All matches
Live
Yesterday
Tomorrow
England: Premier League
Standings
12:30
Newcastle United
-
West Ham
15:00
Bournemouth
-
Everton
15:00
Chelsea
-
Burnley
15:00
Nottingham Forest
-
Crystal Palace
15:00
Sheffield United
-
Fulham
15:00
Tottenham
-
Luton
17:30
Aston Villa
-
Wolverhampton Wanderers
20:00
Brentford
-
Manchester United
Spain: La Liga
Standings
13:00
Getafe
-
Sevilla
15:15
Almeria
-
Osasuna
17:30
Valencia
-
Mallorca
20:00
Barcelona
-
Las Palmas
Germany: 1. Bundesliga
Standings
14:30
RasenBallsport Leipzig
-
FSV Mainz
14:30
Bayer Leverkusen
-
Hoffenheim
14:30
Eintracht Frankfurt
-
Union Berlin
14:30
Borussia Moenchengladbach
-
Freiburg
14:30
Werder Bremen
-
Wolfsburg
17:30
Bayern Munich
-
Borussia Dortmund
Italy: Serie A
Standings
11:30
Napoli
-
Atalanta
14:00
Genoa
-
Frosinone
14:00
Torino
-
Monza
17:00
Lazio
-
Juventus
19:45
Fiorentina
-
AC Milan
France: Ligue 1
Standings
16:00
Metz
-
Monaco
20:00
Lyon
-
Reims
CAF Champions League
Draw
13:00
TP Mazembe
-
Petro de Luanda
18:00
Young Africans
-
Mamelodi Sundowns FC
21:00
Esperance
-
ASEC Mimosas
Friendlies
Draw
09:30
CSM Slatina
-
FC Arges Pitesti
12:00
Grorud
-
Follo
12:00
Stroemmen
-
Ull/Kisa
12:45
Seinaejoen JK
-
Haka
13:00
Jerv
-
Flekkeroey
13:00
Sprint Jeloey
-
Eik-Toensberg
16:00
FC KTP
-
Valtti
Russia: Premier League
Standings
11:00
Krylya Sovetov Samara
-
Zenit St. Petersburg
13:30
FC Sochi
-
CSKA Moscow
14:30
Baltika
-
Olimpiec Nizhny
16:00
Spartak Moscow
-
Ural
USA: Major League Soccer
Standings
18:00
Philadelphia Union
-
Minnesota United
20:00
Colorado Rapids
-
Los Angeles FC
23:30
Charlotte
-
FC Cincinnati
23:30
DC United
-
Impact De Montreal
23:30
Inter Miami CF
-
New York City FC
23:30
Orlando City
-
New York Red Bulls
23:30
Toronto FC
-
Sporting Kansas City
Netherlands: Eredivisie
Standings
15:30
NEC Nijmegen
-
PSV Eindhoven
17:45
Sparta Rotterdam
-
Fortuna Sittard
19:00
Go Ahead Eagles
-
Excelsior
19:00
RKC Waalwijk
-
SC Heerenveen
20:00
AZ Alkmaar
-
Vitesse
Portugal: Liga ZON Sagres
Standings
15:30
Vitoria de Guimaraes
-
Moreirense
15:30
Arouca
-
Farense
18:00
Boavista
-
Rio Ave
20:30
Estoril
-
FC Porto
Albania: Kategoria Superiore
Standings
14:00
Laci
-
Partizani
17:00
Dinamo Tirana
-
Skenderbeu
Albania: 2 Albanian League
Standings
13:00
Sopoti Librazhd
-
Valbona
13:00
Gramshi
-
Iliria Fushë-Krujë
13:00
Adriatiku
-
Naftëtari Kuçovë
13:00
Tërbuni Pukë
-
Murlani
13:00
Veleçiku Koplik
-
Besëlidhja Lezhë
Algeria: Ligue 2
Standings
14:30
MC El Eulma
-
CA Batna
14:30
RB Ouargla
-
Chelghoum
14:30
Teleghma
-
Oued Magrane
14:30
Aïn Mlila
-
IB Khémis El Khechna
14:30
USM El Harrach
-
AS Khroub
14:30
MSP Batna
-
E Sour El-Ghozlane
14:30
Ghir Abadla
-
Kouba
14:30
MCB Oued Sly
-
ASM Oran
14:30
Temouchent
-
GC Mascara
14:30
JSM Tiaret
-
SKAF Khémis Mélina
14:30
WA Mostaganem
-
CR Méchria
14:30
Koléa
-
WA Boufarik
14:30
Olympique Médéa
-
RC Arbaa
Angola: 1. Division
Standings
14:00
Recreativo do Libolo
-
Wiliete
14:00
União de Malanje
-
São Salvador
14:30
Interclube
-
Desportivo Huíla
15:00
Sagrada Esperança
-
Santa Rita
Antigua and Barbuda: Premier Division
Standings
20:00
Garden Stars
-
All Saints United
22:00
Parham
-
Hoppers
00:00
Pigotts Bullets
-
Ottos Rangers
Argentina: Torneo Inicial
Standings
20:00
Boca Juniors
-
San Lorenzo
22:00
Central Cordoba de Santiago
-
Racing Club
00:00
Talleres
-
Velez Sarsfield
Argentina: Primera B Nacional
Standings
16:05
Arsenal Sarandi
-
Chacarita Juniors
18:00
Gimnasia Mendoza
-
Colon
19:00
Tristan Suarez
-
Ferro Carril Oeste
19:00
Almagro
-
Atletico Rafaela
19:00
Temperley
-
CA Defensores Unidos
Argentina: Primera B Metropolitana
Standings
18:30
Acassuso
-
Villa Dalmine
18:30
CD UAI Urquiza
-
Sacachispas FC
18:30
Colegiales
-
Deportivo Merlo
18:30
Villa San Carlos
-
Los Andes
18:30
Sportivo Italiano
-
CA Ferrocarril Midland
18:30
Argentino de Merlo
-
CA Fenix
18:30
Comunicaciones
-
Deportivo Armenio
19:00
Deportivo Rincón
-
Kimberley Mar del Plata
19:30
Villa Mitre
-
Sansinena BB
19:30
Argentino Monte Maiz
-
Ciudad de Bolivar
19:30
Crucero del Norte
-
Sarmiento de Resistencia
19:40
San Martin Burzaco
-
Excursionistas
22:00
Santamarina Tandil
-
Germinal
22:00
Union de Sunchales
-
Sarmiento de La Banda
Armenia: Premier League
Standings
11:00
Alashkert FC
-
Ararat
15:00
FC Banants
-
Van
Australia: Hyundai A-League
Standings
06:30
Melbourne City FC
-
Newcastle Jets
08:45
