World club championship
17:30
After penalty
Wydad Casablanca
1 - 1
Al Hilal
pen 3-5
(0-0)
20:00
Finished
Seattle Sounders FC
0 - 1
Al Ahly
(0-0)
England: Premier League
15:30
Finished
Everton
1 - 0
Arsenal
(0-0)
18:00
Finished
Aston Villa
2 - 4
Leicester
(2-3)
18:00
Finished
Brentford
3 - 0
Southampton
(2-0)
18:00
Finished
Brighton
1 - 0
Bournemouth
(0-0)
18:00
Finished
Manchester United
2 - 1
Crystal Palace
(1-0)
18:00
Finished
Wolverhampton Wanderers
3 - 0
Liverpool
(2-0)
20:30
Finished
Newcastle United
1 - 1
West Ham
(1-1)
Spain: La Liga
16:00
Finished
Espanyol
1 - 1
Osasuna
(0-1)
18:15
Finished
Elche
3 - 1
Villarreal
(2-1)
20:30
Finished
Atletico Madrid
1 - 1
Getafe
(0-0)
23:00
Finished
Real Betis
3 - 4
Celta Vigo
(2-2)
Germany: 1. Bundesliga
17:30
Finished
Borussia Dortmund
5 - 1
Freiburg
(1-1)
17:30
Finished
Union Berlin
2 - 1
FSV Mainz
(1-0)
17:30
Finished
FC Köln
0 - 0
RasenBallsport Leipzig
(0-0)
17:30
Finished
Eintracht Frankfurt
3 - 0
Hertha Berlin
(2-0)
17:30
Finished
Bochum
5 - 2
Hoffenheim
(-)
20:30
Finished
Borussia Moenchengladbach
0 - 0
Schalke 04
(0-0)
Italy: Serie A
17:00
Finished
Cremonese
0 - 2
Lecce
(0-0)
20:00
Finished
Roma
2 - 0
Empoli
(2-0)
22:45
Finished
Sassuolo
1 - 0
Atalanta
(0-0)
France: Ligue 1
19:00
Finished
PSG
2 - 1
Toulouse
(1-1)
21:00
Finished
Troyes
1 - 3
Lyon
(0-1)
23:00
Finished
Rennes
1 - 3
Lille
(1-0)
England: Championship
15:30
Finished
Norwich
0 - 3
Burnley
(0-1)
15:30
Finished
Rotherham
0 - 0
Sheffield United
(0-0)
18:00
Finished
Huddersfield
1 - 1
Queens Park Rangers
(1-1)
18:00
Finished
Luton
1 - 0
Stoke
(1-0)
18:00
Finished
Middlesbrough
3 - 0
Blackpool
(1-0)
18:00
Finished
Millwall
1 - 1
Sunderland
(0-0)
18:00
Finished
Preston
1 - 2
Bristol City
(0-2)
18:00
Finished
Reading
2 - 2
Watford
(0-1)
18:00
Finished
Hull
1 - 0
Cardiff
(0-0)
18:00
Finished
Swansea
3 - 4
Birmingham
(2-1)
African Nations Championship
22:30
After penalty
Algeria
0 - 0
Senegal
pen 4-5
(0-0)
Friendlies
13:00
Finished
Salzburg
3 - 4
Grazer AK
(-)
13:00
Finished
FC Nordsjælland
1 - 0
Metalist 1925
(0-0)
13:00
Finished
KFUM
0 - 3
Sandefjord
(0-0)
14:00
 
FC København
-
Elfsborg
14:00
Finished
GAIS
2 - 1
Varbergs BoIS FC
(1-1)
15:00
Finished
Joenkoepings Soedra
1 - 0
Helsingborg
(0-0)
16:00
Finished
Hartberg
0 - 3
Spartak Trnava
(0-3)
16:00
 
Hartberg
-
Spartak Trnava
16:05
Finished
IFK Vaernamo
2 - 0
Trelleborgs FF
(2-0)
17:00
Finished
Hammarby
3 - 5
Brann
(1-2)
17:00
Finished
Vasterås IK
3 - 0
Brommapojkarna
(2-0)
17:00
Finished
Gazovik Orenburg
1 - 1
CSKA Moscow
(0-0)
17:00
Finished
FC Nordsjælland
1 - 1
FC Sheriff
(1-1)
18:00
Finished
Silkeborg
3 - 2
IFK Norrkoeping
(1-0)
18:00
Finished
FK Haugesund
3 - 0
Vard Haugesund
(1-0)
Netherlands: Eredivisie
20:45
Finished
FC Volendam
1 - 1
AZ Alkmaar
(0-0)
22:00
Finished
FC Emmen
2 - 2
Vitesse
(1-2)
22:00
Finished
FC Utrecht
1 - 0
SC Heerenveen
(0-0)
23:00
Finished
Excelsior
0 - 0
RKC Waalwijk
(0-0)
Portugal: Liga ZON Sagres
18:30
Finished
Santa Clara
2 - 2
Boavista
(0-1)
21:00
Finished
Benfica
3 - 0
Casa Pia
(2-0)
23:30
Finished
Estoril
0 - 1
Vitoria de Guimaraes
(0-1)
The Atlantic Cup
20:00
Finished
FC København
4 - 1
Elfsborg
(1-0)
Argentina: Torneo Inicial
23:00
Finished
Sarmiento
3 - 5
Barracas Central
(1-2)
23:00
Finished
Arsenal Sarandi
1 - 1
Estudiantes
(1-1)
01:15
Finished
Belgrano
2 - 1
River Plate
(1-0)
Argentina: Primera B Nacional
03:10
Finished
Deportivo Moron
0 - 1
Almagro
(0-1)
03:30
Finished
Estudiantes de Rio Cuarto
0 - 1
San Martin de Tucuman
(0-1)
23:00
Finished
All Boys
1 - 1
Nueva Chicago
(1-0)
23:00
Finished
Patronato de Parana
0 - 0
Guillermo Brown
(0-0)
02:45
Finished
CA Alvarado
0 - 0
San Martin San Juan
(0-0)
Australia: Hyundai A-League
09:00
Finished
Melbourne City FC
6 - 1
Macarthur FC
(3-0)
09:00
Finished
Sydney FC
3 - 2
Central Coast Mariners
(1-2)
11:45
Finished
Adelaide United
2 - 1
Brisbane Roar FC
(1-1)
14:30
Finished
Perth Glory
