All matches
Live
Yesterday
Tomorrow
England: Premier League
Standings
19:45
Finished
Wolverhampton Wanderers
0
-
1
Bournemouth
(0-1)
20:00
Finished
Crystal Palace
2
-
0
Newcastle United
(0-0)
20:00
Finished
Everton
2
-
0
Liverpool
(1-0)
20:00
Finished
Manchester United
4
-
2
Sheffield United
(1-1)
Copa Libertadores
Standings
01:00
Finished
Liverpool FC
1
-
0
San Lorenzo
(0-0)
01:00
Finished
Atletico MG
3
-
2
Club Atletico Penarol
(2-0)
01:30
Finished
Colo Colo
0
-
0
Alianza Lima
(0-0)
03:00
Finished
Atletico Junior
1
-
1
LDU de Quito
(1-1)
23:00
Finished
Huachipato
0
-
0
The Strongest
(0-0)
23:00
Finished
Botafogo RJ
3
-
1
Universitario de Deportes
(0-0)
23:00
Finished
Nacional
2
-
1
Tachira
(2-1)
France: Ligue 1
Standings
18:00
Finished
Lorient
1
-
4
PSG
(0-2)
20:00
Finished
Marseille
2
-
2
Nice
(1-1)
20:00
Finished
Monaco
1
-
0
Lille
(0-0)
England: Championship
Standings
19:45
Finished
Coventry
2
-
3
Hull
(1-2)
AFC Cup
Draw
10:00
Finished
Central Coast Mariners
3
-
0
Abdish-Ata
(0-0)
Copa Sudamericana
Standings
01:00
Finished
Sportivo Trinidense
2
-
0
Nacional Potosi
(1-0)
01:00
Finished
Deportivo Garcilaso
1
-
1
Cuiaba
(0-0)
01:30
Finished
Argentinos Juniors
1
-
0
Corinthians
(1-0)
03:00
Finished
Alianza Petrolera
1
-
3
Universidad Catolica
(1-0)
23:00
Finished
Danubio
0
-
1
Atletico PR
(0-1)
23:00
Finished
Coquimbo Unido
1
-
2
Racing Club
(1-2)
01:00
Finished
Bragantino
2
-
1
Luqueno
(1-0)
AFC Champions League
Draw
11:00
After penalty
Yokohama F.Marinos
3
-
2
Ulsan Hyundai
pen 5-4
(3-2)
Italy: Coppa Italia
Draw
20:00
Finished
Atalanta
4
-
1
Fiorentina
(1-0)
CONCACAF Champions League
Draw
03:15
Finished
CF America
1
-
1
Pachuca
(1-1)
Russia: Premier League
Standings
14:00
Finished
Gazovik Orenburg
1
-
2
Dinamo Moscow
(0-0)
16:15
Finished
Olimpiec Nizhny
2
-
3
Lokomotiv Moscow
(1-0)
18:30
Finished
Zenit St. Petersburg
0
-
2
Rubin Kazan
(0-0)
18:30
Finished
FC Krasnodar
3
-
2
Baltika
(1-0)
Netherlands: Eredivisie
Standings
17:45
Finished
Twente
3
-
1
Almere City FC
(1-0)
20:00
Finished
Ajax
2
-
2
Excelsior
(1-1)
Albania: 2 Albanian League
Standings
14:00
Finished
Korabi Peshkopi
5
-
1
Luzi 2008
(2-1)
Angola: 1. Division
Standings
16:00
Finished
Petro de Luanda
0
-
0
São Salvador
(4-0)
Antigua and Barbuda: Premier Division
Standings
01:00
Finished
Willikies
0
-
0
Ottos Rangers
(0-0)
Argentina: Primera B Metropolitana
Standings
19:00
Finished
Acassuso
2
-
1
Sacachispas FC
(0-1)
Australia: 2. Division
Standings
11:30
Finished
Sunshine Coast Wanderers
3
-
1
Lions FC
(2-0)
11:30
Peninsula Power
-
Olympic F.C.
