Champions League
00:15
 
Bayern Munich
-
Real Madrid
Copa Libertadores
06:00
13'
Santos FC
0 - 0
Estudiantes
(-)
06:00
15'
Atletico Nacional
1 - 0
Bolivar
(-)
03:45
 
Atletico Tucuman
-
The Strongest
03:45
 
Nacional
-
Real Garcilaso
France: Ligue 1
22:15
 
Caen
-
Toulouse
AFC Cup
13:30
 
FC Alay Osh
-
FC Istiklol
14:30
 
FLC Thanh Hoa
-
Yangon United
15:30
 
Ceres-La Salle FC
-
Home United FC
15:30
 
Shan United
-
Boeung Ket
16:00
 
Abahani Limited
-
Aizawl
16:30
 
New Radiant SC
-
Bengaluru FC
16:30
 
HangYuen/Fujen
-
Hwaebul SC
17:30
 
Bali United Pusam
-
Global FC
17:30
 
Benfica Macau
-
April 25 SC
18:00
 
Altyn Asyr
-
Ahal
Friendlies
21:30
 
Al Nassr FC
-
Valencia
Australia: 2. Division
10:30
 
Cairns FC
-
Magpies Crusaders
10:30
 
Hobart Zebras
-
Olympia FC Warriors
Botswana: Premier League
20:30
 
Gilport Lions
-
Galaxy
22:30
 
Township Rollers
-
Security Systems
Brazil: Serie B
06:00
17'
Fortaleza
1 - 0
CRB
(-)
Brazil: Cup
04:00
 
