All matches
Live
Yesterday
Tomorrow
England: Premier League
Standings
18:30
Newcastle United
-
West Ham
21:00
Bournemouth
-
Everton
21:00
Chelsea
-
Burnley
21:00
Nottingham Forest
-
Crystal Palace
21:00
Sheffield United
-
Fulham
21:00
Tottenham
-
Luton
23:30
Aston Villa
-
Wolverhampton Wanderers
02:00
Brentford
-
Manchester United
Spain: La Liga
Standings
19:00
Getafe
-
Sevilla
21:15
Almeria
-
Osasuna
23:30
Valencia
-
Mallorca
02:00
Barcelona
-
Las Palmas
Germany: 1. Bundesliga
Standings
20:30
RasenBallsport Leipzig
-
FSV Mainz
20:30
Bayer Leverkusen
-
Hoffenheim
20:30
Eintracht Frankfurt
-
Union Berlin
20:30
Borussia Moenchengladbach
-
Freiburg
20:30
Werder Bremen
-
Wolfsburg
23:30
Bayern Munich
-
Borussia Dortmund
Italy: Serie A
Standings
17:30
Napoli
-
Atalanta
20:00
Genoa
-
Frosinone
20:00
Torino
-
Monza
23:00
Lazio
-
Juventus
01:45
Fiorentina
-
AC Milan
France: Ligue 1
Standings
22:00
Metz
-
Monaco
02:00
Lyon
-
Reims
CAF Champions League
Draw
19:00
TP Mazembe
-
Petro de Luanda
00:00
Young Africans
-
Mamelodi Sundowns FC
03:00
Esperance
-
ASEC Mimosas
Friendlies
Draw
15:30
CSM Slatina
-
FC Arges Pitesti
18:00
Grorud
-
Follo
18:00
Stroemmen
-
Ull/Kisa
18:45
Seinaejoen JK
-
Haka
19:00
Jerv
-
Flekkeroey
19:00
Sprint Jeloey
-
Eik-Toensberg
22:00
FC KTP
-
Valtti
Russia: Premier League
Standings
17:00
Krylya Sovetov Samara
-
Zenit St. Petersburg
19:30
FC Sochi
-
CSKA Moscow
20:30
Baltika
-
Olimpiec Nizhny
22:00
Spartak Moscow
-
Ural
USA: Major League Soccer
Standings
00:00
Philadelphia Union
-
Minnesota United
02:00
Colorado Rapids
-
Los Angeles FC
05:30
Charlotte
-
FC Cincinnati
05:30
DC United
-
Impact De Montreal
05:30
Inter Miami CF
-
New York City FC
05:30
Orlando City
-
New York Red Bulls
05:30
Toronto FC
-
Sporting Kansas City
Netherlands: Eredivisie
Standings
21:30
NEC Nijmegen
-
PSV Eindhoven
23:45
Sparta Rotterdam
-
Fortuna Sittard
01:00
Go Ahead Eagles
-
Excelsior
01:00
RKC Waalwijk
-
SC Heerenveen
02:00
AZ Alkmaar
-
Vitesse
Portugal: Liga ZON Sagres
Standings
21:30
Vitoria de Guimaraes
-
Moreirense
21:30
Arouca
-
Farense
00:00
Boavista
-
Rio Ave
02:30
Estoril
-
FC Porto
Albania: Kategoria Superiore
Standings
20:00
Laci
-
Partizani
23:00
Dinamo Tirana
-
Skenderbeu
Albania: 2 Albanian League
Standings
19:00
Sopoti Librazhd
-
Valbona
19:00
Gramshi
-
Iliria Fushë-Krujë
19:00
Adriatiku
-
Naftëtari Kuçovë
19:00
Tërbuni Pukë
-
Murlani
19:00
Veleçiku Koplik
-
Besëlidhja Lezhë
Algeria: Ligue 2
Standings
20:30
MC El Eulma
-
CA Batna
20:30
RB Ouargla
-
Chelghoum
20:30
Teleghma
-
Oued Magrane
20:30
Aïn Mlila
-
IB Khémis El Khechna
20:30
USM El Harrach
-
AS Khroub
20:30
MSP Batna
-
E Sour El-Ghozlane
20:30
Ghir Abadla
-
Kouba
20:30
MCB Oued Sly
-
ASM Oran
20:30
Temouchent
-
GC Mascara
20:30
JSM Tiaret
-
SKAF Khémis Mélina
20:30
WA Mostaganem
-
CR Méchria
20:30
Koléa
-
WA Boufarik
20:30
Olympique Médéa
-
RC Arbaa
Angola: 1. Division
Standings
20:00
Recreativo do Libolo
-
Wiliete
20:00
União de Malanje
-
São Salvador
20:30
Interclube
-
Desportivo Huíla
21:00
Sagrada Esperança
-
Santa Rita
Argentina: Torneo Inicial
Standings
02:00
Boca Juniors
-
San Lorenzo
04:00
Central Cordoba de Santiago
-
Racing Club
06:00
Talleres
-
Velez Sarsfield
Argentina: Primera B Nacional
Standings
22:05
Arsenal Sarandi
-
Chacarita Juniors
00:00
Gimnasia Mendoza
-
Colon
01:00
Tristan Suarez
-
Ferro Carril Oeste
01:00
Almagro
-
Atletico Rafaela
01:00
Temperley
-
CA Defensores Unidos
Argentina: Primera B Metropolitana
Standings
00:30
Acassuso
-
Villa Dalmine
00:30
CD UAI Urquiza
-
Sacachispas FC
00:30
Colegiales
-
Deportivo Merlo
00:30
Villa San Carlos
-
Los Andes
00:30
Sportivo Italiano
-
CA Ferrocarril Midland
00:30
Argentino de Merlo
-
CA Fenix
00:30
Comunicaciones
-
Deportivo Armenio
01:40
San Martin Burzaco
-
Excursionistas
05:00
Villa Mitre
-
Sansinena BB
05:00
Santamarina Tandil
-
Germinal
05:00
Circulo Deportivo
-
Sol de Mayo
05:00
Deportivo Rincón
-
Kimberley Mar del Plata
05:00
Club Cipolletti
-
Olimpo
05:00
CASD Camioneros
-
Ferro Carril Oeste General Pico
05:00
Argentino Monte Maiz
-
Ciudad de Bolivar
05:00
Gutiérrez
-
Huracan Las Heras
05:00
El Linqueno
-
Independiente Chivilcoy
05:00
Defensores de Pronunciameniento
-
Douglas Haig
05:00
9 de Julio Rafaela
-
Sportivo Belgrano
05:00
Sportivo Las Parejas
-
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
05:00
Crucero del Norte
-
