. Division
14:00
 
Baroka FC
-
Mamelodi Sundowns FC
South Africa: NFD Championship
14:00
 
Uthongathi FC
-
Cape Umoya United
14:00
 
University of Pretoria
-
Jomo Cosmos
14:00
 
Royal Eagles
-
Ajax Cape Town
14:00
 
Milano United FC
-
TS Sporting
14:00
 
FC Cape Town
-
Witbank Spurs
South Africa: Nedbank Cup
14:00
 
Lamontville Golden Arrows
-
TS Galaxy
19:15
 
Chippa United
-
Kaizer Chiefs
South Korea: K. League Classic
06:00
81'
Daegu FC
3 - 0
Pohang Steelers
(3-0)
08:00
 
Sangju Sangmu
-
Jeonbuk FC
08:00
 
Gyeongnam FC
-
Suwon Bluewings
10:00
 
Ulsan Hyundai
-
Seongnam FC
South Korea: K. League Challenge
07:00
37'
Ansan Police FC
0 - 0
FC Anyang
(-)
09:00
 
Gwangju FC
-
Suwon City
Spain: Liga Adelante
15:00
 
Lugo
-
Granada
17:00
 
Albacete
-
Las Palmas
17:00
 
Gimnastic
-
Sporting Gijon
19:00
 
Mallorca
-
Rayo Majadahonda
Spain: Segunda B
11:00
 
Granada B
-
Marbella
11:00
 
Real Sociedad B
-
Logrones
16:00
 
Almeria B
-
CD Badajoz
16:00
 
Atletico Levante UD
-
Atletico Baleares
16:30
 
Valladolid B
-
Ponferradina
17:00
 
Futbol Club Jumilla
-
Real Murcia
17:00
 
Atletico Malagueno
-
Villanovense
17:00
 
Mirandes
-
Real Oviedo B
17:30
 
Unionistas de Salamanca
-
Guijuelo
18:00
 
Hercules
-
Sabadell
19:00
 
Don Benito
-
San Fernando CD
19:30
 
Alcoyano
-
UE Olot
Sweden: Allsvenskan
12:30
 
GIF Sundsvall
-
Kalmar FF
15:00
 
Sirius
-
Malmoe FF
Sweden: Superettan
12:30
 
Degerfors
-
Oergryte FF
Switzerland: Super League
18:00
 
Grasshopper
-
Thun
18:00
 
St. Gallen
-
Luzern
Switzerland: Challenge League
16:00
 
Winterthur
-
Servette
16:30
 
Kriens
-
Schaffhausen
17:00
 
FC Rapperswil-Jona
-
FC Vaduz
19:00
 
Chiasso
-
Lausanne
Syria: 1. Division
14:00
 
Al-Nawaeir
-
Al-Jaish
Thailand: Premier League
11:45
 
PTT Rayong FC
-
Ratchaburi FC
12:00
 
Chiangrai United
-
Pattaya United
13:00
 
Muang Thong United
-
Port FC
14:00
 
Chainat FC
-
Bangkok United
Tunisia: 1. Division
15:00
 
JS Kairouanaise
-
CA Bizertin
15:00
 
Club Africain
-
Ben Guerdane
Tunisia: Ligue II
15:00
 
US Seliana
-
Club Olimpique de Medenine
15:00
 
Sportif de Korba
-
ES Djerba
15:00
 
Slimene Sports
-
AS Oued Ellil
15:00
 
Zarzis
-
Avenir de La Marsa
15:00
 
Olympique de Beja
-
AS Ariana
15:00
 
Sportive de Djerba
-
Sfax Railways
Turkey: 1. Lig
12:00
 
Giresunspor
-
Denizlispor
12:00
 
Umraniyespor
-
Eskisehirspor
17:30
 
Genclerbirligi
-
Istanbulspor
Argentina: Four argentinian league
19:30
 
Sportivo Italiano
-
Argentino de Quilmes
19:30
 
Excursionistas
-
Lamadrid
19:30
 
Central Cordoba de Rosario
-
Deportivo Merlo
Uruguay: Primera Division
20:00
 
Rampla Juniors
-
Danubio
20:00
 
Club Atletico Progreso
-
River Plate
20:00
 
Fenix
-
Nacional
23:00
 
Club Atletico Penarol
-
Cerro
USA: NASL
18:00
 
New York Red Bulls II
-
Loudoun United
21:00
 
Bethlehem Steel FC
-
Indy Eleven
22:00
 
Birmingham Legion
-
Swope Park Rangers
00:00
 
Real Monarchs SLC
-
San Antonio FC
00:00
 
Pittsburgh Riverhounds
