All matches
Live
Yesterday
Tomorrow
Friendlies
Draw
11:30
Finished
HJK
5
-
1
TPS
(3-0)
12:00
Finished
Oern-Horten
4
-
0
Åskollen
(1-0)
13:00
Finished
Eidsvold TF
3
-
0
Notodden
(1-0)
13:00
Finished
Vard Haugesund
0
-
0
Brann 2
(0-0)
14:00
Finished
Besiktas
1
-
1
Fatih Karagümrük
(0-1)
14:00
Finished
Arendal Fotball
5
-
1
Mandalskameratene
(4-1)
14:00
Finished
Skeid
1
-
4
Kjelsaas
(1-3)
14:00
Finished
Sivasspor
3
-
0
Sivas Belediyespor
(1-0)
15:15
Finished
Mikkelin Palloilijat
2
-
0
KuPS Akatemia
(2-0)
Albania: 2 Albanian League
Standings
14:00
Finished
Lushnja
4
-
3
Vora
(1-2)
Angola: 1. Division
Standings
01:00
Postponed
Petro de Luanda
-
1º de Agosto
(-)
Argentina: Torneo Inicial
Standings
01:30
Finished
Lanus
2
-
2
Union
(1-2)
00:00
Finished
Rosario Central
1
-
2
Barracas Central
(0-2)
01:00
Finished
Instituto
1
-
2
Argentinos Juniors
(0-0)
Australia: 2. Division
Standings
10:00
Finished
Adelaide United Youth
0
-
4
North Eastern Metro Stars
(0-2)
10:00
Finished
Adelaide Raiders
2
-
0
Adelaide City
(0-0)
12:00
Finished
Perth
6
-
0
Inglewood United
(4-0)
Australia: Third australian league
Standings
10:00
Finished
Cumberland United
4
-
0
South Adelaide
(2-0)
10:45
Finished
Adelaide Blue Eagles
3
-
0
Vipers FC
(2-0)
10:45
Finished
Adelaide Victory
1
-
2
Playford City Patriots
(1-1)
Bolivia: LFPB
Standings
20:00
Finished
Gualberto Villarroel SJ
1
-
0
Always Ready
(1-0)
01:00
Finished
Blooming
1
-
0
Aurora
(0-0)
Brazil: Cup Nordeste
Standings
01:30
Finished
Ceara
2
-
1
AO Itabaiana
(1-1)
01:30
Finished
Sport
3
-
0
Juazeirense
(1-0)
01:30
Finished
CRB
2
-
0
Altos
(1-0)
01:30
Finished
Vitoria
3
-
0
Treze
(1-0)
01:30
Finished
Botafogo PB
4
-
0
Bahia
(0-0)
01:30
Finished
America RN
1
-
0
Nautico
(0-0)
01:30
Finished
River AC
0
-
1
ABC
(0-0)
01:30
Finished
Maranhao
3
-
2
Fortaleza
(0-2)
Brazil: State Leagues
Standings
19:00
Finished
Globo FC
0
-
4
Baraúnas
(0-3)
00:00
Finished
Tuna Luso
1
-
2
Remo
(1-0)
00:30
Finished
Athletic Club
3
-
0
Pouso Alegre
(2-0)
Cameroon: 1. Division
Standings
14:00
Finished
Stade Renard
1
-
1
Canon Sportif
(1-0)
14:00
Finished
Gazelle
0
-
1
Victoria United
(0-1)
14:00
Finished
Fauve Azur
2
-
3
AS Fortuna
(1-2)
14:00
Finished
Les Astres
3
-
0
PWD Bamenda
(2-0)
16:00
Finished
Coton Sport
1
-
0
Colombe
(0-0)
16:00
Finished
Young Sports Academy
3
-
2
Dynamo de Douala
(2-1)
16:00
Finished
UMS de Loum
0
-
0
APEJES FC
(0-0)
16:00
Finished
Union Douala
1
-
0
Aigle Royal
(0-0)
Chile: Primera Division
Standings
22:00
Finished
Audax Italiano
0
-
1
Coquimbo Unido
(0-1)
00:30
Finished
O'Higgins
0
-
3
Deportes Iquique
(0-1)
Colombia: Liga Postobon
Standings
02:20
Finished
Millonarios
3
-
1
Santa Fe
(2-1)
Costa Rica: Primera Division
Standings
02:00
Finished
Deportiva San Carlos
2
-
0
Club Sport Herediano
(0-0)
03:00
Finished
C.S. Cartagines
3
-
4
Deportivo Saprissa
(2-2)
Croatia: 2. Division
Standings
15:30
Finished
NK Dugopolje
0
-
0
Dubrava Zagreb
(0-0)
15:30
Finished
Bjelo Brdo
2
-
1
Sesvete
(0-1)
Denmark: U17 League
Standings
12:00
Esbjerg U17
-
Vejle U17
Ecuador: Ecuadorian Serie A
Standings
01:00
Finished
LDU de Quito
5
-
0
Imbabura S.C.