2 - 2
Newcastle Jets
(1-0)
Australia: 2. Division
09:30
Finished
Spirit FC
2 - 0
Bulls FC Academy
(1-0)
11:00
Finished
St George City
3 - 4
Rockdale City Suns
(2-3)
Australia: Third australian league
09:00
Finished
Central Coast United FC
1 - 1
Mounties Wanderers
(0-0)
11:00
Finished
Dunbar Rovers FC
0 - 1
SD Raiders FC
(0-1)
11:00
Finished
St George FC
1 - 2
Macarthur Rams
(0-1)
11:00
Finished
Inter Lions FC
6 - 1
Rydalmere
(3-0)
11:00
Finished
Northern Tigers
0 - 1
Blacktown Spartans
(0-1)
11:30
Finished
Hakoah Sydney City East
2 - 0
Bankstown Berries
(0-0)
11:30
Finished
Bankstown City Lions
3 - 3
Hills Brumbies
(2-3)
Austria: ÖFB Samsung Cup
20:00
Finished
Wiener SK
0 - 2
Ried
(0-0)
Azerbaijan: Premier League
13:00
Finished
FC Kapaz
1 - 1
Qarabag FK
(0-1)
Belgium: Jupiler League
18:00
Finished
Cercle Bruges
1 - 1
Standard Liege
(0-0)
20:15
Finished
Seraing United
2 - 1
Oud-Heverlee
(1-1)
20:15
Finished
Eupen
1 - 1
Westerlo
(0-1)
22:45
Finished
St.Truiden
1 - 0
Kortrijk
(1-0)
Belgium: EXQI league
18:00
Finished
RWDM Brussels FC
3 - 1
Standard Liege U23
(1-0)
22:00
Finished
Oosterzonen
1 - 0
KFCO Beerschot-Wilrijk
(1-0)
Bolivia: LFPB
22:00
Finished
Libertad
3 - 2
Vaca Diez
(1-0)
00:30
Finished
The Strongest
2 - 1
Universitario de Vinto
(0-0)
03:00
Finished
Oriente Petrolero
3 - 0
Nacional Potosi
(0-0)
Botswana: Premier League
16:30
Finished
Botswana Defence Force XI
0 - 3
Orapa United FC
(0-1)
17:00
Finished
Police XI
1 - 2
Nico United
(1-1)
17:00
Finished
Township Rollers
2 - 0
Holy Ghost SC
(1-0)
17:00
Finished
Mogoditshane Fighters
2 - 1
Eleven Angels FC
(1-0)
17:00
Finished
Galaxy
3 - 1
Morupule Wanderers
(1-0)
Brazil: Cup Nordeste
23:30
Finished
Ceara
2 - 0
Sampaio Correa
(1-0)
23:30
Finished
Nautico
2 - 2
CRB
(1-0)
00:00
 
Sergipe
-
Atletico Alagoinhas
00:00
 
Campinense
-
Sport
00:30
Finished
ABC
2 - 0
Fortaleza
(1-0)
02:30
Finished
Bahia
2 - 2
Ferroviario
(0-0)
Brazil: State Leagues
21:00
Finished
Paranoa EC
2 - 1
Brasilia
(0-1)
21:15
Finished
Lagarto AC
4 - 1
Dorense
(2-1)
21:30
Finished
Sao Bento
1 - 1
Mirassol
(0-1)
21:30
Finished
Ipora
3 - 1
Inhumas
(1-0)
21:45
Finished
4 de Julho
1 - 3
Fluminense PI
(1-2)
22:00
Finished
Cruzeiro Arapiraca
1 - 2
Coruripe
(0-1)
22:00
Finished
Doce Mel
1 - 2
Juazeirense
(0-1)
22:00
Finished
Ferroviaria
0 - 1
Sao Bernardo
(0-0)
22:00
Finished
Guarani
0 - 1
Bragantino
(0-0)
22:00
Finished
Concordia Atletico
2 - 2
Chapecoense AF
(0-2)
22:00
Finished
Democrata SL
0 - 1
Villa Nova AC
(0-0)
22:00
Finished
River AC
2 - 0
Cori-Sabba
(1-0)
22:00
Finished
ACD Potyguar
0 - 1
ACD Potiguar
(0-1)
22:00
Finished
Goianesia
0 - 2
Vila Nova
(0-1)
22:00
Finished
Retro FC
1 - 0
CA Porto
(0-0)
22:00
Finished
Confianca
2 - 0
Estanciano EC
(0-0)
22:30
Finished
Gremio
3 - 0
CE Aimore
(1-0)
22:30
Finished
Avai FC
4 - 0
Figueirense
(1-0)
22:30
Finished
America MG
1 - 0
Cruzeiro
(0-0)
22:30
Finished
Dom Bosco
0 - 1
Cuiaba
(0-0)
22:30
Finished
Salgueiro
0 - 1
Santa Cruz
(0-0)
23:00
Finished
Pouso Alegre
3 - 2
Patrocinense
(1-1)
23:00
Finished
Pinheiro MA
0 - 2
EC Cordino
(-)
00:00
Postponed
Bragantino PA
-
Tuna Luso
(-)
00:30
Finished
FC Cascavel
0 - 1
Operario Ferroviario
(0-1)
00:30
Finished
Aruko
1 - 1
Maringa FC
(0-0)
00:30
Finished
Pacajus SC
4 - 2
Barbalha
(3-1)
00:30
Finished
Palmeiras
3 - 1
Santos FC
(2-0)
01:00
Finished
Tombense FC
3 - 0
Caldense
(1-0)
01:00
Finished
Ipatinga
0 - 1
Atletico MG
(0-0)
02:00
Finished
Sport Sinop
0 - 1
Luverdense
(0-0)
Brazil: State 2
17:00
Finished
XV de Piracicaba
0 - 1
Novorizontino
(0-1)
21:00
Finished
Sao Caetano
2 - 2
Monte Azul
(1-2)
21:00
Finished
Primavera SP
0 - 1
Rio Claro
(0-0)
22:00
Finished
Comercial RP
0 - 1
Taubate
(0-0)
23:00
Finished
Atibaia
0 - 2
Portuguesa Santista
(0-1)
00:00
Finished
Linense
1 - 1
Noroeste
(0-1)
01:30
Finished
Velo Clube
2 - 2
Oeste FC
(2-1)
Chile: Primera Division
03:00
Finished
Curico Unido
2 - 1
Audax Italiano
(0-0)
