Champions League
18:00
 
HJK
-
Vikingur
18:00
 
Valletta
-
Kukesi
19:00
 
APOEL Nicosia
-
Suduva
19:00
 
Malmoe FF
-
Drita
19:00
 
Hapoel Beer Sheva
-
Flora Tallinn
20:00
 
TNS
-
KF Shkendija
20:15
 
Videoton FC
-
F91 Dudelange
20:30
 
FK Crvena zvezda
-
FK Spartaks
21:00
 
Crusaders
-
Ludogorets Razgrad
21:00
 
Legia Warszawa
-
Cork City
Europa League
17:45
 
Levski Sofia
-
FC Vaduz
17:55
 
Shkupi Skopje
-
Rangers
18:00
 
Budapest Honved
-
Rabotnicki
Copa Sudamericana
22:00
 
Sol de America
-
Nacional
00:30
 
Caracas
-
Sport Huancayo
CAF Champions League
15:00
 
TP Mazembe
-
MC Alger
15:00
 
Togo-Port
-
Mamelodi Sundowns FC
15:00
 
Mbabane Swallows
-
Etoile du Sahel
15:00
 
Zesco United
-
Primeiro de Agosto
18:00
 
Horoya AC
-
Wydad Casablanca
21:00
 
Esperance
-
KCCA FC
21:00
 
Al Ahly
-
Township Rollers
21:00
 
ES Setif
-
Difaa El Jadida
Friendlies
12:00
 
ADO Den Haag
-
FC Dordrecht
12:00
 
Vitesse
-
Lokomotiv Moscow
14:00
 
Gazovik Orenburg
-
Maccabi Petach Tikva
15:00
 
Sturm Graz
-
Kapfenberger SV
17:00
 
Santa Clara
-
Arouca
17:00
 
NK Lokomotiva
-
Trabzonspor
17:00
 
Zenit St. Petersburg
-
Genoa
17:30
 
Rotaliana Calcio
-
Cagliari
17:30
 
FC Krasnodar
-
Gazovik Orenburg
17:30
 
FC Ufa
-
Istanbul Basaksehir
17:30
 
Rubin Kazan
-
Maccabi Petach Tikva
18:00
 
Union Berlin
-
Norwich
18:00
 
Nacional
-
Sporting CP B
18:00
 
Grasshopper
-
Atromitos
18:00
 
Les Herbiers
-
Angers
18:00
 
Wipptal
-
Sassuolo
18:00
 
Udinese
-
Gorica
18:30
 
Luzern
-
FC Rapperswil-Jona
18:30
 
FC Köln
-
Watford
19:00
 
Zulte-Waregem
-
Hapoel Haifa
19:00
 
Tudelano
-
Eibar
19:00
 
De Graafschap
-
Al-Khor
19:00
 
Besiktas
-
Reading
19:00
 
Villarreal
-
Hercules
19:30
 
ADO Den Haag
-
FC Dordrecht
19:30
 
Oostende
-
Roeselare
19:30
 
Oostende
-
Roeselare
20:00
 
Forest Green
-
Leeds
20:00
 
Cobh Ramblers
-
Preston
20:00
 
Cobh Ramblers
-
Preston
20:00
 
Cobh Ramblers
-
Preston
20:00
 
Cobh Ramblers
-
Preston
20:00
 
Maritimo
-
Louletano
20:00
 
Linense
-
Bristol City
20:30
 
Crawley
-
Ipswich
20:30
 
Sheffield FC
-
Rotherham
20:30
 
Stocksbridge Park Steels
-
Rotherham
20:45
 
Wycombe
-
Brentford
20:45
 
Bradford
-
Sheffield United
20:45
 
Bromley
-
Crystal Palace
20:45
 
St. Patrick's Athletic
-
Newcastle United
20:45
 
Walsall
-
Aston Villa
20:45
 
Morecambe
-
Bolton
20:45
 
Real Murcia
-
Sevilla
21:30
 
Portimonense
-
FC Porto
22:00
 
Academica
-
Belenenses
EURO U-19 qualification
17:30
 
Turkey U19
-
England U19
19:30
 
France U19
-
Ukraine U19
Argentina: Copa Argentina
02:25
Finished
San Lorenzo
1 - 0
Racing de Cordoba
(0-0)
21:00
 
