England: Premier League
16:00
 
Aston Villa
-
Leicester
16:00
 
Newcastle United
-
Southampton
16:00
 
Norwich
-
Sheffield United
18:30
 
Brighton
-
Wolverhampton Wanderers
Spain: La Liga
13:00
 
Eibar
-
Getafe
15:00
 
Real Betis
-
Athletic Bilbao
17:00
 
Valladolid
-
Real Sociedad
19:30
 
Leganes
-
Celta Vigo
22:00
 
Osasuna
-
Sevilla
Germany: 1. Bundesliga
16:30
 
Union Berlin
-
FC Köln
19:00
 
Werder Bremen
-
Paderborn
Italy: Serie A
13:30
 
Lecce
-
Genoa
16:00
 
Sassuolo
-
Cagliari
16:00
 
SPAL
-
Brescia
16:00
 
Torino
-
Fiorentina
19:00
 
Sampdoria
-
Parma
21:45
 
Bologna
-
AC Milan
France: Ligue 1
16:00
 
Reims
-
Saint-Etienne
18:00
 
Nantes
-
Dijon
22:00
 
Marseille
-
Bordeaux
England: Championship
14:00
 
West Bromwich Albion
-
Swansea
France: FA Cup
14:30
 
Linas Monthlery
-
Evreux
14:30
 
Nanterre Ents
-
CA Bastia
14:30
 
USM Senlis
-
Le Portel
14:30
 
Reims Sainte-Anne
-
Dunkerque
14:45
 
Dieppe
-
Lens
15:00
 
Olympique de Valence
-
Paris FC
15:30
 
AF Vire
-
Versailles
16:00
 
Vauban Strasbourg
-
Nancy
16:00
 
Les Herbiers
-
Le Mans
16:00
 
Tourcoing US
-
Valenciennes
16:30
 
St Pierroise JS
-
Thaon
CAF Confederations Cup
15:00
 
Adjobi
-
Motema Pembe
15:00
 
Zanaco
-
RSB Berkane
15:00
 
Enyimba
-
San Pedro
18:00
 
Horoya AC
-
Al-Nasser
18:00
 
Djoliba AC
-
Bidvest Wits
18:00
 
Al Masry
-
Enugu Rangers
21:00
 
Pyramids FC
-
21:00
 
Paradou AC
-
Hassania Agadir
CECAFA Senior Challenge Cup
12:30
 
Zanzibar
-
Sudan
15:00
 
Kenya
-
Tanzania
Russia: Premier League
13:00
 
Krylya Sovetov Samara
-
Ural
15:30
 
FC Sochi
-
Rubin Kazan
18:00
 
Spartak Moscow
-
FC Rostov
Netherlands: Eredivisie
13:15
 
Vitesse
-
Feyenoord
15:30
 
RKC Waalwijk
-
SC Heerenveen
15:30
 
FC Groningen
-
FC Utrecht
17:45
 
Sparta Rotterdam
-
Heracles
Portugal: Liga ZON Sagres
17:00
 
Pacos de Ferreira
-
Vitoria de Setubal
17:00
 
Vitoria de Guimaraes
-
Portimonense
19:30
 
Sporting CP
-
Moreirense
22:00
 
Belenenses
-
FC Porto
Turkey: Super Lig
13:00
 
Konyaspor
-
Gaziantep BB
15:30
 
Antalyaspor
-
Trabzonspor
15:30
 
Denizlispor
-
Istanbul Basaksehir
18:00
 
Kasimpasa
-
Besiktas
Albania: Kategoria Superiore
14:30
 
Laci
-
Flamurtari
14:30
Postponed
Luftetari
-
Skenderbeu
(-)
14:30
Postponed
Bylis
-
Laci
(-)
17:30
 
Teuta Durres
-
Skenderbeu
17:30
Postponed
Vllaznia
-
Kukesi
(-)
Gulf Cup
18:00
 
Bahrain
-
Saudi Arabia
Andorra: 1. Division
13:00
 
FC Santa Coloma
-
FC Ordino
15:00
 
Sant Julia
-
UE Santa Coloma
17:00
 
UE Engordany
-
CE Carroi
19:00
 
Inter Club d'Escaldes
-
Atletic Escaldes
Argentina: Torneo Inicial
02:50
Finished
Lanus
1 - 0
Racing Club
(0-0)
22:35
 
Gimnasia LP
-
Central Cordoba de Santiago
22:35
 
Defensa y Justicia
-
Godoy Cruz
00:40
 
Rosario Central
-
Boca Juniors
Argentina: Primera B Nacional
22:00
 
Club Atletico Estudiantes
-
Guillermo Brown
Argentina: Primera B Metropolitana
02:30
Finished
Boca Unidos
1 - 2
Douglas Haig
(1-2)
02:45
Finished
CA Chaco For Ever
1 - 0
Defensores de Pronunciameniento
(1-0)
22:00
 