Sarmiento de Resistencia
05:00
Sol de America Formosa
-
San Martín de Formosa
05:00
Union de Sunchales
-
Sarmiento de La Banda
05:00
Boca Unidos
-
Central Norte
Armenia: Premier League
Standings
17:00
Alashkert FC
-
Ararat
21:00
FC Banants
-
Van
Australia: Hyundai A-League
Standings
12:30
Melbourne City FC
-
Newcastle Jets
14:45
Sydney FC
-
Central Coast Mariners
06:00
Wellington Phoenix
-
Brisbane Roar FC
Australia: 2. Division
Standings
10:30
Modbury Jets
-
Adelaide United
10:30
Campbelltown City
-
South Adelaide
10:30
Para Hills Knights
-
Croydon Kings
11:30
Sutherland Sharks
-
APIA Leichhardt Tigers
12:00
Sydney Olympic
-
Wollongong Wolves
12:30
APIA Leichhardt Tigers
-
Sutherland Sharks
12:30
White City Woodville
-
Adelaide Comets
13:00
Stirling Lions
-
Bayswater City
13:00
Balcatta
-
Perth Glory Youth
13:00
Armadale
-
ECU Joondalup
13:00
Western Knights
-
Floreat Athena
13:00
Olympic Kingsway
-
Fremantle City
14:00
Marconi Stallions
-
Central Coast Mariners Youth
14:00
Hills Brumbies
-
Manly United
14:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
-
St George FC
Australia: Third australian league
Standings
12:00
North Shore Mariners
-
Bankstown Berries
12:00
Sturt Lions
-
Fulham United FC
12:00
Western Strikers
-
Salisbury United
14:00
SD Raiders FC
-
UNSW
14:00
Inter Lions FC
-
Dunbar Rovers FC
14:00
Macarthur Rams
-
Bonnyrigg White Eagles
14:30
Adelaide Blue Eagles
-
West Torrens Birkalla
Austria: tipp3-Bundesliga
Standings
22:00
Wolfsberger AC
-
Altach
22:00
Austria Lustenau
-
Wattens
Austria: ADEG Erste Liga
Standings
19:30
Dornbirn
-
SV Horn
19:30
SV Lafnitz
-
SC Bregenz
Austria: Regionalliga
Standings
19:00
Kufstein
-
Rankweil
20:00
SK Bischofshofen
-
SV Austria Salzburg
20:00
SV Wals Grunau
-
Hohenems
20:00
SR Donaufeld
-
Favoritner AC
20:30
Union Gurten
-
SV St. Anna
21:00
Austria Wien (A)
-
Karabakh Wien
21:00
Dornbirner SV
-
Reichenau
21:00
Roefix Roethis
-
Altach (A)
21:00
SC Wiener Viktoria
-
SV Leobendorf
22:00
Ried (A)
-
Vorwaerts Steyr
Azerbaijan: Premier League
Standings
18:30
Sabail
-
Turan Tovuz
21:00
Sabah FK
-
Zira
Belarus: Premier Division
Standings
17:00
Naftan Novopolotsk
-
BATE Borisov
19:00
FK Vitebsk
-
Slavia Mozyr
21:00
Isloch
-
Shakhtyor Soligorsk
Belgium: Jupiler League
Standings
23:15
Oud-Heverlee
-
KV Mechelen
01:45
Anderlecht
-
Antwerp
Belgium: EXQI league
Standings
21:00
Anderlecht U23
-
Francs Borains
01:00
Deinze
-
Zulte-Waregem
01:00
Standard Liege U23
-
Oosterzonen
Benin: Championnat National
Standings
21:00
Bani Gansè
-
USSK
21:00
Cavaliers
-
Ayema
21:00
JSP
-
Tukunnin
21:00
Requins
-
Dadjè
21:00
Buffles
-
Tonnerre
21:00
Hodio
-
Panthères
21:00
Réal Sport
-
Dynamo Unacob
21:00
Police Benin
-
Djeffa
21:00
UPI-ONM
-
Avrankou Omnisport
21:00
Adjidja
-
ASVO
Bolivia: LFPB
Standings
01:00
San Antonio Bulo Bulo
-
Real Tomayapo
03:30
Guabira
-
Universitario de Vinto
06:00
Nacional Potosi
-
Royal Pari
Bosnia-Herzegovina: Premier League
Standings
18:30
FK Zvijezda 09
-
Siroki Brijeg
21:00
Borac Banja Luka
-
Zrinjski Mostar
01:45
GOSK Gabela
-
Posusje
Bosnia-Herzegovina: 1. Division FBiH
Standings
20:30
Slavija Sarajevo
-
Sloboda Mrkonjic Grad
20:30
Rudar Prijedor
-
FK Modrica
20:30
Velež Nevesinje
-
FK Borac Kozarska Dubica
20:30
Ljubic Prnjavor
-
Drina Zvornik
20:30
Sutjeska
-
BSK Banja Luka
20:30
FK Romanija Pale
-
Kozara
21:00
Gornji Rahić
-
Rudar Kakanj
21:00
Gorazde
-
Celik
21:00
FK Mladost Doboj Kakanj
-
Tomislav
21:00
FK Zvijezda
-
NK Vis Simm-Bau
21:00
Gradina Srebrenik
-
Sloboda Tuzla
21:00
Buducnost
-
Jedinstvo Bihac
21:00
Radnik Hadzici
-
NK Bratstvo
21:00
Stupcanica
-
Tosk Tesanj
Botswana: Premier League
Standings
20:00
Eleven Angels FC
-
Township Rollers
20:00
Botswana Defence Force XI
-
Sua Flamingoes
20:00
Security Systems
-
VTM
20:00
Morupule Wanderers
-
Gaborone United
06:00
Postponed
Nico United
-
Botswana Defence Force XI
(-)
06:00
Postponed
Security Systems
-
Holy Ghost SC
(-)
06:00
Postponed
Morupule Wanderers
-
VTM
(-)
06:00
Postponed
Police XI
-
Orapa United FC
(-)
06:00
Postponed
Eleven Angels FC
-
Gaborone United
(-)
Brazil: State Leagues
Standings
01:00
Maranhao
-
Imperatriz
01:00
Forca e Luz
-
America RN
01:00
AO Itabaiana
-
Dorense
01:00
ASA
-
CRB
01:00
Parnahyba
-
Altos
01:30
Atletico MG
-
Cruzeiro
01:30
Nautico
-
Sport
01:30
Juventude
-
Gremio
01:30
Brusque
-
Criciuma
01:30
Cuiaba
-
Uniao Rondonopolis
01:40