Sydney FC
-
Central Coast Mariners
00:00
Wellington Phoenix
-
Brisbane Roar FC
Australia: 2. Division
Standings
04:30
Modbury Jets
-
Adelaide United
04:30
Campbelltown City
-
South Adelaide
04:30
Para Hills Knights
-
Croydon Kings
05:30
Sutherland Sharks
-
APIA Leichhardt Tigers
06:00
Sydney Olympic
-
Wollongong Wolves
06:30
APIA Leichhardt Tigers
-
Sutherland Sharks
06:30
White City Woodville
-
Adelaide Comets
07:00
Stirling Lions
-
Bayswater City
07:00
Balcatta
-
Perth Glory Youth
07:00
Armadale
-
ECU Joondalup
07:00
Western Knights
-
Floreat Athena
07:00
Olympic Kingsway
-
Fremantle City
08:00
Marconi Stallions
-
Central Coast Mariners Youth
08:00
Hills Brumbies
-
Manly United
08:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
-
St George FC
Australia: Third australian league
Standings
06:00
North Shore Mariners
-
Bankstown Berries
06:00
Sturt Lions
-
Fulham United FC
06:00
Western Strikers
-
Salisbury United
08:00
SD Raiders FC
-
UNSW
08:00
Inter Lions FC
-
Dunbar Rovers FC
08:00
Macarthur Rams
-
Bonnyrigg White Eagles
08:30
Adelaide Blue Eagles
-
West Torrens Birkalla
Austria: tipp3-Bundesliga
Standings
16:00
Wolfsberger AC
-
Altach
16:00
Austria Lustenau
-
Wattens
Austria: ADEG Erste Liga
Standings
13:30
Dornbirn
-
SV Horn
13:30
SV Lafnitz
-
SC Bregenz
Austria: Regionalliga
Standings
13:00
Kufstein
-
Rankweil
14:00
SK Bischofshofen
-
SV Austria Salzburg
14:00
SV Wals Grunau
-
Hohenems
14:00
SR Donaufeld
-
Favoritner AC
14:30
Union Gurten
-
SV St. Anna
15:00
Austria Wien (A)
-
Karabakh Wien
15:00
Dornbirner SV
-
Reichenau
15:00
Roefix Roethis
-
Altach (A)
15:00
SC Wiener Viktoria
-
SV Leobendorf
16:00
Ried (A)
-
Vorwaerts Steyr
Azerbaijan: Premier League
Standings
12:30
Sabail
-
Turan Tovuz
15:00
Sabah FK
-
Zira
Belarus: Premier Division
Standings
11:00
Naftan Novopolotsk
-
BATE Borisov
13:00
FK Vitebsk
-
Slavia Mozyr
15:00
Isloch
-
Shakhtyor Soligorsk
Belgium: Jupiler League
Standings
17:15
Oud-Heverlee
-
KV Mechelen
19:45
Anderlecht
-
Antwerp
Belgium: EXQI league
Standings
15:00
Anderlecht U23
-
Francs Borains
19:00
Deinze
-
Zulte-Waregem
19:00
Standard Liege U23
-
Oosterzonen
Benin: Championnat National
Standings
15:00
Bani Gansè
-
USSK
15:00
Cavaliers
-
Ayema
15:00
JSP
-
Tukunnin
15:00
Requins
-
Dadjè
15:00
Buffles
-
Tonnerre
15:00
Hodio
-
Panthères
15:00
Réal Sport
-
Dynamo Unacob
15:00
Police Benin
-
Djeffa
15:00
UPI-ONM
-
Avrankou Omnisport
15:00
Adjidja
-
ASVO
Bolivia: LFPB
Standings
19:00
San Antonio Bulo Bulo
-
Real Tomayapo
21:30
Guabira
-
Universitario de Vinto
00:00
Nacional Potosi
-
Royal Pari
Bosnia-Herzegovina: Premier League
Standings
12:30
FK Zvijezda 09
-
Siroki Brijeg
15:00
Borac Banja Luka
-
Zrinjski Mostar
19:45
GOSK Gabela
-
Posusje
Bosnia-Herzegovina: 1. Division FBiH
Standings
14:30
Slavija Sarajevo
-
Sloboda Mrkonjic Grad
14:30
Rudar Prijedor
-
FK Modrica
14:30
Velež Nevesinje
-
FK Borac Kozarska Dubica
14:30
Ljubic Prnjavor
-
Drina Zvornik
14:30
FK Romanija Pale
-
Kozara
15:00
Gornji Rahić
-
Rudar Kakanj
15:00
Gorazde
-
Celik
15:00
FK Mladost Doboj Kakanj
-
Tomislav
15:00
FK Zvijezda
-
NK Vis Simm-Bau
15:00
Gradina Srebrenik
-
Sloboda Tuzla
15:00
Buducnost
-
Jedinstvo Bihac
15:00
Radnik Hadzici
-
NK Bratstvo
15:00
Stupcanica
-
Tosk Tesanj
17:00
Sutjeska
-
BSK Banja Luka
Botswana: Premier League
Standings
14:00
Eleven Angels FC
-
Township Rollers
14:00
Botswana Defence Force XI
-
Sua Flamingoes
14:00
Security Systems
-
VTM
14:00
Morupule Wanderers
-
Gaborone United
00:00
Postponed
Nico United
-
Botswana Defence Force XI
(-)
00:00
Postponed
Security Systems
-
Holy Ghost SC
(-)
00:00
Postponed
Morupule Wanderers
-
VTM
(-)
00:00
Postponed
Police XI
-
Orapa United FC
(-)
00:00
Postponed
Eleven Angels FC
-
Gaborone United
(-)
Brazil: State Leagues
Standings
19:00
Maranhao
-
Imperatriz
19:00
Forca e Luz
-
America RN
19:00
AO Itabaiana
-
Dorense
19:00
ASA
-
CRB
19:00
Parnahyba
-
Altos
19:30
Atletico MG
-
Cruzeiro
19:30
Nautico
-
Sport
19:30
Juventude
-
Gremio
19:30
Brusque
-
Criciuma
19:30
Cuiaba
-
Uniao Rondonopolis
19:40
Fortaleza
-
Ceara
20:00
Nova Iguacu
-
Flamengo
20:00
Botafogo PB
-
Serra Branca
20:00
Paysandu
-
Aguia de Maraba
20:00
Maringa FC
-
Atletico PR
22:00
ACD Potiguar
-
ACD Potyguar
22:00
Corumbaense
-
Dourados AC
23:00
Vila Nova
-
Atletico GO
Brazil: State 2
Draw
23:00
Juventus
-
Velo Clube
23:00
3rd ranked
-
Noroeste