CA Defensores Unidos
-
Tristan Suarez
22:00
 
Comunicaciones
-
Los Andes
22:00
 
CA San Miguel
-
Justo Jose de Urquiza
Armenia: 1. Division
12:00
 
Dilijan
-
Masis
12:00
 
Alashkert FC II
-
Shirak II
12:00
 
Torpedo Yerevan
-
Lernayin A.
12:00
 
Van
-
Ararat Armenia II
12:00
 
Aragats
-
Ararat II
Australia: Hyundai A-League
07:00
 
Western United FC
-
Melbourne Victory
09:00
 
Adelaide United
-
Newcastle Jets
Australia: Youth 1
04:30
 
Perth Glory Youth
-
Brisbane Roar FC Youth
Austria: tipp3-Bundesliga
15:30
 
Sturm Graz
-
Altach
15:30
 
Mattersburg
-
Admira Moedling
18:00
 
Rapid Wien
-
Austria Wien
Azerbaijan: Premier League
13:00
 
Sumqayit
-
FK Qabala
13:00
 
Zira
-
Sabail
15:00
 
Sabah FK
-
FK Neftchi
Belgium: Jupiler League
15:30
 
Royal Excel Mouscron
-
Standard Liege
19:00
 
Anderlecht
-
Sporting Charleroi
21:00
 
Eupen
-
Oostende
Belgium: EXQI league
17:00
 
Westerlo
-
Union St.-Gilloise
Bolivia: LFPB
21:00
 
Real Potosi
-
Destroyers
21:00
 
Always Ready
-
Guabira
22:00
 
Bolivar
-
Blooming
23:15
 
Jorge Wilstermann
-
San Jose
01:30
 
Royal Pari
-
The Strongest
Bolivia: 2
21:00
 
Municipal de Vinto
-
Fatic
Bosnia-Herzegovina: Premier League
16:00
 
Borac Banja Luka
-
Sloboda Tuzla
Brazil: Serie A
21:00
 
Internacional
-
Atletico MG
21:00
 
Cruzeiro
-
Palmeiras
21:00
 
Fortaleza
-
Bahia
21:00
 
Corinthians
-
Fluminense
21:00
 
Santos FC
-
Flamengo
21:00
 
Vasco da Gama
-
Chapecoense AF
21:00
 
Botafogo RJ
-
Ceara
21:00
 
Avai FC
-
Atletico PR
21:00
 
Goias
-
Gremio
21:00
 
CS Alagoano
-
Sao Paulo
Bulgaria: A Grupa
12:00
 
Botev Vratsa
-
Slavia Sofia
14:15
 
Arda Kardzhali
-
PFC CSKA-Sofia
16:30
 
Levski Sofia
-
Vitosha Bistritsa
Bulgaria: B PFG
14:00
 
Strumska Slava
-
Septemvri Sofia
14:00
 
Botev Galabovo
-
Ludogorets Razgrad II
15:00
 
Montana
-
Kariana Erden
Cameroon: 1. Division
14:00
 
Colombe
-
AS Fortuna
14:00
 
Feutcheu
-
PWD Bamenda
16:00
 
Dragon
-
Avion FC
16:00
 
Tonnerre Kalara
-
Young Sports Academy
16:00
 
Union Douala
-
Canon Sportif
16:00
 
Coton Sport
-
Eding Sport FC
16:00
 
Stade Renard
-
APEJES FC
16:00
 
Fovu Club
-
Panthere FC
Chile: Primera Division
23:00
Postponed
Curico Unido
-
Union Espanola
(-)
23:00
Postponed
Union La Calera
-
Audax Italiano
(-)
23:00
Postponed
Huachipato
-
Everton CD
(-)
23:00
Postponed
Universidad de Concepcion
-
Coquimbo Unido
(-)
23:00
Postponed
Cobresal
-
Universidad de Chile
(-)
23:00
Postponed
Antofagasta
-
Colo Colo
(-)
23:00
Postponed
Deportes Iquique
-
Universidad Catolica
(-)
23:00
Postponed
O'Higgins
-
Palestino
(-)
Costa Rica: Primera Division
23:00
 