-
Saint Louis FC
00:00
 
Charlotte Independence
-
Carolina RailHawks
00:00
 
Louisville City FC
-
Ottawa Fury
00:30
 
Charleston Battery
-
Nashville SC
Uzbekistan: Uzbek League
13:15
 
OTMK Olmaliq
-
Bunyodkor Tashkent
Venezuela: Primera Division
21:00
 
Metropolitanos FC
-
Zamora FC
Denmark: Danmarksserien
12:00
 
Greve
-
Ballerup-Skovlunde
12:00
 
Karlslunde IF
-
GVI
12:00
 
Avedoere
-
AB Taarnby
12:00
 
B 1908
-
Ishoej BK
12:00
 
Alleroed FK
-
BK. Union
12:00
 
AaB II
-
Holstebro
12:30
 
Herlev
-
Holbaek
12:30
 
KFUM Roskilde
-
Ledoeje-Smoerum Fodbold
13:00
 
Taastrup FC
-
Birkeroed
13:00
 
Naesby
-
B 1909
13:00
 
Viborg II
-
Oure FA
14:00
 
B 1913
-
Otterup
14:00
 
Varde
-
Kolding B
14:00
 
FC Djursland
-
IF Lyseng
14:30
 
FC Odsherred
-
FA 2000
England: National League North/South
13:00
 
Chorley
-
Stockport
15:00
 
Billericay
-
Hemel Hempstead
15:00
 
Eastbourne Borough
-
Dartford
15:00
 
Oxford City
-
Slough Town
15:00
 
Truro City
-
Gloucester City
15:00
 
Wealdstone
-
Dulwich Hamlet
15:00
 
Weston Super Mare
-
Hampton & Richmond
15:00
 
Hereford
-
Telford
15:00
 
Nuneaton
-
Altrincham
15:00
 
Alfreton
-
FC United of Manchester
England: Evo-Stik League
15:00
 
Brightlingsea Regent
-
Leatherhead
15:00
 
Dorking Wanderers
-
Bognor Regis Town
15:00
 
Folkestone Invicta
-
Haringey Borough
15:00
 
Harlow Town
-
Enfield Town
15:00
 
Kingstonian
-
Hornchurch
15:00
 
Lewes
-
Bishop's Stortford
15:00
 
Potters Bar Town
-
Corinthian Casuals
15:00
 
Whitehawk
-
Merstham
15:00
 
Wingate & Finchley
-
Margate
15:00
 
Bamber Bridge
-
Matlock Town
15:00
 
Basford United
-
Marine
15:00
 
Buxton
-
Workington
15:00
 
Farsley Celtic AFC
-
Hyde United
15:00
 
Lancaster City
-
Nantwich Town
15:00
 
Scarborough Athletic
-
Grantham Town
15:00
 
Stafford Rangers
-
South Shields
15:00
 
Stalybridge
-
Warrington Town
15:00
 
Witton Albion
-
Whitby
15:00
 
Banbury United
-
Bedworth United
15:00
 
Biggleswade Town
-
Halesowen
15:00
 
Coalville Town
-
AFC Rushden & Diamonds
15:00
 
Kettering Town FC
-
Barwell FC
15:00
 
Lowestoft Town
-
Stratford Town
15:00
 
Needham Market
-
St. Ives Town FC
15:00
 
Royston Town
-
Rushall Olympic
15:00
 
Tamworth
-
Leiston
15:00
 
St Neots Town
-
King's Lynn Town
15:00
 
Redditch United
-
Hitchin Town
15:00
 
Hartley Wintney
-
Beaconsfield SYCOB
15:00
 
Basingstoke
-
Frome Town
15:00
 
Hendon
-
Taunton Town
15:00
 
Kings Langley FC
-
Dorchester Town
15:00
 
Metropolitan Police FC
-
Poole Town FC
15:00
 
Salisbury City
-
Walton Casuals
15:00
 
Staines Town
-
Gosport Borough
15:00
 
Tiverton
-
Harrow Borough
15:00
 
Weymouth
-
Chesham United
15:00
 
Wimborne Town
-
Swindon Supermarine
15:00
 
Merthyr Town
-
Farnborough
Finland: Veikkausliga
14:00
 
KuPS
-
Honka
14:00
 
VPS
-
KPV
15:00
 
IFK Mariehamn
-
RoPS
France: National 2
13:30
 
St. Priest
-
Nice B
14:00
 
Marseille Consolat
-
Hyeres
14:00
 
Furiani Agliani
-
FC Chartres
14:00
 