Bulgaria: A Grupa
Standings
12:00
Botev Vratsa
-
Hebar
14:30
Lokomotiv Plovdiv
-
Ludogorets Razgrad
17:00
PFC Lokomotiv Sofia 1929
-
PFC CSKA-Sofia
Bulgaria: B PFG
Standings
13:30
Marek
-
Maritsa Plovdiv
13:30
Spartak Varna
-
Dunav Ruse
13:30
Belasitsa Petrich
-
Septemvri Sofia
13:30
Bdin
-
Dobrudzha Dobrich
Cameroon: 1. Division
Standings
23:00
Canon Sportif
-
Coton Sport
23:00
Colombe
-
Stade Renard
23:00
Dynamo de Douala
-
Gazelle
23:00
Victoria United
-
Young Sports Academy
23:00
Bamboutos
-
UMS de Loum
23:00
Fauve Azur
-
Fovu Club
23:00
APEJES FC
-
Les Astres
23:00
PWD Bamenda
-
Union Douala
23:00
Aigle Royal
-
Avion FC
Chile: Primera Division
Standings
15:00
Huachipato
-
Universidad Catolica
21:00
Colo Colo
-
Everton CD
23:30
Deportes Copiapo
-
Union La Calera
Chile: Primera B
Standings
21:00
Curico Unido
-
La Serena
23:30
Deportes Temuco
-
Rangers
China: Super League
Standings
07:30
Wuhan Three Towns
-
Beijing Guoan
11:00
Chengdu Qianbao FC
-
Nantong Zhiyun FC
11:35
Qingdao Youth Island FC
-
Qingdao Jonoon
12:00
Shanghai SIPG FC
-
Henan Jianye
China: League
Standings
07:30
Dalian Zhixing
-
Heilongjiang Lava Spring FC
07:30
Shanghai Jiading
-
Yanbian Longding
11:30
Chongqing Tongliang Long
-
Jiangxi Liansheng
11:30
Guangzhou Evergrande
-
Yunnan Yukun
Colombia: Liga Postobon
Standings
00:30
Atletico Junior
-
La Equidad
19:00
Envigado
-
Atletico Nacional
21:10
Deportivo Pasto
-
Once Caldas
23:20
Chico FC
-
CD Jaguares
Costa Rica: Primera Division
Standings
01:00
Municipal Perez Zeledon
-
Santos de Guapiles
Croatia: 1. Division
Standings
13:50
NK Varazdin
-
HNK Gorica
16:00
Rudes
-
Rijeka
18:30
Hajduk Split
-
Dinamo Zagreb
Cyprus: 1. Division
Standings
14:00
Ethnikos Latsion
-
Iraklis Yerolakkou
14:00
APEA
-
Kedros Agia Marina
14:00
Spartakos Kitiou
-
Anagennisi Deryneia
14:00
Ormideia
-
Halkanoras
14:00
Olympias Lympion
-
APEP
14:00
AEP Polemidion
-
Ethnikos Assias
14:00
ASPIS
-
Omonia Psevda
14:00
Kouris Erimi
-
Geroskipou
17:00
Nea Salamis
-
Karmiotissa Pano Polemidion
17:00
AEL Limassol
-
Ethnikos Achnas
Cyprus: 2. Division
Standings
14:00
Ermis Aradippou
-
Digenis Morphou
14:00
ENAD
-
PO Xylotympou 2006
14:00
Akritas Chlorakas
-
PAEEK
14:00
Ayia Napa
-
Olympiakos Nicosia
14:00
Enosis Paralimni
-
Omonia Aradippou
14:00
ASIL Lysi
-
Omonia 29 Maiou
14:00
Peyia 2014
-
Ypsonas
Czech Republic: Het league
Standings
14:00
Sigma Olomouc
-
Pardubice
14:00
Bohemians 1905
-
Jablonec
14:00
Viktoria Plzen
-
Liberec
17:00
Slovacko
-
Slavia Prague
Czech Republic: Druha League
Standings
09:15
Vyskov
-
FK MAS Taborsko
09:30
SK Prostejov
-
MFK Chrudim
Denmark: U17 League
Standings
14:00
Broendby U17
-
OB U17
14:15
Randers Freja U17
-
AC Horsens U17
Denmark: U19 League
Standings
11:30
Broendby U19
-
OB U19
12:00
Randers Freja U19
-
AC Horsens U19
13:00
AGF U19
-
Lyngby U19
13:15
Esbjerg U19
-
Vejle U19
Ecuador: Ecuadorian Serie A
Standings
00:00
CSD Macara
-
Barcelona SC
18:00
Mushuc Runa
-
Aucas
20:30
Libertad
-
Tecnico Universitario
23:00
Cumbaya
-
El Nacional
El Salvador: Primera Division
Standings
00:00
Alianza FC
-
CD Aguila
Estonia: Meistriliiga
Standings
10:30
Parnu JK Vaprus
-
Nomme JK Kalju
12:30
Trans Narva
-
Nomme United
Estonia: Esiliiga
Standings
15:00
Flora Tallinn U21
-
Levadia Tallinn U21
15:00
Viimsi MRJK
-
FC Tallinn
15:00
Tabasalu JK Charma
-
Harju Jalgpallikool
15:00
Paide Linnameeskond II
-
Tartu Welco
15:00
FC Elva
-
Tallinna Kalev II
North Macedonia: Prva Liga
Standings
14:00
GFK Tikves Kavadarci
-
FK Sileks
North Macedonia: Vtora Liga
Standings
14:00
Ohrid
-
Belasica
14:00
Osogovo
-
Novaci
14:00
Pobeda
-
FK Sasa
14:00
FK Bashkimi Kumanovo
-
FK Detonit Junior
14:00
Teteks
-
Kozhuf Gevgjelija
14:00
FK Besa
-
Karaorman
14:00
Pelister
-
FK Vardar Negotino
14:00
Arsimi
-
FK Skopje
Finland: Cup
Draw
10:30
SIF
-
Karhu
France: Ligue 2
Standings
14:00
Valenciennes
-
Saint-Etienne
18:00
Amiens
-
Pau
18:00
Bordeaux
-
Paris FC
18:00
Laval
-
SC Bastia
18:00
Troyes
-
Rodez
18:00
Dunkerque
-
Annecy FC
18:00
Concarneau
-
Angers
18:00
Grenoble
-
Guingamp
18:00
Quevilly
-
Caen
France: National
Standings
18:30
Villefranche Beaujolais
-
Sochaux
18:30
Nancy
-
Monts Or Azergues
18:30
Avranches
-
Rouen
Gabon: Championnat National de D1
Standings
14:30
Vautour Club
-
Cercle Mbéri
14:30
Bouenguidi
-
Stade Mandji
14:30
Pélican
-
Mangasport
Georgia: Umaglesi Liga
Standings
15:00
Dinamo Tbilisi