LD Alajuelense
-
Club Sport Herediano
Costa Rica: Liga de Ascenso
21:00
 
Sporting San Jose
-
AS Puma Generalena
Croatia: 1. Division
16:00
 
Osijek
-
NK Lokomotiva
18:30
 
Rijeka
-
NK Istra 1961
Croatia: 2. Division
14:00
 
Hajduk Split B
-
Sibenik
14:30
 
Rudes
-
Bjelo Brdo
Cyprus: 1. Division
16:00
 
Omonia Nicosia
-
Doxa Katokopia
18:00
 
Apollon Limassol
-
AEK Larnaca
Cyprus: 2. Division
14:30
 
Ypsonas
-
Ayia Napa
Czech Republic: Het league
15:30
 
Karvina
-
Sigma Olomouc
15:30
 
Budejovice
-
Pribram
18:00
 
Sparta Prague
-
Mlada Boleslav
Denmark: Superliga
13:00
 
Silkeborg
-
Randers FC
15:00
 
SønderjyskE
-
Esbjerg fB
15:00
 
AGF
-
Lyngby
17:00
 
FC Nordsjælland
-
FC København
19:00
 
Brøndby IF
-
FC Midtjylland
DR Congo: Super League
16:30
 
Maniema Union
-
Renaissance
Ecuador: Ecuadorian Serie A
02:00
Finished
LDU de Quito
0 - 0
Aucas
(0-0)
Ecuador: Serie B
22:30
 
Alianza Cotopaxi
-
LDU Portoviejo
22:30
 
Orense
-
Manta
El Salvador: Primera Division
03:00
Finished
CD Sonsonate
1 - 0
CD Aguila
(1-0)
22:30
 
Municipal Limeno
-
Santa Tecla FC
North Macedonia: Prva Liga
14:00
 
FK Vardar Skopje
-
KF Shkendija
14:00
 
Shkupi Skopje
-
Makedonija GjP
14:00
 
FK Struga
-
FK Borec
14:00
 
Renova
-
Rabotnicki
Georgia: Cup
13:30
 
Saburtalo
-
Lokomotivi Tbilisi
Germany: 2. Bundesliga
14:30
 
Jahn Regensburg
-
St. Pauli
14:30
 
Dynamo Dresden
-
Sandhausen
14:30
 
Wehen
-
Darmstadt
Germany: 3. Liga
14:00
 
Waldhof Mannheim
-
Eintracht Braunschweig
15:00
 
Duisburg
-
Bayern Munich II
Germany: Regionalliga
14:30
 
BSG Chemie Leipzig
-
FSV Wacker Nordhausen
14:30
 
SV Lichtenberg 47
-
VfB Auerbach
14:30
 
Germania Halberstadt
-
Optik Rathenow
14:30
 
FSV Union Fuerstenwalde
-
ZFC Meuselwitz
14:30
 
Babelsberg
-
BFC Dynamo
14:30
 
RW Erfurt
-
FC Viktoria 1889 Berlin
15:00
 
Freiburg II
-
Elversberg
15:00
 
Borussia Dortmund II
-
RW Essen
15:00
Postponed
HSC Hannover
-
Hamburger SV II
(-)
15:00
 
