All matches
Live
Yesterday
Tomorrow
Spain: La Liga
Standings
23:00
Cadiz
-
Granada
France: Ligue 1
Standings
23:00
Lille
-
Lens
England: Championship
Standings
15:30
Bristol City
-
Leicester
16:00
Millwall
-
West Bromwich Albion
18:00
Cardiff
-
Sunderland
18:00
Huddersfield
-
Coventry
18:00
Hull
-
Stoke
18:00
Norwich
-
Plymouth
18:00
Preston
-
Rotherham
18:00
Queens Park Rangers
-
Birmingham
18:00
Sheffield Wednesday
-
Swansea
18:00
Southampton
-
Middlesbrough
20:30
Blackburn
-
Ipswich
23:00
Watford
-
Leeds
CAF Champions League
Draw
21:00
Simba SC
-
Al Ahly
Friendlies
Draw
12:45
HJK
-
PK-35 Helsinki
14:00
EIF
-
KaePa
14:00
PEPO Lappeenranta
-
JIPPO
16:00
FC Lahti
-
IF Gnistan
17:30
Klubi 04
-
SalPa
18:00
Ilves
-
AC Oulu
Russia: Premier League
Standings
19:30
Dinamo Moscow
-
FC Rostov
Portugal: Liga ZON Sagres
Standings
18:30
Gil Vicente
-
Famalicao
21:00
Benfica
-
Chaves
23:30
Sintra Football
-
Sporting CP
Albania: Kategoria Superiore
Standings
17:00
Egnatia
-
Kukesi
21:00
Vllaznia
-
KF Erzeni
21:00
KF Tirana
-
Teuta Durres
Angola: 1. Division
Standings
17:00
CD Lunda-Sul
-
Onze Bravos
Argentina: Torneo Inicial
Standings
03:00
Instituto
-
Argentinos Juniors
00:00
Tigre
-
Belgrano
00:00
Defensa y Justicia
-
Estudiantes
02:30
Huracan
-
River Plate
Argentina: Primera B Nacional
Standings
21:00
Guillermo Brown
-
CA Talleres Remedios de Escalada
01:05
Agropecuario
-
Quilmes
Armenia: 1. Division
Standings
14:00
Nikarm
-
Ararat II
14:00
Gandzasar
-
Lernayin A.
Australia: Hyundai A-League
Standings
11:45
Adelaide United
-
Western United FC
Australia: Third australian league
Standings
09:00
Nepean
-
Blacktown Spartans
10:30
Northern Tigers
-
Mt Druitt Town Rangers
11:00
Rydalmere
-
Hakoah Sydney City East
Austria: tipp3-Bundesliga
Standings
21:30
Austria Wien
-
BW Linz
Austria: ADEG Erste Liga
Standings
20:10
Leoben
-
Kapfenberger SV
20:10
SKN St. Poelten
-
Amstetten
22:30
Ried
-
Grazer AK
Austria: Regionalliga
Standings
20:00
SPG Silz/Moetz
-
SC Imst
20:30
Pinzgau Saalfelden
-
FC Wolfurt
21:00
SC Weiz
-
Allerheiligen
21:00
WSPG Wels
-
Deutschlandsberger SC
21:00
ASV Drassburg
-
SC Neusiedl am See 1919
21:00
SC Mannsdorf
-
SC Team Wiener Linien
21:00
Schwaz
-
St. Johann
21:00
Wallern / Marienkirchen
-
ASK Klagenfurt
21:00
SC Gleisdorf
-
Wolfsberger AC (A)
21:00
Bad Gleichenberg
-
Voitsberg
21:00
LASK Linz (A)
-
Voecklamarkt
21:30
Ardagger
-
Wiener SK
21:30
FCM Arkadia Traiskirchen
-
Rapid Wien (A)
21:30
Kremser SC
-
Oberwart / Rotenturm
Azerbaijan: Premier League
Standings
15:30
FK Qabala
-
FK Neftchi
18:00
FC Kapaz
-