Fortaleza
-
Ceara
02:00
Nova Iguacu
-
Flamengo
02:00
Botafogo PB
-
Serra Branca
02:00
Paysandu
-
Aguia de Maraba
02:00
Maringa FC
-
Atletico PR
04:00
ACD Potiguar
-
ACD Potyguar
04:00
Corumbaense
-
Dourados AC
05:00
TBC
-
Atletico GO
Brazil: State 2
Draw
05:00
4th position
-
1st position
Bulgaria: A Grupa
Standings
18:00
Botev Vratsa
-
Hebar
20:30
Lokomotiv Plovdiv
-
Ludogorets Razgrad
23:00
PFC Lokomotiv Sofia 1929
-
PFC CSKA-Sofia
Bulgaria: B PFG
Standings
19:30
Marek
-
Maritsa Plovdiv
19:30
Spartak Varna
-
Dunav Ruse
19:30
Belasitsa Petrich
-
Septemvri Sofia
19:30
Bdin
-
Dobrudzha Dobrich
Cameroon: 1. Division
Standings
05:00
Canon Sportif
-
Coton Sport
05:00
Colombe
-
Stade Renard
05:00
Dynamo de Douala
-
Gazelle
05:00
Victoria United
-
Young Sports Academy
05:00
Bamboutos
-
UMS de Loum
05:00
Fauve Azur
-
Fovu Club
05:00
APEJES FC
-
Les Astres
05:00
PWD Bamenda
-
Union Douala
05:00
Aigle Royal
-
Avion FC
Chile: Primera Division
Standings
21:00
Huachipato
-
Universidad Catolica
03:00
Colo Colo
-
Everton CD
05:30
Deportes Copiapo
-
Union La Calera
Chile: Primera B
Standings
03:00
Curico Unido
-
La Serena
05:30
Deportes Temuco
-
Rangers
China: Super League
Standings
13:30
Wuhan Three Towns
-
Beijing Guoan
17:00
Chengdu Qianbao FC
-
Nantong Zhiyun FC
17:35
Qingdao Youth Island FC
-
Qingdao Jonoon
18:00
Shanghai SIPG FC
-
Henan Jianye
China: League
Standings
13:30
Dalian Zhixing
-
Heilongjiang Lava Spring FC
13:30
Shanghai Jiading
-
Yanbian Longding
17:30
Chongqing Tongliang Long
-
Jiangxi Liansheng
17:30
Guangzhou Evergrande
-
Yunnan Yukun
Colombia: Liga Postobon
Standings
06:30
Atletico Junior
-
La Equidad
01:00
Envigado
-
Atletico Nacional
03:10
Deportivo Pasto
-
Once Caldas
05:20
Chico FC
-
CD Jaguares
Costa Rica: Primera Division
Standings
07:00
Municipal Perez Zeledon
-
Santos de Guapiles
03:00
Grecia
-
C.S. Cartagines
Croatia: 1. Division
Standings
19:50
NK Varazdin
-
HNK Gorica
22:00
Rudes
-
Rijeka
00:30
Hajduk Split
-
Dinamo Zagreb
Cyprus: 1. Division
Standings
20:00
Ethnikos Latsion
-
Iraklis Yerolakkou
20:00
APEA
-
Kedros Agia Marina
20:00
Spartakos Kitiou
-
Anagennisi Deryneia
20:00
Ormideia
-
Halkanoras
20:00
Olympias Lympion
-
APEP
20:00
AEP Polemidion
-
Ethnikos Assias
20:00
ASPIS
-
Omonia Psevda
20:00
Kouris Erimi
-
Geroskipou
23:00
Nea Salamis
-
Karmiotissa Pano Polemidion
23:00
AEL Limassol
-
Ethnikos Achnas
Cyprus: 2. Division
Standings
20:00
Ermis Aradippou
-
Digenis Morphou
20:00
ENAD
-
PO Xylotympou 2006
20:00
Akritas Chlorakas
-
PAEEK
20:00
Ayia Napa
-
Olympiakos Nicosia
20:00
Enosis Paralimni
-
Omonia Aradippou
20:00
ASIL Lysi
-
Omonia 29 Maiou
20:00
Peyia 2014
-
Ypsonas
Czech Republic: Het league
Standings
20:00
Sigma Olomouc
-
Pardubice
20:00
Bohemians 1905
-
Jablonec
20:00
Viktoria Plzen
-
Liberec
23:00
Slovacko
-
Slavia Prague
Czech Republic: Druha League
Standings
15:15
Vyskov
-
FK MAS Taborsko
15:30
SK Prostejov
-
MFK Chrudim
Denmark: U17 League
Standings
20:00
Broendby U17
-
OB U17
20:15
Randers Freja U17
-
AC Horsens U17
Denmark: U19 League
Standings
17:30
Broendby U19
-
OB U19
18:00
Randers Freja U19
-
AC Horsens U19
19:00
AGF U19
-
Lyngby U19
19:15
Esbjerg U19
-
Vejle U19
Ecuador: Ecuadorian Serie A
Standings
06:00
CSD Macara
-
Barcelona SC
00:00
Mushuc Runa
-
Aucas
02:30
Libertad
-
Tecnico Universitario
05:00
Cumbaya
-
El Nacional
Estonia: Meistriliiga
Standings
16:30
Parnu JK Vaprus
-
Nomme JK Kalju
18:30
Trans Narva
-
Nomme United
Estonia: Esiliiga
Standings
21:00
Flora Tallinn U21
-
Levadia Tallinn U21
21:00
Viimsi MRJK
-
FC Tallinn
21:00
Tabasalu JK Charma
-
Harju Jalgpallikool
21:00
Paide Linnameeskond II
-
Tartu Welco
21:00
FC Elva
-
Tallinna Kalev II
North Macedonia: Prva Liga
Standings
20:00
GFK Tikves Kavadarci
-
FK Sileks
North Macedonia: Vtora Liga
Standings
20:00
Ohrid
-
Belasica
20:00
Osogovo
-
Novaci
20:00
Pobeda
-
FK Sasa
20:00
FK Bashkimi Kumanovo
-
FK Detonit Junior
20:00
Teteks
-
Kozhuf Gevgjelija
20:00
FK Besa
-
Karaorman
20:00
Pelister
-
FK Vardar Negotino
20:00
Arsimi
-
FK Skopje
Finland: Cup
Draw
16:30
SIF
-
Karhu
France: Ligue 2
Standings
20:00
Valenciennes
-
Saint-Etienne
00:00
Amiens
-
Pau
00:00
Bordeaux
-
Paris FC
00:00
Laval
-
SC Bastia
00:00
Troyes
-
Rodez
00:00
Dunkerque
-
Annecy FC
00:00
Concarneau
-
Angers
00:00
Grenoble
-
Guingamp
00:00
Quevilly
-
Caen
France: National
Standings
00:30
Villefranche Beaujolais
-