St.Pauli II
-
Luebeck
15:00
 
Wolfsburg II
-
Werder Bremen II
Greece: Super League
15:00
 
Lamia
-
OFI Crete
17:15
 
Asteras Tripolis
-
AE Larissa
19:30
 
Atromitos
-
Aris Thessaloniki FC
19:30
 
NFC Volos
-
Panathinaikos
Greece: Football League
15:00
 
Platanias
-
AOK Kerkyra
15:00
 
Apollon Smirnis
-
AE Karaiskakis
15:00
 
Apollon Larissa
-
Apollon Kalamaria
17:30
 
PAS Giannina
-
Doxa Dramas
Guatemala: Premier League Guatemala
19:00
 
Coban Imperial
-
Sanarate
19:00
 
Santa Lucia Cotzumalguapa
-
Mixco
19:00
 
Antigua Guatemala
-
CSD Municipal
19:00
 
CSD Comunicaciones
-
Club Xelaju
19:00
 
Siquinala
-
Iztapa
19:00
 
Guastatoya
-
Deportivo Malacateco
Honduras: Liga Nacional
00:00
 
CD Olimpia
-
CD Marathon
00:00
 
CD Motagua
-
Lobos UPNFM
Hungary: OTP BANK Liga
16:45
 
Ferencvaros
-
Puskas FC Academy
Hungary: NB II
14:00
 
Nyiregyhaza Spartacus FC
-
Budaors
14:00
 
Budafok
-
Szeged 2011
14:00
 
Vac FC
-
Szolnok
14:00
 
Gyori ETO
-
FC Ajka
14:00
 
Kazincbarcikai BSC
-
Soroksar SC
18:00
 
Vasas Budapest
-
Dorogi FC
18:00
 
Haladas
-
Gyirmot
18:00
 
Duna Aszfalt TVSE
-
Bekescsaba
India: I League
13:30
 
Mohun Bagan
-
Churchill Brothers
India: ISL
16:00
 
Hyderabad FC
-
FC Goa
Indonesia: Liga 1
10:30
 
PSIS
-
Arema
10:30
 
Perseru Serui
-
Persija Jakarta
13:00
 
Persebaya Surabaya
-
Bhayangkara Surabaya United
15:30
 
Bali United Pusam
-
Persipura Jayapura
Israel: Ligat-Al
19:45
 
Hapoel Hadera Eran
-
Hapoel Tel Aviv
20:15
 
FC Ashdod
-
Beitar Jerusalem
Italy: Serie B
16:00
 
Juve Stabia
-
Frosinone
16:00
 
Pisa
-
Entella
22:00
 
Pordenone Calcio
-
Crotone
Italy: Serie C
15:30
 
Avellino
-
Sicula Leonzio
16:00
 
Juventus U23
-
Carrarese
16:00
 
Pro Patria
-
Novara
16:00
 
Arezzo
-
ASDC Gozzano
16:00
 
Lecco
-
Olbia
16:00
 
Calcio Padova
-
Imolese Calcio
16:00
 
Piacenza
-
Rimini
16:00
 
Ravenna
-
Sudtirol
16:00
 
Virtus Francavilla
-
Cavese
16:00
 
AZ Picerno ASD
-
Monopoli
16:00
 
Catania
-
Rende
16:00
 
Reggina
-
Viterbese
16:00
 
Rieti
-
Bisceglie
16:00
 
Vibonese
-
Teramo
18:30
 
AlbinoLeffe
-
Renate
18:30
 
Monza
-
Giana Erminio
18:30
 
Pergolettese
-
Alessandria
18:30
 
Fermana
-
ArzignanoChiampo
18:30
 
Bassano Virtus
-
FeralpiSalo
18:30
 
Triestina
-
Modena
18:30
 
Virtus Verona
-
Reggio Audace
18:30
 
Vis Pesaro
-
Carpi
18:30
 
Ternana Unicusano
-
Casertana
18:30
 
Bari
-
Potenza
Jamaica: Premier League
22:00
 
Jamalco
-
Arnett Gardens
22:00
 
UWI FC
-
Harbour View
22:00
 
Molynes United
-
Portmore United
22:00
 
Dunbeholden
-
Tivoli Gardens
Japan: J. League 2
06:05
 
Tokushima Vortis
-
Montedio Yamagata
Japan: 3
06:00
 
Vanraure Hachinohe
-
Cerezo Osaka U23
06:00
 
Grulla Morioka
-
Kamatamare Sanuki
06:00
 
Blaublitz Akita
-
SC Sagamihara
06:00
 
Fukushima United
-
Thespakusatsu Gunma
06:00
 
Nagano Parceiro
-
Roasso Kumamoto
06:00
 
Fujieda MYFC
-
Giravanz Kitakyushu
06:00
 
Azul Claro Numazu
-
Kataller Toyama
06:00
 
Gainare Tottori
-
YSCC
06:00
 
FC Tokyo U23
-
Gamba Osaka U23
Kenya: KPL
14:00
 
KCB
-
Posta Rangers
Lebanon: 1. Division
14:15
Postponed
Al-Safa
-
Tripoli SC
(-)
Luxembourg: National Division
17:00
 
Muhlenbach-Sandzak
-
US Hostert
Malta: Premier League
15:00
 
Tarxien Rainbows
-
Sirens FC
17:00
 
Valletta
-
Hibernians
Mexico: Liga MX
04:30
33'
Necaxa
0 - 0
Monterrey
(-)
Morocco: Botola Pro
18:00
 
MCO Oujda
-
FAR Rabat
20:00
 
Ittihad Tanger
-
Raja Beni Mellal
Morocco: Elite 2
16:00
 
Wydad Fes
-
KAC Kenitra
16:00
 
CRS
-
Racing de Casablanca
16:00
 
Chabab Rif Al Hoceima
-
IZK
16:00
 
Widad Temara
-
Club Jeunesse Ben Guerir
16:00
 
KACM
-
AS Sale
16:00
 
Chabab Mohammedia
-
Chabab Atlas Khenifra
16:00
 
Union Sidi Kacem
-
Olympique Dcheira
16:00
 
Tihad Casablanca
-
MAS Fes
New Zealand: ASB Premiership
03:00
Finished
Canterbury United
0 - 3
Auckland City FC
(0-0)
03:00
 
Hamilton Wanderers
-
Waitakere United
03:00
 
Tasman United
-
Wellington Phoenix B
05:00
 
Eastern Suburbs
-
Team Wellington
Nigeria: 1. Division
17:00
 
Ifeanyi Ubah United
-
Wikki Tourist
17:00
 
Sunshine Stars
-
Nasarawa United
17:00
 
Kano Pillars
-
Kada City
17:00
 
Heartland Owerri
-
Plateau United
17:00
Postponed
Enugu Rangers
-
Jigawa Golden Stars
(-)
17:00
 
Warri Wolves FC
-
Lobi Stars
17:00
 
Abia Warriors
-
Akwa Starlets
17:00
Postponed
Enyimba
-
Rivers United FC
(-)
17:00
 