Austria: tipp3-Bundesliga
Standings
17:30
Finished
SK Austria Klagenfurt
4
-
3
Salzburg
(0-2)
17:30
Finished
Hartberg
1
-
2
LASK Linz
(1-1)
19:30
Finished
Rapid Wien
1
-
3
Sturm Graz
(1-3)
Barbados: Premier Division
Standings
02:00
Finished
Ellerton
1
-
2
Wotton
(-)
Belgium: Jupiler League
Standings
19:30
Finished
Anderlecht
3
-
0
Cercle Bruges
(2-0)
19:30
Finished
Club Bruges
4
-
0
Genk
(1-0)
Bosnia-Herzegovina: Premier League
Standings
15:00
Finished
FK Zvijezda 09
3
-
2
FK Sloga Simin Han
(1-1)
17:00
Finished
Borac Banja Luka
1
-
0
Posusje
(1-0)
19:30
Finished
Zrinjski Mostar
4
-
3
FK Sarajevo
(3-1)
Bosnia-Herzegovina: 1. Division FBiH
Standings
15:30
Finished
Kozara
2
-
2
Sloboda Mrkonjic Grad
(1-0)
15:30
Finished
Slavija Sarajevo
2
-
1
Drina Zvornik
(0-0)
15:30
Finished
Rudar Prijedor
5
-
0
FK Leotar
(3-0)
15:30
Finished
FK Romanija Pale
1
-
0
FK Laktasi
(0-0)
15:30
Finished
Velež Nevesinje
3
-
1
BSK Banja Luka
(3-0)
15:30
Finished
Ljubic Prnjavor
3
-
1
Famos
(2-1)
15:30
Finished
Zeljeznicar Banja Luka
1
-
1
Sutjeska
(1-1)
17:30
Finished
Radnik Bijeljina
3
-
0
(1-0)
19:00
Finished
FK Modrica
1
-
1
(0-0)
Brazil: Serie B
Standings
01:00
Finished
Brusque
3
-
1
Mirassol
(1-0)
Brazil: Serie C
Standings
00:00
Finished
Aparecidense
2
-
0
Sampaio Correa
(1-0)
Bulgaria: Cup
Draw
16:45
Finished
Ludogorets Razgrad
4
-
0
Hebar
(2-0)
Cameroon: 1. Division
Draw
14:00
Finished
Fauve Azur
2
-
0
Aigle Royal
(1-0)
16:00
Finished
Bamboutos
0
-
2
APEJES FC
(0-1)
Colombia: Cup 1
Draw
01:40
Finished
Tigres FC
1
-
0
Cucuta
(0-0)
21:30
After penalty
Real Cartagena
3
-
1
Atletico Huila
pen 4-3
(2-0)
22:00
After penalty
CD Jaguares
1
-
1
Llaneros FC
pen 4-3
(0-1)
01:00
After penalty
Leones
1
-
1
Deportivo Pereira
pen 3-4
(0-0)
Cyprus: 1. Division
Standings
16:00
Finished
Karmiotissa Pano Polemidion
6
-
6
Othellos Athienou
(1-4)
17:00
Finished
AEL Limassol
5
-
4
Nea Salamis
(2-0)
Denmark: U19 League
Standings
14:00
Finished
FC Koebenhavn U19
1
-
3
FC Nordsjaelland U19
(0-1)
Ecuador: Serie B
Standings
01:00
Finished
Vargas Torres
2
-
1
River Plate
(1-1)
21:00
Finished
Nueve de Octubre
1
-
0
Chacaritas
(1-0)
01:00
Finished
Leones del Norte
0
-
1
San Antonio
(0-0)
Egypt: 1. Division
Standings
15:30
Finished
El Geish
1
-
0
ENPPI
(0-0)
18:00
Postponed
Al Mokawloon Al Arab
-
El Zamalek
(-)
18:00
Finished
Pyramids FC
3
-
2
National Bank
(1-0)
El Salvador: Primera Division
Standings
22:00
Finished
Fuerte San Francisco
0
-
2
CD FAS
(0-0)
22:30
Finished
Once Municipal