Le Havre B
-
CA Bastia
14:00
 
Paris Saint Germain B
-
Lorient B
15:00
 
Nantes B
-
AC Boulogne-Billancourt
16:00
 
Haguenau
-
Croix
17:00
 
US Marseille Endoume Catalans
-
Monaco B
17:00
 
Frejus Saint Raphael
-
Jura Sud
17:00
 
CA Pontarlier
-
Monts Or Azergues
17:00
 
RC Grasse
-
Marseille B
17:00
 
Toulon Var
-
Annecy FC
17:00
 
Lyon B
-
Martigues
17:00
 
Romorantin
-
Nimes B
17:00
 
US Colomiers
-
Trelissac
17:00
 
Stade Bordelais
-
Andrezieux
17:00
 
Saint-Etienne B
-
Le Puy
17:00
 
Sete
-
Moulins Yzeure
17:00
 
St-Pryve St Hilaire
-
Bordeaux B
17:00
 
Les Herbiers
-
Mont-de-Marsan
17:00
 
Poissy
-
Vitre
17:00
 
Stade Briochin
-
Mantes
17:00
 
St. Malo
-
US Granvillaise
17:00
 
Lens B
-
Bobigny
17:00
 
Lille B
-
Fleury Merogis U.S
17:00
 
Aulnoye
-
Arras
17:00
 
Sainte Genevieve
-
Schiltingheim
17:00
 
Sedan
-
Creteil
17:00
 
ASM Belfort
-
Epinal
17:00
 
St Maur Lusitanos
-
Reims B
17:30
 
Bergerac Perigord
-
Blois
17:30
 
Vannes
-
CMS Oissel
Germany: Oberliga
12:30
 
ASV Neumarkt
-
SV Seligenporten
13:00
 
FC Unterfoehring
-
SpVgg Hankofen-Hailing
13:00
 
FC Ismaning
-
SV Kirchanschoring
13:00
 
TSV Dachau
-
TuS Holzkirchen
13:00
 
Brandenburger SC Sued
-
1. FC Lok Stendal
13:00
 
Koblenz
-
Hassia Bingen
13:00
 
Pfeddersheim
-
TSV Emmelshausen
13:00
 
1. CfR Pforzheim
-
SV Linx
13:00
 
FC Normannia Gmuend
-
FV Ravensburg
13:00
 
TSV Schilksee
-
SV Todesfelde
13:00
 
TSB Flensburg
-
Luebeck II
13:00
 
Union Neumuenster
-
SV Eichede
13:00
 
NTSV Strand
-
Heider SV
13:00
 
TSV Kropp
-
Neumuenster
13:30
 
TSV Schott Mainz
-
Kaiserslautern II
14:00
 
VfV Hildesheim
-
MTV Wolfenbuettel
14:00
 
Wurzburger
-
DJK Don Bosco Bamberg
14:00
 
TuS Mechtersheim
-
VfB Dillingen
14:00
 
DJK Ammerthal
-
FSV Erlangen-Bruck
14:00
 
SpVgg Bayern Hof
-
TSV Grossbardorf
14:30
 
FV Diefflen
-
FV Engers
14:30
 
FSV Jaegersburg
-
SV Roechling
14:30
 
FC Karbach
-
Hertha Wiesbach
14:30
 
Bahlinger SC
-
FC 08 Villingen
14:30
 
SV Oberachern
-
Reutlingen
14:30
 
TSV Ilshofen
-
Germania Friedrichstal
15:00
 
TSV Kottern
-
FC Sonthofen
15:00
 
Jahn Regensburg II
-
TSV Schwaben Augsburg
15:00
 
ATSV Erlangen
-
Ansbach
15:00
 
TSV Aubstadt
-
Jahn Forchheim
15:00
 
DJK Gebenbach
-
FC Sand
15:00
 
TSV Abtswind
-
Wuerzburger Kickers II
Kosovo: Superliga
14:00
 
Gjilani
-
FC Prishtina
14:00
 
Drenica
-
Llapi
Malta: Second Malta league
14:00
 
Swieqi United F.C.
-
Naxxar Lions FC
16:15
 
Vittoriosa Stars
-
Sirens FC
18:30
 
Marsa FC
-
Santa Lucia F.C.
Portugal: Portuguese Third Division
16:00
 
Vizela
-
Felgueiras 1932
16:00
 
SC Mirandela
-
CDC Montalegre
16:00
 
Pedras Salgadas
-
AD Fafe
16:00
 
AD Limianos
-
Mirandes
16:00
 
Merelinense
-
Maria da Fonte
16:00
 
AD Oliveirense
-
GDU Torcatense
16:00
 
Cacadores das Taipas
-
Trofense
16:00
 
Amarante FC
-
Paredes
16:00
 
Cinfaes
-
Penalva do Castelo
16:00
 
Gondomar
-
Gafanha
16:00
 
Maritimo B
-
FC Cesarense
16:00
 
RD Agueda
-
FC Pedras Rubras