Katsina United
-
MFM FC
17:00
 
Akwa United
-
Adamawa United
Norway: Cup
14:15
 
FK Haugesund
-
Viking
Paraguay: Division Profesional
00:00
 
Olimpia
-
Guarani
00:00
 
Libertad
-
Deportivo Santani
Peru: Primera División
22:00
 
Binacional
-
Alianza Lima
Poland: Ekstraklasa
13:30
 
Cracovia
-
Rakow Czestochowa
16:00
 
Pogon Szczecin
-
Piast Gliwice
18:30
 
Slask Wroclaw
-
Legia Warszawa
Portugal: Segunda Liga
13:15
 
Feirense
-
Benfica B
17:00
 
Academica
-
Casa Pia
17:00
 
Leixoes
-
Viseu
17:00
 
Mafra
-
Estoril
19:15
 
Varzim
-
Sporting Covilha
Romania: Liga I
17:30
 
Botosani
-
CFR Cluj
20:30
 
Astra Giurgiu
-
CS Universitatea Craiova
Romania: Liga II Serie A
13:00
 
UTA Batrana Doamna
-
Petrolul Ploiesti
17:00
 
ACS Energeticianul
-
Universitatea Cluj
San Marino: Campionato
16:00
 
FC Fiorentino
-
SS Pennarossa
16:00
 
San Giovanni
-
Domagnano
16:00
 
Juvenes/Dogana
-
Faetano
Scotland: Scottish Communities League Cup
17:00
 
Rangers
-
Celtic
Serbia: Super Liga
14:30
 
Rad Beograd
-
Partizan Belgrade
16:00
 
Javor
-
Vozdovac
16:00
 
Radnicki Nis
-
Mladost Lucani
16:00
 
Proleter
-
Cukaricki
16:00
 
TSC Backa Topola
-
Vojvodina
16:00
 
FK Radnik Surdulica
-
Indija
16:00
 
Napredak
-
Macva Sabac
Slovakia: Fortuna league
16:00
 
FK Senica
-
Zilina
South Africa: 1. Division
15:30
 
Polokwane City
-
Maritzburg United
South Africa: NFD Championship
15:30
 
TS Galaxy
-
Uthongathi FC
15:30
 
Milano United FC
-
Free State Stars
15:30
 
Jomo Cosmos
-
Steenberg United
South Korea: Playoffs
07:00
 
Gyeongnam FC
-
Busan I'Park
Spain: Liga Adelante
13:00
 
Girona
-
Lugo
17:00
 
Deportivo La Coruna
-
Zaragoza
19:00
 
Las Palmas
-
Numancia
22:00
 
Cadiz
-
Elche
Spain: Segunda B
12:30
 
Getafe B
-
Atletico Madrid B
12:30
 
Pena Dep. Santa Eulalia
-
Ferrol
12:30
 
Melilla
-
Atletico Baleares
13:00
 
UP Langreo
-
Coruxo F.C.
13:00
 
Celta Vigo B
-
Real Oviedo B
13:00
 
Rayo Majadahonda
-
S.S.Reyes
13:00
 
Las Rozas CF
-
Ibiza-Eivissa
13:00
 
Gimnastic
-
Villarreal B
13:00
 
Ejea
-
AE Prat
13:00
 
Espanyol B
-
Hercules
13:00
 
UE Olot
-
Orihuela
13:00
 
Valencia B
-
Barcelona B
13:00
 
Yeclano
-
Villarrubia CF
14:00
 
Las Palmas B
-
Pontevedra
17:00
 
Cadiz B
-
Marbella
18:00
 
Barakaldo
-
Real Union
18:00
 
CD Calahorra
-
Tudelano
18:00
 
Lleida Esportiu
-
Ebro
18:00
 
Badalona
-
Atletico Levante UD
18:00
 
La Nucia
-
Llagostera
18:00
 
Algeciras
-
Linense
18:00
 
Cordoba
-
Atletico Sanluqueno CF
18:00
 
San Fernando CD
-
Don Benito
18:00
 
CF Talavera de la Reina
-
Merida
18:00
 
CD Badajoz
-
Granada B
18:00
 
Castellon
-
FC Andorra
19:00
 
Real Murcia
-
Cartagena
20:00
 
Villarrobledo
-
UCAM Murcia
Switzerland: Super League
17:00
 
Basel
-
Sion
17:00
 
Thun
-
St. Gallen
17:00
 
FC Zuerich
-
Servette
Switzerland: Challenge League
16:00
 
Winterthur
-
FC Stade Lausanne-Ouchy
16:00
 
Lausanne
-
FC Vaduz
Tunisia: 1. Division
15:00
 
Slimene Sports
-
Chebba Sports Crescent
15:00
 
US Tataouine
-
JS Kairouanaise
19:00
 
CS Sfaxien