00:00
Finished
Magallanes
1 - 1
Union La Calera
(1-0)
02:30
Finished
Union Espanola
1 - 1
Everton CD
(1-0)
Colombia: Liga Postobon
23:30
Finished
Independiente Medellin
1 - 1
Santa Fe
(0-1)
01:45
Finished
CD Jaguares
2 - 1
Atletico Nacional
(1-0)
Colombia: Torneo Aguila
00:00
Finished
Atletico FC
1 - 1
Real Santander
(1-1)
00:00
Finished
Cortulua
1 - 0
Valledupar
(1-0)
00:00
Finished
Patriotas
1 - 0
Llaneros FC
(0-0)
Costa Rica: Primera Division
05:15
Finished
Deportivo Saprissa
1 - 1
LD Alajuelense
(1-1)
02:00
Finished
Municipal Perez Zeledon
2 - 1
Guanacasteca
(0-1)
03:00
Finished
Sporting San Jose
1 - 0
Club Sport Herediano
(1-0)
Costa Rica: Liga de Ascenso
22:00
Finished
Puerto Golfito
1 - 1
ADR Jicaral
(1-1)
00:00
Finished
Futbol Consultants Moravia
3 - 1
AD Aserri
(2-0)
00:00
Finished
CS Uruguay
0 - 1
Santa Ana
(0-0)
Croatia: 1. Division
17:00
Finished
NK Lokomotiva
1 - 0
Osijek
(1-0)
19:30
Finished
Slaven
1 - 1
Dinamo Zagreb
(1-1)
Cyprus: 1. Division
16:00
Finished
Karmiotissa Pano Polemidion
1 - 3
AEK Larnaca
(1-1)
16:00
Finished
Olympiakos Nicosia
1 - 2
Enosis Paralimni
(1-0)
Cyprus: 2. Division
15:30
Finished
PAEEK
0 - 0
PO Xylotympou 2006
(0-0)
15:30
Finished
AEZ Zakakiou
0 - 0
Onisilos Sotira
(0-0)
15:30
Finished
Omonia Aradippou
0 - 1
Peyia 2014
(0-0)
Czech Republic: Het league
17:00
Finished
Jablonec
2 - 2
Zlin
(0-1)
17:00
Finished
Teplice
0 - 5
Banik Ostrava
(0-0)
17:00
Finished
Slovacko
0 - 0
Sigma Olomouc
(0-0)
20:00
Finished
Pardubice
0 - 2
Slavia Prague
(0-1)
El Salvador: Primera Division
00:30
Finished
Jocoro FC
1 - 1
Firpo
(0-0)
England: League 1
18:00
Finished
Accrington
0 - 3
Lincoln
(0-1)
18:00
Finished
Bolton
1 - 0
Cheltenham
(0-0)
18:00
Finished
Bristol Rovers
0 - 2
Milton Keynes Dons
(0-1)
18:00
Finished
Cambridge U
1 - 1
Ipswich
(1-0)
18:00
Finished
Derby
5 - 0
Morecambe
(1-0)
18:00
Finished
Exeter
1 - 2
Charlton
(1-2)
18:00
Finished
Fleetwood
2 - 3
Burton
(0-0)
18:00
Finished
Forest Green
0 - 2
Peterborough
(0-0)
18:00
Finished
Oxford
0 - 1
Shrewsbury
(0-0)
18:00
Finished
Port Vale
0 - 3
Wycombe
(0-1)
18:00
Finished
Portsmouth
1 - 1
Barnsley
(0-0)
18:00
Finished
Sheffield Wednesday
1 - 0
Plymouth
(1-0)
England: League 2
15:45
Finished
Newport
2 - 1
Swindon
(0-0)
18:00
Finished
Bradford
1 - 1
Mansfield
(1-0)
18:00
Finished
Carlisle
0 - 1
Harrogate
(0-0)
18:00
Finished
Colchester
1 - 1
Barrow
(0-0)
18:00
Finished
Crewe
0 - 3
Grimsby
(0-2)
18:00
Finished
Doncaster
0 - 1
Hartlepool
(0-0)
18:00
Finished
Gillingham
1 - 0
Crawley
(0-0)
18:00
Finished
Leyton Orient
1 - 0
AFC Wimbledon
(0-0)
18:00
Finished
Northampton
0 - 0
Walsall
(0-0)
18:00
Finished
Salford City
2 - 1
Rochdale
(1-0)
18:00
Finished
Stockport
3 - 2
Tranmere
(2-1)
18:00
Finished
Sutton United
0 - 0
Stevenage
(0-0)
England: National League
18:00
Finished
Torquay
1 - 2
Notts Co.
(1-1)
18:00
Finished
Wealdstone
1 - 0
Dag and Red
(1-0)
18:00
Finished
Southend
2 - 0
York
(0-0)
18:00
Finished
Solihull Moors
0 - 2
Gateshead
(0-1)
18:00
Finished
Oldham
0 - 1
Halifax
(0-0)
18:00
Finished
Eastleigh
1 - 0
Woking
(0-0)
18:00
Finished
Bromley
1 - 1
Maidenhead United
(0-0)
18:00
Finished
Boreham Wood
1 - 0
Chesterfield
(0-0)
18:00
Finished
Aldershot
2 - 0
Dorking Wanderers
(1-0)
18:00
Finished
Yeovil
2 - 2
Maidstone
(0-1)
20:20
Finished
Altrincham
1 - 2
Wrexham
(0-0)
France: Ligue 2
17:00
Finished
Saint-Etienne
3 - 2
Annecy FC
(1-1)
Germany: 2. Bundesliga
15:00
Finished
Jahn Regensburg
1 - 3
Arminia Bielefeld
(1-1)
15:00
Finished
Eintracht Braunschweig
2 - 0
FC Heidenheim
(0-0)
15:00
Finished
Kaiserslautern
2 - 1
Holstein Kiel
(1-1)
22:30
Finished
Greuther Fuerth
1 - 0
Nuernberg
(0-0)
Germany: 3. Liga
16:00
Finished
Dynamo Dresden
7 - 1
Hallescher FC
(3-0)
16:00
Finished
FSV Zwickau
1 - 1
Meppen
(0-1)
16:00
Finished
Saarbruecken
0 - 4
Elversberg
(0-3)
16:00
Finished
Wehen
1 - 1
Viktoria Koeln 1904
(0-0)
16:00
Finished
Osnabrueck
3 - 1
Erzgebirge Aue