-
Samtredia
17:00
FC Gagra
-
FC Samgurali Tskhaltubo
Germany: 2. Bundesliga
Standings
12:00
Holstein Kiel
-
Hansa Rostock
12:00
Kaiserslautern
-
Fortuna Duesseldorf
12:00
Eintracht Braunschweig
-
Elversberg
19:30
Hertha Berlin
-
Nuernberg
Germany: 3. Liga
Standings
13:00
Unterhaching
-
Ingolstadt
13:00
Preußen Muenster
-
Dynamo Dresden
13:00
Jahn Regensburg
-
Hallescher FC
13:00
Ulm
-
Erzgebirge Aue
13:00
Borussia Dortmund II
-
Waldhof Mannheim
15:30
Freiburg II
-
1860 Muenchen
Germany: Regionalliga
Standings
12:00
Berliner AK 07
-
VSG Altglienicke
12:00
Hansa Rostock II
-
Carl Zeiss Jena
13:00
FC Guetersloh
-
FC Bocholt
13:00
Fortuna Duesseldorf II
-
RW Ahlen
13:00
Alemannia Aachen
-
Fortuna Koeln
13:00
SC Wiedenbrueck
-
Schalke 04 II
13:00
Velbert
-
Borussia Moenchengladbach II
13:00
Lippstadt
-
Wuppertal
13:00
FC Memmingen
-
TSV Aubstadt
13:00
SpVgg Bayreuth
-
TSV Buchbach
13:00
DJK Vilzing
-
Ansbach
13:00
Augsburg II
-
FV Illertissen
13:00
SV Tuerkguecue Ataspor
-
Burghausen
13:00
Wuerzburger Kickers
-
Eintracht Bamberg
13:00
Nuernberg II
-
Greuther Fuerth II
13:00
SV Schalding-Heining
-
Viktoria Aschaffenburg
13:00
Freiberg
-
TSG Balingen
13:00
VfB Stuttgart II
-
Kickers Offenbach
13:00
Eintracht Frankfurt II
-
Aalen
13:00
Hoffenheim II
-
Stuttgarter Kickers
13:00
TSV Schott Mainz
-
Mainz 05 II
13:00
Bahlinger SC
-
Hessen Kassel
15:00
Oldenburg
-
TSV Havelse
Gibraltar: Premier League
Standings
15:30
Mons Calpe SC
-
College 1975
18:30
Glacis United
-
Bruno's Magpies
Greece: Super League
Standings
13:00
Panserraikos FC
-
Asteras Tripolis
15:30
NFC Volos
-
Kifisia FC
17:30
PAS Giannina
-
Panaitolikos
18:00
OFI Crete
-
Atromitos
Greece: Football League
Standings
12:00
AEK Athens B
-
AE Larissa
12:00
Iraklis
-
Kozani
14:00
Levadiakos
-
Niki Volou
14:00
Anagennisi Karditsas
-
Kampaniakos Chalastra
14:00
PAOK Thessaloniki FC B
-
Aiolikos
14:00
Panathinaikos B
-
Diagoras Rodos
14:00
Giouchtas
-
Egaleo
14:00
Olympiacos B
-
Panachaiki
Guatemala: Premier League Guatemala
Standings
22:00
Mixco
-
Deportivo Malacateco
Guinea: Championnat National
Standings
16:00
Loubha Télimélé
-
Gangan
16:00
Horoya
-
ASM Sangarédi
16:00
Wakirya
-
Flamme Olympique
16:00
Ashanti GB
-
Renaissance
International: Haiti Premiére Division
Standings
20:00
FICA
-
Racing des Gônaïves
21:00
Rivartibonitienne
-
Cosmopolites
Honduras: Liga Nacional
Standings
23:00
Real Espana
-
Olancho FC
Hong Kong: 1. Division
Standings
07:00
HK U23
-
Sham Shui Po
10:00
Tai Chung
-
Kitchee
Hungary: OTP BANK Liga
Standings
13:30
Varda SE
-
Debrecen
16:00
MTK Budapest
-
Kecskemeti TE
18:30
Zalaegerszeg
-
Diosgyori VTK
Hungary: NB II
Standings
15:00
Mosonmagyarovari TE 1904
-
Nyiregyhaza Spartacus FC
India: I League
Standings
08:30
Real Kashmir
-
Neroca FC
13:00
Mohammedan SC
-
Inter Kashi
India: ISL
Standings
11:30
Bengaluru FC
-
Delhi Dynamos FC
14:00
Jamshedpur
-
Kerala Blasters FC
Indonesia: Liga 1
Standings
13:30
Bali United Pusam
-
Persija Jakarta
13:30
Persis Solo
-
Cilegon United
Israel: Ligat-Al
Standings
13:00
Hapoel Beer Sheva
-
Hapoel Haifa
14:00
Hapoel Hadera Eran
-
Hapoel Petah Tikva
16:30
Maccabi Petach Tikva
-
FC Ashdod
17:00
Maccabi Tel Aviv
-
Bnei Sakhnin
Italy: Serie C
Standings
13:00
AlbinoLeffe
-
Trento
13:00
Monterosi
-
Benevento
13:00
Monopoli
-
Sorrento
13:00
Casertana
-
Taranto
13:00
Arezzo
-
Juventus U23
13:00
Olbia
-
Sestri Levante
15:15
Novara
-
Lumezzane
15:15
ArzignanoChiampo
-
Triestina
15:15
Juve Stabia
-
Messina
15:15
Cesena
-
Pescara
15:15
Entella
-
Pontedera
15:15
Matelica
-
SPAL
17:30
Mantova
-
Atalanta II
17:30
Giana Erminio
-
Fiorenzuola
17:30
Pro Patria
-
Legnago Salus
17:30
Virtus Verona
-
Renate
17:30
Potenza
-
Crotone
17:30
Latina
-
Foggia
19:45
Pro Sesto
-
Bassano Virtus
19:45
Alessandria
-
Pro Vercelli
19:45
Avellino
-
AZ Picerno ASD
19:45
Audace Cerignola
-
AP Turris
19:45
Brindisi
-
Virtus Francavilla
19:45
ASD Pineto
-
Recanatese
Ivory Coast: 1. Division
Standings
15:30
Lys Sassandra
-
Stella
15:30
Sporting Gagnoa
-
SOL
15:30
SOA
-
Stade dAbidjan
15:30
Racing dAbidjan
-
Zoman
17:45
Abengourou
-
Korhogo
Japan: J. League
Standings
04:00
Sanfrecce Hiroshima
-
Gamba Osaka
05:00
Albirex Niigata
-
Kashiwa Reysol
05:00
Vissel Kobe
-
Consadole Sapporo
06:00
Kashima Antlers
-
Jubilo Iwata
06:00
Urawa Red Diamonds
-
Avispa Fukuoka
06:00
Machida Zelvia
-
Sagan Tosu
06:00
Kawasaki Frontale
-
