Champions League
01:45
 
Bayern Munich
-
Real Madrid
Copa Libertadores
07:30
Kết thúc
Santos FC
2 - 0
Estudiantes
(1-0)
07:30
Kết thúc
Atletico Nacional
4 - 1
Bolivar
(3-0)
05:15
 
Atletico Tucuman
-
The Strongest
05:15
 
Nacional
-
Real Garcilaso
France: Ligue 1
23:45
 
Caen
-
Toulouse
15:00
 
FC Alay Osh
-
FC Istiklol
17:00
 
Ceres-La Salle FC
-
Home United FC
17:00
 
Shan United
-
Boeung Ket
17:30
 
Abahani Limited
-
Aizawl
18:00
 
Bali United Pusam
-
Global FC
18:00
 
FLC Thanh Hoa
-
Yangon United
18:00
 
New Radiant SC
-
Bengaluru FC
18:00
 
HangYuen/Fujen
-
Hwaebul SC
19:00
 
Benfica Macau
-
April 25 SC
19:30
 
Altyn Asyr
-
Ahal
Australia: 2. Division
12:00
Kết thúc
Cairns FC
0 - 1
Magpies Crusaders
(0-0)
12:00
Kết thúc
Hobart Zebras
3 - 1
Olympia FC Warriors
(0-1)
Botswana: Premier League
22:00
 
Gilport Lions
-
Galaxy
00:00
 
Township Rollers
-
Security Systems
Brazil: Serie B
07:30
Kết thúc
Fortaleza
3 - 1
CRB
(1-0)
Brazil: Cup
05:30
 
Goias
-
Gremio
05:30
 
Vitoria
-
Corinthians
Brazil: Cup Nordeste
05:15
 
Sampaio Correa
-
River AC
06:30
 
Salgueiro
-
Juazeirense
Bulgaria: Cup
22:30
 
Levski Sofia
-
PFC CSKA-Sofia
Cameroon: 1. Division
19:30
 
Yaounde 2
-
Colombe
21:00
 
Eding Sport FC
-
Young Sports Academy
China: Cup
13:00
Kết thúc
Yanbian Beiguo
0 - 6
Shandong Luneng
(0-2)
14:30
Hết hiệp 1
Heilongjiang Lava Spring FC
0 - 1
Guizhou Hengfeng Zhicheng
(0-1)
14:30
Hết hiệp 1
Wuhan Zall
1 - 0
Tianjin Teda
(1-0)
14:30
Hết hiệp 1
Hainan Seamen
1 - 1
Beijing Renhe
(1-1)
17:00
 
Shanghai Shenxin
-
Beijing Guoan
18:35
 
Yinchuan Helanshan
-
Guangzhou Evergrande
18:35
 
Sichuan Longfor
-
Jiangsu Suning FC
18:35
 
Anhui Hefei Guiguan
-
Chongqing Lifan
18:35
 
Nantong Zhiyun FC
-
Shanghai Shenhua
19:00
 
Shaanxi Changan
-
Shanghai SIPG FC
Colombia: Liga Postobon
06:00
 
Atletico Huila
-
CD Jaguares
Colombia: Torneo Aguila
07:45
Kết thúc
Atletico FC
3 - 3
Deportes Quindio
(0-1)
Cyprus: Cup
22:00
 
Pafos FC
-
Apollon Limassol
22:00
 
APOEL Nicosia
-
AEK Larnaca
Czech Republic: Druha League
22:00
 
Frydek-Mistek
-
Pribram
22:00
 
Pardubice
-
FK MAS Taborsko
22:00
 
Znojmo
-
Trinec
22:00
 
Vitkovice
-
Budejovice
22:00
 
Sokolov
-
FK Varnsdorf
23:00
 
Opava
-
Zizkov
23:00
 
Usti nad Labem
-
FC Vlasim
Czech Republic: Cup
23:00
 
Zlin
-
Jablonec
Denmark: DBU Pokalen
22:30
 
Fredericia
-
Silkeborg
DR Congo: Super League
19:30
 
Motema Pembe
-
AC Rangers
21:30
 
AS Vita Club
-
J.S. Bazano
21:30
 
Mont Bleu
-
TP Mazembe
21:30
Hoãn
Sanga Balende
-
Don Bosco
(-)
Egypt: 1. Division
20:45
 