Qarabag FK
Belarus: Premier Division
Standings
17:00
Dnepr Mogilev
-
Arsenal Dzerzhinsk
19:00
Dinamo Brest
-
FC Smorgon
Belgium: Jupiler League
Standings
22:45
Gent
-
Standard Liege
Belgium: EXQI league
Standings
22:00
Club Brugge U23
-
FCV Dender EH
22:00
KFCO Beerschot-Wilrijk
-
Genk U23
Bolivia: LFPB
Standings
03:00
Blooming
-
Aurora
Bosnia-Herzegovina: Premier League
Standings
16:00
Igman Konjic
-
Sloga Doboj
18:00
FK Sloga Simin Han
-
FK Sarajevo
22:00
Zeljeznicar
-
FK Velez Mostar
Botswana: Premier League
Standings
17:00
Nico United
-
Galaxy
17:00
Masitoaka
-
Orapa United FC
17:00
TAFIC
-
Holy Ghost SC
Brazil: State Leagues
Draw
03:35
Palmeiras
-
Novorizontino
Bulgaria: A Grupa
Standings
15:00
Pirin Blagoevgrad
-
Etar
17:30
Arda Kardzhali
-
Levski Krumovgrad
20:00
Levski Sofia
-
Slavia Sofia
Chile: Primera Division
Standings
02:30
Cobresal
-
Palestino
Chile: Primera B
Standings
00:00
Union San Felipe
-
Deportes Limache
China: Super League
Standings
14:35
Sichuan Jiuniu
-
Shijiazhuang Ever Bright
Colombia: Liga Postobon
Standings
01:00
Alianza Petrolera
-
Tolima
Croatia: 1. Division
Standings
17:50
NK Istra 1961
-
NK Lokomotiva
20:00
Slaven
-
Osijek
Croatia: 2. Division
Standings
15:45
Cibalia
-
Zrinski Jurjevac
17:30
Solin
-
Jarun
Cyprus: 1. Division
Standings
20:00
Doxa Katokopia
-
Othellos Athienou
20:00
Apollon Limassol
-
AEZ Zakakiou
Czech Republic: Druha League
Standings
20:00
Opava
-
Hanácká
20:00
Jihlava
-
Dukla Praha
20:00
Pribram
-
FC Vlasim
20:00
Brno
-
Sparta Prague B
Ecuador: Ecuadorian Serie A
Standings
03:00
LDU de Quito
-
Imbabura S.C.
03:00
CSD Macara
-
Barcelona SC
El Salvador: Primera Division
Standings
02:00
Municipal Limeno
-
Once Municipal
02:00
Alianza FC
-
CD Aguila
02:00
Fuerte San Francisco
-
Isidro Metapan
02:00
CD FAS
-
Firpo
02:00
CD Dragon
-
Jocoro FC
02:00
CD Platense Municipal
-
Santa Tecla FC
England: League 1
Standings
18:00
Barnsley
-
Cambridge U
18:00
Derby
-
Blackpool
18:00
Exeter
-
Charlton
18:00
Fleetwood
-
Cheltenham
18:00
Lincoln
-
Leyton Orient
18:00
Peterborough
-
Carlisle
18:00
Port Vale
-
Bristol Rovers
18:00
Reading
-
Northampton
18:00
Shrewsbury
-
Oxford
18:00
Stevenage
-
Bolton
18:00
Wigan
-
Burton
18:00
Wycombe
-
Portsmouth
England: League 2
Standings
18:00
AFC Wimbledon
-
Harrogate
18:00
Accrington
-
Morecambe
18:00
Barrow
-
Grimsby
18:00
Bradford
-
Tranmere
18:00
Colchester
-
Newport
18:00
Crawley
-
Doncaster
18:00
Forest Green
-
Stockport
18:00
Gillingham
-
Crewe
18:00
Milton Keynes Dons
-
Walsall
18:00
Salford City
-
Sutton United
18:00
Swindon
-
Notts Co.