0
-
0
CD Platense Municipal
(0-0)
Finland: Ykkonen
Standings
16:30
Finished
FF Jaro
4
-
2
KaePa
(2-0)
16:30
Finished
FC KTP
5
-
1
SJK Akatemia
(3-1)
16:30
Finished
PK-35 Helsinki
1
-
1
TPS
(0-0)
16:30
Finished
JaePS
2
-
3
SalPa
(1-2)
16:30
Finished
Mikkelin Palloilijat
1
-
1
JIPPO
(1-1)
Finland: Cup
Draw
17:30
Finished
Kirkkonummi
0
-
4
PK Keski-Uusimaa
(0-1)
18:00
Finished
Toejoen Veikot
2
-
3
Haka Juniorit
(1-3)
18:10
Finished
LPS
4
-
0
EPS II
(0-0)
Gambia: GFA Premier League
Standings
17:30
Marimoo
-
Samger
Germany: 3. Liga
Standings
18:00
Finished
Saarbruecken
1
-
1
RW Essen
(0-1)
Germany: Regionalliga
Standings
18:00
Finished
Bayern Munich II
0
-
0
TSV Buchbach
(0-0)
18:00
Finished
SSV Jeddeloh
0
-
2
1. FC Phoenix Luebeck
(0-0)
18:00
Finished
Hamburger SV II
0
-
2
Oldenburg
(0-2)
Ghana: 1. Division
Standings
16:00
Postponed
Dreams FC
-
Bechem United
(-)
Gibraltar: Premier League
Standings
20:00
Finished
Europa Point
0
-
3
St Joseph's
(0-3)
Greece: Super League
Standings
15:00
Finished
Lamia
1
-
1
PAOK Thessaloniki FC
(1-0)
17:30
Finished
Aris Thessaloniki FC
1
-
1
Olympiacos
(0-0)
18:30
Finished
AEK Athens
3
-
0
Panathinaikos
(2-0)
Guadeloupe: 1. Division
Standings
01:30
Finished
Cambrefort
1
-
0
Sporting Baie-Mahault
(0-0)
Guatemala: Premier League Guatemala
Draw
22:00
Finished
Deportivo Achuapa
0
-
2
Mixco
(0-2)
Guatemala: Guatemala 2
Draw
22:00
Finished
Democracia
0
-
0
Juventud Pinulteca
(0-0)
22:30
Finished
San Pedro
2
-
0
Sacachispas
(1-0)
Guinea: Championnat National
Standings
17:00
Ashanti GB
-
CI Kamsar
International: Haiti Premiére Division
Standings
21:00
Racing Club Haitien
-
América des Cayes
Honduras: Liga Nacional
Standings
02:00
Finished
Real Espana
2
-
1
Génesis
(2-0)
00:15
Finished
Olancho FC
1
-
1
CD Vida
(1-0)
Hungary: FA Cup
Draw
19:00
Finished
Nyiregyhaza Spartacus FC
1
-
2
Ferencvaros
(0-0)
Iceland: Cup
Draw
20:15
Finished
Kà Hafnarfjördur
2
-
9
KR Reykjavik
(1-3)
20:15
Finished
Valur
3
-
0
FH Hafnarfjordur
(2-0)
20:15
Finished
Throttur Reykjavík
1
-
2
HK Kopavogs
(0-1)
21:00
Finished
Augnablik
1
-
2
Stjarnan
(0-1)
India: ISL
Draw
15:00
Finished
FC Goa
2
-
3
Mumbai City FC
(1-0)
Indonesia: Liga 1
Standings
09:00
Finished
Persebaya Surabaya
0
-
2
Bali United Pusam
(0-1)
13:00
Finished
Persik
4
-
4
PSS Sleman
(2-3)
Iraq: Super League
Standings
16:00
Postponed
Erbil
-
Al Talaba
(-)
Israel: Cup
Draw
18:30
Finished after overttime
Hapoel Beer Sheva
3
-
2
Maccabi Netanya
(0-1)
Japan: League Cup
Draw
11:00
Finished