FC Tokyo
07:00
Nagoya Grampus Eight
-
Yokohama F.Marinos
07:00
Cerezo Osaka
-
Shonan Bellmare
Japan: J. League 2
Standings
04:00
Ventforet Kofu
-
Renofa Yamaguchi
05:00
Blaublitz Akita
-
Iwaki FC
05:00
Montedio Yamagata
-
Shimizu S-Pulse
05:00
Mito Hollyhock
-
Kagoshima United
05:00
Yokohama FC
-
Vegalta Sendai
05:00
Tokushima Vortis
-
Thespakusatsu Gunma
05:00
Oita Trinita
-
Fagiano Okayama FC
06:00
Roasso Kumamoto
-
JEF United Chiba
07:00
Ehime FC
-
Fujieda MYFC
09:00
Tochigi SC
-
V-Varen Nagasaki
Japan: 3
Standings
04:00
SC Sagamihara
-
Kamatamare Sanuki
04:00
FC Osaka
-
Imabari FC
05:00
Nagano Parceiro
-
Azul Claro Numazu
07:00
FC Ryukyu
-
Kataller Toyama
Jordan: 1. Division
Standings
19:30
Shabab Al-Ordon
-
Ramtha SC
19:30
Al-Hussein SC
-
FC Ma'an
Kazakhstan: Premier League Championship
Standings
09:00
Shakhter Karagandy
-
Arys
11:30
Atyrau
-
Zhetysu Taldykorgan
Kuwait: 1. Division
Standings
18:30
Al-Salmiyah
-
Al-Arabi
18:30
Al Nasr
-
Kuwait SC
Latvia: Virsliga
Standings
12:00
FK Liepaja
-
Rigas Futbola skola
14:00
BFC Daugavpils
-
FK Tukums 2000
Lebanon: 1. Division
Standings
12:15
Shabab Al Ghazieh
-
Al Hikma
13:00
Shabab Al Sahel
-
Al Ahli Nabatiya
Lesotho: Vodacom Premier League
Standings
13:00
Matlama
-
LMPS
13:00
LCS
-
Linare
13:00
Bantu
-
Lifofane
Lithuania: A Lyga
Standings
13:00
Hegelmann Litauen
-
FK Panevezys
15:00
FA Siauliai
-
FK TransINVEST
Lithuania: 1. Division
Standings
11:00
Garliava
-
Tauras
13:00
Ekranas
-
FK Minija
13:00
FK Vilnius
-
Babrungas
13:00
FK Atmosfera
-
Traku FK
Luxembourg: National Division
Standings
15:00
AS Jeunesse Esch
-
FC Differdange 03
15:00
Schifflange
-
UN Kaerjeng 97
15:30
FC Victoria Rosport
-
CS Fola Esch
17:00
F91 Dudelange
-
Una Strassen
17:00
Marisca Mersch
-
US Mondorf les Bains
17:00
Swift Hesperange
-
FC Mondercange
17:00
Union Titus Petange
-
Racing FC Union Luxembourg
17:30
FC Progres Niedercorn
-
FC Wiltz 71
Martinique: Division d´Honneur
Standings
20:00
Club Péléen
-
Golden Lion
20:00
Vauclinois
-
Club Franciscain
Mexico: Liga MX
Standings
01:00
Puebla
-
Tigres
02:00
CF America
-
San Luis
03:00
Mazatlan FC
-
Tijuana
Mexico: Ascenso MX
Standings
00:00
Celaya
-
Tlaxcala F.C.
Moldova: National Division
Standings
15:00
Zimbru
-
FC Zaria
Moldova: Division A
Standings
13:00
Speranis Nisporeni
-
Făleşti
Montenegro: Telekom 1. CFL
Standings
14:00
Jezero
-
Mornar
14:00
Sutjeska
-
Rudar Pljevlja
14:00
FK Arsenal Tivat
-
Decic Tuzi
14:00
Jedinstvo BP
-
OFK Mladost Donja Gorica
17:00
Buducnost Podgorica
-
Petrovac
Montenegro: 2. Division
Standings
14:00
Igalo
-
Lovćen
14:00
FK Iskra
-
Grbalj Radanovici
14:00
Kom
-
Internacional Podgorica
14:00
FK Bokelj
-
OFK Mladost Ljeskopolje
Netherlands: Topklasse
Standings
13:30
ACV
-
ADO 20
13:30
Excelsior Maassluis
-
De Treffers
13:30
Noordwijk
-
Kozakken Boys
13:30
Lisse
-
Quick Boys
13:30
HHC
-
GVVV
14:00
AFC
-
Rijnsburgse Boys
14:30
Koninklijke HFC
-
Jong Sparta Rotterdam
14:30
Katwijk
-
SVV Scheveningen
17:00
Almere City II
-
Spakenburg
Oman: Mobile League
Standings
18:00
Al Rustaq
-
Bahla
18:00
Al Wehda
-
Sur
Paraguay: Division Profesional
Standings
22:00
Cerro Porteno
-
Nacional
Peru: Primera División
Standings
00:00
Real Garcilaso
-
Union Comercio
19:15
Atletico Grau
-
Carlos A. Mannucci
21:45
FBC Melgar
-
Cienciano
Poland: Ekstraklasa
Standings
11:30
Rakow Czestochowa
-
Ruch Chorzow
14:00
Jagiellonia Bialystok
-
Lodzki KS
16:30
Piast Gliwice
-
Slask Wroclaw
19:00
Pogon Szczecin
-
Cracovia
Poland: 1. Division
Standings
11:40
Resovia
-
Gornik Leczna
14:00
Miedz Legnica
-
Arka Gdynia
16:30
Chrobry Glogow
-
Wisla Krakow
19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala
-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Poland: 2. Division
Standings
11:00
Stomil Olsztyn
-
Hutnik Nowa Huta
11:00
Radunia Stezyca
-
SKRA Czestochowa
12:00
Zaglebie II Lubin
-
Olimpia Grudziadz
13:30
Chojniczanka Chojnice
-
KKS 1925 Kalisz
14:00
Pogon Siedlce
-
Lech Poznan ll
16:00
ŁKS Łódź II
-
Polonia Bytom
Portugal: Segunda Liga
Standings
11:00
Uniao de Leiria
-
Nacional
14:00
Maritimo
-
Leixoes
15:30
AVS
-
Santa Clara
15:30
FC Porto B
-
Penafiel
Qatar: Stars League
Standings
18:30
Qatar SC
-
Al-Wakra
18:30
Al Arabi
-
Al-Garrafa
Romania: Liga I
Standings
13:45
Botosani
-
CSMS Iasi
16:00
Universitatea Cluj
-
UTA Batrana Doamna
19:00
CS Universitatea Craiova
-
Rapid Bucuresti
Romania: Liga II Serie A