(1-1)
16:00
Finished
Ingolstadt
1 - 2
Borussia Dortmund II
(0-2)
Germany: Regionalliga
15:00
Finished
Babelsberg
1 - 0
Hertha Berlin II
(0-0)
15:00
Finished
Berliner AK 07
0 - 2
BFC Dynamo
(0-0)
16:00
Finished
Schalke 04 II
4 - 1
SV Roedinghausen
(4-0)
16:00
Finished
FC Kaan-Marienborn 07
3 - 0
Lippstadt
(0-0)
16:00
Finished
Fortuna Koeln
6 - 0
Wattenscheid
(2-0)
16:00
Finished
Oberhausen
5 - 0
FC Koeln II
(3-0)
16:00
Finished
Dueren
2 - 0
SV Straelen
(1-0)
16:00
Finished
Fortuna Duesseldorf II
1 - 3
Borussia Moenchengladbach II
(1-2)
16:00
Finished
Wuppertal
5 - 1
FC Bocholt
(3-0)
16:00
Finished
Kickers Emden
1 - 1
SSV Jeddeloh
(0-0)
16:00
Finished
Hamburger SV II
3 - 2
Eintracht Norderstedt
(0-0)
16:00
Finished
Holstein Kiel II
2 - 1
BSV Rehden
(0-0)
18:00
 
ZFC Meuselwitz
-
Germania Halberstadt
Ghana: 1. Division
18:00
Finished
Tamale City
3 - 0
Kotoku Royals
(2-0)
Gibraltar: Premier League
18:00
Finished
Glacis United
0 - 2
Lynx
(0-2)
20:30
Finished
Manchester 62 FC
2 - 0
Europa Point
(0-0)
Greece: Super League
18:00
Finished
OFI Crete
0 - 0
PAS Giannina
(0-0)
20:00
Finished
Ionikos
1 - 0
Aris Thessaloniki FC
(0-0)
Greece: Football League
14:45
Postponed
AE Larissa
-
Anagennisi Karditsas
(-)
15:45
Postponed
Panserraikos FC
-
Niki Volou
(-)
15:45
Postponed
Episkopi Rethymno
-
AEK Athens B
(-)
Guatemala: Premier League Guatemala
00:00
Finished
CSD Municipal
2 - 2
Mixco
(1-2)
Hong Kong: 1. Division
10:00
Finished
Tai Po
1 - 2
Eastern Sports Club
(0-1)
13:00
Finished
HK U23
1 - 3
Southern District RSA
(1-2)
Hungary: OTP BANK Liga
16:30
Finished
Paksi SE
0 - 0
Kecskemeti TE
(0-0)
19:00
Finished
Budapest Honved
1 - 1
Varda SE
(0-0)
21:30
Finished
Videoton FC
1 - 1
Debrecen
(0-1)
India: I League
11:30
Finished
Sreenidi Deccan
3 - 0
Churchill Brothers
(0-0)
India: ISL
15:00
Finished
Mumbai City FC
1 - 1
Hyderabad FC
(1-0)
17:00
Finished
Northeast United FC
0 - 2
Jamshedpur
(0-1)
Indonesia: Liga 1
11:30
Finished
Arema
0 - 1
PSM Makassar
(0-0)
12:00
Finished
Persik
1 - 2
PSIS
(1-1)
Israel: Ligat-Al
16:00
Finished
Sektzia Nes Tziona
0 - 1
Hapoel Beer Sheva
(0-1)
18:30
Finished
Maccabi Tel Aviv
1 - 1
Bnei Sakhnin
(0-1)
19:00
Finished
Hapoel Haifa
1 - 1
FC Ashdod
(0-0)
19:00
Finished
Hapoel Katamon Jerusalem
0 - 2
Maccabi Netanya
(0-0)
20:30
Finished
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0 - 3
Beitar Jerusalem
(0-0)
Italy: Serie B
16:00
Finished
Cosenza
0 - 0
Ternana Unicusano
(0-0)
16:00
Finished
Pisa
0 - 1
Sudtirol
(0-1)
16:00
Finished
Perugia
4 - 0
Brescia
(1-0)
16:00
Finished
SPAL
3 - 4
Bari
(0-2)
16:00
Finished
Benevento
1 - 2
Venezia
(1-1)
16:00
Finished
Cittadella
3 - 0
Ascoli Picchio FC 1898
(1-0)
18:15
Finished
Como
0 - 2
Frosinone
(0-2)
Italy: Serie C
16:30
Finished
Carrarese
1 - 0
Aquila Montevarchi
(0-0)
16:30
Finished
Entella
2 - 0
Fermana
(0-0)
16:30
Finished
Torres
1 - 1
Lucchese
(0-0)
16:30
Finished
Fiorenzuola
0 - 1
Olbia
(0-0)
16:30
Finished
San Donato
1 - 1
Vis Pesaro
(1-0)
19:30
Finished
Pontedera
2 - 0
Alessandria
(1-0)
19:30
Finished
Rimini
0 - 1
Gubbio
(0-0)
19:30
Finished
Recanatese
0 - 0
Imolese Calcio
(0-0)
19:30
Finished
Matelica
2 - 1
Reggio Audace
(1-1)
19:30
Finished
Romagna Centro
4 - 0
Robur Siena
(2-0)
Kenya: KPL
13:00
Finished
KCB
2 - 1
Mathare United
(1-1)
15:00
Finished
Gor Mahia
1 - 0
Nairobi City Stars
(0-0)
15:00
Postponed
Bidco United
-
Nairobi City Stars
(-)
15:00
Postponed
Gor Mahia
-
Kariobangi Sharks
(-)
15:00
Postponed
KCB
-
Bandari
(-)
15:00
Postponed
Tusker FC
-
Fortune Sacco FC
(-)
15:00
Finished
Kakamega Homeboyz
0 - 1
Posta Rangers
(0-1)
15:00
Finished
Tusker FC
1 - 1
Kariobangi Sharks
(0-0)
15:00
Finished
Wazito FC
0 - 1
Sofapaka
(0-1)
15:15
Finished
FC Talanta
0 - 1
Bandari
(0-1)
Kuwait: 1. Division
16:35
Finished
Al Fahaheel
4 - 1
Al Nasr
(1-0)
19:15
Finished
Kazma
2 - 1
Al-Qadsia
(1-0)
Malta: Premier League
16:00
Finished
Gudja United
3 - 0
Santa Lucia F.C.
