Champions League
21:30
 
KF Ballkani
-
UE Santa Coloma
23:00
 
Lincoln Red Imps FC
-
Hamrun Spartans
23:00
 
HJK
-
FK Panevezys
23:00
 
Pyunik
-
Dinamo Minsk
00:00
 
NK Celje
-
Flora Tallinn
00:30
 
Steaua Bucuresti
-
Virtus Acquaviva
02:00
 
Decic Tuzi
-
TNS
02:00
 
Shamrock Rovers
-
Vikingur Reykjavik
Copa Sudamericana
05:00
 
Huachipato
-
Racing
Friendlies
18:00
 
Slaven
-
Qarabag FK
19:00
 
Obolon-Brovar
-
Nyva Buzova
19:00
 
Viseu
-
Derby County
19:00
 
FC Koebenhavn
-
SoenderjyskE
19:00
 
OFI Crete
-
Waasland-Beveren
20:00
 
Luton Town
-
Rukh Vynnyky
20:00
 
Carl Zeiss Jena
-
ZFC Meuselwitz
21:00
 
LASK Linz
-
Puskas FC Academy
21:30
 
SC Dnipro-1
-
FC Olexandria
22:30
 
Sandhausen
-
Mamelodi Sundowns FC
22:30
 
Salernitana
-
Pescara
22:30
 
Salernitana
-
Folgore Pescara
23:00
 
SSC Napoli
-
Anaune
23:30
 
Energie Cottbus
-
Hertha Berlin
23:30
 
Peckeloh
-
SC Wiedenbrueck
00:00
 
SV Todesfelde
-
TuS Dassendorf
00:00
 
FC Porto
-
Al Arabi
00:00
 
Dresden Laubegast
-
Bischofswerdaer FV
00:30
 
Bahlinger SC
-
Freiburg
00:30
 
Barbate
-
Cadiz
01:00
 
Yeovil Town
-
Bristol Rovers
01:00
 
Longridge Town
-
AFC Fylde
01:00
 
Portsmouth
-
Gosport Borough
01:00
 
Stamford AFC
-
Doncaster Rovers
01:00
 
Telstar
-
Excelsior Maassluis
01:00
 
Comber Rec
-
Ballymena United
01:15
 
Crumlin United
-
Cliftonville
01:30
 
Canvey
-
Southend United
01:30
 
Wealdstone
-
Notts County
01:30
 
Melksham Town
-
Swindon Town
01:30
 
Stafford Rangers
-
Crewe Alexandra
01:30
 
Greenisland
-
Carrick Rangers
01:30
 
Southport
-
Preston North End
01:30
 
Burscough
-
Morecambe
01:30
 
Cardiff City
-
Penybont
01:30
 
Telford
-
Shrewsbury Town
01:45
 
Cray Valley Paper Mills
-
Ebbsfleet United
01:45
 
Warrington Rylands
-
Oldham Athletic
01:45
 
Leiston
-
Braintree Town
01:45
 
Hanwell Town
-
Maidenhead United
01:45
 
Hornchurch
-
Sutton United
01:45
 
Chesham United
-
Barnet
01:45
 
Hanworth Villa
-
Aldershot Town
01:45
 
Tamworth
-
Harborough Town
01:45
 
Spalding United
-
Peterborough United
01:45
 
AFC Rushden & Diamonds
-
Milton Keynes Dons
01:45
 
Alfreton Town
-
Chesterfield
01:45
 
Lewes
-
Crawley Town
01:45
 
Welling United
-
Leyton Orient
01:45
 
St.Albans
-
Leyton Orient
01:45
 
Scarborough Athletic
-
Hartlepool United
01:45
 
Newry City AFC
-
Loughgall
01:45
 
Tonbridge Angels
-
Bromley
05:00
 
Xamax
-
Biel/Bienne
05:00
 
Lugano
-
Lugano II
05:00
 
Feignies-Aulnoye
-
RAAL La Louviere
05:00
 
Karpaty
-
Nyva Ternopil
05:00
 
Hartberg
-
Admira Moedling
05:00
 
Famalicao
-
Trofense
05:00
 
Gil Vicente
-
Penafiel
05:00
 
Venezia
-
Real Vicenza VS
05:00
 
Maritimo
-
Cambridge United
05:00
 
Maritimo
-
Farense
05:00
 
Rukh Vynnyky
-
Sabah FA
05:00
 
Pacos de Ferreira
-
Trofense
05:00
 
Udinese
-
NK Istra 1961
05:00
 
Vitoria de Guimaraes
-
Leixoes
05:00
 
Cherkasi
-
FC Olexandria
05:00
 
Polissya Zhytomyr
-
Epitsentr Dunaivtsi
Argentina: Primera B Metropolitana
07:10
10'
Colegiales
0 - 0
CD UAI Urquiza
(0-0)
01:00
 
CA Fenix
-
Villa Dalmine
Australia: 2. Division
16:30
Hoãn
Gold Coast United FC
-
Wolves FC
(-)
Australia: Third australian league
17:00
 
Bonnyrigg White Eagles
-
Inter Lions FC
Brazil: Serie A
05:00
Hoãn
Internacional
-
Flamengo
(-)
05:00
Hoãn
Fluminense
-
Atletico PR
(-)
05:00
 
Juventude
-
Atletico MG
07:00
 
Corinthians
-
Criciuma
Chile: Primera B
02:00
 
Barnechea
-
Deportes Santa Cruz
02:00
 
Rangers
-
Magallanes
04:30
 
Santiago Wanderers
-
Deportes Recoleta
China: Cup
18:35
 
Chengdu Qianbao FC
-
Nantong Zhiyun FC
Colombia: Liga Postobon
08:15
 
Chico FC
-
Once Caldas
04:00
 
Envigado
-
La Equidad
06:10
 
Rionegro Aguilas
-
America de Cali
Ecuador: Serie B
03:00
 
River Plate
-
San Antonio
Egypt: 1. Division
01:00
 
Coca Cola
-
Al Ahly
Malawi: Super League
19:30
 
Bangwe All Stars
-
Azam Tigers
Scotland: Scottish Communities League Cup
01:45
 
Airdrieonians
-
East Kilbride
01:45
 
Queen of South
-
Dumbarton
01:45
 
Ayr United
-
Falkirk
01:45
 
Dundee United
-
Stenhousemuir
01:45
 
Elgin City
-
Kelty Hearts
01:45
 
Hibernian
-
Queen's Park
01:45
 
Annan Athletic
-
Bonnyrigg Rose Athletic
01:45
 
Arbroath
-
Dundee FC
01:45
 
Cove Rangers
-
Spartans FC
01:45
 
Dunfermline Athletic
-
Forfar Athletic
01:45
 
Alloa Athletic
-
East Fife
01:45
 
Greenock Morton
-
Brechin City
01:45
 
Montrose
-
Motherwell
01:45
 
Hamilton Academical
-
Stirling Albion
01:45
 
Raith Rovers
-
Stranraer
Venezuela: Primera Division
03:00
 
Zamora FC
-
Madeira Club Lara
05:45
 
Estudiantes Merida
-
Tachira
USA: USL Pro League
06:30
 
Chattanooga Red Wolves SC
-
Charlotte Independence
USA: PDL
06:00
 
Vermont Green
-
Reading United
06:30
 
Western Mass Pioneers
-
FC Motown II
07:00
Hoãn
Houston FC
-
Brazos Valley
(-)
07:00
 
Virginia Beach United
-
SC United Bantams