Sochaux
00:30
Nancy
-
Monts Or Azergues
00:30
Avranches
-
Rouen
Gabon: Championnat National de D1
Standings
20:30
Vautour Club
-
Cercle Mbéri
20:30
Bouenguidi
-
Stade Mandji
20:30
Pélican
-
Mangasport
Georgia: Umaglesi Liga
Standings
21:00
Dinamo Tbilisi
-
Samtredia
23:00
FC Gagra
-
FC Samgurali Tskhaltubo
Germany: 2. Bundesliga
Standings
18:00
Holstein Kiel
-
Hansa Rostock
18:00
Kaiserslautern
-
Fortuna Duesseldorf
18:00
Eintracht Braunschweig
-
Elversberg
01:30
Hertha Berlin
-
Nuernberg
Germany: 3. Liga
Standings
19:00
Unterhaching
-
Ingolstadt
19:00
Preußen Muenster
-
Dynamo Dresden
19:00
Jahn Regensburg
-
Hallescher FC
19:00
Ulm
-
Erzgebirge Aue
19:00
Borussia Dortmund II
-
Waldhof Mannheim
21:30
Freiburg II
-
1860 Muenchen
Germany: Regionalliga
Standings
18:00
Berliner AK 07
-
VSG Altglienicke
18:00
Hansa Rostock II
-
Carl Zeiss Jena
19:00
FC Guetersloh
-
FC Bocholt
19:00
Fortuna Duesseldorf II
-
RW Ahlen
19:00
Alemannia Aachen
-
Fortuna Koeln
19:00
SC Wiedenbrueck
-
Schalke 04 II
19:00
Velbert
-
Borussia Moenchengladbach II
19:00
Lippstadt
-
Wuppertal
19:00
FC Memmingen
-
TSV Aubstadt
19:00
SpVgg Bayreuth
-
TSV Buchbach
19:00
DJK Vilzing
-
Ansbach
19:00
Augsburg II
-
FV Illertissen
19:00
SV Tuerkguecue Ataspor
-
Burghausen
19:00
Wuerzburger Kickers
-
Eintracht Bamberg
19:00
Nuernberg II
-
Greuther Fuerth II
19:00
SV Schalding-Heining
-
Viktoria Aschaffenburg
19:00
Freiberg
-
TSG Balingen
19:00
VfB Stuttgart II
-
Kickers Offenbach
19:00
Eintracht Frankfurt II
-
Aalen
19:00
Hoffenheim II
-
Stuttgarter Kickers
19:00
TSV Schott Mainz
-
Mainz 05 II
19:00
Bahlinger SC
-
Hessen Kassel
21:00
Oldenburg
-
TSV Havelse
Gibraltar: Premier League
Standings
21:30
Mons Calpe SC
-
College 1975
00:30
Glacis United
-
Bruno's Magpies
Greece: Super League
Standings
19:00
Panserraikos FC
-
Asteras Tripolis
21:30
NFC Volos
-
Kifisia FC
23:30
PAS Giannina
-
Panaitolikos
00:00
OFI Crete
-
Atromitos
Greece: Football League
Standings
18:00
AEK Athens B
-
AE Larissa
18:00
Iraklis
-
Kozani
20:00
Levadiakos
-
Niki Volou
20:00
Anagennisi Karditsas
-
Kampaniakos Chalastra
20:00
PAOK Thessaloniki FC B
-
Aiolikos
20:00
Panathinaikos B
-
Diagoras Rodos
20:00
Giouchtas
-
Egaleo
20:00
Olympiacos B
-
Panachaiki
Guatemala: Premier League Guatemala
Standings
04:00
Mixco
-
Deportivo Malacateco
Guinea: Championnat National
Standings
22:00
Loubha Télimélé
-
Gangan
22:00
Horoya
-
ASM Sangarédi
22:00
Wakirya
-
Flamme Olympique
22:00
Ashanti GB
-
Renaissance
International: Haiti Premiére Division
Standings
02:00
FICA
-
Racing des Gônaïves
03:00
Rivartibonitienne
-
Cosmopolites
Honduras: Liga Nacional
Standings
05:00
Real Espana
-
Olancho FC
Hong Kong: 1. Division
Standings
13:00
HK U23
-
Sham Shui Po
16:00
Tai Chung
-
Kitchee
Hungary: OTP BANK Liga
Standings
19:30
Varda SE
-
Debrecen
22:00
MTK Budapest
-
Kecskemeti TE
00:30
Zalaegerszeg
-
Diosgyori VTK
Hungary: NB II
Standings
21:00
Mosonmagyarovari TE 1904
-
Nyiregyhaza Spartacus FC
India: I League
Standings
14:30
Real Kashmir
-
Neroca FC
19:00
Mohammedan SC
-
Inter Kashi
India: ISL
Standings
17:30
Bengaluru FC
-
Delhi Dynamos FC
20:00
Jamshedpur
-
Kerala Blasters FC
Indonesia: Liga 1
Standings
19:30
Bali United Pusam
-
Persija Jakarta
19:30
Persis Solo
-
Cilegon United
Israel: Ligat-Al
Standings
19:00
Hapoel Beer Sheva
-
Hapoel Haifa
20:00
Hapoel Hadera Eran
-
Hapoel Petah Tikva
22:30
Maccabi Petach Tikva
-
FC Ashdod
23:00
Maccabi Tel Aviv
-
Bnei Sakhnin
Italy: Serie C
Standings
19:00
AlbinoLeffe
-
Trento
19:00
Monterosi
-
Benevento
19:00
Monopoli
-
Sorrento
19:00
Casertana
-
Taranto
19:00
Arezzo
-
Juventus U23
19:00
Olbia
-
Sestri Levante
21:15
Novara
-
Lumezzane
21:15
ArzignanoChiampo
-
Triestina
21:15
Juve Stabia
-
Messina
21:15
Cesena
-
Pescara
21:15
Entella
-
Pontedera
21:15
Matelica
-
SPAL
23:30
Mantova
-
Atalanta II
23:30
Giana Erminio
-
Fiorenzuola
23:30
Pro Patria
-
Legnago Salus
23:30
Virtus Verona
-
Renate
23:30
Potenza
-
Crotone
23:30
Latina
-
Foggia
01:45
Pro Sesto
-
Bassano Virtus
01:45
Alessandria
-
Pro Vercelli
01:45
Avellino
-
AZ Picerno ASD
01:45
Audace Cerignola
-
AP Turris
01:45
Brindisi
-
Virtus Francavilla
01:45
ASD Pineto
-
Recanatese
Ivory Coast: 1. Division
Standings
21:30
Lys Sassandra
-
Stella
21:30
Sporting Gagnoa
-
SOL
21:30
SOA
-
Stade dAbidjan
21:30
Racing dAbidjan
-
Zoman
23:45
Abengourou
-
Korhogo
Japan: J. League
Standings
10:00