(0-0)
16:00
Finished
Floriana
0 - 1
Hamrun Spartans
(0-0)
18:15
Finished
Pieta
0 - 6
Gzira United
(0-2)
18:15
Finished
Sirens FC
1 - 2
Mosta
(1-1)
Mexico: Liga MX
04:00
Finished
Necaxa
1 - 1
Tijuana
(0-1)
06:05
Finished
Mazatlan FC
2 - 3
FC Juarez
(1-1)
02:00
Finished
Leon
0 - 1
Pachuca
(0-1)
Netherlands: Topklasse
16:00
Finished
Katwijk
3 - 0
Quick Boys
(0-0)
16:30
Finished
HHC
0 - 2
OFC Oostzaan
(0-2)
16:30
Finished
Lisse
2 - 2
Spakenburg
(1-0)
17:00
Finished
Kozakken Boys
2 - 0
Jong FC Volendam
(1-0)
17:00
Finished
IJsselmeervogels
2 - 3
Excelsior Maassluis
(0-1)
17:00
Finished
Rijnsburgse Boys
0 - 2
AFC
(0-1)
17:30
Finished
Koninklijke HFC
1 - 0
SVV Scheveningen
(0-0)
19:00
Finished
Jong Sparta Rotterdam
0 - 3
Noordwijk
(0-2)
20:00
Finished
TEC
1 - 2
De Treffers
(1-0)
Nigeria: 1. Division
18:00
Finished
Bendel Insurance
0 - 0
Gombe United
(0-0)
Oman: Mobile League
16:15
Finished
Al-Nahda
1 - 0
Oman FC
(1-0)
18:15
Finished
Al-Seeb
0 - 0
Al-Msnaa
(0-0)
19:00
Finished
Al-Oruba
0 - 1
Al-Nasr Salalah
(0-0)
Paraguay: Division Profesional
00:00
Finished
Sportivo Trinidense
0 - 1
Cerro Porteno
(0-1)
02:30
Finished
Resistencia
0 - 2
Libertad
(0-0)
Peru: Primera División
21:00
Finished after awarded win
Atletico Grau
3 - 0
FBC Melgar
(-)
23:30
Finished
Universitario de Deportes
4 - 0
Academia Cantolao
(1-0)
23:30
Finished after awarded win
CD UT Cajamarca
3 - 0
Cienciano
(-)
Poland: Ekstraklasa
17:00
Finished
Rakow Czestochowa
1 - 0
Piast Gliwice
(1-0)
19:30
Finished
Gornik Zabrze
1 - 1
Lechia Gdansk
(1-0)
22:00
Finished
Zaglebie Lubin
1 - 2
Legia Warszawa
(0-1)
Portugal: Segunda Liga
14:00
Finished
Oliveirense
2 - 2
Vilafranquense
(0-2)
17:00
Finished
Moreirense
1 - 0
Viseu
(1-0)
18:30
Finished
Nacional
3 - 1
Torreense
(1-1)
18:30
Finished
FC Porto B
1 - 2
Belenenses
(1-1)
Qatar: Stars League
16:35
Finished
Al-Wakra
0 - 4
Al-Garrafa
(0-1)
16:35
Finished
Al-Sadd
2 - 0
Umm Salal
(1-0)
19:00
Finished
Al-Rayyan
0 - 3
Al-Arabi
(0-1)
19:00
Finished
Lekhwiya
2 - 1
Al-Ahli
(2-0)
Romania: Liga I
15:30
Finished
Hermannstadt
1 - 1
FC Arges Pitesti
(1-1)
21:00
Finished
Rapid Bucuresti
4 - 1
FC Voluntari
(2-0)
San Marino: Campionato
17:00
Finished
Virtus Acquaviva
1 - 1
FC Fiorentino
(0-1)
21:00
Finished
Folgore
2 - 1
SS Pennarossa
(1-1)
21:00
Finished
Domagnano
1 - 2
Tre Penne Galazzano
(0-0)
Saudi Arabia: 1. Division
16:00
Finished
Al Taee
0 - 1
Al Ittihad
(0-0)
18:00
Finished
Al Feiha
2 - 0
Al-Wehda
(1-0)
Scotland: Premier League
18:00
Finished
Aberdeen
3 - 1
Motherwell
(1-0)
18:00
Finished
Hearts
3 - 1
Dundee United
(0-1)
18:00
Finished
Livingston
3 - 1
Kilmarnock
(3-0)
18:00
Finished
Rangers
2 - 1
Ross County
(1-0)
18:00
Finished
St. Mirren
0 - 1
Hibernian
(0-0)
Scotland: 1. Division
18:00
Finished
Partick Thistle
0 - 1
Cove Rangers
(0-1)
18:00
Finished
Inverness
2 - 2
Greenock Morton
(0-1)
18:00
Finished
Hamilton Academical
1 - 1
Dundee FC
(1-1)
18:00
Finished
Arbroath
1 - 2
Raith Rovers
(1-0)
Serbia: Super Liga
15:00
Finished
FK Radnicki 1923
0 - 1
Vozdovac
(0-1)
16:00
Finished
Radnicki Nis
2 - 1
Mladost Lucani
(0-1)
18:00
Finished
FK Crvena zvezda
1 - 1
Vojvodina
(1-1)
20:00
Finished
FK Spartak Subotica
1 - 3
Cukaricki
(0-1)
Vietnam: V-league
13:00
Finished
Hoang Anh Gia Lai
0 - 0
Hong Linh Ha Tinh
(0-0)
15:15
Finished
Hai Phong
2 - 2
Binh Duong
(0-1)
Slovakia: FA Cup
15:00
Postponed
Dukla Banska Bystrica
-
Slovan Bratislava
(-)
South Africa: 1. Division
16:30
Finished
Chippa United
1 - 2
Vasco da Gama
(0-1)
16:30
Finished
Lamontville Golden Arrows
1 - 2
Bloemfontein Celtic
(0-0)
16:30
Finished
Orlando Pirates
0 - 1
Mamelodi Sundowns FC
(0-1)
18:30
Finished
SuperSport United
2 - 0
Cape Town City FC
(1-0)
21:00
Finished
Milano United FC
2 - 0
African All Stars
(1-0)
South Africa: NFD Championship
16:30
Finished
Polokwane City
0 - 0
Ajax Cape Town
(0-0)
16:30
Finished
Real Kings FC
1 - 2
Platinum City Rovers
(1-1)
16:30
Finished
University of Pretoria
2 - 1
Uthongathi FC
(1-0)
16:30
Finished
Hungry Lions FC
2 - 1
JDR STARS
(1-1)
Spain: Liga Adelante
18:15
Finished
Huesca
1 - 0
Mirandes
(-)
18:15
Finished
Leganes
1 - 0
Sporting Gijon
(1-0)
20:30
Finished
Tenerife
1 - 0
Albacete
(1-0)
23:00
Finished
Alaves
2 - 0
Eibar
(0-0)
Spain: Segunda B
19:00
Finished
Linense
2 - 3
Linares Deportivo
(0-2)
19:00
Finished
Real Union
2 - 2
CF Intercity
(1-0)
21:00
Finished
RC Deportivo
1 - 0
Merida
(0-0)
21:00
Finished
UD Cornella
4 - 3
Barcelona B
(2-3)
21:00
Finished
Real Murcia
1 - 1