(1-0)
Ecuador: Serie B
Standings
01:00
Finished
Alianza Cotopaxi
3
-
2
Gualaceo SC
(1-0)
22:30
Finished
Chacaritas
1
-
0
Manta
(1-0)
El Salvador: Primera Division
Standings
01:30
Finished
Santa Tecla FC
3
-
1
CD Dragon
(1-0)
02:30
Finished
Isidro Metapan
0
-
3
Alianza FC
(0-1)
Finland: Cup
Draw
18:45
Finished
LehPa
1
-
3
MP II
(0-1)
19:00
Finished
KeuPa
0
-
0
Huima / Urho
(-)
19:10
Finished
Valtti II
0
-
0
Atlantis / PM
(-)
19:10
Finished
TPS O35
0
-
0
KuuLa
(-)
19:30
Finished
PuiU Helsinki
2
-
1
Valtti
(1-1)
Germany: Regionalliga
Standings
19:00
Finished
Bayern Munich II
2
-
0
FC Schweinfurt
(2-0)
19:00
Finished
FSV Frankfurt
3
-
1
Koblenz
(0-0)
19:00
Finished
FCA Walldorf
2
-
0
Homburg
(0-0)
19:00
Finished
TSV Lehnerz
2
-
3
TSV Steinbach
(2-0)
19:00
Finished
FSV Luckenwalde
2
-
0
BFC Dynamo
(1-0)
19:00
Finished
RW Erfurt
1
-
1
Greifswalder SV
(0-1)
19:30
Finished
ETSV Weiche Flensburg
2
-
2
SV Drochtersen/Assel
(1-0)
19:30
Finished
Spelle-Venhaus
0
-
2
Eintracht Norderstedt
(0-0)
19:30
Finished
Oberhausen
2
-
2
Dueren
(1-1)
Guatemala: Premier League Guatemala
Standings
03:00
Finished
Antigua Guatemala
3
-
0
CSD Comunicaciones
(0-0)
18:00
Finished
Zacapa Tellioz
1
-
1
Club Xelaju
(0-0)
21:00
Finished
CSD Municipal
2
-
1
Coban Imperial
(2-1)
22:45
Finished
Guastatoya
0
-
0
Coatepecano IB
(0-0)
Guatemala: Guatemala 2
Standings
01:00
Finished
Mictlán
0
-
1
Peten
(0-0)
03:00
Finished
Marquense
2
-
2
Nueva Concepción
(0-1)
03:00
Finished
Quiché
1
-
2
Juventud Copalera
(0-2)
International: Haiti Premiére Division
Standings
21:00
Real du Cap
-
Ouanaminthe
21:00
América des Cayes
-
Racing Club Haitien
India: I League
Standings
11:00
Finished
Delhi FC
3
-
1
Shillong Lajong
(0-0)
15:30
Finished
Aizawl
4
-
0
Churchill Brothers
(1-0)
Indonesia: Liga 1
Standings
14:30
Finished
Persik
5
-
2
PS TNI
(4-1)
14:30
Finished
Persib Bandung
0
-
0
Bhayangkara Surabaya United
(0-0)
Iraq: Super League
Standings
19:30
Finished
Erbil
0
-
0
Al Karkh
(0-0)
Italy: Serie C
Standings
20:30
Finished
Carrarese
1
-
0
Perugia
(0-0)
20:45