Standings
09:00
FC Unirea Slobozia
-
CS Mioveni
09:00
Şcolar Reşiţa
-
FC Unirea Dej
09:00
Alexandria
-
CSC Dumbravita
09:00
Ceahlaul Piatra Neamt
-
FC Metaloglobus Bucuresti
09:00
Şirineaşa
-
Steaua Bucuresti
09:00
Concordia Chiajna
-
Progresul Spartac
09:00
Tunari
-
Chindia Targoviste
Russia: SUPRA-Championship
Standings
05:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
Khimki
11:00
SKA-Khabarovsk
-
Sokol Saratov
13:00
Torpedo Moscow
-
KamAZ
13:00
Shinnik Yaroslavl
-
Leningradets
13:00
Arsenal Tula
-
Tyumen
16:30
Rodina
-
FC Volgar
Rwanda: Championnat National
Standings
13:00
Mukura
-
Rayon Sports
16:00
Kiyovu Sports
-
Musanze
Saudi Arabia: 1. Division
Standings
19:00
Al-Wehda
-
Al Fateh FC
19:00
Al Nassr FC
-
Al Taee
19:00
Al Shabab
-
Al Hilal
19:00
Al Riyadh
-
Abha
Scotland: Premier League
Standings
15:00
Aberdeen
-
Ross County
15:00
Hearts
-
Kilmarnock
15:00
Motherwell
-
St. Mirren
15:00
Rangers
-
Hibernian
15:00
St.Johnstone
-
Dundee FC
Scotland: 1. Division
Standings
15:00
Arbroath
-
Dunfermline
15:00
Dundee United
-
Raith Rovers
15:00
Greenock Morton
-
Queen's Park
15:00
Partick Thistle
-
Inverness
Serbia: Super Liga
Standings
13:00
FK Radnicki 1923
-
Napredak
13:00
Radnicki Nis
-
Mladost Lucani
15:00
Javor
-
FK Crvena zvezda
17:30
Partizan Belgrade
-
FK Spartak Subotica
Serbia: Prva Liga
Standings
14:00
Tekstilac Odzaci
-
Radnicki Sremska Mitrovica
14:00
OFK Beograd
-
Semendrija 1924
14:00
FK Graficar
-
FK Mladost Novi Sad
14:00
Proleter
-
OFK Vrsac
16:00
Kolubara
-
Indija
Sierra Leone: Premier League
Standings
16:30
Lamboi
-
Diamond Stars
18:00
Kallon
-
Freetown City
00:00
Postponed
Bo Rangers
-
Real Republicans
(-)
00:00
Postponed
Lamboi
-
Wusum Stars
(-)
00:00
Postponed
Kholifa Stars
-
Luawa
(-)
00:00
Postponed
Mighty Blackpool
-
Kahunla Rangers
(-)
Vietnam: V-league
Standings
10:00
Hoang Anh Gia Lai
-
Khanh Hoa Nha Trang
11:00
Song Lam Nghe An
-
Hai Phong
12:15
Viettel
-
Quang Nam
Slovakia: Fortuna league
Standings
14:00
Zlate Moravce
-
FC Kosice
14:00
Dukla Banska Bystrica
-
Trencin
14:00
Skalica
-
Zemplin Michalovce
16:30
Slovan Bratislava
-
Podbrezova
Slovakia: 1. Division
Standings
13:00
Liptovsky Mikulas
-
Spartak Myjava
14:00
FC STK 1914 Samorin
-
Spišská Nová Ves
Slovenia: PrvaLiga
Standings
14:00
Olimpija Ljubljana
-
Koper
16:30
NK Celje
-
Aluminij
Slovenia: 2. Division
Standings
14:30
NK Bistrica
-
Gorica
14:30
Dravinja
-
Primorje
14:30
ND Bilje
-
Nk Brinje Grosuplje
19:00
Nafta
-
ND Beltinci
South Africa: 1. Division
Standings
13:30
Cape Town City FC
-
Kaizer Chiefs
13:30
Polokwane City
-
Chippa United
13:30
Vasco da Gama
-
Bloemfontein Celtic
13:30
Lamontville Golden Arrows
-
Richards Bay
15:30
TS Galaxy
-
Thanda Royal Zulu
15:45
African All Stars
-
Orlando Pirates
South Korea: K League 1
Standings
05:00
Jeonbuk FC
-
Ulsan Hyundai
05:00
Incheon United
-
Daejeon Citizen
07:30
Jeju United
-
Pohang Steelers
07:30
Suwon FC
-
Sangju Sangmu
South Korea: K League 2
Standings
05:00
Asan Mugunghwa
-
Chungbuk Cheongju FC
07:30
Seongnam FC
-
Gimpo Citizen
07:30
Seoul E-Land FC
-
FC Anyang
Spain: Liga Adelante
Standings
13:00
Valladolid
-
Levante
15:15
FC Andorra
-
Mirandes
15:15
Eibar
-
Eldense
15:15
Leganes
-
Cartagena
17:30
Albacete
-
Huesca
17:30
Sporting Gijon
-
Racing Santander
Spain: Segunda B
Standings
15:00
UD Cornella
-
RC Deportivo
15:00
Fuenlabrada
-
Sabadell
15:00
Unionistas de Salamanca
-
SD Logrones
17:00
CD Teruel
-
Real Union
17:00
SD Tarazona
-
Celta Vigo B
17:00
Sestao
-
Rayo Majadahonda
17:00
CA Ceuta
-
Algeciras
19:00
Castellon
-
Recreativo Huelva
19:00
Antequera
-
Alcoyano
19:00
Merida
-
Cordoba
Sweden: Allsvenskan
Standings
14:00
IFK Norrkoeping
-
Malmoe FF
Sweden: Superettan
Standings
12:00
GIF Sundsvall
-
Oestersunds FK
14:00
Oergryte FF
-
Utsiktens BK
Switzerland: Super League
Standings
17:00
FC Stade Lausanne-Ouchy
-
Lugano
17:00
Winterthur
-
Servette
19:30
Basel
-
FC Zuerich
Switzerland: Challenge League
Standings
17:00
Baden
-
Wil
Syria: 1. Division
Standings
12:00
Al-Futowa
-
Horriya
12:00
Hutteen
-
Tishreen
12:00
Al-Ittihad
-
Al Sahel
12:00
Al-Karamah
-
Al-Taleiah
12:00
Jableh SC
-
Al-Jaish
Thailand: Premier League
Standings
11:00
Uthai Thani Forest
-
Prachuap FC
11:30
Lamphun Warrior
-
Port FC
12:00
Sukhothai FC
-
Ratchaburi FC
13:00
Trat FC
-
Bangkok Glass
U.A.E.: 1. Division
Standings
18:00
Al-Ain
-
Al-Sharjah