Sanfrecce Hiroshima
-
Gamba Osaka
11:00
Albirex Niigata
-
Kashiwa Reysol
11:00
Vissel Kobe
-
Consadole Sapporo
12:00
Kashima Antlers
-
Jubilo Iwata
12:00
Urawa Red Diamonds
-
Avispa Fukuoka
12:00
Machida Zelvia
-
Sagan Tosu
12:00
Kawasaki Frontale
-
FC Tokyo
13:00
Nagoya Grampus Eight
-
Yokohama F.Marinos
13:00
Cerezo Osaka
-
Shonan Bellmare
Japan: J. League 2
Standings
10:00
Ventforet Kofu
-
Renofa Yamaguchi
11:00
Blaublitz Akita
-
Iwaki FC
11:00
Montedio Yamagata
-
Shimizu S-Pulse
11:00
Mito Hollyhock
-
Kagoshima United
11:00
Yokohama FC
-
Vegalta Sendai
11:00
Tokushima Vortis
-
Thespakusatsu Gunma
11:00
Oita Trinita
-
Fagiano Okayama FC
12:00
Roasso Kumamoto
-
JEF United Chiba
13:00
Ehime FC
-
Fujieda MYFC
15:00
Tochigi SC
-
V-Varen Nagasaki
Japan: 3
Standings
10:00
SC Sagamihara
-
Kamatamare Sanuki
10:00
FC Osaka
-
Imabari FC
11:00
Nagano Parceiro
-
Azul Claro Numazu
13:00
FC Ryukyu
-
Kataller Toyama
Jordan: 1. Division
Standings
01:30
Shabab Al-Ordon
-
Ramtha SC
01:30
Al-Hussein SC
-
FC Ma'an
Kazakhstan: Premier League Championship
Standings
15:00
Shakhter Karagandy
-
Arys
17:30
Atyrau
-
Zhetysu Taldykorgan
Kuwait: 1. Division
Standings
00:30
Al-Salmiyah
-
Al-Arabi
00:30
Al Nasr
-
Kuwait SC
Latvia: Virsliga
Standings
18:00
FK Liepaja
-
Rigas Futbola skola
20:00
BFC Daugavpils
-
FK Tukums 2000
Lebanon: 1. Division
Standings
18:15
Shabab Al Ghazieh
-
Al Hikma
19:00
Shabab Al Sahel
-
Al Ahli Nabatiya
Lesotho: Vodacom Premier League
Standings
19:00
Matlama
-
LMPS
19:00
LCS
-
Linare
19:00
Bantu
-
Lifofane
Lithuania: A Lyga
Standings
19:00
Hegelmann Litauen
-
FK Panevezys
21:00
FA Siauliai
-
FK TransINVEST
Lithuania: 1. Division
Standings
17:00
Garliava
-
Tauras
19:00
Ekranas
-
FK Minija
19:00
FK Vilnius
-
Babrungas
19:00
FK Atmosfera
-
Traku FK
Luxembourg: National Division
Standings
21:00
AS Jeunesse Esch
-
FC Differdange 03
21:00
Schifflange
-
UN Kaerjeng 97
21:30
FC Victoria Rosport
-
CS Fola Esch
23:00
F91 Dudelange
-
Una Strassen
23:00
Marisca Mersch
-
US Mondorf les Bains
23:00
Swift Hesperange
-
FC Mondercange
23:00
Union Titus Petange
-
Racing FC Union Luxembourg
23:30
FC Progres Niedercorn
-
FC Wiltz 71
Martinique: Division d´Honneur
Standings
02:00
Club Péléen
-
Golden Lion
02:00
Vauclinois
-
Club Franciscain
Mexico: Liga MX
Standings
07:00
Puebla
-
Tigres
08:00
CF America
-
San Luis
09:00
Mazatlan FC
-
Tijuana
Mexico: Ascenso MX
Standings
06:00
Celaya
-
Tlaxcala F.C.
Moldova: National Division
Standings
21:00
Zimbru
-
FC Zaria
Moldova: Division A
Standings
19:00
Speranis Nisporeni
-
Făleşti
Montenegro: Telekom 1. CFL
Standings
20:00
Jezero
-
Mornar
20:00
Sutjeska
-
Rudar Pljevlja
20:00
FK Arsenal Tivat
-
Decic Tuzi
20:00
Jedinstvo BP
-
OFK Mladost Donja Gorica
23:00
Buducnost Podgorica
-
Petrovac
Netherlands: Topklasse
Standings
19:30
ACV
-
ADO 20
19:30
Excelsior Maassluis
-
De Treffers
19:30
Noordwijk
-
Kozakken Boys
19:30
Lisse
-
Quick Boys
19:30
HHC
-
GVVV
20:00
AFC
-
Rijnsburgse Boys
20:30
Koninklijke HFC
-
Jong Sparta Rotterdam
20:30
Katwijk
-
SVV Scheveningen
23:00
Almere City II
-
Spakenburg
Oman: Mobile League
Standings
00:00
Al Rustaq
-
Bahla
00:00
Al Wehda
-
Sur
Paraguay: Division Profesional
Standings
04:00
Cerro Porteno
-
Nacional
Peru: Primera División
Standings
06:00
Real Garcilaso
-
Union Comercio
01:15
Atletico Grau
-
Carlos A. Mannucci
03:45
FBC Melgar
-
Cienciano
Poland: Ekstraklasa
Standings
17:30
Rakow Czestochowa
-
Ruch Chorzow
20:00
Jagiellonia Bialystok
-
Lodzki KS
22:30
Piast Gliwice
-
Slask Wroclaw
01:00
Pogon Szczecin
-
Cracovia
Poland: 1. Division
Standings
17:40
Resovia
-
Gornik Leczna
20:00
Miedz Legnica
-
Arka Gdynia
22:30
Chrobry Glogow
-
Wisla Krakow
01:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala
-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Poland: 2. Division
Standings
17:00
Stomil Olsztyn
-
Hutnik Nowa Huta
17:00
Radunia Stezyca
-
SKRA Czestochowa
18:00
Zaglebie II Lubin
-
Olimpia Grudziadz
19:30
Chojniczanka Chojnice
-
KKS 1925 Kalisz
20:00
Pogon Siedlce
-
Lech Poznan ll
22:00
ŁKS Łódź II
-
Polonia Bytom
Portugal: Segunda Liga
Standings
17:00
Uniao de Leiria
-
Nacional
20:00
Maritimo
-
Leixoes
21:30
AVS
-
Santa Clara
21:30
FC Porto B
-
Penafiel
Qatar: Stars League
Standings
00:30
Qatar SC
-
Al-Wakra
00:30
Al Arabi
-
Al-Garrafa
Romania: Liga I
Standings
19:45
Botosani
-
CSMS Iasi
22:00
Universitatea Cluj