Finished
Calcio Padova
2
-
1
Pergolettese
(1-1)
20:45
Finished
Catania
2
-
3
Giugliano
(1-0)
20:45
Finished
Vis Pesaro
1
-
3
Lucchese
(1-1)
20:45
Finished
Fermana
3
-
2
Rimini
(2-2)
20:45
Finished
Gubbio
1
-
0
Torres
(0-0)
Jordan: 1. Division
Standings
20:30
Finished
Al Sarhan
1
-
2
Aqaba
(1-1)
Liberia: Premier League
Standings
17:00
Finished
Watanga
2
-
1
BEA Mountain
(0-0)
Martinique: Division d´Honneur
Standings
01:00
Finished
Golden Star
2
-
2
Case-Pilote
(-)
01:00
Finished
AS Club Colonial
3
-
0
Aiglon
(-)
Mexico: Ascenso MX
Standings
02:05
Finished
Leones Negros
2
-
4
Atletico La Paz
(0-2)
04:05
Finished
Correcaminos de la UAT
0
-
2
Cimarrones de Sonora
(0-1)
Paraguay: Division Profesional
Standings
01:30
Finished
Sportivo Trinidense
0
-
1
Luqueno
(0-0)
Peru: Primera División
Standings
21:00
Finished
Deportivo Garcilaso
1
-
2
Comerciantes Unidos
(0-1)
Poland: 2. Division
Standings
17:00
Finished
Wisla Pulawy
4
-
0
Olimpia Elblag
(1-0)
18:00
Ruch Wysokie Mazowieckie
-
Śniadowo
19:00
Finished
GKS Jastrzebie
3
-
1
Kotwica Kolobrzeg
(2-0)
19:30
Finished
Stal Stalowa Wola
2
-
1
Sandecja Nowy Sacz
(0-0)
Romania: Liga II Serie A
Standings
18:00
Finished
Corvinul Hunedoara
1
-
1
SCM Gloria Buzau
(0-0)
Rwanda: Championnat National
Standings
13:55
Finished
Gasogi United
0
-
1
Etoile de lEst
(0-0)
Senegal: Championnat National
Standings
17:30
Finished
Guédiawaye
3
-
1
Stade de Mbour
(1-1)
17:30
Finished
Dakar SC
0
-
2
Teungueth
(0-0)
17:30
Finished
Ouakam
1
-
1
Generation Foot
(1-0)
17:30
Finished
Sonacos
0
-
0
Jaraaf
(0-0)
17:30
Finished
Gorée
2
-
0
Casa Sport
(1-0)
17:30
Finished
La Linguère
1
-
1
Jamono Fatick
(0-0)
Sierra Leone: Premier League
Standings
01:00
Postponed
Luawa
-
Old Edwardians
(-)
01:00
Postponed
Bo Rangers
-
Kholifa Stars
(-)
01:00
Postponed
SLIFA Mount Aureol
-
Mighty Blackpool
(-)
01:00
Postponed
Kahunla Rangers
-
Ports Authority
(-)
Slovakia: 1. Division
Standings
15:00
Finished
Povazska Bystrica
1
-
3
Humenne
(0-3)
U.A.E.: 1. Division
Standings
19:00
Finished
Emirates
1
-
2
Bani Yas
(1-0)
19:00
