All matches
Live
Yesterday
Tomorrow
England: Premier League
Standings
20:00
Finished
Brighton
0
-
4
Manchester City
(0-3)
Italy: Serie A
Standings
19:00
Finished
Udinese
1
-
2
Roma
(1-0)
Copa Libertadores
Standings
01:30
Finished
Libertad
1
-
2
River Plate
(1-1)
01:30
Finished
Bolivar
2
-
1
Flamengo
(1-1)
01:30
Finished
Independiente del Valle
2
-
3
Palmeiras
(2-1)
23:00
Finished
Cerro Porteno
0
-
0
Fluminense
(0-0)
23:00
Finished
Cobresal
0
-
2
Talleres
(0-2)
01:00
Finished
Barcelona SC
0
-
2
Sao Paulo
(0-1)
01:00
Finished
Palestino
3
-
1
Millonarios
(2-1)
Copa Sudamericana
Standings
01:00
Finished
Bragantino
2
-
1
Luqueno
(1-0)
01:30
Finished
Real Tomayapo
0
-
2
Belgrano
(0-1)
03:00
Finished
Rayo Zuliano
0
-
4
Sportivo Ameliano
(0-2)
23:00
Finished
Nacional
2
-
2
Racing
(1-1)
23:00
Finished
Metropolitanos FC
0
-
2
Lanus
(0-2)
01:00
Finished
Always Ready
2
-
0
Universidad Cesar Vallejo
(1-0)
01:00
Finished
Fortaleza
4
-
2
Boca Juniors
(1-1)
CONCACAF Champions League
Draw
01:15
Finished
Columbus Crew
2
-
1
Monterrey
(1-0)
Russia: Premier League
Standings
14:00
Finished
Ural
0
-
1
FC Rostov
(0-0)
16:15
Finished
Fakel
0
-
1
Krylya Sovetov Samara
(0-0)
18:30
Finished
CSKA Moscow
0
-
0
Spartak Moscow
(0-0)
18:30
Finished
Terek Grozny
1
-
0
FC Sochi
(1-0)
Netherlands: Eredivisie
Standings
17:45
Finished
SC Heerenveen
0
-
8
PSV Eindhoven
(0-5)
20:00
Finished
Go Ahead Eagles
1
-
3
Feyenoord
(1-2)
Algeria: Ligue 1
Standings
23:00
Postponed
USM Khenchela
-
MC Alger
(-)
23:00
Postponed
Paradou AC
-
ASO Chlef
(-)
23:00
Postponed
NC Magra
-
JS Saoura
(-)
23:00
Postponed
ES Setif
-
US Souf
(-)
23:00
Postponed
JS Kabylie
-
CS Constantine
(-)
23:00
Postponed
US Biskra
-
MC Oran
(-)
Antigua and Barbuda: Premier Division
Standings
01:00
Finished
Willikies
0
-
0
Ottos Rangers
(0-0)
Armenia: 1. Division
Standings
13:00
Finished
Pyunik II
2
-
0
Ararat II
(2-0)
15:00
Finished
Banants II
4
-
2
Noah II
(2-1)
Australia: 2. Division
Standings
05:30
Finished
Adamstown Rosebud FC
0
-
2
Weston Workers
(0-0)
11:00
Finished
White City Woodville
2
-
2
Campbelltown City
(0-0)
Austria: Regionalliga
Standings
18:30
Finished
Austria Wien (A)
1
-
1
Kremser SC
(1-0)
Barbados: Premier Division
Standings
00:00
Brittons Hill
-
Paradise
Belgium: Jupiler League
Standings
19:30
Finished
Antwerp
0
-
3
Union St.-Gilloise
(0-0)
Burkina Faso: Championnat National
Standings
16:00
Postponed
KOZAF
-
RC Bobo-Dioulasso
(-)
Colombia: Cup 1
Draw
01:00
After penalty
Leones
1
-
1
Deportivo Pereira
pen 3-4
(0-0)
01:30
Finished
Santa Fe
1
-
0
Internacional Palmira
(1-0)
23:30
Finished
Patriotas
0
-
3
Bucaramanga
(0-2)
01:00
Finished
Deportes Quindio
2
-
3
Envigado
(1-0)
Costa Rica: Primera Division
Standings
03:00
Finished
AD Municipal Liberia
3
-
3
Deportiva San Carlos
(1-0)
Denmark: U17 League
Standings
14:00
AGF U17
-
OB U17
Denmark: U19 League
Standings
11:30
Finished