Nara Club
0
-
6
Sanfrecce Hiroshima
(0-1)
11:00
After penalty
Kataller Toyama
0
-
0
Shimizu S-Pulse
pen 6-5
(0-0)
11:00
After penalty
Fagiano Okayama FC
3
-
3
Yokohama FC
pen 3-5
(1-1)
11:00
Finished
FC Ryukyu
2
-
1
Gamba Osaka
(1-0)
11:00
Finished after overttime
Blaublitz Akita
2
-
1
Shonan Bellmare
(0-0)
11:00
Finished
Roasso Kumamoto
0
-
1
Sagan Tosu
(0-1)
11:00
Finished after overttime
Nagano Parceiro
3
-
2
Kyoto Sanga FC
(1-2)
11:00
Finished
Thespakusatsu Gunma
1
-
3
Kashiwa Reysol
(0-3)
11:30
Finished
Gainare Tottori
2
-
5
Urawa Red Diamonds
(1-2)
Lithuania: A Lyga
Standings
16:00
Postponed
FK Panevezys
-
Dziugas Telsiai
(-)
16:00
Finished
FK TransINVEST
1
-
2
Hegelmann Litauen
(0-0)
17:00
Finished
FK Kauno Zalgiris
0
-
3
Banga Gargzdai
(0-2)
18:00
Finished
Zalgiris Vilnius
4
-
0
Dainava Alytus
(2-0)
Montenegro: 2. Division
Standings
16:00
Finished
Internacional Podgorica
0
-
2
Igalo
(0-0)
16:00
Finished
OFK Mladost Ljeskopolje
2
-
1
Grbalj Radanovici
(2-1)
16:00
Finished
Otrant
4
-
1
Lovćen
(2-0)
16:00
Finished
Berane
2
-
3
FK Iskra
(0-1)
16:00
Finished
FK Bokelj
0
-
1
Kom
(0-0)
Nicaragua: Campeonato Nacional
Standings
22:00
Finished
Matagalpa
0
-
2
Managua
(0-1)
Norway: Cup
Draw
17:00
Finished
Skjervoey
0
-
1
Alta
(0-1)
17:00
Finished
Floeya
0
-
6
Tromsoe
(0-2)
17:00
Finished
Junkeren
0
-
2
Bodoe/Glimt
(0-1)
17:00
Finished
Melhus
1
-
5
Ranheim
(0-4)
17:00
Finished
Stjoerdals Blink
0
-
1
Levanger
(0-1)
17:00
Finished
Traeff
1
-
2
Kristiansund BK
(1-1)
17:00
Finished
Strindheim
1
-
2
Molde
(0-1)
17:00
Finished after overttime
Hoedd
1
-
0
Aalesund
(0-0)
17:00
Finished
Stord
0
-
4
Lysekloster
(0-1)
17:00
Finished
Bjarg
0
-
3
Aasane
(0-2)
17:00
After penalty
IL Froeya
2
-
2
Sogndal
pen 5-6
(1-1)
17:00
Finished
Askøy
2
-
5
Brann
(2-2)
17:00
Finished
Torvastad
3
-
4
Viking
(1-2)
17:00
Finished
Vard Haugesund
0
-
4
Sandnes
(0-3)
17:00
Finished
Mandalskameratene
0
-
7
Bryne
(0-2)
17:00
Finished
Flekkeroey
0
-
1
Egersund
(0-0)
17:00
Finished
Pors Grenland
0
-
1
Odds Ballklubb
(0-0)
17:00
Finished
Fram Larvik
0
-
3
Arendal Fotball
(0-2)
17:00
Finished
Elverum
2
-
4
Hamarkameratene
(1-3)
17:00
Finished
Eidsvold TF
1
-
0
Mjoendalen
(0-0)
17:00
Finished
Ull/Kisa
1
-
3
Rosenborg
(1-2)
17:00
Finished
Frigg
0
-
3
KFUM
(0-1)
17:00
Finished
Baerum
0
-
5
Stabaek
(0-3)
17:00
Finished
Kjelsaas
3
-
2
Kongsvinger
(1-2)
17:00
Finished
Råde
2
-
1
Moss
(0-1)
18:00
Finished after overttime
Tromsdalen
3
-
1
Lyn
(1-0)
18:00
Finished
Jerv
0
-
3
Stroemsgodset