Finished
Al-Nasr SC
1
-
0
Hatta
(1-0)
Uganda: Super League
Standings
14:00
Finished
Maroons FC
2
-
0
Express FC
(0-0)
17:00
Finished
KCCA FC
4
-
1
Kirinya Jinja SS
(2-0)
Argentina: Four argentinian league
Standings
19:30
Finished
Deportivo Muñiz
2
-
1
Sportivo Barracas
(1-0)
Uzbekistan: Uzbek League
Standings
15:00
Finished
Dinamo Samarqand
2
-
1
Metallurg Bekobod
(0-1)
Venezuela: Primera Division
Standings
00:30
Finished
Tachira
2
-
0
Metropolitanos FC
(0-0)
Denmark: 2. Division
Standings
13:00
Finished
Fremad Amager
1
-
3
Middelfart G og BK
(0-1)
13:00
Finished
HIK
4
-
2
FA 2000
(0-1)
14:00
Finished
Aarhus Fremad
0
-
1
Skive
(0-1)
14:00
Finished
Esbjerg fB
4
-
2
FC Roskilde
(1-0)
15:00
Finished
Thisted
0
-
1
Brabrand
(0-0)
15:00
Finished
AB
2
-
3
Nykoebing FC
(0-2)
Denmark: Danmarksserien
Standings
13:00
Finished
Avarta
0
-
1
Ishoej BK
(0-0)
13:00
Finished
Holbæk B&I
1
-
0
IF Lyseng
(1-0)
13:00
Finished
Holstebro
1
-
0
Naesby
(1-0)
13:00
Finished
Vejgaard B
0
-
0
Vanloese
(0-0)
14:00
Finished
Oure FA
0
-
0
VSK Aarhus
(0-0)
14:00
Finished
Silkeborg KFUM
1
-
1
Frem
(1-0)
England: National League North/South
Standings
01:00
Postponed
Penistone Church
-
Knaresborough Town
(-)
20:45
Barton Town Old Boys
-
Maltby Main
20:45
Hallam
-
Thackley
England: Evo-Stik League
Standings
21:00
Finished
Walton & Hersham
4
-
4
Harrow Borough
(2-3)
Germany: Oberliga
Standings
17:00
Finished
Delmenhorst
1
-
0
BSV Rehden
(0-0)
19:00
Finished
TSV Bordesholm
0
-
3
SV Eichede
(0-1)
19:00
Finished
KSV Baunatal
4
-
1
Adler Weidenhausen
(2-0)
19:00
Finished
FSV Fernwald
0
-
1
Eintracht Stadtallendorf
(0-0)
19:00
Finished
Lupo-Martini Wolfsburg
3
-
1
Schoeningen
(1-1)
19:00
Finished
MTV Eintracht Celle
0
-
4
Kickers Emden
(0-3)
19:00
Finished
Niendorfer TSV
1
-
2
TSV Sasel
(1-1)
19:00
Finished
Fortuna Chemnitz
0
-
2
Handwerk Rabenstein
(-)
19:00
Finished
SV Schermbeck 2020
2
-
3
SpVgg Vreden
(1-0)
19:00
Finished
TuS Ennepetal
2
-
3
SG Finnentrop/Bamenohl
(0-2)
19:00
Finished
Westfalia Rhynern
1
-
4
FC Gievenbeck
(1-3)
19:00
Finished