AGF U19
3
-
2
OB U19
(0-0)
Ecuador: Serie B
Standings
01:00
Finished
Leones del Norte
0
-
1
San Antonio
(0-0)
01:00
Finished
Alianza Cotopaxi
4
-
0
Cuniburo
(2-0)
El Salvador: Primera Division
Standings
02:00
Finished
Alianza FC
6
-
1
CD Dragon
(3-0)
02:30
Finished
Municipal Limeno
2
-
2
Firpo
(0-1)
02:30
Finished
Isidro Metapan
2
-
0
Jocoro FC
(1-0)
Finland: Cup
Draw
18:15
Finished
NoPS II
1
-
3
VaKP
(0-1)
Ghana: 1. Division
Standings
23:00
Postponed
Dreams FC
-
Real Tamale
(-)
Guadeloupe: 1. Division
Standings
01:30
Postponed
US Baie-Mahaut
-
Cerfa
(-)
Guatemala: Premier League Guatemala
Draw
03:00
Finished
CSD Comunicaciones
1
-
0
Coban Imperial
(1-0)
01:00
Finished
Deportivo Malacateco
3
-
2
CSD Municipal
(2-0)
Guatemala: Guatemala 2
Draw
22:00
Heredia
-
Marquense
01:00
Finished
Mictlán
1
-
0
Iztapa
(1-0)
Guinea: Championnat National
Standings
17:00
Finished
Milo
2
-
0
Wakirya
(0-0)
Honduras: Liga Nacional
Standings
02:30
Finished
Lobos UPNFM
1
-
0
CD Olimpia
(0-0)
00:15
Finished
CD Motagua
3
-
0
CD Real Sociedad
(0-0)
Iceland: Cup
Draw
15:00
Finished
Haukar
2
-
4
Vestri
(2-2)
15:00
Finished
IBV Vestmannaeyjar
1
-
2
Grindavik
(1-1)
15:00
Finished
Höttur / Huginn
0
-
1
Fylkir
(0-0)
15:00
Finished
Ãrbær
0
-
3
Fram Reykjavik
(0-1)
16:00
Finished
Vikingur Reykjavik
4
-
1
VÃdir
(1-1)
16:00
Finished
KA Akureyri
2
-
1
ÃR
(0-0)
16:00
Finished
Grotta
0
-
3
Thor Akureyri
(0-0)
16:00
Finished
Afturelding
4
-
1
DalvÃk / Reynir
(1-0)
16:00
Finished
IA Akranes
3
-
0
Tindastóll
(2-0)
17:30
Finished
ÃH
4
-
2
Hafnir
(4-1)
20:15
Finished
Keflavik
2
-
1
Breidablik
(1-0)
Indonesia: Liga 1
Standings
09:00
Finished
Martapura
2
-
2
Madura United
(0-0)
09:00
Finished
Barito Putera
1
-
5
Bhayangkara Surabaya United
(0-2)
13:00
Finished
Arema
3
-
2
PSM Makassar
(2-1)
13:00
Finished
Persib Bandung
2
-
1
Pusamania Borneo
(1-0)
Iran: Cup 1
Draw
15:15
After penalty
Mes Rafsanjan
1
-
1
Paykan
pen 5-4
(1-0)
Iraq: Super League
Standings
13:45
Finished
Al Kahrabaa
1
-
3
Zakho
(0-2)
16:00
Finished
Al Minaa
1
-
4
Newroz
(0-2)
16:00
Finished
Al Quwa Al Jawiya
2
-
1
Karbalaa
(1-0)
18:15
Finished
Al Naft
1
-
1
Al Shorta
(0-1)
Ivory Coast: 1. Division
Standings
17:00
Finished
Korhogo
0
-
0
ASEC Mimosas
(0-0)
Jordan: 1. Division
Standings
16:00
Finished
Al-Salt
2
-
0
FC Ma'an
(1-0)
18:45
Finished
Al Jalil
0
-
1
Al Sarhan
(0-0)
Kazakhstan: 1. Division
Standings
10:00
Finished
Yassy Turkistan
0
-
0
Kaisar II
(0-0)
10:00
Finished
Ekibastuz
3
-
0
Aktobe Jas
(1-0)
12:00
Finished
Kaspyi Aktau
3
-
2
Ulytau
(1-1)
12:00
Finished
Khan Tengri
0
-
3
Sport Academy Kairat
(0-2)
Lebanon: 1. Division
Standings
12:30
Finished
Al Hikma
1
-
0
Tripoli
(0-0)
Mali: Championnat National
Standings
17:30
Finished
US Bougouba
1
-
0
ASKO
(1-0)
17:30
USC Kita
-
USFAS Bamako
19:30
Finished
Onze Créateurs
1
-
1
Black Stars
(1-1)
Mexico: Ascenso MX
Draw
02:00
Finished
Celaya
4
-
3
Tapatio