-
UTA Batrana Doamna
01:00
CS Universitatea Craiova
-
Rapid Bucuresti
Romania: Liga II Serie A
Standings
15:00
FC Unirea Slobozia
-
CS Mioveni
15:00
Şcolar Reşiţa
-
FC Unirea Dej
15:00
Alexandria
-
CSC Dumbravita
15:00
Ceahlaul Piatra Neamt
-
FC Metaloglobus Bucuresti
15:00
Şirineaşa
-
Steaua Bucuresti
15:00
Concordia Chiajna
-
Progresul Spartac
15:00
Tunari
-
Chindia Targoviste
Russia: SUPRA-Championship
Standings
11:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
Khimki
17:00
SKA-Khabarovsk
-
Sokol Saratov
19:00
Torpedo Moscow
-
KamAZ
19:00
Shinnik Yaroslavl
-
Leningradets
19:00
Arsenal Tula
-
Tyumen
22:30
Rodina
-
FC Volgar
Rwanda: Championnat National
Standings
19:00
Mukura
-
Rayon Sports
22:00
Kiyovu Sports
-
Musanze
Saudi Arabia: 1. Division
Standings
01:00
Al-Wehda
-
Al Fateh FC
01:00
Al Nassr FC
-
Al Taee
01:00
Al Shabab
-
Al Hilal
01:00
Al Riyadh
-
Abha
Scotland: Premier League
Standings
21:00
Aberdeen
-
Ross County
21:00
Hearts
-
Kilmarnock
21:00
Motherwell
-
St. Mirren
21:00
Rangers
-
Hibernian
21:00
St.Johnstone
-
Dundee FC
Scotland: 1. Division
Standings
21:00
Arbroath
-
Dunfermline
21:00
Dundee United
-
Raith Rovers
21:00
Greenock Morton
-
Queen's Park
21:00
Partick Thistle
-
Inverness
Serbia: Super Liga
Standings
19:00
FK Radnicki 1923
-
Napredak
19:00
Radnicki Nis
-
Mladost Lucani
21:00
Javor
-
FK Crvena zvezda
23:30
Partizan Belgrade
-
FK Spartak Subotica
Serbia: Prva Liga
Standings
20:00
Tekstilac Odzaci
-
Radnicki Sremska Mitrovica
20:00
OFK Beograd
-
Semendrija 1924
20:00
FK Graficar
-
FK Mladost Novi Sad
20:00
Proleter
-
OFK Vrsac
22:00
Kolubara
-
Indija
Sierra Leone: Premier League
Standings
23:15
Bo Rangers
-
Real Republicans
23:15
Lamboi
-
Wusum Stars
23:15
Kholifa Stars
-
Luawa
23:15
Mighty Blackpool
-
Kahunla Rangers
Vietnam: V-league
Standings
16:00
Hoang Anh Gia Lai
-
Khanh Hoa Nha Trang
17:00
Song Lam Nghe An
-
Hai Phong
18:15
Viettel
-
Quang Nam
Slovakia: Fortuna league
Standings
20:00
Zlate Moravce
-
FC Kosice
20:00
Dukla Banska Bystrica
-
Trencin
20:00
Skalica
-
Zemplin Michalovce
22:30
Slovan Bratislava
-
Podbrezova
Slovakia: 1. Division
Standings
19:00
Liptovsky Mikulas
-
Spartak Myjava
20:00
FC STK 1914 Samorin
-
Spišská Nová Ves
Slovenia: PrvaLiga
Standings
20:00
Olimpija Ljubljana
-
Koper
22:30
NK Celje
-
Aluminij
Slovenia: 2. Division
Standings
20:30
NK Bistrica
-
Gorica
20:30
Dravinja
-
Primorje
20:30
ND Bilje
-
Nk Brinje Grosuplje
01:00
Nafta
-
ND Beltinci
South Africa: 1. Division
Standings
19:30
Cape Town City FC
-
Kaizer Chiefs
19:30
Polokwane City
-
Chippa United
19:30
Vasco da Gama
-
Bloemfontein Celtic
19:30
Lamontville Golden Arrows
-
Richards Bay
21:30
TS Galaxy
-
Thanda Royal Zulu
21:45
African All Stars
-
Orlando Pirates
South Korea: K League 1
Standings
11:00
Jeonbuk FC
-
Ulsan Hyundai
11:00
Incheon United
-
Daejeon Citizen
13:30
Jeju United
-
Pohang Steelers
13:30
Suwon FC
-
Sangju Sangmu
South Korea: K League 2
Standings
11:00
Asan Mugunghwa
-
Chungbuk Cheongju FC
13:30
Seongnam FC
-
Gimpo Citizen
13:30
Seoul E-Land FC
-
FC Anyang
Spain: Liga Adelante
Standings
19:00
Valladolid
-
Levante
21:15
FC Andorra
-
Mirandes
21:15
Eibar
-
Eldense
21:15
Leganes
-
Cartagena
23:30
Albacete
-
Huesca
23:30
Sporting Gijon
-
Racing Santander
Spain: Segunda B
Standings
21:00
UD Cornella
-
RC Deportivo
21:00
Fuenlabrada
-
Sabadell
21:00
Unionistas de Salamanca
-
SD Logrones
23:00
CD Teruel
-
Real Union
23:00
SD Tarazona
-
Celta Vigo B
23:00
Sestao
-
Rayo Majadahonda
23:00
CA Ceuta
-
Algeciras
01:00
Castellon
-
Recreativo Huelva
01:00
Antequera
-
Alcoyano
01:00
Merida
-
Cordoba
Sweden: Allsvenskan
Standings
20:00
IFK Norrkoeping
-
Malmoe FF
Sweden: Superettan
Standings
18:00
GIF Sundsvall
-
Oestersunds FK
20:00
Oergryte FF
-
Utsiktens BK
Switzerland: Super League
Standings
23:00
FC Stade Lausanne-Ouchy
-
Lugano
23:00
Winterthur
-
Servette
01:30
Basel
-
FC Zuerich
Switzerland: Challenge League
Standings
23:00
Baden
-
Wil
Syria: 1. Division
Standings
18:00
Al-Futowa
-
Horriya
18:00
Hutteen
-
Tishreen
18:00
Al-Ittihad
-
Al Sahel
18:00
Al-Karamah
-
Al-Taleiah
18:00
Jableh SC
-
Al-Jaish
Thailand: Premier League
Standings
17:00
Uthai Thani Forest
-
Prachuap FC
17:30
Lamphun Warrior
-
Port FC
18:00
Sukhothai FC
-
Ratchaburi FC
19:00
Trat FC
-
Bangkok Glass
U.A.E.: 1. Division
Standings
00:00
Al-Ain
-
Al-Sharjah
00:00
Al-Wasl
-
Al-Khaleej
00:00