Victoria Clarholz
2
-
4
Türkspor Dortmund
(2-2)
19:00
Finished
TuS Boevinghausen
3
-
2
Eintracht Rheine
(1-0)
19:00
Finished
Sportfreunde Lotte
2
-
1
ASC Dortmund
(2-1)
19:00
Finished
SV Heimstetten
3
-
2
FC Ismaning
(1-1)
19:00
Finished
Wormatia Worms
3
-
1
Quierschied
(2-1)
19:00
Finished
ATSV Mutschelbach
2
-
2
Noettingen
(0-1)
19:00
Finished
Neudrossenfeld
2
-
0
Jahn Regensburg II
(1-0)
19:15
Finished
Empor Berlin
1
-
2
BFC Preussen
(0-1)
19:30
Finished
SG Aumund-Vegesack
5
-
1
TS Woltmershausen
(1-1)
19:30
Finished
FC 1906 Erlensee
1
-
4
Teutonia Watzenborn-Steinberg
(1-2)
19:30
Finished
RW Walldorf
0
-
0
Bayern Alzenau
(0-0)
19:30
Finished
Victoria Hamburg
0
-
1
TSV Buchholz
(0-1)
19:30
Finished
Harksheide
2
-
2
FC Tuerkiye Wilhelmsburg
(2-1)
19:30
Finished
Vorsfelde
1
-
0
FC Germania Egestorf-Langreder
(1-0)
19:30
Finished
Altonaer FC 93
6
-
1
TSV Concordia
(3-1)
19:30
Finished
HEBS Hamburg
2
-
0
Uhlenhorster SC Paloma
(2-0)
19:30
Finished
Halstenbek-Rellingen
7
-
0
Düneberg
(5-0)
19:30
Finished
SV Rugenbergen
2
-
4
FC Suederelbe
(1-2)
19:30
Finished
Sportfreunde Siegen
2
-
2
Erkenschwick
(1-2)
19:30
Finished
Mülheimer
3
-
2
Sportfreunde Baumberg
(2-0)
19:30
Finished
TSV Meerbusch
0
-
1
Büderich
(0-1)
19:30
Finished
SW Essen
2
-
0
Ratinger SV
(0-0)
19:30
Finished
VfB Hilden
1
-
2
SF Hamborn 07
(1-2)
19:30
Finished
Union Nettetal
3
-
1
KFC Uerdingen
(0-0)
19:30
Finished
Kirchheimer SC
6
-
0
1860 Muenchen II
(4-0)
19:45
Finished
Altglienicke II
2
-
1
Rudow
(1-1)
20:00
Finished
ETSV Hamburg
3
-
3
Union Tornesch
(2-0)
20:00
Postponed
FC Germania Teveren
-
Borussia Freialdenhoven
(0-0)
20:00
Finished
Arminia Ludwigshafen
1
-
1
Baumholder
(0-1)
Italy: Serie D
Standings
14:00
Finished
Cavese
3
-
0
Budoni
(1-0)
14:30
Finished
Alcione
3
-
1
Vogherese
(2-1)
14:30
Finished
Vado
2
-
3
Chisola
(1-1)
14:30
Finished
Asti
2
-
1
Derthona
(2-0)
14:30
Finished
Borgosesia
0
-
2
ASDC Gozzano
(0-0)
14:30
Finished
Bra
1
-
1
Lavagnese
(1-1)
14:30
Finished
Albenga
1
-
1
Pinerolo
(0-0)
14:30
Finished
RG Ticino
5
-
2
P.D.H.A.E.