Velez Sarsfield
-
Central Cordoba de Santiago
Australia: 2. Division
11:30
 
Palmerston FC
-
Hellenic
Australia: Youth 2
12:00
 
South Melbourne FC U20
-
Pascoe Vale SC U20
Brazil: Serie B
00:15
 
Avai FC
-
Atletico GO
01:30
 
Vila Nova
-
Brasil de Pelotas
01:30
 
Sampaio Correa
-
Juventude
Brazil: Serie C
02:15
Finished
Salgueiro
1 - 1
Nautico
(0-1)
China: Super League
13:35
 
Chongqing Lifan
-
Changchun Yatai
13:35
 
Shandong Luneng
-
Shanghai SIPG FC
13:35
 
Tianjin Quanjian
-
Guangzhou R&F F.C.
13:35
 
Jiangsu Suning FC
-
Beijing Renhe
China: League
13:30
 
Meixian Juncheng Hakka
-
Hangzhou Greentown
Ecuador: Ecuadorian Serie A
02:15
Finished
Tecnico Universitario
1 - 0
River Plate
(1-0)
Germany: Regionalliga
19:00
 
Ingolstadt II
-
Bayern Munich II
Indonesia: Liga 1
13:30
 
Persija Jakarta
-
Bali United Pusam
13:30
 
Madura United
-
Perseru Serui
Iraq: Super League
15:45
 
Al Talaba
-
Baghdad FC
15:45
 
Al Minaa
-
Alsinaat Alkahrabaiya
15:45
 
Al Semawah
-
Naft Al Junoob
15:45
 
Al Diwaniya
-
Zakho
15:45
 
Al Hussein
-
Karbalaa
Malaysia: Super Liga
15:00
 
Kedah
-
Terengganu
Malaysia: Second malay league
10:15
64'
Sarawak FA
1 - 2
Felda United FC
(1-2)
Paraguay: Division Profesional
22:50
 
3 de Febrero
-
General Diaz
01:00
 
Nacional
-
Olimpia
Russia: SUPRA-Championship
11:00
38'
SKA-Khabarovsk
2 - 0
Torpedo Armavir
(-)
11:00
40'
Luch Energiya
0 - 0
Khimki
(-)
14:00
 
Tom Tomsk
-
Fakel
16:00
 
Tyumen
-
Baltika
16:00
 
Zenit St. Petersburg 2
-
FC Tambov
17:00
 
Mordovya
-
Olimpiec Nizhny
17:30
 
Avangard Kursk
-
Shinnik Yaroslavl
18:00
 
Dinamo St Petersburg
-
Spartak Moscow II
18:00
 
FC Krasnodar II
-
Sibir Novosibirsk
18:30
 
Chertanovo Moscow
-
FC Rotor Volgograd
Scotland: Scottish Communities League Cup
20:30
 
Stenhousemuir
-
Albion Rovers
20:45
 
Ross County
-
Dundee United
20:45
 
Alloa Athletic
-
Arbroath
20:45
 
Montrose
-
East Fife
20:45
 
Falkirk
-
Forfar
20:45
 
Cowdenbeath
-
Inverness
20:45
 
Dunfermline
-
Peterhead
20:45
 
Stirling Albion
-
Brechin
20:45
 
Partick Thistle
-
Greenock Morton
20:45
 
Annan Athletic
-
Berwick
20:45
 
Hamilton Academical
-
Livingston
20:45
 
Queen of South
-
Clyde
20:45
 
Motherwell
-
Edinburgh City
20:45
 
St. Mirren
-
Spartans
20:45
 
Dumbarton
-
Queen's Park