18:00
Wrexham
-
Mansfield
England: National League
Standings
18:00
Boreham Wood
-
Dag and Red
18:00
Dorking Wanderers
-
Bromley
18:00
Ebbsfleet United
-
Southend
18:00
Gateshead
-
Rochdale
18:00
Hartlepool
-
Halifax
18:00
Kidderminster
-
Altrincham
18:00
Maidenhead United
-
Aldershot
18:00
Oldham
-
AFC Fylde
18:00
Oxford City
-
Wealdstone
18:00
Solihull Moors
-
Barnet
18:00
Woking
-
Eastleigh
18:00
York
-
Chesterfield
Estonia: Meistriliiga
Standings
15:30
FC Kuressaare
-
Talinna Kalev
Finland: Cup
Draw
16:00
FC RP
-
MaPS
France: National
Standings
21:30
Dijon
-
Nimes
21:30
Chateauroux
-
Martigues
21:30
Le Mans
-
Epinal
21:30
Marignane
-
Versailles
21:30
Cholet
-
Red Star
Georgia: Umaglesi Liga
Standings
18:00
Dila Gori
-
Saburtalo
19:00
Kolkheti-1913 Poti
-
Telavi
20:00
Dinamo Batumi
-
Torpedo Kutaisi
Georgia: Pirveli Liga
Standings
18:00
Lokomotivi Tbilisi
-
Shturmi
Germany: Regionalliga
Standings
15:00
Hertha Berlin II
-
Lokomotive Leipzig
Hungary: OTP BANK Liga
Standings
22:00
Puskas FC Academy
-
Videoton FC
Indonesia: Liga 1
Standings
16:30
PSM Makassar
-
Pusamania Borneo
16:30
Barito Putera
-
PSIS
16:30
Madura United
-
PSS Sleman
Ireland: Airtricity League
Standings
22:45
Derry City
-
Galway United FC
22:45
Drogheda United
-
St. Patrick's Athletic
22:45
Shelbourne
-
Dundalk
22:45
Waterford United
-
Sligo Rovers
22:45
Shamrock Rovers
-
Bohemian FC
Ireland: 1. Division
Standings
22:45
Bray Wanderers
-
Cobh Ramblers
22:45
Cork City
-
Athlone Town
22:45
Kerry
-
Wexford Youths
22:45
Longford Town
-
UCD
22:45
Treaty United
-
Finn Harps
Israel: Leumit League
Standings
16:00
Hapoel Ramat Gan
-
Ironi Tiberias
16:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
-
Hapoel Umm al-Fahm
16:00
Hapoel Kfar Saba
-
Sektzia Nes Tziona
16:00
Hapoel Nazareth Illit
-
Bnei Yehuda Tel Aviv
16:00
Hapoel Afula
-
Hapoel Rishon LeZion
Japan: J. League
Standings
13:00
Tokyo Verdy
-
Kyoto Sanga FC
Jordan: 1. Division
Standings
22:30
Al-Salt
-
Sahab SC
Kuwait: 1. Division
Standings
21:30
Al Fahaheel
-
Al-Qadsia
Latvia: Virsliga
Standings
17:00
FK Jelgava
-
FS Metta/LU
Lebanon: 1. Division
Standings
15:15
Tadamon Sour
-
Tripoli
Lithuania: A Lyga
Standings
20:00
Banga Gargzdai
-
Dziugas Telsiai
Lithuania: 1. Division
Standings
19:00
FA Siauliai B
-
Neptunas Klaipeda
19:00
FK Kauno Zalgiris B
-
Nevezis
19:00
FK Panevezys B
-
NFA Kaunas
Mexico: Ascenso MX
Standings
04:05
Monarcas Morelia
-
Venados FC
06:05
Dorados
-
Atlante
03:00
Celaya
-
Tlaxcala F.C.
Moldova: Division A
Standings
16:00
Dinamo-Auto
-
Sheriff II
16:00
Olimp Comrat
-
Real Succes
16:00
FCM Ungheni
-
Iskra Moldova
Netherlands: Jupiler League
Standings
22:00
ADO Den Haag
-
FC Groningen
22:00
FC Den Bosch
-
FC Dordrecht
22:00
Helmond Sport
-
Willem II
22:00
Telstar
-
Jong FC Utrecht
22:00
FC Emmen
-
Jong Ajax
22:00
De Graafschap
-
Jong AZ Alkmaar
22:00
NAC Breda
-
MVV Maastricht
22:00
FC Eindhoven
-
Cambuur
22:00
VVV-Venlo
-
FC Oss
Peru: Primera División
Standings
04:00
Alianza Lima
-
Santa Rosa de Andahuaylas
03:00
Real Garcilaso
-
Union Comercio
Portugal: Segunda Liga
Standings
14:00
CF Os Belenenses
-
Feirense
17:00
Pacos de Ferreira
-
Oliveirense
18:30
Tondela
-
Vilaverdense FC
Qatar: Stars League
Standings
21:30
Al-Shamal
