Champions League
00:00
 
Atalanta
-
Valencia
00:00
 
Tottenham Hotspur
-
RasenBallsport Leipzig
ინგლისი: Premier League
23:30
 
Manchester City
-
West Ham United
Copa Libertadores
04:30
დასრულდა
Independiente Medellin
1 - 0
Atletico Tucuman
(1-0)
Copa Sudamericana
04:30
დასრულდა
Aucas
2 - 1
Velez Sarsfield
(0-0)
04:30
დასრულდა პენალტების სერია
FBC Melgar
0 - 2
Nacional Potosi
pen 4-3
(0-0)
02:15
 
Luqueno
-
Mineros De Guayana
02:15
 
Huracan
-
Atletico Nacional
14:30
დასრულდა
Yokohama F.Marinos
4 - 0
Sydney FC
(3-0)
14:30
დასრულდა
Suwon Bluewings
0 - 1
Vissel Kobe
(0-0)
Friendlies
15:05
დასრულდა
Kristiansund BK
0 - 3
Brattvaag
(0-1)
16:00
დასრულდა
Rubin Kazan
2 - 3
Kairat Almaty
(0-3)
17:00
 
Sandefjord
-
NIL-Trysil
19:00
შესვენება
Molde
1 - 0
FC Rostov
(1-0)
20:00
 
Akropolis IF
-
AIK
23:00
 
Cartagena
-
CSKA Moscow
CONCACAF Champions League
05:00
დასრულდა
Portmore United
1 - 2
Cruz Azul
(0-0)
07:00
დასრულდა
CD Motagua
1 - 1
Atlanta United
(1-1)
07:00
დასრულდა
Leon
2 - 0
Los Angeles FC
(1-0)
06:00
დასრულდა
Galaxy FC
2 - 2
Eastern Suburbs
(2-1)
09:00
დასრულდა
Hienghene Sport
2 - 2
Hekari United
(1-2)
არგენტინა: Primera B Metropolitana
04:10
დასრულდა
Los Andes
1 - 0
CA Defensores Unidos
(1-0)
ავსტრალია: Youth 2
14:15
 
Redlands United U20
-
Lions FC U20
ბოცვანა: Premier League
21:00
 
Township Rollers
-
TAFIC
ბრაზილია: Cup
04:30
დასრულდა
Vitoria ES
0 - 1
Figueirense
(0-0)
22:30
 
Lagarto AC
-
Volta Redonda
02:15
 
Boavista
-
Chapecoense AF
02:15
 
Paysandu
-
CRB
ბრაზილია: Cup Nordeste
02:30
 
CS Alagoano
-
Bahia
ბრაზილია: State Leagues
22:00
 
Americano RJ
-
Friburguense
22:00
 
Nova Iguacu
-
America RJ
22:30
 
Ceilandense
-
Real FC
22:30
 
Dorense
-
Confianca
02:30
 
Luziania
-
Brasiliense
03:00
 
Vitoria das Tabocas
-
Petrolina SFC
03:00
 
Afogados da Ingazeira
-
Santa Cruz
03:00
 
Boa Esporte Clube
-
Uniao Recreativa dos Trabalhadores
03:00
 
Gama
-
Paracatu FC
03:00
 
River AC
-
4 de Julho
03:15
 
Campinense
-
Botafogo PB
03:30
 
ABC
-
America RN
კამერუნი: 1. Division
16:00
დასრულდა
Fovu Club
0 - 0
Bamboutos
(0-0)
16:00
 
APEJES FC
-
Eding Sport FC
16:00
დასრულდა
Canon Sportif
4 - 2
Dragon
(3-2)
16:00
 
Feutcheu
-
Colombe
18:00
 
Stade Renard
-
Avion FC
18:00
 
AS Fortuna
-
Tonnerre Kalara
18:00
 
Union Douala
-
Panthere FC
18:00
 
UMS de Loum
-
Young Sports Academy
18:00
 
PWD Bamenda
-
Coton Sport
კოლუმბია: Liga Postobon
04:40
დასრულდა
Deportivo Pereira
1 - 0
CD Jaguares
(1-0)
კოლუმბია: Cup 1
23:00
 