-
Stade Tunisien
Tunisia: Ligue II
15:00
 
AS Kasserine
-
Avenir de La Marsa
15:00
 
AS Oued Ellil
-
ES Jerba Midoun
15:00
 
Sportive de Djerba
-
Stade Gabesien
15:00
 
Gafsa
-
ES Hamam Sousse
15:00
 
Jendouba Sport
-
AS Rejiche
Turkey: 1. Lig
13:00
 
Osmanlispor FK
-
Altay
15:30
 
Altinordu
-
Adanaspor
15:30
 
Bursaspor
-
Giresunspor
18:00
 
Adana Demirspor
-
Erzurum BB
Ukraine: Premier League
14:00
 
Karpaty
-
Desna
14:00
 
Illichivets
-
Veres Rivne
17:00
 
Dynamo Kyiv
-
Zorya
Argentina: Four argentinian league
22:00
 
CA Ferrocarril Midland
-
Argentino de Merlo
22:00
 
Dock Sud
-
Leandro N. Alem
Venezuela: Primera Division
01:00
 
Tachira
-
Caracas
Belgium: Belgian Third league
16:00
 
Sint-Eloois-Winkel
-
Rupel Boom
16:00
 
FC Liege
-
Dessel
Germany: Oberliga
14:00
 
1. FC Lok Stendal
-
Brandenburger SC Sued
14:00
 
CFC Hertha 06
-
FC Strausberg
14:00
 
SV Victoria Seelow
-
Tasmania Berlin
14:00
 
Einheit Rudolstadt
-
SV Merseburg 99
14:00
 
Carl Zeiss Jena II
-
Plauen
14:00
 
FC International Leipzig
-
FSV Martinroda
14:00
 
FSV Wacker Nordhausen II
-
FC Grimma
14:30
 
TSG Neustrelitz
-
Hansa Rostock II
15:00
Postponed
MTV Wolfenbuettel
-
Heeslinger SC
(-)
15:00
 
MTV Eintracht Celle
-
TuS Bersenbrueck
15:00
 
VfL Oldenburg
-
FC Hagen/Uthlede
15:00
Postponed
Arminia Hannover
-
MTV Gifhorn
(-)
15:00
 
VFB Ginsheim
-
FC Hanau 93
15:00
 
Hertha Zehlendorf
-
Greifswalder SV
15:00
 
Werder Bremen III
-
Leher
15:15
 
FC Kray
-
FC Kleve
15:15
 
Cronenberger SC
-
SV Straelen
15:15
 
TSV Meerbusch
-
SpVg Schonnebeck
15:15
Postponed
SW Essen
-
Union Nettetal
(-)
15:30
 
SC Westfalia Herne
-
Sportfreunde Siegen
15:30
 
SV Schermbeck
-
SC Paderborn 07 II
15:30
 
Holzwickeder
-
Hammer SpVg
15:30
Postponed
Preussen Muenster II
-
RW Ahlen
(-)
15:30
 
SC Wiedenbrueck
-
ASC Dortmund
15:30
 
FC Kaan-Marienborn 07
-
FC Guetersloh
15:30
 
Westfalia Rhynern
-
TSG Sprockhoevel
15:30
 
TuS Ennepetal
-
RSV Meinerzhagen
15:30
 
Eintracht Rheine
-
TuS Erndtebrueck
15:30
 
FC Wegberg-Beeck
-
Siegburger SV 04
15:30
 
Dueren
-
SpVg Frechen 20
15:45
 
DJK BW Friesdorf
-
Viktoria Arnoldsweiler
15:45
 
Spvg Wesseling Urfeld
-
SV Deutz 05
16:00
 
TSV Sasel
-
TSV Buchholz
16:00
 
Ratinger SV
-
Sportfreunde Baumberg
16:00
 
TuRU Duesseldorf
-
Niederwenigern
16:00
 
SC Velbert
-
Velbert
16:00
 
FC Bocholt
-
TVD Velbert
16:00
 
FC Monheim
-
VfB Hilden
16:00
 
BSC Hastedt
-
FC Union 60
16:00
 
SV Eilendorf
-
FC Huerth
16:00
 
Pesch
-
VfL Vichttal
16:00
 
FC Hennef 05
-
Borussia Freialdenhoven
16:00
 
SV Breinig
-
Fortuna Koeln II
16:30
 
FC 1931 Eddersheim
-
Eintracht Stadtallendorf
16:30
 
SFL Bremerhaven
-
BTS Neustadt
Greece: Football League 2
15:00
 
Egaleo
-
Olympiacos Volou
15:00
 
OF Ierapetra
-
Thesprotos FC
15:00
 
Niki Volou
-
Aspropyrgos Enosis
15:00
 
PO Triglia
-
Diagoras Rodos
15:00
 
Kavala
-
Ionikos
15:00
 
Ialysos
-
Veria FC
Hong Kong: Hong kong second division
07:30
Postponed
Eastern District
-
North District
(-)
07:30
 