Real Sociedad B
(0-0)
21:00
Finished
CF Talavera de la Reina
3 - 0
Algeciras
(1-0)
Switzerland: Super League
20:00
Finished
Grasshopper
1 - 0
Basel
(0-0)
22:30
Finished
St. Gallen
3 - 0
Servette
(2-0)
Thailand: Premier League
14:00
Finished
Chiangrai United
3 - 2
Prachuap FC
(1-2)
14:30
Finished
Bangkok Glass
0 - 2
Buriram United
(0-1)
15:00
Finished
Sukhothai FC
2 - 1
Muang Thong United
(1-0)
U.A.E.: 1. Division
16:30
Finished
Ajman
4 - 1
Al-Nasr SC
(4-1)
16:30
Finished
Al-Ahli
5 - 1
Dibba Al Fujairah
(2-0)
19:15
Finished
Bani Yas
0 - 4
Al-Sharjah
(0-1)
Argentina: Four argentinian league
23:00
Finished
Puerto Nuevo
2 - 2
CA Ferrocarril Midland
(1-1)
23:00
Finished
Atlas
0 - 3
Deportivo Espanol
(0-3)
23:00
Finished
Victoriano Arenas
2 - 1
Berazategui
(1-0)
23:00
Finished
Laferrere
0 - 1
Club Lujan
(0-1)
23:00
Finished
San Martin Burzaco
0 - 0
CS Deportivo Liniers
(0-0)
Uruguay: Primera Division
15:45
Finished
Racing
0 - 2
Boston River
(0-0)
23:00
Finished
Club Atletico Penarol
2 - 0
Cerro
(1-0)
01:30
Finished
Cerro Largo
2 - 1
River Plate
(0-0)
Venezuela: Primera Division
00:00
Finished
Angostura FC
2 - 0
Mineros De Guayana
(2-0)
02:30
Finished
Deportivo La Guaira
0 - 0
Monagas SC
(0-0)
Belgium: Belgian Third league
21:30
Finished
Dessel
1 - 0
OH Leuven U23
(1-0)
21:30
Finished
Gent U23
0 - 3
Francs Borains
(0-3)
22:00
Finished
Izegem
2 - 1
Royal Antwerp U23
(1-1)
22:00
Finished
Rupel Boom
1 - 1
Royal Knokke FC
(1-0)
22:00
Finished
Olympic Charleroi
2 - 1
RAAL La Louviere
(2-0)
22:30
Finished
Thes Sport
2 - 3
Hoogstraten
(1-1)
England: National League North/South
18:00
Finished
Leamington
0 - 1
Blyth Spartans
(0-1)
18:00
Finished
Kidderminster
0 - 1
Scarborough Athletic
(0-0)
18:00
Finished
Gloucester City
5 - 1
Bradford PA
(2-1)
18:00
Finished
Farsley Celtic AFC
1 - 0
Hereford
(1-0)
18:00
Finished
Darlington 1883
3 - 1
Telford
(1-1)
18:00
Finished
Chorley
1 - 2
Southport
(1-0)
18:00
Finished
Chester
1 - 2
Spennymoor Town FC
(0-1)
18:00
Finished
Buxton
1 - 0
King's Lynn Town
(1-0)
18:00
Finished
Banbury United
0 - 3
Kettering Town FC
(0-0)
18:00
Finished
Alfreton
3 - 1
Boston United
(2-1)
18:00
Finished
AFC Fylde
3 - 1
Curzon
(2-1)
18:00
Finished
Peterborough Sports
2 - 0
Brackley Town
(0-0)
18:00
Finished
Ebbsfleet United
2 - 0
Havant and Waterlooville
(1-0)
18:00
Finished
Eastbourne Borough
0 - 3
Taunton Town
(0-0)
18:00
Finished
Concord Rangers
0 - 1
Farnborough
(0-0)
18:00
Finished
Chippenham Town
1 - 2
Braintree Town
(0-2)
18:00
Finished
Cheshunt
0 - 0
Hemel Hempstead
(0-0)
18:00
Finished
Chelmsford
0 - 2
Bath City
(0-1)
18:00
Finished
Hungerford Town
1 - 3
Oxford City
(1-1)
18:00
Finished
Slough Town
1 - 1
Dover
(1-1)
18:00
Finished
St.Albans
2 - 1
Hampton & Richmond
(2-1)
18:00
Finished
Weymouth
2 - 1
Dulwich Hamlet
(1-1)
18:00
Finished
Welling
2 - 2
Dartford
(1-0)
18:00
Finished
Tonbridge Angels
2 - 1
Worthing
(0-1)
England: Evo-Stik League
17:00
Finished
Tamworth
3 - 1
Mickleover Sports
(1-0)
18:00
Finished
Wingate & Finchley
1 - 0
Cray Wanderers
(1-0)
18:00
Finished
Potters Bar Town
2 - 2
Haringey Borough
(1-1)
18:00
Finished
Lewes
3 - 0
Kingstonian
(1-0)
18:00
Finished
Aveley
2 - 0
Bowers & Pitsea
(0-0)
18:00
Finished
Billericay
0 - 4
Enfield Town
(0-1)
18:00
Finished
Bishop's Stortford
3 - 0
Corinthian Casuals
(1-0)
18:00
Finished
Bognor Regis Town
4 - 2
Brightlingsea Regent
(1-2)
18:00
Finished
Carshalton Athletic
0 - 2
Canvey
(0-1)
18:00
Finished
Folkestone Invicta
1 - 2
Hornchurch
(1-1)
18:00
Finished
Hastings
0 - 0
Margate
(0-0)
18:00
Abandoned
Herne Bay
0 - 2
Horsham
(-)
18:00
Finished
Hyde United
0 - 1
Warrington Rylands
(0-1)
18:00
Finished
Liversedge
1 - 3
Belper Town
(0-1)
18:00
Finished
Marske United
2 - 4
Guiseley
(0-2)
18:00
Finished
Matlock Town
1 - 0
FC United of Manchester
(0-0)
18:00
Finished
Nantwich Town
2 - 1
Atherton Colleries
(1-1)
18:00
Finished
Radcliffe Borough
1 - 1
Marine
(1-1)
18:00
Finished
South Shields
2 - 0
Lancaster City
(0-0)
18:00
Finished
Warrington Town
2 - 0
Stafford Rangers
(0-0)
18:00
Finished
Gainsborough
0 - 1
Whitby
(0-0)
18:00
Finished
Bamber Bridge
1 - 1
Stalybridge
(0-0)
18:00
Finished
Ashton United
1 - 0
Morpeth Town FC
(1-0)
18:00
Finished
Bedford
3 - 4
Leiston
(2-3)
18:00
Finished
Barwell FC
2 - 1
Royston Town
(2-0)
18:00
Finished
Alvechurch
1 - 3
Nuneaton
(1-2)
18:00
Finished
Bromsgrove Sporting
3 - 1
Hednesford
(1-1)
18:00
Finished
Coalville Town
3 - 0
AFC Rushden & Diamonds
(2-0)
18:00
Finished