Real Santander
-
Cortulua
00:30
 
Valledupar
-
Deportes Quindio
03:00
 
Universitario Popayan
-
Leones
კოსტა რიკა: Liga de Ascenso
00:00
 
AS Puma Generalena
-
Juventud Escazucena
00:00
 
AD Municipal San Ramon
-
AD Cofutpa
01:00
 
Turrialba
-
Sporting San Jose
01:00
 
Futbol Consultants Moravia
-
Puerto Golfito
01:00
 
Santa Ana
-
CS Uruguay
01:00
 
Barrio Mexico
-
Deportiva Carmelita
04:00
 
Puntarenas FC
-
Guanacasteca
კვიპროსი: Cup
18:30
66'
Anorthosis
0 - 1
Nea Salamis
(0-0)
19:00
შესვენება
Apollon Limassol
1 - 0
Ethnikos Achnas
(1-0)
21:00
 
Doxa Katokopia
-
Omonia Nicosia
21:00
 
AEK Larnaca
-
AEL Limassol
21:30
 
FC Nordsjaelland
-
AC Horsens
დრ.კონგო: Super League
16:30
გადაიდო
Saint-Eloi Lupopo
-
Dauphins Noirs
(-)
17:30
 
TP Mazembe
-
Simba
18:30
 
Motema Pembe
-
RCK
18:30
გადაიდო
Don Bosco
-
Nyuki
(-)
ინგლისი: Johnstones Paint Trophy
23:45
 
Newport County
-
Salford City
გიბრალტარი: Premier League
23:30
 
Europa Point
-
Manchester 62 FC
საბერძნეთი: Cup
20:15
 
AEK Athens
-
Panaitolikos
უნგრეთი: FA Cup
16:00
დასრულდა
III Keruleti TVE
0 - 2
Dorogi FC
(0-0)
20:30
 
Videoton FC
-
Ujpest
21:00
 
Haladas
-
Budapest Honved
21:00
 
Kaposvari
-
Mezokovesd SE
21:00
 
Zalaegerszeg
-
Lipot Pekseg
21:00
 
Paksi SE
-
Pecsi MFC
21:00
 
Puskas FC Academy
-
Bekescsaba
21:00
 
Dunaujvaros Palhalma
-
MTK Budapest
ინდოეთი: I League
15:30
დასრულდა
Churchill Brothers
2 - 1
Real Kashmir
(2-0)
18:00
90'
Jamshedpur
0 - 5
FC Goa
(0-1)
ირანი: Cup 1
15:30
დასრულდა
Tractor Sazi Tabriz
4 - 1
Mes Kerman
(3-0)
ისრაელი: Leumit League
21:00
 
Hapoel Katamon Jerusalem
-
Hapoel Umm al-Fahm
ქუვეითი: 1. Division
19:10
 
Kuwait SC
-
Al-Shabab SC
მექსიკა: Copa MX
05:00
დასრულდა
Monarcas Morelia
0 - 0
Tijuana
(0-0)
07:10
დასრულდა
Toluca
5 - 1
Pachuca
(0-1)
ნიგერია: 1. Division
19:00
შესვენება
Enugu Rangers
0 - 0
Kano Pillars
(0-0)
19:00
45'
Enyimba
1 - 0
Kwara United
(-)
შოტლანდია: William Hill Scottish Cup
23:45
 
Kilmarnock
-
Aberdeen
სამხ.აფრიკა: 1. Division
21:30
 
Mamelodi Sundowns FC
-
Bloemfontein Celtic
21:30
 
Bidvest Wits
-
Highlands Park
ესპანეთი: Liga Adelante
23:00
გადაიდო
Rayo Vallecano
-
Albacete
(0-0)
00:00
 
Mirandes
-
Zaragoza
სირია: 1. Division
16:00
დასრულდა
Al-Jaish
1 - 0
Al-Wahda
(0-0)
16:00
დასრულდა
Al-Wathbah
3 - 0
Al-Ittihad
(1-0)
ტუნისი: 1. Division
17:00
დასრულდა
CA Bizertin
0 - 2
Esperance
(0-0)
უგანდა: Super League
17:00
დასრულდა
SC Villa
1 - 0
Onduparaka FC
(0-0)
17:30
დასრულდა
Proline
3 - 1
BUL FC
(1-1)
17:30
დასრულდა
Express FC
2 - 1
Soana FC
(2-0)
17:30
დასრულდა
Kyetume
4 - 3
Mbarara City
(2-2)
ურუგვაი: Primera Division
00:00
 