(0-2)
18:05
Finished
Stroemmen
4
-
5
Lillestroem
(0-4)
Peru: Segunda Division
Standings
21:30
Finished
Carlos Stein
0
-
1
Molinos El Pirata
(0-0)
01:00
Finished
Binacional
2
-
3
Ayacucho FC
(0-1)
Poland: 1. Division
Standings
17:00
Finished
Znicz Pruszkow
2
-
0
Arka Gdynia
(0-0)
17:00
Finished
Wisla Plock
2
-
1
Miedz Legnica
(0-1)
19:30
Finished
Lechia Gdansk
1
-
0
Polonia Warsaw
(1-0)
Portugal: Segunda Liga
Standings
20:15
Finished
AVS
0
-
2
FC Porto B
(0-1)
Qatar: Stars League
Standings
16:30
Finished
Umm Salal
2
-
0
Lekhwiya
(0-0)
16:30
Finished
Al-Shamal
0
-
4
Al Sadd
(0-2)
16:30
Finished
Al Arabi
1
-
2
Al Markhiya
(1-1)
16:30
Finished
Al-Wakra
2
-
4
Al-Garrafa
(0-1)
16:30
Finished
Al-Rayyan
4
-
1
Al-Ahli
(1-1)
16:30
Finished
Al Muaidar
3
-
5
Qatar SC
(2-3)
Romania: Liga I
Standings
14:45
Finished
Universitatea Cluj
1
-
0
CSMS Iasi
(0-0)
17:00
Finished
FC Viitorul Constanta
3
-
1
Rapid Bucuresti
(1-1)
19:45
Finished
Sepsi OSK
2
-
2
FCSB
(1-2)
Romania: Liga II Serie A
Standings
15:00
Finished
Comunal Selimbar
2
-
2
AFK Csikszereda
(1-1)
17:00
Finished
CS Mioveni
0
-
1
FC Unirea Slobozia
(0-1)
Russia: SUPRA-Championship
Standings
10:00
Finished
SKA-Khabarovsk
2
-
1
Rodina
(0-0)
14:00
Finished
Tyumen
1
-
1
Chernomorets Novorossiysk
(1-1)
15:00
Finished
FC Alania Vladikavkaz
3
-
0
Urozhay
(0-0)
15:00
Finished
FC Volgar
1
-
1
Torpedo Moscow
(0-1)
15:30
Finished
Akron Tolyatti
0
-
0
Leningradets
(0-0)
16:00
Finished
Neftekhimik
1
-
2
Shinnik Yaroslavl
(1-1)
16:00
Finished
Sokol Saratov
0
-
2
FC Yenisey Krasnoyarsk
(0-2)
17:00
Finished
Khimki
1
-
0
KamAZ
(0-0)
17:30
Finished
FK Makhachkala
0
-
0
Arsenal Tula
(0-0)
San Marino: Campionato
Draw
19:45
Finished
Juvenes/Dogana
3
-
2
Domagnano
(1-2)
19:45
Finished
Folgore
2
-
0
FC Fiorentino
(1-0)
Sierra Leone: Premier League
Standings
17:30
Wusum Stars
-
SLIFA Mount Aureol
18:00
Finished
East End Lions
0
-
1
Wilberforce Strikers
(0-0)
18:00
Bo Rangers
-
Real Republicans
Slovakia: 1. Division
Standings
14:00
Finished
Slovan Bratislava B
3
-
2
OFK Malzenice
(2-2)
15:30
Finished
Liptovsky Mikulas
1
-
2
Slavoj Trebisov
(0-0)
15:30
Finished
Puchov
3
-
2
Tatran Presov
(1-0)
15:30
Finished
Povazska Bystrica
1
-
1
Komarno
(1-1)
15:30
Finished
FC Petrzalka 1898
2
-
0
Spišská Nová Ves
(2-0)
15:30
Finished
Dolny Kubin
0
-
0
Humenne
(0-0)
15:30
Finished
FC STK 1914 Samorin
1
-
1
Zilina B
(1-1)
18:00
Finished
Spartak Myjava
2
-
1
FK Pohronie
(1-1)
Slovenia: Cup
Draw
19:00
After penalty
Gorica
1
-
1
ND Beltinci