Al Bataeh
-
Al-Jazira
Uganda: Super League
Standings
19:00
SC Villa
-
Mbarara City
22:00
URA FC
-
Vipers SC
Ukraine: Premier League
Standings
17:00
Obolon-Brovar
-
Shakhtar Donetsk
19:30
Polissya Zhytomyr
-
Chernomorets Odessa
22:00
Veres Rivne
-
FC Hirnyk
Ukraine: 1. Division
Standings
16:00
Khust City
-
FC Hirnyk-Sport
16:30
SC Poltava
-
Epitsentr Dunaivtsi
17:00
Nyva Ternopil
-
Dinaz Vyshhorod
17:30
Bukovyna Chernivtsi
-
Chernigov
18:00
Inhulets Petrove
-
Nyva Buzova
Argentina: Four argentinian league
Standings
20:00
Yupanqui
-
Puerto Nuevo
00:05
El Porvenir
-
Lamadrid
00:30
Argentino Rosario
-
Central Ballester
04:00
Real Pilar
-
Claypole
Uruguay: Primera Division
Standings
22:30
Rampla Juniors
-
Fenix
01:00
Liverpool FC
-
River Plate
04:00
Defensor Sporting
-
Danubio
USA: NASL
Standings
02:00
Louisville City FC
-
Birmingham Legion
05:00
Miami FC
-
Charleston Battery
05:00
Indy Eleven
-
Detroit City FC
05:30
Tampa Bay Rowdies
-
Rhode Island
Uzbekistan: Uzbek League
Standings
20:00
Pakhtakor Tashkent
-
Sogdiyona Jizzax
20:00
Andijon
-
Nasaf Qarshi
Venezuela: Primera Division
Standings
01:00
Rayo Zuliano
-
Universidad Central
03:45
Caracas
-
Madeira Club Lara
Belgium: Belgian Third league
Standings
01:00
RAAL La Louviere
-
Lokeren-Temse
01:00
Royal Antwerp U23
-
URSL Vise
Denmark: 1. Division
Standings
21:30
AaB
-
SønderjyskE
England: National League North/South
Standings
21:00
Albion Sports
-
Barton Town Old Boys
21:00
Bottesford Town
-
Garforth Town
21:00
Golcar United
-
Hallam
21:00
Goole
-
AFC Fylde
21:00
Handsworth Parramore
-
Pickering Town CFC
21:00
Knaresborough Town
-
Tadcaster Albion
21:00
Maltby Main
-
Eccleshill United
21:00
Rossington Main
-
Campion
21:00
Silsden
-
Penistone Church
21:00
Thackley
-
Frickley Athletic
England: Evo-Stik League
Standings
21:00
Bognor Regis Town
-
Enfield Town
21:00
Cheshunt
-
Horsham
21:00
Dulwich Hamlet
-
Billericay
21:00
Hornchurch
-
Wingate & Finchley
21:00
Kingstonian
-
Hashtag United
21:00
Potters Bar Town
-
Margate
21:00
Whitehawk
-
Canvey
21:00
AFC Sudbury
-
St. Ives Town FC
21:00
Alvechurch
-
Mickleover Sports
21:00
Coalville Town
-
Bromsgrove Sporting
21:00
Kettering Town FC
-
Barwell FC
21:00
Leamington
-
Halesowen
21:00
Leiston
-
Berkhamsted
21:00
Stamford AFC
-
Royston Town
21:00
Stourbridge
-
Stratford Town
21:00
Matlock Town
-
Marine
21:00
Atherton Colleries
-
Basford United
21:00
Bamber Bridge
-
Gainsborough
21:00
Guiseley
-
Lancaster City
21:00
Ilkeston Town
-
Bradford PA
21:00
Macclesfield
-
FC United of Manchester
21:00
Morpeth Town FC
-
Warrington Rylands
21:00
Stafford Rangers
-
Workington
21:00
Worksop
-
Hyde United
21:00
Hanwell Town
-
Didcot Town
21:00
Hendon
-
Beaconsfield SYCOB
21:00
Sholing
-
Plymouth Parkway
21:00
Swindon Supermarine
-
Salisbury FC
21:00
Atherstone Town
-
Merthyr Town
21:00
Winchester City
-
Dorchester Town
France: National 2
Standings
23:00
Frejus Saint Raphael
-
Le Puy
23:00
Olympique Ales
-
Hyeres
23:00
Toulon Var
-
Andrezieux
23:30
Avoine OCC
-
Trelissac
Germany: Oberliga
Standings
18:00
Vatan Sport Bremen
-
Oberneuland
18:00
TuS Dassendorf
-
Alsterbrüder
18:00
SV Gonsenheim
-
Kaiserslautern II
18:30
Preußen Reinfeld
-
SC Weiche Flensburg II
18:30
FC Grimma
-
VfB Auerbach
19:00
1960 Hanau
-
FC Hanau 93
19:00
VfL Halle 96
-
Germania Halberstadt
19:00
Nordmark Satrup
-
Oldenburger SV
19:00
Marburg
-
SV Steinbach 1920
19:00
TSB Flensburg
-
SV Todesfelde
19:00
FC Dornbreite Luebeck
-
Hohenwestedt
19:00
Tuerkspor Augsburg
-
TSV Rain/Lech
19:00
TSV Dachau
-
SV Kirchanschoring
19:00
TSV Landsberg
-
SV Erlbach
19:00
SpVgg Bayern Hof
-
ASV Cham
19:00
1. CfR Pforzheim
-
Denzlingen
19:00
TSG Backnang
-
FC Holzhausen
19:00
Goeppinger SV
-
Normannia Gmund
19:00
Eintracht Trier
-
Cosmos Koblenz
19:00
Pirmasens
-
FV Engers
19:00
TSV Kottern
-
FC Deisenhofen
19:00
Feucht
-
Ingolstadt II
19:00
Heider SV
-
VfR Neumünster
19:30
FC Bitburg
-
Pfeddersheim
20:00
Hunfelder SV
-
Turk Gucu Friedberg
20:00
SV Ramlingen-Ehlershausen
-
VfL Oldenburg
20:00
FC Pipinsried
-
VfR Garching
20:00
Gundelfingen
-
Sonthofen
20:00
Wurzburger
-
SpVgg Hankofen-Hailing
20:00
DJK Ammerthal
-
VfB Eichstatt
20:00
FSV Hollenbach
-
Sonnenhof Großaspach
20:00
SV Oberachern
-
FSV 08 Bissingen
20:00
Reutlingen
-
VfR Mannheim
20:00
TSV Essingen
-
Offenburger FV
20:00
Fortuna Regensburg
-
TSV Kornburg
20:00
Wattenscheid
-