Liverpool FC
-
Plaza Colonia
ინგლისი: Evo-Stik League
23:45
 
Kingstonian
-
Wingate & Finchley
23:45
 
Lewes
-
Worthing
გერმანია: Oberliga
22:15
 
FC Kray
-
TVD Velbert
23:00
 
Ratinger SV
-
FC Kleve
ჰონგ კონგი: Hong kong second division
16:30
გადაიდო
Eastern District
-
Wing Yee
(-)
ტანზანია: Premier League
17:00
დასრულდა
Alliance FC
4 - 1
Mwadui
(-)
17:00
დასრულდა
Ndanda FC
1 - 1
Azam FC
(-)
17:00
დასრულდა
Tanzania Prisons
0 - 0
Mtibwa Sugar
(-)
თურქეთი: 2. Lig
14:00
დასრულდა
Kahramanmaraspor
0 - 2
Kastamonuspor
(0-0)
14:00
დასრულდა
Sivas Belediye Spor
1 - 1
Sakaryaspor
(0-1)
14:00
დასრულდა
Duzyurtspor
2 - 0
Sancaktepe Belediyespor
(0-0)
14:00
დასრულდა
Urfaspor
0 - 1
Inegolspor
(0-0)
14:00
დასრულდა
Gumushanespor
1 - 0
Afjet Afyonspor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Bodrumspor
1 - 0
Bayburt Genclikspor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Usakspor
2 - 1
Van Buyuksehir Belediyespor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Bandirmaspor
1 - 1
Kirsehir Belediyespor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Ergene Velimese Spor
0 - 0
Eyupspor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Ankara Demirspor
2 - 0
Etimesgut Belediyespor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Nigde Belediyespor
2 - 3
Tuzlaspor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Hacettepe Spor Kulubu
1 - 0
Zonguldak Komurspor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Samsunspor
3 - 0
Amed Sportif
(2-0)
14:30
დასრულდა
Anadolu Selcukspor
3 - 3
Manisa Buyukşehir Belediyespor
(3-3)
14:30
დასრულდა
Pendikspor
0 - 3
Tarsus
(0-0)
14:30
დასრულდა
Bugsasspor
2 - 1
Corum Belediyespor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Sariyer
4 - 0
Kirklarelispor
(2-0)
თურქეთი: Fourth Turkey league
14:00
დასრულდა
Elaziz Belediyespor
2 - 4
Belediye Derince
(1-1)
14:00
დასრულდა
Agri 1970 Spor
0 - 2
Ofspor
(0-0)
14:00
დასრულდა
Fatsa Belediyespor
2 - 1
Erbaaspor
(1-0)
14:00
დასრულდა
Artvin Horaspor
0 - 0
Serik Belediyespor
(0-0)
14:00
დასრულდა
24 Erzincanspor
6 - 2
Sile Yildizspor
(4-1)
14:00
დასრულდა
Yomraspor
1 - 1
Silivrispor
(1-0)
14:00
დასრულდა
Pazarspor
2 - 3
Muglaspor
(1-2)
14:00
დასრულდა
Yeni Diyarbakirspor
0 - 1
Batman Petrolspor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Fethiyespor
1 - 1
Cizrespor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Payas Belediyespor 1975
0 - 0
Turgutluspor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Kocaelispor
2 - 0
Tepecikspor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Kasimpasa Erokspor
2 - 0
Kozan Belediyespor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Kemer Tekirovaspor
1 - 2
Karsiyaka
(1-2)
14:30
დასრულდა
Catalcaspor
3 - 2
Tire 1922 Spor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Kizilcabolukspor
1 - 1
Karakopru Belediyespor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Tokatspor
0 - 2
Yeni Orduspor
(0-1)
14:30
დასრულდა
Aksarayspor
1 - 0
Erzin Belediyespor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Manisaspor
0 - 4
Ankara Adliyespor
(0-4)
14:30
დასრულდა
Sultanbeyli Belediyespor
2 - 2
Duzcespor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Osmaniyespor
1 - 0
Golcukspor
(1-0)
14:30
დასრულდა
Nevsehirspor Genclik
0 - 0
Halide Edip Adivar Spor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Soma Spor Dernegi
0 - 0
Nazilli Belediyespor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Darica Genclerbirligi
0 - 1
1954 Kelkit Belediyespor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Modafen FK
0 - 1
Yozgatspor
(0-1)
14:30
დასრულდა
Bayrampasa
0 - 0
Yeni Altindag Belediyespor
(0-0)
14:30
დასრულდა
Bursa Niluferspor
1 - 0
Malatya Yesilyurt Belediyespor
(1-0)
ზამბია: 1. Division
17:00
დასრულდა
Zanaco
2 - 1
Red Arrows
(0-1)