-
Al-Ahli
21:30
Umm Salal
-
Al Muaidar
Romania: Liga I
Standings
18:30
FC Voluntari
-
Hermannstadt
21:30
Sepsi OSK
-
CFR Cluj
Rwanda: Championnat National
Standings
16:00
Gasogi United
-
Etoile de lEst
16:00
Amagaju
-
Marines
19:00
Gorilla
-
Police Rwanda
Saudi Arabia: 1. Division
Standings
22:00
Al Ittihad
-
Al Feiha
22:00
Al-Taawon
-
Al Hazm
22:00
Al Akhdoud
-
Al-Raed
22:00
Al-Ettifaq
-
Al Ahli
22:00
Damac FC
-
Al Khaleej
Scotland: 1. Division
Standings
22:45
Ayr United
-
Airdrieonians
Serbia: Super Liga
Standings
16:00
Cukaricki
-
Novi Pazar
18:00
FK Radnik Surdulica
-
Vojvodina
20:00
FK IMT Beograd
-
Zeleznicar Pancevo
20:00
TSC Backa Topola
-
Vozdovac
Serbia: Prva Liga
Standings
17:00
Radnicki Novi Beograd
-
FK Sloboda Uzice
17:00
Jedinstvo Ub
-
FK Metalac
21:00
Dubocica
-
Macva Sabac
Sierra Leone: Premier League
Standings
20:15
SLIFA Mount Aureol
-
Bhantal
20:15
Wilberforce Strikers
-
Old Edwardians
Wales: Premier Division
Standings
15:30
Connah's Quay
-
Newtown
15:30
Barry Town
-
Penybont
15:30
Colwyn Bay
-
Aberystwyth
15:30
Pontypridd Town
-
Haverfordwest
Slovakia: Fortuna league
Standings
19:30
Ruzomberok
-
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovakia: 1. Division
Standings
12:30
Slovan Bratislava B
-
Tatran Presov
14:00
Slavoj Trebisov
-
FC Petrzalka 1898
17:00
Puchov
-
Dolny Kubin
19:00
FK Pohronie
-
Komarno
Slovenia: PrvaLiga
Standings
17:00
Rogaska
-
NK Bravo
19:30
Maribor
-
Radomlje
22:15
Domzale
-
Mura
Slovenia: 2. Division
Standings
17:00
ND Ilirija Ljubljana
-
ND Triglav
17:30
Jadran
-
Tabor
20:30
NK Krka
-
Fuzinar
20:30
Rudar Velenje
-
Tolmin
Spain: Liga Adelante
Standings
22:30
Burgos CF
-
Espanyol
Switzerland: Challenge League
Standings
21:30
Xamax
-
Schaffhausen
21:30
Stade Nyonnais
-
Sion
22:15
Bellinzona
-
Aarau
U.A.E.: 1. Division
Standings
21:00
Al-Wahda
-
Al-Ahli
21:00
Al Ittihad Kalba
-
Ajman
Uganda: Super League
Standings
16:00
Wakiso Giants
-
NEC
16:00
Kitara FC
-
BUL FC
Ukraine: 1. Division
Standings
13:00
FSK Mariupol
-
FC Prykarpattia 1981
13:30
FC Podillya Khmelnytskyi
-
FC Kremin Kremenchuk
14:00
Karpaty
-
Viktoriya Mykolaivka
14:30
Livyi Bereh
-
Ahrobiznes Volochysk
Uruguay: Primera Division
Standings
18:30
Cerro Largo
-
Racing
22:00
Club Atletico Penarol
-
Nacional
USA: NASL
Standings
02:00
Carolina RailHawks
-
Hartford Athletic
Uzbekistan: Uzbek League
Standings
17:00
OTMK Olmaliq
-
Bunyodkor Tashkent
17:15
Qizilqum Zarafshon
-
Lokomotiv Tashkent
Venezuela: Primera Division
Standings
23:00
Zamora FC
-
Angostura FC
England: National League North/South
Standings
16:00
Gloucester City
-
Brackley Town
18:00
Alfreton
-
Rushall Olympic
18:00
Banbury United
-
Hereford
18:00
Blyth Spartans
-
Curzon
18:00
Boston United
-
Peterborough Sports
18:00
Buxton
-
Chester
18:00
Darlington 1883
-
Chorley
18:00
Farsley Celtic AFC
-
Southport
18:00
Scarborough Athletic
-
Warrington Town
18:00
Scunthorpe
-
King's Lynn Town
18:00
South Shields
-
Spennymoor Town FC
18:00
Tamworth
-
Bishop's Stortford
18:00
Bath City
-
Weymouth
18:00
Chelmsford
-
Dartford
18:00
Eastbourne Borough
-
Maidstone
18:00
Farnborough
-
Chippenham Town
18:00
Hampton & Richmond
-
Tonbridge Angels
18:00
Havant and Waterlooville
-
Worthing
18:00
Hemel Hempstead