Preussen Muenster II
20:30
FC 08 Villingen
-
FV Ravensburg
20:30
TSV 1861 Noerdlingen
-
TSV Schwaben Augsburg
20:30
FV Dudenhofen
-
Alemannia Waldalgesheim
20:30
FC Karbach
-
TuS RW Koblenz
20:30
SV Auersmacher
-
TuS Mechtersheim
21:00
Blau Weiß Bornreihe
-
Rotenburger SV
21:00
Arminia Hannover
-
Heeslinger SC
21:00
TSV Abtswind
-
ATSV Erlangen
21:00
Coburg
-
ASV Neumarkt
22:00
SC Eltersdorf
-
DJK Gebenbach
Italy: Serie D
Standings
19:30
Dolomiti Bellunesi
-
Treviso
Portugal: Portuguese Third Division
Standings
21:00
Vianense
-
Canelas 2010
21:00
Sanjoanense
-
AD Fafe
21:00
Anadia
-
Trofense
21:00
1º Dezembro
-
Oliveira Hospital
21:00
Amora FC
-
Pero Pinheiro
21:00
Varzim
-
Academica
23:00
Caldas
-
Sporting CP B
01:30
Felgueiras 1932
-
Sporting Covilha
Russia: Russian third league
Standings
17:00
Spartak Nalchik
-
Dinamo Stavropol
17:00
Astrakhan
-
Nart Cherkessk
17:00
Biolog Novokubansk
-
Pobeda
18:00
FC Alania Vladikavkaz II
-
Forte Taganrog
19:00
Druzhba
-
Rostov II
Scotland: 2. Division
Standings
21:00
Alloa Athletic
-
Annan Athletic
21:00
Cove Rangers
-
Stirling Albion
21:00
Hamilton Academical
-
Queen of South
21:00
Kelty Hearts
-
Edinburgh City
23:30
Montrose
-
Falkirk
Scotland: 3. Division
Standings
21:00
Dumbarton
-
Stenhousemuir
21:00
East Fife
-
Elgin
21:00
Peterhead
-
Clyde
21:00
Stranraer
-
Bonnyrigg Rose Athletic
21:00
Spartans
-
Forfar
Scotland: Highland/Lowland
Standings
21:00
Civil Service Strollers
-
Albion Rovers
21:00
Postponed
Deveronvale
-
Buckie Thistle
(-)
21:00
Postponed
Turriff United
-
Lossiemouth
(-)
21:00
Stirling University FC
-
Edinburgh University
21:00
Linlithgow Rose
-
Cowdenbeath
21:00
Postponed
Strathspey Thistle
-
Nairn County
(-)
21:00
Postponed
Keith
-
Huntly
(-)
21:00
Postponed
Wick Academy
-
Brechin
(-)
21:00
Clachnacuddin
-
Banks O'Dee
21:00
Forres Mechanics
-
Formartine Utd
South Korea: National League
Standings
11:00
Changwon City
-
Paju Citizens
11:00
Daegu II
-
Gimhae
12:00
Daejeon Korail
-
Hwaseong
12:00
Mokpo City
-
Ulsan Citizen
Sweden: 1. Division
Standings
17:00
IFK Stocksund
-
Friska Viljor
18:00
Eskilsminne IF
-
Tvaaaakers IF
18:00
Oerebro Syrianska IF
-
FC Stockholm Internazionale
21:00
Joenkoepings Soedra
-
BK Olympic
21:00
Oskarshamns AIK
-
Ljungskile
21:00
Assyriska United
-
AFC United
Sweden: 2. Division Norra Götaland
Standings
19:00
Haessleholms IF
-
Lodde
Switzerland: Erste Liga Promotion
Standings
20:00
Lugano II
-
Cham
20:00
Basel II
-
Bulle
21:00
Luzern II
-
St. Gallen II
21:00
FC Zuerich II
-
FC Rapperswil-Jona
21:00
SC Bruehl
-
Etoile Carouge
Switzerland: Erste Liga Classic
Standings
20:00
Eschen/Mauren
-
Winterthur II
20:00
Mendrisio
-
FC Kreuzlingen
20:00
Black Stars
-
Emmenbruecke
21:00
Courtételle
-
Concordia
21:00
Wohlen
-
Dietikon
21:00
FC Schoetz
-
FC Langenthal
21:00
FC Wettswil-Bonstetten
-
AC Taverne 1
00:30
Yverdon Sport II
-
FC Monthey
Tahiti: 1. Division
Standings
06:00
Temanava
-
Taiarapu
Thailand: Second Thailand league
Standings
16:30
Pattaya United
-
Chainat FC
17:00
Krabi FC
-
Nong Bua Pitchaya FC
17:00
Chiangmai FC
-
Ayutthaya United FC
17:30
Nakhon Ratchasima FC
-
JL Chiangmai United FC
18:00
Kasetsart
-
Rayong FC
Togo: Championnat National
Standings
21:00
Doumbé de Mango
-
Unisport
21:00
Gbikinti Bassar
-
Togo Port
06:00
Postponed
ASKO de Kara
-
Kara
(-)
06:00
Postponed
Kakadl
-
Gbohloe-Su
(-)
06:00
Postponed
Semassi
-
Espoir
(-)
06:00
Postponed
Entente II
-
Unisport
(-)
06:00
Postponed
Binah
-
Gomido
(-)
06:00
Postponed
OTR
-
Doumbé de Mango
(-)
06:00
Postponed
Gbikinti Bassar
-
Tambo
(-)
06:00
Postponed
Togo Port
-
Dynamic Togolais
(-)
Uruguay: Segunda Division
Standings
19:00
Juventud de las Piedras
-
Oriental
01:00
Sud America
-
Tacuarembo FC
01:00
Cooper
-
Atenas
01:00
Plaza Colonia
-
Cerrito
USA: USL Pro League
Standings
08:00
Central Valley Fuego
-
Forward Madison FC
02:00
One Knoxville SC
-
South Georgia Tormenta FC
05:00
Chattanooga Red Wolves SC
-
Union Omaha
Venezuela: Segunda Division
Standings
01:30
Real Frontera
-
Trujillanos FC
01:30
Academia Anzoategui
-
Deportivo Nueva Esparta
02:00
Heroes de Falcon FC
-
Yaracuyanos FC
02:00
Dinamo de Puerto La Cruz
-
Atletico La Cruz
Vietnam: Second vietnam league
Standings
15:00
Dong Thap
-
Phú Thọ
16:00
Dong Nai
-
Da Nang
17:00
Pho Hien
-
Phu Dong
Zambia: 1. Division
Standings
06:00
Postponed
Zanaco
-
Power Dynamos
(-)
nScores.com - livescore