Rushall Olympic
7 - 2
Redditch United
(6-1)
18:00
Finished
St. Ives Town FC
3 - 2
Hitchin Town
(2-1)
18:00
Finished
Stourbridge
1 - 2
Basford United
(0-0)
18:00
Finished
Stratford Town
1 - 1
Ilkeston Town
(0-1)
18:00
Finished
Needham Market
1 - 2
Kings Langley FC
(1-0)
18:00
Finished
Harrow Borough
1 - 0
Beaconsfield SYCOB
(1-0)
18:00
Finished
Tiverton
3 - 0
Dorchester Town
(2-0)
18:00
Finished
Chesham United
2 - 0
Hendon
(1-0)
18:00
Finished
Hanwell Town
2 - 3
Bracknell Town
(1-0)
18:00
Finished
Hartley Wintney
1 - 1
Metropolitan Police FC
(0-1)
18:00
Finished
Hayes & Yeading United
3 - 1
North Leigh
(2-1)
18:00
Finished
Poole Town FC
1 - 1
Gosport Borough
(1-1)
18:00
Finished
Salisbury
0 - 1
Plymouth Parkway
(0-0)
18:00
Finished
Swindon Supermarine
0 - 0
Weston Super Mare
(0-0)
18:00
Finished
Truro City
4 - 0
Yate Town
(2-0)
18:00
Finished
Winchester City
2 - 2
Merthyr Town
(0-2)
France: National 2
16:30
Finished
Evian Thonon Gaillard
1 - 0
Canet Roussillon
(-)
17:00
Finished
Racing Club de France Colombes 92
1 - 1
Chambly
(-)
18:00
Finished
Rennes B
1 - 0
St. Malo
(0-0)
18:00
Finished
Epinal
3 - 0
Furiani Agliani
(1-0)
18:00
Finished
Lyon B
0 - 3
Lyon la Duchere
(0-1)
18:00
Finished
Chamalieres
1 - 2
Nantes B
(1-1)
19:00
Finished
Colmar
1 - 1
Sainte Genevieve
(1-1)
19:00
Finished
Monts Or Azergues
0 - 0
Angouleme
(0-0)
20:00
Finished
Beauvais
3 - 2
Guingamp B
(-)
20:00
Finished
Blois
0 - 2
Rouen
(0-1)
20:00
Finished
FC Chartres
2 - 3
Caen B
(1-1)
20:00
Finished
US Granvillaise
1 - 1
Poissy
(1-0)
20:00
Finished
Evreux
1 - 0
St-Pryve St Hilaire
(0-0)
20:00
Finished
Saint-Quentin
1 - 2
Bobigny
(-)
20:00
Finished
Fleury Merogis U.S
3 - 1
Haguenau
(2-0)
20:00
Finished
Creteil
3 - 0
Metz B
(1-0)
20:00
Finished
Wasquehal
1 - 3
St Maur Lusitanos
(1-1)
20:00
Finished
Racing Besancon
1 - 0
ASM Belfort
(1-0)
20:00
Finished
Toulon Var
2 - 1
Sete
(1-0)
20:00
Finished
RC Grasse
2 - 2
Hyeres
(1-0)
20:00
Finished
Marignane
1 - 0
Frejus Saint Raphael
(1-0)
20:00
Finished
Louhans Cuiseaux
1 - 1
Auxerre B
(0-1)
20:00
Finished
St. Priest
2 - 0
Aubagne
(1-0)
20:00
Finished
Vierzon FC
2 - 1
Stade Bordelais
(0-1)
20:00
Finished
Trelissac
0 - 0
Andrezieux
(0-0)
20:00
Finished
Olympique Saumur
0 - 3
Lorient B
(-)
20:00
Finished
Romorantin
0 - 1
Bourges 18
(-)
20:30
Finished
Vannes
2 - 2
Voltigeurs de Chateaubriant
(1-1)
20:30
Finished
Moulins Yzeure
3 - 0
Angers B
(1-0)
21:00
Finished
Olympique Ales
2 - 0
Jura Sud
(0-0)
Germany: Oberliga
15:00
Postponed
Optik Rathenow
-
RSV Eintracht
(-)
15:00
Finished
SpVg BW 90 Berlin
5 - 1
FSV Union Fuerstenwalde
(1-0)
15:30
Finished
Tasmania Berlin
1 - 1
SG Dynamo Schwerin
(1-0)
15:30
Finished
FC Grimma
1 - 4
Einheit Wernigerode
(0-2)
15:30
Finished
VfB Krieschow
6 - 1
FSV Wacker Nordhausen
(3-0)
15:30
Finished
Ludwigsfelder FC
2 - 1
Bischofswerdaer FV
(1-0)
15:30
Finished
BW Zorbau
1 - 2
Budissa Bautzen
(1-1)
15:30
Finished
Union Sandersdorf
1 - 3
Plauen
(1-2)
15:30
Finished
SC Freital
1 - 0
VfB Auerbach
(0-0)
15:30
Finished
FC An der Fahner Hoehe
4 - 0
FC Oberlausitz Neugersdorf
(1-0)
16:00
Postponed
SV Ramlingen-Ehlershausen
-
FC Hansa Lueneburg
(-)
16:00
Finished
MSV Pampow
3 - 3
Eintracht Mahlsdorf
(2-2)
16:00
Finished
Rostocker FC 1895
1 - 4
Hansa Rostock II
(1-1)
16:00
Finished
Sportfreunde Lotte
1 - 0
TuS Boevinghausen
(1-0)
16:00
Finished
TuSpo Surheide
3 - 0
Werder Bremen III
(0-0)
16:00
Finished
Brinkumer SV
1 - 6
Geestemuende
(0-1)
17:00
Finished
SV Curslack-Neuengamme
0 - 2
Hamburger SV III
(0-0)
17:00
Finished
Blumenthaler SV
2 - 1
Vatan Sport Bremen
(0-0)
17:30
Postponed
Altonaer FC 93
-
Niendorfer TSV
(-)
18:00
Finished
SW Essen
1 - 2
SF Hamborn 07
(1-2)
20:00
Finished
KFC Uerdingen
0 - 1
SV Sonsbeck
(0-0)
Italy: Serie D
16:30
Finished
Sanremese
1 - 1
Borgosesia
(0-1)
16:30
Finished
AC Legnano
2 - 0
Castanese
(1-0)
16:30
Finished
Bra
0 - 0
Pinerolo
(0-0)
16:30
Finished
A.S. Casale
0 - 2
ASD Calcio Chieri 1955
(0-0)
16:30
Finished
Virtus Bolzano
0 - 2
Mestre
(0-2)
16:30
Finished
Alma Juventus Fano
2 - 0
Porto D'Ascoli
(1-0)
16:30
Finished
Corticella
2 - 1
Forlì
(2-0)
16:30
Finished
Lentigione
1 - 0
Mezzolara
(1-0)
16:30
Finished
Prato
0 - 1
Salsomaggiore
(0-0)
16:30
Finished
Ravenna
1 - 0
Crema
(0-0)
17:00
Finished
US Fezzanese
3 - 0
Chisola
(2-0)
22:00
Finished
Barletta
2 - 1
Bitonto
(1-1)
Malta: Second Malta league
16:00
Finished
Mtarfa
0 - 1
Lija
(0-0)
16:00
 
Vittoriosa Stars
-
Attard
18:30
Finished
Swieqi United F.C.