Goias
-
Gremio
04:00
 
Vitoria
-
Corinthians
Brazil: Cup Nordeste
03:45
 
Sampaio Correa
-
River AC
05:00
 
Salgueiro
-
Juazeirense
Bulgaria: Cup
21:00
 
Levski Sofia
-
PFC CSKA-Sofia
Cameroon: 1. Division
18:00
 
Yaounde 2
-
Colombe
19:30
 
Eding Sport FC
-
Young Sports Academy
China: Cup
11:30
 
Yanbian Beiguo
-
Shandong Luneng
13:00
 
Heilongjiang Lava Spring FC
-
Guizhou Hengfeng Zhicheng
13:00
 
Wuhan Zall
-
Tianjin Teda
13:00
 
Hainan Seamen
-
Beijing Renhe
15:30
 
Shanghai Shenxin
-
Beijing Guoan
17:05
 
Yinchuan Helanshan
-
Guangzhou Evergrande
17:05
 
Sichuan Longfor
-
Jiangsu Suning FC
17:05
 
Anhui Hefei Guiguan
-
Chongqing Lifan
17:05
 
Nantong Zhiyun FC
-
Shanghai Shenhua
17:30
 
Shaanxi Changan
-
Shanghai SIPG FC
Colombia: Liga Postobon
04:30
 
Atletico Huila
-
CD Jaguares
Colombia: Torneo Aguila
06:15
 
Atletico FC
-
Deportes Quindio
Cyprus: Cup
20:30
 
Pafos FC
-
Apollon Limassol
20:30
 
APOEL Nicosia
-
AEK Larnaca
Czech Republic: Druha League
20:30
 
Frydek-Mistek
-
Pribram
20:30
 
Pardubice
-
FK MAS Taborsko
20:30
 
Znojmo
-
Trinec
20:30
 
Vitkovice
-
Budejovice
20:30
 
Sokolov
-
FK Varnsdorf
21:30
 
Opava
-
Zizkov
21:30
 
Usti nad Labem
-
FC Vlasim
Czech Republic: Cup
21:30
 
Zlin
-
Jablonec
Denmark: DBU Pokalen
21:00
 
Fredericia
-
Silkeborg
DR Congo: Super League
18:00
 
Mont Bleu
-
TP Mazembe
20:00
 
AS Vita Club
-
J.S. Bazano
20:00
 
Motema Pembe
-
AC Rangers
20:00
 
Sanga Balende
-
Don Bosco
Egypt: 1. Division
19:15
 
El Dakhleya
-
Wadi Degla FC
19:15
 
ENPPI
-
Tanta
21:30
 
Al Masry
-
Smouha SC
Macedonia: Prva Liga
18:30
 
FK Vardar Skopje
-
Rabotnicki
19:30
 
Shkupi Skopje
-
Pobeda
19:30
 
Renova
-
FK Skopje
19:30
 
FC Academy Pandev
-
KF Shkendija
19:30
 
Pelister
-
FK Sileks
Macedonia: Vtora Liga
19:30
 
Velazerimi 77
-
FK Struga
19:30
 
Makedonija GjP
-
FK Labunishta
Germany: Regionalliga
21:30
 
FC Oberlausitz Neugersdorf
-
Germania Halberstadt
21:30
 
Berliner AK 07
-
TSG Neustrelitz
22:00
 
FC Schweinfurt
-
SpVgg Bayreuth
22:00
 
VSG Altglienicke
-
Hertha Berlin II
22:00
 
FSV Union Fuerstenwalde
-
FSV Wacker Nordhausen
22:00
 
ZFC Meuselwitz
-
VfB Auerbach
22:30
 
SC Verl
-
Wuppertal
22:30
 
Borussia Moenchengladbach II
-
KFC Uerdingen
22:30
 
Borussia Dortmund II
-
Viktoria Koeln 1904
22:30
 
Babelsberg
-
Lokomotive Leipzig
22:30
 
BFC Dynamo
-
Energie Cottbus
22:30
 
Hannover 96 II
-
SV Drochtersen/Assel
Greece: Football League
17:30
 
Anagennisi Karditsas
-
Kissamikos FC
17:30
 
Panserraikos FC
-
Aiginiakos FC
19:30
 
Panachaiki
-
AE Karaiskakis
19:30
 
Aris Thessaloniki FC
-
Apollon Larissa
19:30
 
AE Sparti
-
Trikala
19:30
 
Doxa Dramas
-
Apollon Kalamaria
Guatemala: Premier League Guatemala
23:30
 
Deportivo Marquense
-
Antigua Guatemala
Hungary: NB II
20:30
 
Aqvital FC Csakvar
-
Varda SE
20:30
 
Cegledi
-
Zalaegerszeg
20:30
 
Vac FC
-
Mosonmagyarovari TE 1904
20:30
 
Szolnok
-
Soproni Vasutas SE
20:30
 
Budaors
-
Szeged 2011
20:30
 
Dorogi FC
-
Soroksar SC
22:30
 
Gyirmot
-
BFC Siofok
22:30
 
Nyiregyhaza Spartacus FC
-
Kazincbarcikai BSC
Iraq: Super League
18:30
 
Karbalaa
-
Al Najaf
19:30
 
Al Minaa
-
Naft Misan
Ivory Coast: 1. Division
21:00
 
Williamsville Athletic Club
-
Sewe Sport
Japan: J. League
15:30
 
Consadole Sapporo
-
Yokohama F.Marinos
15:30
 
Kashima Antlers
-
Vissel Kobe
15:30
 
Kashiwa Reysol
-
Urawa Red Diamonds
15:30
 
FC Tokyo
-
Sanfrecce Hiroshima
15:30
 
Shonan Bellmare
-
Gamba Osaka
15:30
 
Jubilo Iwata
-
V-Varen Nagasaki
15:30
 
Nagoya Grampus Eight
-
Shimizu S-Pulse
15:30
 
Cerezo Osaka
-
Vegalta Sendai
15:30
 
Sagan Tosu
-
Kawasaki Frontale
Kazakhstan: Premier League Championship
14:30
 
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
-
FC Astana
Kenya: Premier League
16:30
 