pen 5-3
(0-1)
Sweden: Allsvenskan
Standings
18:00
Finished
AIK
2
-
0
IFK Vaernamo
(2-0)
18:00
Finished
IFK Gothenburg
0
-
1
Haecken
(0-1)
18:00
Finished
Brommapojkarna
1
-
1
Sirius
(0-0)
Switzerland: Challenge League
Standings
18:30
Finished
Stade Nyonnais
0
-
2
FC Vaduz
(0-2)
Turkey: Cup
Draw
18:30
Finished
Trabzonspor
3
-
2
Fatih Karagümrük
(2-1)
Uganda: Super League
Standings
14:00
Finished
Express FC
1
-
2
Kitara FC
(1-1)
17:00
Finished
NEC
1
-
0
BUL FC
(0-0)
Uruguay: Primera Division
Standings
19:00
Finished
Rampla Juniors
2
-
1
Defensor Sporting
(1-1)
Denmark: Danmarksserien
Standings
18:00
Finished
AB Taarnby
1
-
3
LSF
(1-0)
England: National League North/South
Draw
19:45
Finished
Maidstone
2
-
1
Aveley
(0-1)
England: Evo-Stik League
Standings
19:45
Finished
Plymouth Parkway
3
-
1
Hayes & Yeading United
(1-1)
Finland: Veikkausliga
Standings
17:00
Finished
Seinaejoen JK
3
-
3
HJK
(1-1)
Finland: Kakkonen
Standings
16:30
Postponed
SexyPöxyt
-
Tampere
(-)
17:00
Finished
Pallo-Iirot
3
-
3
HJS Akatemia
(1-2)
17:00
Finished
TPV
3
-
1
Ilves-Kissat
(0-0)
17:00
Finished
Honka
0
-
0
EBK
(0-0)
Germany: Oberliga
Standings
17:30
Finished
SpVgg Bayern Hof
3
-
0
DJK Ammerthal
(0-0)
17:30
Finished
SV Hemelingen
2
-
2
Brinkumer SV
(0-1)
17:45
Finished
Rotenburger SV
0
-
6
Kickers Emden
(0-2)
17:45
Finished
SV Todesfelde
2
-
1
Preußen Reinfeld
(1-0)
17:45
Finished
FC Union Schafhausen
0
-
2
SpVg Frechen 20
(0-1)
18:30
Finished
Hohenwestedt
0
-
0
TSB Flensburg
(0-0)
18:30
Finished
Reinickendorfer Fuchse
1
-
0
Altglienicke II
(0-0)
Italy: Serie D
Standings
14:00
Finished
Virtus Bolzano
2
-
2
Portogruaro
(1-2)
Russia: Russian third league
Standings
14:00
Finished
Kuban Kholding
0
-
1
Spartak Nalchik
(0-1)
14:00
Finished
Pobeda
0
-
0
Sevastopol
(0-0)
Scotland: Highland/Lowland
Standings
20:00
Finished
Brora Rangers
1
-
0
Wick Academy
(0-0)
Tanzania: Premier League
Standings
14:00
Finished
JKT Tanzania
0
-
0
Young Africans
(0-0)
Wales: Cymru Alliance
Standings
20:00
Finished
Holywell Town
4
-
0
Llanidloes Town FC
(2-0)
Zambia: 1. Division
Standings
14:00
Abandoned
FC MUZA
0
-
0
Nkwazi
(0-0)
Zimbabwe: 1. Division
Standings
14:00
Finished
TelOne
1
-
1
Bulawayo Chiefs
(0-0)
14:00
Finished
Ngezi Platinum FC
2
-
2
Yadah FC
(2-1)
14:00
Finished
Chicken Inn FC
1
-
0
Hwange
(1-0)
14:00
Finished
Herentals FC
2
-
2
Highlanders
(0-2)
14:00
Finished
FC Platinum
0
-
1
ZPC Kariba
(0-0)
14:00
Finished
Bikita Minerals
1
-
0
Simba Bhora FC
(1-0)
nScores.com - livescore