Wing Yee
-
Citizen
09:30
 
Central & Western
-
Hong Kong Sapling
09:30
 
Tai Chung
-
Dreams Metro Gallery
09:30
 
Shatin SA
-
South China
10:45
Postponed
Hong Kong FC
-
Hoi King
(-)
Italy: Serie D
15:30
 
Savona
-
ASD Calcio Chieri 1955
15:30
 
Real Forte Querceta
-
Caronnese
15:30
 
Bra
-
Vado
15:30
 
Borgosesia
-
US Fezzanese
15:30
 
Ghivizzano Borgoamozzano
-
Verbania
15:30
 
SCD Ligorna
-
Prato
15:30
 
Lucchese
-
Lavagnese
15:30
 
Villa D'Alme
-
Scanzorosciate
15:30
 
Virtus Bergamo Alzanoseriate
-
Folgore Caratese
15:30
 
Seregno
-
Pontisola
15:30
 
Tritium
-
Castellanzese
15:30
 
Sondrio Calcio
-
Pro Sesto
15:30
 
AC Legnano
-
NibionnoOggiono
15:30
 
Arconatese
-
Inveruno
15:30
 
Brusaporto
-
Levico Terme
15:30
 
Dro
-
Caravaggio
15:30
 
Caldiero Terme
-
Campodarsego
15:30
 
Delta Calcio Rovigo
-
San Luigi
15:30
 
Este
-
Cjarlins Muzane
15:30
 
Legnago Salus
-
Cartigliano
15:30
 
Mestre
-
Luparense
15:30
 
Union Feltre
-
Ambrosiana
15:30
 
Villafranca
-
Belluno
15:30
 
Chions
-
Adriese
15:30
 
Montebelluna
-
Clodiense
15:30
 
Alfonsine
-
Mantova
15:30
 
Breno
-
Cavenago Fanfulla
15:30
 
Calvina
-
Lentigione
15:30
 
Ciliverghe Mazzano
-
Sasso Marconi
15:30
 
Correggese
-
Crema
15:30
 
Progresso
-
Fiorenzuola
15:30
 
Sammaurese
-
Forlì
15:30
 
Savignanese
-
Mezzolara
15:30
 
Vigor Carpaneto
-
Adrense
15:30
 
Aglianese
-
Foligno
15:30
 
Aquila Montevarchi
-
San Donato
15:30
 
Scandicci
-
Bastia Calcio
15:30
 
Cannara
-
SSD Albalonga
15:30
 
US Gavorrano
-
Tuttocuoio
15:30
 
Grassina
-
Trestina
15:30
 
Monterosi
-
Sangiovannese
15:30
 
Pomezia
-
Grosseto
15:30
 
Matelica
-
Vastese
15:30
 
San Marino
-
Avezzano
15:30
 
Recanatese
-
ASD Porto Sant Elpidio
15:30
 
Real Giulianova
-
San Nicolo
15:30
 
Cassino
-
ASD Lanusei
15:30
 
Portici
-
Budoni
15:30
 
Pro Calcio Tor Sapienza
-
Ostia Mare
15:30
 
Torres
-
Vis Artena
15:30
 
Arzachena
-
ASD Trastevere
15:30
 
Muravera
-
Aprilia
15:30
 
Citta di Anagni
-
Latte Dolce
15:30
 
Latina
-
Ladispoli
15:30
 
Corigliano Calabro
-
Castrovillari
15:30
 
Nola
-
Troina
15:30
 
Cittanovese
-
Roccella
15:30
 
Calcio Biancavilla 1990
-
ACD San Tommaso
15:30
 
Giugliano
-
US Palmese
15:30
 
Citta di Messina
-
Marina di Ragusa
15:30
 
Licata
-
Marsala
15:30
 
SSD Palermo
-
Acireale
15:30
 
Savoia
-
Messina
15:30
 
Foggia
-
Gelbison Cilento
15:30
 
Casarano
-
Citta di Fasano
15:30
 
ASD Grumentum Val Dagri
-
Francavilla Calcio 1927
15:30
 
Sorrento
-
Team Altamura
15:30
 
ACD Nardo
-
Gladiator
15:30
 
Atletico SFF
-
Vastogirardi
16:00
 
Sanremese
-
Fossano
16:00
 
A.S. Casale
-
Seravezza
16:00
 
Tamai
-
Vigasio
16:00
 
Flaminia
-
Ponsacco
16:00
 
Audace Cerignola
-
Gravina
16:30
 
Bitonto
-
Fidelis Andria
Malta: Second Malta league
12:00
 
Vittoriosa Stars
-
Naxxar Lions FC
14:15
 
Lija
-
Zebbug Rangers
16:30
 
Fgura United
-
Zejtun Corinthians FC
Portugal: Portuguese Third Division
13:00
 
Vitoria de Guimaraes B
-
ARS Martinho
13:00
 