AFC Leopards
-
Kariobangi Sharks
17:30
 
Chemelil Sugar
-
Gor Mahia
17:30
 
Wazito FC
-
Tusker FC
17:30
 
Bandari
-
Zoo Kericho
Lithuania: A Lyga
20:30
 
Atlantas Klaipeda
-
Lietava Jonava
Luxembourg: National Division
23:30
 
US Mondorf les Bains
-
FC Rodange 91
Morocco: Botola Pro
20:30
 
Chabab Atlas Khenifra
-
Raja Casablanca
00:00
 
Wydad Casablanca
-
RSB Berkane
Nigeria: 1. Division
20:30
 
Enyimba
-
Niger Tornadoes
20:30
 
Go Round
-
MFM FC
20:30
 
El Kanemi Warriors
-
Akwa United
20:30
 
Plateau United
-
Wikki Tourist
Norway: GET-Ligaen
22:00
 
Ranheim
-
Brann
22:00
 
Stabaek
-
Start
Poland: 1. Division
20:30
 
Puszcza Niepolomice
-
GKS Katowice
21:30
 
Chojniczanka Chojnice
-
Rakow Czestochowa
21:30
 
Bytovia Bytow
-
GKS Tychy 71
Poland: 2. Division
20:30
 
Gryf Wejherowo
-
Olimpia Elblag
20:30
 
Siarka Tarnobrzeg
-
KS Legionovia Legionowo
Portugal: Segunda Liga
20:30
 
Academica
-
FC Porto B
Romania: Liga II Serie A
13:30
 
CS Balotesti
-
Ripensia Timisoara
13:30
 
CS Afumati
-
Luceafarul Oradea
19:30
 
Pandurii
-
CSM Metalul Resita
19:30
 
FC Dunarea Calarasi
-
ACS Rapid CFR Suceava
19:30
 
CS Mioveni
-
Dacia Unirea Braila
19:30
 
FC Metaloglobus Bucuresti
-
Chindia Targoviste
Scotland: Reserve 1
17:30
 
Hearts U20
-
Kilmarnock U20
Serbia: Super Liga
19:30
 
FK Zemun
-
Borac Cacak
21:30
 
Vozdovac
-
Vojvodina
21:30
 
FK Spartak Subotica
-
Napredak
21:30
 
FK Crvena zvezda
-
Cukaricki
21:30
 
FK Radnik Surdulica
-
Backa Backa Palanka
21:30
 
Macva Sabac
-
Rad Beograd
21:30
 
Mladost Lucani
-
Javor
Slovakia: 1. Division
20:30
 
Nove Mesto
-
Lokomotiva Zvolen
20:30
 
Zeleziarne Podbrezova B
-
FC Lokomotiva Kosice
20:30
 
Zilina B
-
Liptovsky Mikulas
20:30
 
Slavoj Trebisov
-
Inter Bratislava
20:30
 
FC STK 1914 Samorin
-
FK Pohronie
Slovenia: PrvaLiga
20:30
 
Aluminij
-
Krsko Posavje
Slovenia: 2. Division
20:30
 
NK Krka
-
Drava Ptuj
20:30
 
NK Bravo
-
Tabor
20:30
 
NK Dob
-
Mura
20:30
 
Jadran
-
Zarica Kranj
20:30
 
Brda
-
Fuzinar
20:30
 
Brezice
-
Radomlje
20:30
 
NK Verzej
-
ND Ilirija Ljubljana
22:30
 
Nafta
-
Rogaska
South Africa: 1. Division
23:00
 
Polokwane City
-
Cape Town City FC
23:00
 
SuperSport United
-
Free State Stars
23:00
 
Maritzburg United
-
Mamelodi Sundowns FC
23:00
 
Platinum Stars
-
Thanda Royal Zulu
23:00
 
Orlando Pirates
-
Bidvest Wits
South Korea: K. League Classic
16:00
 
Jeonnam Dragons
-
FC Seoul
16:00
 
Ulsan Hyundai
-
Incheon United
16:00
 
Suwon Bluewings
-
Gyeongnam FC
16:00
 
Pohang Steelers
-
Jeju United
16:00
 
Daegu FC
-
Sangju Sangmu
16:30
 
Gangwon FC
-
Jeonbuk FC
Spain: Segunda B
21:45
 
Toledo
-
Real Madrid Castilla
23:30
 
Melilla
-
Cordoba B
Taiwan: Division A
14:30
 
Taipei City Tatung
-
NSTC
16:30
 
Kaohsiung County Taipower
-
Royal Blue
Thailand: Premier League
16:15
 
Prachuap FC
-
Chiangrai United
16:15
 
Chainat FC
-
Port FC
16:30
 
Sukhothai FC
-
Suphanburi FC
16:30
 
Pattaya United
-
Ubon UMT FC
17:30
 
Buriram United
-
Nakhon Ratchasima FC
17:30
 