El Dakhleya
-
Wadi Degla FC
20:45
 
ENPPI
-
Tanta
23:00
 
Al Masry
-
Smouha SC
Macedonia: Prva Liga
20:00
 
FK Vardar Skopje
-
Rabotnicki
21:00
 
Shkupi Skopje
-
Pobeda
21:00
 
Renova
-
FK Skopje
21:00
 
FC Academy Pandev
-
KF Shkendija
21:00
 
Pelister
-
FK Sileks
Macedonia: Vtora Liga
21:00
 
Velazerimi 77
-
FK Struga
21:00
 
Makedonija GjP
-
FK Labunishta
Germany: Regionalliga
23:00
 
FC Oberlausitz Neugersdorf
-
Germania Halberstadt
23:00
 
Berliner AK 07
-
TSG Neustrelitz
23:30
 
FC Schweinfurt
-
SpVgg Bayreuth
23:30
 
VSG Altglienicke
-
Hertha Berlin II
23:30
 
FSV Union Fuerstenwalde
-
FSV Wacker Nordhausen
23:30
 
ZFC Meuselwitz
-
VfB Auerbach
00:00
 
SC Verl
-
Wuppertal
00:00
 
Borussia Moenchengladbach II
-
KFC Uerdingen
00:00
 
Borussia Dortmund II
-
Viktoria Koeln 1904
00:00
 
Babelsberg
-
Lokomotive Leipzig
00:00
 
BFC Dynamo
-
Energie Cottbus
00:00
 
Hannover 96 II
-
SV Drochtersen/Assel
Greece: Football League
19:00
 
Anagennisi Karditsas
-
Kissamikos FC
19:00
 
Panserraikos FC
-
Aiginiakos FC
21:00
 
Panachaiki
-
AE Karaiskakis
21:00
 
Aris Thessaloniki FC
-
Apollon Larissa
21:00
 
AE Sparti
-
Trikala
21:00
 
Doxa Dramas
-
Apollon Kalamaria
Guatemala: Premier League Guatemala
01:00
 
Deportivo Marquense
-
Antigua Guatemala
Hungary: NB II
22:00
 
Aqvital FC Csakvar
-
Varda SE
22:00
 
Cegledi
-
Zalaegerszeg
22:00
 
Vac FC
-
Mosonmagyarovari TE 1904
22:00
 
Szolnok
-
Soproni Vasutas SE
22:00
 
Budaors
-
Szeged 2011
22:00
 
Dorogi FC
-
Soroksar SC
00:00
 
Gyirmot
-
BFC Siofok
00:00
 
Nyiregyhaza Spartacus FC
-
Kazincbarcikai BSC
Iraq: Super League
20:00
 
Karbalaa
-
Al Najaf
21:00
 
Al Minaa
-
Naft Misan
Ivory Coast: 1. Division
22:30
 
Williamsville Athletic Club
-
Sewe Sport
Japan: J. League
17:00
 
Consadole Sapporo
-
Yokohama F.Marinos
17:00
 
Kashima Antlers
-
Vissel Kobe
17:00
 
Kashiwa Reysol
-
Urawa Red Diamonds
17:00
 
FC Tokyo
-
Sanfrecce Hiroshima
17:00
 
Shonan Bellmare
-
Gamba Osaka
17:00
 
Jubilo Iwata
-
V-Varen Nagasaki
17:00
 
Nagoya Grampus Eight
-
Shimizu S-Pulse
17:00
 
Cerezo Osaka
-
Vegalta Sendai
17:00
 
Sagan Tosu
-
Kawasaki Frontale
Kazakhstan: Premier League Championship
16:00
 
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
-
FC Astana
Kenya: Premier League
18:00
 
AFC Leopards
-
Kariobangi Sharks
19:00
 
Chemelil Sugar
-
Gor Mahia
19:00
 
Wazito FC
-
Tusker FC
19:00
 
Bandari
-
Zoo Kericho
Lithuania: A Lyga
22:00
 
Atlantas Klaipeda
-
Lietava Jonava
Luxembourg: National Division
01:00
 
US Mondorf les Bains
-
FC Rodange 91
Morocco: Botola Pro
22:00
 
Chabab Atlas Khenifra
-
Raja Casablanca
01:30
 
Wydad Casablanca
-
RSB Berkane
Nigeria: 1. Division
22:00
 
Enyimba
-
Niger Tornadoes
22:00
 
Go Round
-
MFM FC
22:00
Hoãn
Plateau United
-
Wikki Tourist
(-)
Norway: GET-Ligaen
23:30
 