-
Aveley
18:00
St.Albans
-
Braintree Town
18:00
Welling
-
Dover
18:00
Weston Super Mare
-
Taunton Town
18:00
Yeovil
-
Torquay
20:00
Truro City
-
Slough Town
England: Evo-Stik League
Standings
18:00
Cray Wanderers
-
Chatham Town
18:00
Folkestone Invicta
-
Lewes
18:00
Haringey Borough
-
Hastings
18:00
Telford
-
Redditch United
18:00
Hitchin Town
-
Needham Market
18:00
Ashton United
-
Whitby
18:00
Basingstoke
-
Gosport Borough
18:00
Chesham United
-
Hayes & Yeading United
18:00
Hungerford Town
-
Bracknell Town
18:00
Poole Town FC
-
AFC Totton
22:45
Concord Rangers
-
Carshalton Athletic
England: Premier Reserve League
Standings
15:00
Crystal Palace Academy
-
Tottenham Academy
Germany: Oberliga
Standings
13:30
Stern
-
Türkspor Berlin
14:00
TSV Mariendorf
-
Spandauer Kickers
14:45
Frohnauer
-
Stern Britz
15:00
BTS Neustadt
-
Geestemuende
15:00
SpVg BW 90 Berlin
-
Reinickendorfer Fuchse
16:00
Berlin Hilalspor
-
Berliner SC
17:00
Wilmersdorf
-
SCC Berlin
Italy: Serie D
Standings
16:30
Campodarsego
-
Clodiense
17:30
Virtus Bolzano
-
Este
St. Kitts and Nevis: SKNFA League
Standings
03:15
Village Superstars
-
Conaree United
Sweden: 1. Division
Standings
15:00
Lunds BK
-
FC Rosengaard
16:00
Torns IF
-
Torslanda IK
16:00
Vasalunds IF
-
Karlbergs BK
17:00
Falkenbergs FF
-
FC Trollhaettan
18:00
FBK Karlstad
-
Taeby FK
Sweden: 2. Division Norra Götaland
Standings
15:00
IFK Karlshamn
-
IFK Haessleholm
15:00
Oesterlen FF
-
Nosaby IF
15:00
Viggbyholms IK FF
-
IFK Osteråkers FK
16:00
Ahlafors IF
-
Lidkoepings FK
16:00
Herrestads AIF
-
IFK Kumla
16:00
BK Forward
-
Grebbestads IF
16:00
IK Gauthiod
-
Vaenersborgs FK
16:00
Saeffle SK
-
Stenungsunds IF
16:00
Enkoeping
-
FC Gute
16:00
Laholms FK
-
Öckerö
16:00
BK Astrio
-
IK Tord
17:00
Kristianstads FF
-
IFK Simrishamn
18:00
Kongahälla
-
Motala AIF FK
18:00
Hittarps IK
-
Bergdalens
21:00
Varbergs GIF FK
-
Saevedalens IF
Tahiti: 1. Division
Standings
08:00
AS Jeunes Tahitiens
-
Olympic Mahina
09:00
AS Pueu
-
Papenoo
USA: USL Pro League
Standings
02:00
Lexington SC
-
Greenville Triumph SC
Venezuela: Segunda Division
Standings
02:00
Fundacion AIFI
-
Maritimo
Wales: Cymru Alliance
Standings
17:00
Baglan Dragons
-
Llantwit Major
17:00
Carmarthen
-
Cwmbran Celtic
17:30
Llandudno FC
-
Holywell Town
17:30
Buckley Town
-
Guilsfield FC
17:30
Gresford Athletic
-
Ruthin Town
17:30
Llanidloes Town FC
-
Chirk AAA FC
17:30
Mold Alexandra
-
Caersws
17:30
Porthmadog
-
Airbus UK Broughton
17:30
Ammanford
-
Caerau (Ely)
17:30
Llanelli
-
Pontardawe Town
17:30
Trefelin BGC
-
Goytre United
17:30
Afan Lido
-
Abergavenny Town FC
22:30
Prestatyn Town FC
-
Flint Town United
22:30
Cambrian & Clydach
-
Abertillery Bluebirds
Zambia: 1. Division
Standings
03:00
Postponed
Green Eagles
-
Kansanshi
(-)
03:00
Postponed
Mufulira Wanderers
-
Trident
(-)
03:00
Postponed
Green Buffaloes
-
Kabwe Warriors
(-)
03:00
Postponed
NAPSA Stars FC
-
Forest Rangers
(-)
03:00
Postponed
Zesco United
-
Zanaco
(-)
03:00
Postponed
Prison Leopards
-
FC MUZA
(-)
03:00
Postponed
Nkwazi
-
Nkana FC
(-)
03:00
Postponed
Konkola Blades
-
Mutondo Stars
(-)
Zimbabwe: 1. Division
Standings
16:00
Highlanders
-
Simba Bhora FC
16:00
Hwange
-
Bulawayo Chiefs
16:00
Yadah FC
-
Dynamos
nScores.com - livescore