Ratchaburi FC
-
Bangkok Glass
17:30
 
Air Force Central FC
-
Chonburi
18:30
 
Muang Thong United
-
BEC Tero Sasana
18:30
 
Bangkok United
-
Siam Navy FC
Uzbekistan: Uzbek League
19:00
 
Pakhtakor Tashkent
-
Navbahor Namangan
21:00
 
Sogdiyona Jizzax
-
Kokand 1912
Denmark: 2. Division
22:00
 
Dalum
-
B 93
England: National League North/South
00:15
 
Brackley Town
-
Chorley
00:15
 
Darlington 1883
-
Southport
00:15
 
Havant and Waterlooville
-
East Thurrock United
England: Evo-Stik League
00:15
 
Leatherhead
-
Hendon
00:15
 
Mickleover Sports
-
Halesowen
00:15
 
Hitchin Town
-
Hereford
00:15
 
Frome Town
-
Banbury United
Finland: Veikkausliga
21:00
 
FC Inter
-
HJK
21:00
 
RoPS
-
FC Lahti
21:00
 
VPS
-
Ilves
21:30
 
IFK Mariehamn
-
KuPS
France: CFA
20:30
 
Le Havre B
-
Lorient B
Germany: Oberliga
21:30
 
TSV Dachau
-
SV Kirchanschoring
21:45
 
TSV Schwabmuenchen
-
SB Chiemgau Traunstein
22:00
 
SpVgg Bayern Hof
-
Ansbach
22:00
 
Jahn Forchheim
-
SV Erlenbach
22:00
 
FC Amberg
-
FC Schweinfurt II
22:00
 
Arminia Hannover
-
TuS Bersenbrueck
22:00
 
MTV Eintracht Celle
-
FC Wunstorf
22:00
 
TB Uphusen
-
MTV Gifhorn
22:00
 
1. FC Lok Stendal
-
Askania Bernburg
22:00
 
1. CfR Pforzheim
-
FC 08 Villingen
22:00
 
Noettingen
-
SV Spielberg
22:15
 
SC Weiche Flensburg II
-
SV Frisia 03 RL
22:15
 
Union Neumuenster
-
TSV Schilksee
22:15
 
SV Todesfelde
-
Inter Tuerkspor Kiel
22:15
 
TSV Laegerdorf
-
TSV Wankendorf
22:15
 
Holstein Kiel II
-
NTSV Strand
22:15
 
SV Eichede
-
FC Dornbreite Luebeck
22:30
 
Delmenhorst
-
Heeslinger SC
22:30
 
Hammer SpVg
-
ASC Dortmund
22:30
 
Torgelower SV Greif
-
SV Victoria Seelow
22:30
 
FSV Jaegersburg
-
Hertha Wiesbach
23:00
 
VfB Hilden
-
TuRU Duesseldorf
23:00
 
Ratinger SV
-
SpVg Schonnebeck
23:00
 
SV Altluedersdorf
-
FC Anker Wismar
23:00
 
FC Guetersloh
-
Sportfreunde Siegen
23:30
 
Borussia Fulda
-
SC Viktoria 06 Griesheim
23:30
 
Cronenberger SC
-
VfB Homberg
23:30
 
RW Ahlen
-
Lippstadt
23:30
 
Bergisch Gladbach
-
Borussia Freialdenhoven
Hong Kong: Hong kong second division
18:00
 
SR Mutual
-
South China
Luxembourg: Second luxembourg league
23:00
 
FF Norden 02
-
FC Wiltz 71
Russia: Russian third league
17:30
 
Angusht Nazran
-
Spartak Vladikavkaz
21:30
 
Saturn Ramenskoye
-
Metalurg Lypetsk
Scotland: Highland/Lowland
23:30
 
Selkirk
-
Vale of Leithen
00:15
 
Deveronvale
-
Fort William
00:30
 
Rothes
-
Brora Rangers
South Korea: National League
11:30
 
Daejeon Korail
-
Changwon City
11:30
 
Gyeongju H & N
-
Gimhae
15:30
 
Busan Transport Corp
-
Gangneung City
15:30
 
Mokpo City
-
Cheonan City
Switzerland: Erste Liga Promotion
23:00
 
La Chaux-de-Fonds
-
Sion II
USA: USL Pro League
04:30
 
Richmond Kickers
-
Toronto FC II
05:30
 
Rio Grande Valley FC
-
Orange County Blues FC
Wales: Cymru Alliance
23:15
 
Queens Park
-
Caersws
00:00
 
Denbigh Town
-
Gresford Athletic
00:00
 
Flint Town United
-
Llandudno Junction
00:00
 
Taffs Well
-
Haverfordwest
00:15
 
Penrhyncoch FC
-
Porthmadog