Ranheim
-
Brann
23:30
 
Stabaek
-
Start
Poland: 1. Division
22:00
 
Puszcza Niepolomice
-
GKS Katowice
23:00
 
Chojniczanka Chojnice
-
Rakow Czestochowa
23:00
 
Bytovia Bytow
-
GKS Tychy 71
Poland: 2. Division
22:00
 
Gryf Wejherowo
-
Olimpia Elblag
22:00
 
Siarka Tarnobrzeg
-
KS Legionovia Legionowo
Portugal: Segunda Liga
22:00
 
Academica
-
FC Porto B
Romania: Liga II Serie A
15:00
17'
CS Balotesti
1 - 0
Ripensia Timisoara
(-)
15:00
16'
CS Afumati
0 - 0
Luceafarul Oradea
(-)
21:00
 
Pandurii
-
CSM Metalul Resita
21:00
 
FC Dunarea Calarasi
-
ACS Rapid CFR Suceava
21:00
 
CS Mioveni
-
Dacia Unirea Braila
21:00
 
FC Metaloglobus Bucuresti
-
Chindia Targoviste
Scotland: Reserve 1
19:00
 
Hearts U20
-
Kilmarnock U20
Serbia: Super Liga
21:00
 
FK Zemun
-
Borac Cacak
23:00
 
Vozdovac
-
Vojvodina
23:00
 
FK Spartak Subotica
-
Napredak
23:00
 
FK Crvena zvezda
-
Cukaricki
23:00
 
FK Radnik Surdulica
-
Backa Backa Palanka
23:00
 
Macva Sabac
-
Rad Beograd
23:00
 
Mladost Lucani
-
Javor
Slovakia: 1. Division
22:00
 
Nove Mesto
-
Lokomotiva Zvolen
22:00
 
Zeleziarne Podbrezova B
-
FC Lokomotiva Kosice
22:00
 
Zilina B
-
Liptovsky Mikulas
22:00
 
Slavoj Trebisov
-
Inter Bratislava
22:00
 
FC STK 1914 Samorin
-
FK Pohronie
Slovenia: PrvaLiga
22:00
 
Aluminij
-
Krsko Posavje
Slovenia: 2. Division
22:00
 
NK Krka
-
Drava Ptuj
22:00
 
NK Bravo
-
Tabor
22:00
 
NK Dob
-
Mura
22:00
 
Jadran
-
Zarica Kranj
22:00
 
Brda
-
Fuzinar
22:00
 
Brezice
-
Radomlje
22:00
 
NK Verzej
-
ND Ilirija Ljubljana
00:00
 
Nafta
-
Rogaska
South Africa: 1. Division
00:30
 
Polokwane City
-
Cape Town City FC
00:30
 
SuperSport United
-
Free State Stars
00:30
 
Maritzburg United
-
Mamelodi Sundowns FC
00:30
 
Platinum Stars
-
Thanda Royal Zulu
00:30
 
Orlando Pirates
-
Bidvest Wits
South Korea: K. League Classic
17:30
 
Jeonnam Dragons
-
FC Seoul
17:30
 
Ulsan Hyundai
-
Incheon United
17:30
 
Suwon Bluewings
-
Gyeongnam FC
17:30
 
Pohang Steelers
-
Jeju United
17:30
 
Daegu FC
-
Sangju Sangmu
18:00
 
Gangwon FC
-
Jeonbuk FC
Spain: Segunda B
23:15
 
Toledo
-
Real Madrid Castilla
01:00
 
Melilla
-
Cordoba B
Taiwan: Division A
16:00
 
Taipei City Tatung
-
NSTC
18:00
 
Kaohsiung County Taipower
-
Royal Blue
Thailand: Premier League
17:45
 
Prachuap FC
-
Chiangrai United
17:45
 
Chainat FC
-
Port FC
18:00
 
Sukhothai FC
-
Suphanburi FC
18:00
 
Pattaya United
-
Ubon UMT FC
19:00
 
Buriram United
-
Nakhon Ratchasima FC
19:00
 
Ratchaburi FC
-
Bangkok Glass
19:00
 
Air Force Central FC
-
Chonburi
20:00
 
Muang Thong United
-
BEC Tero Sasana
20:00
 
Bangkok United
-
Siam Navy FC
Uzbekistan: Uzbek League
20:30
 
Pakhtakor Tashkent
-
Navbahor Namangan
22:30
 
Sogdiyona Jizzax
-
Kokand 1912
Denmark: 2. Division