2 - 1
Marsaskala
(1-1)
18:30
Finished
Tarxien Rainbows
2 - 3
Zejtun Corinthians FC
(2-1)
Portugal: Portuguese Third Division
14:00
Finished
Moncarapachense
1 - 2
Alverca
(0-0)
18:00
Finished
Vitoria de Guimaraes B
1 - 3
SC Joao Ver
(0-2)
18:00
Finished
AD Fafe
1 - 4
Braga B
(0-1)
18:00
Finished
Fontinhas
0 - 1
Real SC
(0-1)
18:00
Finished
CDC Montalegre
1 - 2
Varzim
(1-1)
20:00
Finished
Felgueiras 1932
2 - 1
Canelas 2010
(0-0)
Scotland: 2. Division
18:00
Finished
Airdrieonians
1 - 0
Clyde
(0-0)
18:00
Finished
Alloa Athletic
1 - 0
Peterhead
(1-0)
18:00
Finished
Dunfermline
2 - 0
Montrose
(1-0)
18:00
Finished
Kelty Hearts
1 - 2
Falkirk
(1-0)
18:00
Finished
Queen of South
1 - 0
Edinburgh City
(0-0)
Scotland: 3. Division
18:00
Finished
East Fife
1 - 1
Stirling Albion
(0-0)
18:00
Finished
Bonnyrigg Rose Athletic
1 - 2
Annan Athletic
(1-2)
18:00
Finished
Elgin
1 - 1
Albion Rovers
(0-1)
18:00
Finished
Forfar
2 - 1
Stranraer
(1-0)
18:00
Finished
Stenhousemuir
1 - 1
Dumbarton
(0-1)
Scotland: Highland/Lowland
17:00
Finished
Clachnacuddin
2 - 0
Forres Mechanics
(1-0)
17:00
Finished
Strathspey Thistle
1 - 1
Nairn County
(0-0)
17:00
Finished
Wick Academy
0 - 3
Brechin
(0-1)
18:00
Finished
Buckie Thistle
4 - 2
Brora Rangers
(1-2)
18:00
Finished
Fraserburgh
3 - 0
Huntly
(1-0)
18:00
Finished
Keith
1 - 1
Deveronvale
(1-1)
18:00
Finished
Lossiemouth
1 - 0
Inverurie Loco Works
(1-0)
18:00
Finished
Turriff United
2 - 4
Formartine Utd
(2-2)
18:00
Finished
Banks O'Dee
2 - 0
Rothes
(2-0)
18:00
Finished
Rangers B
4 - 1
Gala Fairydean Rovers
(3-0)
18:00
Finished
Civil Service Strollers
2 - 2
Dalbeattie Star
(1-2)
18:00
Finished
Edinburgh University
0 - 5
Cowdenbeath
(0-1)
18:00
Finished
Berwick
1 - 0
Cumbernauld Colts
(0-0)
18:00
Finished
Gretna FC 2008
0 - 2
Hearts B
(0-2)
Tanzania: Premier League
18:30
Finished
Young Africans
2 - 0
Namungo FC
(1-0)
20:30
Finished
Dodoma Jiji FC
2 - 1
Azam FC
(2-0)
Thailand: Second Thailand league
13:30
Finished
Udon Thani FC
0 - 7
Krabi FC
(0-2)
14:00
Finished
Trat FC
2 - 0
Suphanburi FC
(2-0)
14:30
Finished
JL Chiangmai United FC
1 - 2
Pattaya United
(0-1)
15:00
Finished
Raj-Pracha BTU
0 - 3
Ayutthaya United FC
(0-0)
Wales: Cymru Alliance
17:00
Finished
Buckley Town
2 - 1
Penrhyncoch FC
(1-1)
17:00
Finished
Colwyn Bay
4 - 2
Llanidloes Town FC
(3-2)
17:00
Finished
Llandudno FC
5 - 2
Prestatyn Town FC
(1-0)
17:00
Postponed
Holywell Town
-
Chirk AAA FC
(-)
17:00
Finished
Conwy Borough FC
0 - 3
Guilsfield FC
(0-2)
17:00
Finished
Gresford Athletic
1 - 3
Holyhead Hotspur
(0-3)
17:00
Finished
Taffs Well
0 - 2
Goytre United
(0-2)
17:00
Postponed
Cwmbran Celtic
-
Trefelin BGC
(-)
17:00
Finished
Mold Alexandra
3 - 4
Cefn Druids AFC
(2-3)
17:00
Finished
Pontardawe Town
0 - 2
Cambrian & Clydach
(0-2)
17:00
 
Ynyshir Albions FC
-
Llantwit Major
17:30
Finished
Ruthin Town
1 - 0
Porthmadog
(0-0)
Zambia: 1. Division
14:00
Finished
NAPSA Stars FC
0 - 1
Power Dynamos
(0-1)
16:00
Finished
Kabwe Warriors
3 - 0
Nkwazi
(0-0)
16:00
Finished
Chambishi FC
1 - 1
Nkana FC
(1-1)
16:00
Finished
Nchanga Rangers
1 - 1
FC MUZA
(1-0)
16:00
Finished
Green Buffaloes
1 - 1
Forest Rangers
(1-0)
16:00
Finished
Kansanshi
0 - 0
Lumwana Radiants
(0-0)
16:00
 
Zesco United
-
Green Eagles
16:00
Finished
Buildcon
1 - 2
Red Arrows
(0-1)