18:00
Al-Wasl
-
Al-Khaleej
18:00
Al Bataeh
-
Al-Jazira
Uganda: Super League
Standings
13:00
SC Villa
-
Mbarara City
16:00
URA FC
-
Vipers SC
Ukraine: Premier League
Standings
11:00
Obolon-Brovar
-
Shakhtar Donetsk
13:30
Polissya Zhytomyr
-
Chernomorets Odessa
16:00
Veres Rivne
-
FC Hirnyk
Ukraine: 1. Division
Standings
10:00
Khust City
-
FC Hirnyk-Sport
10:30
SC Poltava
-
Epitsentr Dunaivtsi
11:00
Nyva Ternopil
-
Dinaz Vyshhorod
11:30
Bukovyna Chernivtsi
-
Chernigov
12:00
Inhulets Petrove
-
Nyva Buzova
Argentina: Four argentinian league
Standings
14:00
Yupanqui
-
Puerto Nuevo
18:05
El Porvenir
-
Lamadrid
18:30
Argentino Rosario
-
Central Ballester
22:00
Real Pilar
-
Claypole
Uruguay: Primera Division
Standings
16:30
Rampla Juniors
-
Fenix
19:00
Liverpool FC
-
River Plate
22:00
Defensor Sporting
-
Danubio
USA: NASL
Standings
20:00
Louisville City FC
-
Birmingham Legion
23:00
Miami FC
-
Charleston Battery
23:00
Indy Eleven
-
Detroit City FC
23:30
Tampa Bay Rowdies
-
Rhode Island
Uzbekistan: Uzbek League
Standings
14:00
Pakhtakor Tashkent
-
Sogdiyona Jizzax
14:00
Andijon
-
Nasaf Qarshi
Venezuela: Primera Division
Standings
19:00
Rayo Zuliano
-
Universidad Central
21:45
Caracas
-
Madeira Club Lara
Belgium: Belgian Third league
Standings
19:00
RAAL La Louviere
-
Lokeren-Temse
19:00
Royal Antwerp U23
-
URSL Vise
Denmark: 1. Division
Standings
15:30
AaB
-
SønderjyskE
England: National League North/South
Standings
15:00
Albion Sports
-
Barton Town Old Boys
15:00
Bottesford Town
-
Garforth Town
15:00
Golcar United
-
Hallam
15:00
Goole
-
AFC Fylde
15:00
Handsworth Parramore
-
Pickering Town CFC
15:00
Knaresborough Town
-
Tadcaster Albion
15:00
Maltby Main
-
Eccleshill United
15:00
Rossington Main
-
Campion
15:00
Silsden
-
Penistone Church
15:00
Thackley
-
Frickley Athletic
England: Evo-Stik League
Standings
15:00
Bognor Regis Town
-
Enfield Town
15:00
Cheshunt
-
Horsham
15:00
Dulwich Hamlet
-
Billericay
15:00
Hornchurch
-
Wingate & Finchley
15:00
Kingstonian
-
Hashtag United
15:00
Potters Bar Town
-
Margate
15:00
Whitehawk
-
Canvey
15:00
AFC Sudbury
-
St. Ives Town FC
15:00
Alvechurch
-
Mickleover Sports
15:00
Coalville Town
-
Bromsgrove Sporting
15:00
Kettering Town FC
-
Barwell FC
15:00
Leamington
-
Halesowen
15:00
Leiston
-
Berkhamsted
15:00
Stamford AFC
-
Royston Town
15:00
Stourbridge
-
Stratford Town
15:00
Matlock Town
-
Marine
15:00
Atherton Colleries
-
Basford United
15:00
Bamber Bridge
-
Gainsborough
15:00
Guiseley
-
Lancaster City
15:00
Ilkeston Town
-
Bradford PA
15:00
Macclesfield
-
FC United of Manchester
15:00
Morpeth Town FC
-
Warrington Rylands
15:00
Stafford Rangers
-
Workington
15:00
Worksop
-
Hyde United
15:00
Hanwell Town
-
Didcot Town
15:00
Hendon
-
Beaconsfield SYCOB
15:00
Sholing
-
Plymouth Parkway
15:00
Swindon Supermarine
-
Salisbury FC
15:00
Atherstone Town
-
Merthyr Town
15:00
Winchester City
-
Dorchester Town
France: National 2
Standings
17:00
Frejus Saint Raphael
-
Le Puy
17:00
Olympique Ales
-
Hyeres
17:00
Toulon Var
-
Andrezieux
17:30
Avoine OCC
-
Trelissac
Germany: Oberliga
Standings
12:00
Vatan Sport Bremen
-
Oberneuland
12:00
TuS Dassendorf
-
Alsterbrüder
12:00
SV Gonsenheim
-
Kaiserslautern II
12:30
Preußen Reinfeld
-
SC Weiche Flensburg II
12:30
FC Grimma
-
VfB Auerbach
13:00
1960 Hanau
-
FC Hanau 93
13:00
VfL Halle 96
-
Germania Halberstadt
13:00
Nordmark Satrup
-
Oldenburger SV
13:00
Marburg
-
SV Steinbach 1920
13:00
TSB Flensburg
-
SV Todesfelde
13:00
FC Dornbreite Luebeck
-
Hohenwestedt
13:00
Tuerkspor Augsburg
-
TSV Rain/Lech
13:00
TSV Dachau
-
SV Kirchanschoring
13:00
TSV Landsberg
-
SV Erlbach
13:00
SpVgg Bayern Hof
-
ASV Cham
13:00
1. CfR Pforzheim
-
Denzlingen
13:00
TSG Backnang
-
FC Holzhausen
13:00
Goeppinger SV
-
Normannia Gmund
13:00
Eintracht Trier
-
Cosmos Koblenz
13:00
Pirmasens
-
FV Engers
13:00
TSV Kottern
-
FC Deisenhofen
13:00
Feucht
-
Ingolstadt II
13:00
Heider SV
-
VfR Neumünster
13:30
FC Bitburg
-
Pfeddersheim
14:00
Hunfelder SV
-
Turk Gucu Friedberg
14:00
SV Ramlingen-Ehlershausen
-
VfL Oldenburg
14:00
FC Pipinsried
-
VfR Garching
14:00
Gundelfingen
-
Sonthofen
14:00
Wurzburger
-
SpVgg Hankofen-Hailing
14:00
DJK Ammerthal
-
VfB Eichstatt
14:00
FSV Hollenbach
-
Sonnenhof Großaspach
14:00
SV Oberachern
-
FSV 08 Bissingen
14:00
Reutlingen
-
VfR Mannheim
14:00
TSV Essingen
-
Offenburger FV
14:00
Fortuna Regensburg
-
TSV Kornburg