23:30
 
Dalum
-
B 93
England: National League North/South
01:45
 
Brackley Town
-
Chorley
01:45
 
Darlington 1883
-
Southport
01:45
 
Havant and Waterlooville
-
East Thurrock United
England: Evo-Stik League
01:45
 
Leatherhead
-
Hendon
01:45
 
Mickleover Sports
-
Halesowen
01:45
 
Hitchin Town
-
Hereford
01:45
 
Frome Town
-
Banbury United
Finland: Veikkausliga
22:30
 
FC Inter
-
HJK
22:30
 
RoPS
-
FC Lahti
22:30
 
VPS
-
Ilves
23:00
 
IFK Mariehamn
-
KuPS
France: CFA
22:00
 
Le Havre B
-
Lorient B
Germany: Oberliga
23:00
 
TSV Dachau
-
SV Kirchanschoring
23:15
 
TSV Schwabmuenchen
-
SB Chiemgau Traunstein
23:30
 
SpVgg Bayern Hof
-
Ansbach
23:30
 
Jahn Forchheim
-
SV Erlenbach
23:30
 
FC Amberg
-
FC Schweinfurt II
23:30
 
Arminia Hannover
-
TuS Bersenbrueck
23:30
 
MTV Eintracht Celle
-
FC Wunstorf
23:30
 
TB Uphusen
-
MTV Gifhorn
23:30
 
1. FC Lok Stendal
-
Askania Bernburg
23:30
 
1. CfR Pforzheim
-
FC 08 Villingen
23:30
 
Noettingen
-
SV Spielberg
23:45
 
SC Weiche Flensburg II
-
SV Frisia 03 RL
23:45
 
Union Neumuenster
-
TSV Schilksee
23:45
 
SV Todesfelde
-
Inter Tuerkspor Kiel
23:45
 
TSV Laegerdorf
-
TSV Wankendorf
23:45
 
Holstein Kiel II
-
NTSV Strand
23:45
 
SV Eichede
-
FC Dornbreite Luebeck
00:00
 
Delmenhorst
-
Heeslinger SC
00:00
 
Hammer SpVg
-
ASC Dortmund
00:00
 
Torgelower SV Greif
-
SV Victoria Seelow
00:00
 
FSV Jaegersburg
-
Hertha Wiesbach
00:30
 
VfB Hilden
-
TuRU Duesseldorf
00:30
 
Ratinger SV
-
SpVg Schonnebeck
00:30
 
SV Altluedersdorf
-
FC Anker Wismar
00:30
 
FC Guetersloh
-
Sportfreunde Siegen
01:00
 
Borussia Fulda
-
SC Viktoria 06 Griesheim
01:00
 
Cronenberger SC
-
VfB Homberg
01:00
 
RW Ahlen
-
Lippstadt
01:00
 
Bergisch Gladbach
-
Borussia Freialdenhoven
Hong Kong: Hong kong second division
19:30
 
SR Mutual
-
South China
Luxembourg: Second luxembourg league
00:30
 
FF Norden 02
-
FC Wiltz 71
Russia: Russian third league
19:00
 
Angusht Nazran
-
Spartak Vladikavkaz
23:00
 
Saturn Ramenskoye
-
Metalurg Lypetsk
Scotland: Highland/Lowland
01:00
 
Selkirk
-
Vale of Leithen
01:45
 
Deveronvale
-
Fort William
02:00
 
Rothes
-
Brora Rangers
South Korea: National League
13:00
 
Daejeon Korail
-
Changwon City
13:00
Kết thúc
Gyeongju H & N
3 - 1
Gimhae
(1-0)
17:00
 
Busan Transport Corp
-
Gangneung City
17:00
 
Mokpo City
-
Cheonan City
Switzerland: Erste Liga Promotion
00:30
 
La Chaux-de-Fonds
-
Sion II
USA: USL Pro League
06:00
 
Richmond Kickers
-
Toronto FC II
07:00
 
Rio Grande Valley FC
-
Orange County Blues FC
Wales: Cymru Alliance
00:45
 
Queens Park
-
Caersws
01:30
 
Denbigh Town
-
Gresford Athletic
01:30
 
Flint Town United
-
Llandudno Junction
01:30
 
Taffs Well
-
Haverfordwest
01:45
 
Penrhyncoch FC
-
Porthmadog