ARC Oleiros
-
Praiense
13:45
 
Torreense
-
Caldas
16:15
 
Real SC
-
Lusitano Ginasio Clube
17:00
 
AD Oliveirense
-
Braganca
17:00
 
Pedras Salgadas
-
Maritimo B
17:00
 
Maria da Fonte
-
Merelinense
17:00
 
Chaves B
-
Uniao da Madeira
17:00
 
Vizela
-
Camara Lobos
17:00
 
AD Fafe
-
SC Mirandela
17:00
 
CD Cerveira
-
Berco SC
17:00
 
Amarante FC
-
Canelas 2010
17:00
 
Lusitania Lourosa
-
Coimbroes
17:00
 
Gondomar
-
Vila Real
17:00
 
FC Pedras Rubras
-
Leca
17:00
 
Arouca
-
Valadares Gaia
17:00
 
Felgueiras 1932
-
AD Castro Daire
17:00
 
Sanjoanense
-
Ginasio Figueirense
17:00
 
Paredes
-
Lusitano FC
17:00
 
Vitoria de Sernache
-
Sertanense
17:00
 
Oliveira Hospital
-
RD Agueda
17:00
 
Marinhense
-
Santarem
17:00
 
Beira-Mar
-
Fontinhas
17:00
 
Condeixa
-
Benfica Castelo Branco
17:00
 
Anadia
-
Fatima
17:00
 
Sintrense
-
Sacavenense
17:00
 
Esperanca de Lagos
-
Sintra Football
17:00
 
Pinhalnovense
-
Loures
17:00
 
Oriental
-
Desportivo Fabril Barreiro
17:00
 
Louletano
-
Alverca
17:00
 
Olhanense
-
Amora FC
17:00
 
Aljustrelense
-
Olimpico Montijo
17:00
 
Armacenenses
-
S.U. 1º de Dezembro
18:00
 
Sporting Ideal
-
Uniao de Leiria
18:15
 
Braga B
-
CDC Montalegre
22:30
 
Trofense
-
Espinho
Turkey: 2. Lig
11:30
 
Sivas Belediye Spor
-
Bandirmaspor
12:00
 
Van Buyuksehir Belediyespor
-
Tuzlaspor
12:00
 
Gumushanespor
-
Urfaspor
12:30
 
Usakspor
-
Karabukspor
12:30
 
Etimesgut Belediyespor
-
Kirsehir Belediyespor
12:30
 
Eyupspor
-
Elazigspor
12:30
 
Kastamonuspor
-
Bayburt Genclikspor
12:30
 
Ergene Velimese Spor
-
Bodrumspor
12:30
 
Ankara Demirspor
-
Nigde Belediyespor
12:30
 
Corum Belediyespor
-
Samsunspor
12:30
 
Pendikspor
-
Duzyurtspor
12:30
 
Anadolu Selcukspor
-
Sariyer
12:30
 
Manisa Buyukşehir Belediyespor
-
Inegolspor
12:30
 
Tarsus
-
Zonguldak Komurspor
12:30
 
Afjet Afyonspor
-
Sancaktepe Belediyespor
13:00
 
Sakaryaspor
-
Kahramanmaraspor
13:00
 
Amed Sportif
-
Kirklarelispor
Turkey: Fourth Turkey league
12:00
 
Malatya Yesilyurt Belediyespor
-
Nazilli Belediyespor
12:00
 
Golcukspor
-
1954 Kelkit Belediyespor
12:00
 
Agri 1970 Spor
-
Kocaelispor
12:00
 
Elaziz Belediyespor
-
Kasimpasa Erokspor
12:00
 
Fethiyespor
-
Fatsa Belediyespor
12:00
 
Cizrespor
-
Alemdag Spor 1877
12:00
 
Karakopru Belediyespor
-
Ankara Adliyespor
12:00
 
Yeni Orduspor
-
Sile Yildizspor
12:00
 
Artvin Horaspor
-
Manisaspor
12:30
 
Bursa Niluferspor
-
Darica Genclerbirligi
12:30
 
Osmaniyespor
-
Yeni Diyarbakirspor
12:30
 
Yozgatspor
-
Pazarspor
12:30
 
Nevsehirspor Genclik
-
Soma Spor Dernegi
12:30
 
Payas Belediyespor 1975
-
Kemer Tekirovaspor
12:30
 
Turgutluspor
-
Erbaaspor
12:30
 
Belediye Derince
-
Karsiyaka
12:30
 
Ofspor
-
Kozan Belediyespor
12:30
 
Sultanbeyli Belediyespor
-
24 Erzincanspor
12:30
 
Kizilcabolukspor
-
Catalcaspor
12:30
 
Duzcespor
-
Yomraspor
12:30
 
Serik Belediyespor
-
Erzin Belediyespor
12:30
 
Tokatspor
-
Aksarayspor
:
13:00
 
Dnepr Mogilev
-
Rukh Brest