14:00
Wattenscheid
-
Preussen Muenster II
14:30
FC 08 Villingen
-
FV Ravensburg
14:30
TSV 1861 Noerdlingen
-
TSV Schwaben Augsburg
14:30
FV Dudenhofen
-
Alemannia Waldalgesheim
14:30
FC Karbach
-
TuS RW Koblenz
14:30
SV Auersmacher
-
TuS Mechtersheim
15:00
Blau Weiß Bornreihe
-
Rotenburger SV
15:00
Arminia Hannover
-
Heeslinger SC
15:00
TSV Abtswind
-
ATSV Erlangen
15:00
Coburg
-
ASV Neumarkt
16:00
SC Eltersdorf
-
DJK Gebenbach
Italy: Serie D
Standings
13:30
Dolomiti Bellunesi
-
Treviso
Portugal: Portuguese Third Division
Standings
15:00
Vianense
-
Canelas 2010
15:00
Sanjoanense
-
AD Fafe
15:00
Anadia
-
Trofense
15:00
1º Dezembro
-
Oliveira Hospital
15:00
Amora FC
-
Pero Pinheiro
15:00
Varzim
-
Academica
17:00
Caldas
-
Sporting CP B
19:30
Felgueiras 1932
-
Sporting Covilha
Russia: Russian third league
Standings
11:00
Spartak Nalchik
-
Dinamo Stavropol
11:00
Astrakhan
-
Nart Cherkessk
11:00
Biolog Novokubansk
-
Pobeda
12:00
FC Alania Vladikavkaz II
-
Forte Taganrog
13:00
Druzhba
-
Rostov II
Scotland: 2. Division
Standings
15:00
Alloa Athletic
-
Annan Athletic
15:00
Cove Rangers
-
Stirling Albion
15:00
Hamilton Academical
-
Queen of South
15:00
Kelty Hearts
-
Edinburgh City
17:30
Montrose
-
Falkirk
Scotland: 3. Division
Standings
15:00
Dumbarton
-
Stenhousemuir
15:00
East Fife
-
Elgin
15:00
Peterhead
-
Clyde
15:00
Stranraer
-
Bonnyrigg Rose Athletic
15:00
Spartans
-
Forfar
Scotland: Highland/Lowland
Standings
14:00
Wick Academy
-
Brechin
15:00
Civil Service Strollers
-
Albion Rovers
15:00
Deveronvale
-
Buckie Thistle
15:00
Turriff United
-
Lossiemouth
15:00
Stirling University FC
-
Edinburgh University
15:00
Linlithgow Rose
-
Cowdenbeath
15:00
Strathspey Thistle
-
Nairn County
15:00
Keith
-
Huntly
15:00
Clachnacuddin
-
Banks O'Dee
15:00
Forres Mechanics
-
Formartine Utd
South Korea: National League
Standings
05:00
Changwon City
-
Paju Citizens
05:00
Daegu II
-
Gimhae
06:00
Daejeon Korail
-
Hwaseong
06:00
Mokpo City
-
Ulsan Citizen
Sweden: 1. Division
Standings
11:00
IFK Stocksund
-
Friska Viljor
12:00
Eskilsminne IF
-
Tvaaaakers IF
12:00
Oerebro Syrianska IF
-
FC Stockholm Internazionale
15:00
Joenkoepings Soedra
-
BK Olympic
15:00
Oskarshamns AIK
-
Ljungskile
15:00
Assyriska United
-
AFC United
Sweden: 2. Division Norra Götaland
Standings
13:00
Haessleholms IF
-
Lodde
13:00
IF Aelgarna
-
Ytterhogdals IK
Switzerland: Erste Liga Promotion
Standings
14:00
Lugano II
-
Cham
14:00
Basel II
-
Bulle
15:00
Luzern II
-
St. Gallen II
15:00
FC Zuerich II
-
FC Rapperswil-Jona
15:00
SC Bruehl
-
Etoile Carouge
Switzerland: Erste Liga Classic
Standings
14:00
Eschen/Mauren
-
Winterthur II
14:00
Mendrisio
-
FC Kreuzlingen
14:00
Black Stars
-
Emmenbruecke
15:00
Courtételle
-
Concordia
15:00
Wohlen
-
Dietikon
15:00
FC Schoetz
-
FC Langenthal
15:00
FC Wettswil-Bonstetten
-
AC Taverne 1
18:30
Yverdon Sport II
-
FC Monthey
Tahiti: 1. Division
Standings
23:30
Temanava
-
Taiarapu
Thailand: Second Thailand league
Standings
10:30
Pattaya United
-
Chainat FC
11:00
Krabi FC
-
Nong Bua Pitchaya FC
11:00
Chiangmai FC
-
Ayutthaya United FC
11:30
Nakhon Ratchasima FC
-
JL Chiangmai United FC
12:00
Kasetsart
-
Rayong FC
Togo: Championnat National
Standings
15:00
Doumbé de Mango
-
Unisport
15:00
Gbikinti Bassar
-
Togo Port
00:00
Postponed
ASKO de Kara
-
Kara
(-)
00:00
Postponed
Kakadl
-
Gbohloe-Su
(-)
00:00
Postponed
Semassi
-
Espoir
(-)
00:00
Postponed
Entente II
-
Unisport
(-)
00:00
Postponed
Binah
-
Gomido
(-)
00:00
Postponed
OTR
-
Doumbé de Mango
(-)
00:00
Postponed
Gbikinti Bassar
-
Tambo
(-)
00:00
Postponed
Togo Port
-
Dynamic Togolais
(-)
Uruguay: Segunda Division
Standings
13:00
Juventud de las Piedras
-
Oriental
19:00
Sud America
-
Tacuarembo FC
19:00
Cooper
-
Atenas
19:00
Plaza Colonia
-
Cerrito
USA: USL Pro League
Standings
02:00
Central Valley Fuego
-
Forward Madison FC
20:00
One Knoxville SC
-
South Georgia Tormenta FC
23:00
Chattanooga Red Wolves SC
-
Union Omaha
Venezuela: Segunda Division
Standings
19:30
Real Frontera
-
Trujillanos FC
19:30
Academia Anzoategui
-
Deportivo Nueva Esparta
20:00
Heroes de Falcon FC
-
Yaracuyanos FC
20:00
Dinamo de Puerto La Cruz
-
Atletico La Cruz
Vietnam: Second vietnam league
Standings
09:00
Dong Thap
-
Phú Thọ
10:00
Dong Nai
-
Da Nang
11:00
Pho Hien
-
Phu Dong
Zambia: 1. Division
Standings
00:00
Postponed
Zanaco
-
Power Dynamos
(-)
nScores.com - livescore