16:00
 
Espinho
-
Leca
16:00
 
SC Meda
-
Lusitania Lourosa
16:00
 
Lusitano FC
-
Coimbroes
16:00
 
Loures
-
CD Alcains
16:00
 
Caldas
-
Uniao de Leiria
16:00
 
Macao
-
Sertanense
16:00
 
Vilafranquense
-
Sintrense
16:00
 
ARC Oleiros
-
Santa Iria
16:00
 
Benfica Castelo Branco
-
Fatima
16:00
 
AD Nogueirense
-
Anadia
16:00
 
Torreense
-
Alverca
16:00
 
GD Peniche
-
Oliveira Hospital
16:00
 
Ferreiras
-
Olhanense
16:00
 
Armacenenses
-
Amora FC
16:00
 
Praiense
-
Olimpico Montijo
16:00
 
Sacavenense
-
Moura Atletico Clube
16:00
 
Sporting Ideal
-
S.U. 1º de Dezembro
16:00
 
Vasco Da Gama
-
Louletano
16:00
 
Oriental
-
Real SC
Russia: Russian third league
11:00
 
Khimik Novomoskovsk
-
Torpedo Moscow
12:00
 
Kaluga
-
Strogino
12:00
 
Kvant Obninsk
-
Salyut Belgorod
12:30
 
Sokol Saratov
-
Zvezda Ryazan
13:00
 
Znamya
-
Kolomna
13:00
 
Dinamo Briansk
-
Zorky Krasnogorsk
14:00
 
FC Dolgoprudny
-
Lokomotiv Moscow 2
14:00
 
Metalurg Lypetsk
-
Saturn Ramenskoye
Scotland: 2. Division
15:00
 
Dumbarton
-
East Fife
15:00
 
Montrose
-
Airdrieonians
15:00
 
Stenhousemuir
-
Forfar
15:00
 
Stranraer
-
Brechin
Scotland: 3. Division
15:00
 
Albion Rovers
-
Edinburgh City
15:00
 
Clyde
-
Berwick
15:00
 
Elgin
-
Peterhead
15:00
 
Queen's Park
-
Annan Athletic
15:00
 
Stirling Albion
-
Cowdenbeath
Scotland: Highland/Lowland
15:00
 
Cove Rangers
-
Clachnacuddin
15:00
 
Kelty Hearts
-
East Kilbride
15:00
 
Gretna FC 2008
-
Gala Fairydean Rovers
15:00
 
Edusport Academy
-
Stirling University FC
15:00
 
Edinburgh University
-
Whitehill
15:00
 
Dalbeattie Star
-
Vale of Leithen
15:00
 
BSC Glasgow
-
East Stirlingshire
15:00
 
Spartans
-
Cumbernauld Colts
15:00
 
Nairn County
-
Formartine Utd
15:00
 
Rothes
-
Keith
15:00
 
Strathspey Thistle
-
Buckie Thistle
15:00
 
Huntly
-
Wick Academy
15:00
 
Fort William
-
Forres Mechanics
South Korea: National League
07:00
 
Changwon City
-
Gyeongju H & N
07:00
 
Cheonan City
-
Gimhae
07:00
 
Busan Transport Corp
-
Gangneung City
07:00
 
Daejeon Korail
-
Mokpo City
Sweden: 1. Division
15:00
 
Karlslunds IF HFK
-
Akropolis IF
Sweden: 2. Division Norra Götaland
13:00
 
KSF Prespa Birlik
-
Halmia
14:00
 
Oerebro Syrianska IF
-
Torslanda IK
Switzerland: Erste Liga Promotion
15:00
 
FC Zuerich II
-
La Chaux-de-Fonds
16:00
 
FC Muensingen
-
SC Bruehl
16:30
 
Yverdon
-
FC Stade Lausanne-Ouchy
Thailand: Second Thailand league
11:45
 
Bangkok Glass
-
Ubon UMT FC
12:00
 
Nong Bua Pitchaya FC
-
Lampang FC
13:00
 
JL Chiangmai United FC
-
Thai Honda
14:00
 
Ayutthaya FC
-
Customs United
USA: USL Pro League
00:00
 
Chattanooga Red Wolves SC
-
South Georgia Tormenta FC
00:00
 
Greenville Triumph SC
-
Richmond Kickers
Wales: Cymru Alliance
14:30
 
Llantwit Major
-
Briton Ferry
14:30
 
Port Talbot
-
Goytre AFC
14:30
 
Undy Athletic
-
Penybont
14:30
 
Ammanford
-
Afan Lido
14:30
 
Ton Pentre
-
Cwmbran Celtic
14:30
 
Cwmamman United
-
Cambrian & Clydach