(0-2)
04:05
Finished
Atletico La Paz
4
-
3
Venados FC
(1-0)
Nicaragua: Campeonato Nacional
Standings
02:00
Finished
Orgánica Masachapa
1
-
5
Real Estelí
(1-2)
02:00
Finished
Deportivo Ocotal
3
-
0
H&H Export
(1-0)
22:00
Finished
Jalapa
1
-
1
UNAN Managua
(1-1)
01:00
Finished
Diriangén
1
-
0
Walter Ferreti
(0-0)
Nigeria: 1. Division
Standings
16:00
Finished
Rivers United FC
2
-
1
Katsina United
(1-0)
Norway: Cup
Draw
16:00
Finished
Oppsal
0
-
4
Vaalerenga
(0-1)
17:00
Finished
Eik-Toensberg
2
-
5
Fredrikstad
(1-2)
17:00
Finished
Hoenefoss
1
-
2
Sarpsborg 08
(1-1)
Peru: Segunda Division
Standings
01:00
Finished
Binacional
2
-
3
Ayacucho FC
(0-1)
Poland: 1. Division
Standings
17:00
Finished
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
0
-
1
Odra Opole
(0-1)
17:00
Finished
Motor Lublin
1
-
1
Chrobry Glogow
(1-0)
19:30
Finished
GKS Katowice
0
-
0
Gornik Leczna
(0-0)
Poland: 2. Division
Standings
16:30
Cresovia Siemiatycze
-
Dąb Dąbrowa
Portugal: Segunda Liga
Standings
18:00
Finished
Uniao de Leiria
0
-
2
Penafiel
(0-1)
Romania: Liga I
Standings
14:45
Finished
UTA Batrana Doamna
3
-
1
Otelul Galati
(0-0)
17:00
Finished
Hermannstadt
2
-
0
Petrolul Ploiesti
(1-0)
19:45
Finished
CS Universitatea Craiova
0
-
1
CFR Cluj
(0-0)
Romania: Liga II Serie A
Standings
17:00
Finished
SCM Gloria Buzau
2
-
2
Corvinul Hunedoara
(0-2)
Rwanda: Championnat National
Standings
14:00
Finished
Kiyovu Sports
1
-
1
Mukura
(0-0)
Saudi Arabia: 1. Division
Standings
16:00
Finished
Al Feiha
1
-
0
Al Taee
(0-0)
19:00
Finished
Al-Wehda
0
-
2
Al Hazm
(0-0)
19:00
Finished
Al Riyadh
2
-
1
Al Ahli
(1-1)
Slovenia: Cup
Draw
19:00
After penalty
Mura
2
-
2
Rogaska
pen 4-5
(1-1)
Sweden: Allsvenskan
Standings
18:00
Finished
Djurgaarden
0
-
1
Malmoe FF
(0-0)
18:00
Finished
IFK Norrkoeping
4
-
2
Elfsborg
(0-2)
18:00
Finished
Halmstads BK
2
-
1
Hammarby
(1-0)
18:00
Finished
Kalmar FF
2
-
3
GAIS
(1-1)
18:00
Finished
Vaesteraas SK
2
-
1
Mjaellby
(1-1)
Uganda: Super League
Standings
14:00
Finished
Gadaffi FC
0
-
1
SC Villa
(0-0)
14:00
Finished
Bright Stars FC
2
-
2
KCCA FC
(1-1)
Denmark: 1. Division
Standings
17:00
Finished
Fredericia
2
-
1
AaB
(2-0)
Finland: Kakkonen
Standings
16:30
Finished
JäPS II
0
-
1
FC Kiffen
(0-0)
17:00
Finished
Ilves II
1
-
1
VJS
(1-0)
Germany: Oberliga
Standings
19:00
Finished
Kirchheimer SC
0
-
1
SV Kirchanschoring
(0-1)
St. Kitts and Nevis: SKNFA League
Standings
01:00
Finished
St. Peters
2
-
2
Conaree United
(1-0)
Switzerland: Erste Liga Classic
Standings
18:30
Finished
La Chaux-de-Fonds
4
-
1
FC Coffrane
(2-1)
Tahiti: 1. Division
Standings
06:00
Finished
Dragon
0
-
2
Tefana
(-)
08:15
Finished
Pirae
3
-
0
Central Sport
(-)
Zimbabwe: 1. Division
Standings
14:00
Finished
Chegutu Pirates
0
-
1
Dynamos
(0-0)
14:00
Finished
CAPS United
3
-
0
GreenFuel FC
(0-0)
14:00
Finished
Arenel Movers
0
-
1
Manica Diamonds
(0-0)
nScores.com - livescore