(4-1)
14:30
Finished
Arconatese
1
-
3
Virtus Bergamo Alzanoseriate
(0-2)
14:30
Finished
AC Legnano
1
-
0
Brusaporto
(1-0)
14:30
Finished
Caravaggio
1
-
1
Casatese Rogoredo
(1-1)
14:30
Finished
Crema
0
-
2
Castellanzese
(0-1)
14:30
Finished
Pontisola
1
-
0
Clivense
(0-0)
14:30
Finished
Tritium
0
-
0
Folgore Caratese
(0-0)
14:30
Finished
Caldiero Terme
2
-
1
Piacenza
(1-1)
14:30
Finished
Club Milano
2
-
1
ASD Varesina
(1-0)
14:30
Finished
Calvina
2
-
1
Villa D'Alme
(1-0)
14:30
Finished
Aglianese
1
-
2
Carpi
(0-1)
14:30
Finished
Progresso
2
-
0
Corticella
(1-0)
14:30
Finished
Imolese Calcio
2
-
0
Cavenago Fanfulla
(1-0)
14:30
Finished
Forlì
1
-
3
Lentigione
(0-3)
14:30
Finished
Mezzolara
0
-
4
Ravenna
(0-1)
14:30
Finished
Prato
1
-
0
NibionnoOggiono
(1-0)
14:30
Finished
Calcio Certaldo
1
-
0
Sant'Angelo
(1-0)
14:30
Finished
Borgo San Donnino
1
-
0
Pistoiese
(1-0)
14:30
Finished
Sammaurese
1
-
0
Victor San Marino
(1-0)
14:30
Finished
Montebelluna
0
-
0
Atletico Castegnato
(0-0)
14:30
Finished
Mori Santo Stefano
1
-
2
Breno
(0-1)
14:30
Finished
Luparense
1
-
2
Chions
(0-0)
14:30
Finished
Adriese
0
-
0
Cjarlins Muzane
(0-0)
14:30
Finished
Portogruaro
0
-
3
Mestre
(0-0)
14:30
Finished
Bassano Virtus
4
-
5
Montecchio Maggiore
(0-1)
14:30
Finished
Alma Juventus Fano
1
-
1
Atletico Ascoli
(1-0)
14:30
Finished
United Riccione
0
-
1
Termoli Calcio
(0-1)
14:30
Finished
Fossombrone
1
-
1
Campobasso
(1-0)
14:30
Finished
Sambenedettese
1
-
1
Chieti
(0-0)
14:30
Finished
Sora
0
-
1
Senigallia
(0-1)
14:30
Finished
Vastogirardi
1
-
0
Matese
(0-0)
14:30
Finished
Avezzano
0
-
1
LAquila
(0-0)
14:30
Finished
Tivoli Calcio
0
-
2
Atletico SFF
(0-0)
14:30
Finished
Santa Maria Cilento
3
-
4
Casarano
(2-2)
14:30
Finished
Barletta
1
-
2
Fidelis Andria
(0-1)
14:30
Finished
Bitonto
0
-
4
Gelbison Cilento
(0-2)
14:30
Finished
Paganese
2
-
5
Gravina
(1-3)
14:30
Finished
US Gavorrano
1
-
1
Figline
(0-1)
14:30
Finished
Cenaia
1
-
1
Livorno
(0-1)
14:30
Finished
Sansepolcro
0
-
1
Poggibonsi
(0-1)
14:30
Finished
Aquila Montevarchi
3
-
2
Real Forte Querceta
(2-1)
14:30
Finished
Seravezza
1
-
4
Sangiovannese
(1-2)
14:30
Finished
Tau Calcio Altopascio
4
-
0
Trestina
(2-0)
14:30
Finished
San Marzano
0
-
0
Ardea
(0-0)
14:30
Finished
Boreale
2
-
0
Sarrabus Ogliastra
(0-0)
14:30
Finished
Anzio
0
-
6
Flaminia
(0-2)
14:30
Finished
Latte Dolce
1
-
3
Gladiator
(0-0)
14:30
Finished
Cynthia
2
-
0
Ischia
(0-0)
14:30
Finished
Romana
0
-
2
Nocerina
(0-1)
14:30
Finished
Atletico Uri
0
-
1
ASD Trastevere
(0-1)
14:30
Finished
La Fenice Amaranto
5
-
1
Akragas
(3-0)
14:30
Finished
Portici
1
-
1
Sant'Agata
(1-0)
14:30
Finished
Licata
4
-
0
Nuova Gioiese
(2-0)
14:30
Finished
ASD Citta' Di Siracusa
0
-
0
Ragusa Calcio
(0-0)
15:00
Finished
City of Varese
2
-
1
Unione Sanremo
(1-1)
15:00
Finished
US Fezzanese
3
-
1
Alba Calcio
(2-1)
15:00
Finished
San Nicolo
1
-
2
Monterotondo
(1-1)
15:00
Finished
Manfredonia
1
-
0
ACD Nardo
(0-0)
15:00
Finished
Gallipoli
2
-
3
USD Palmese 1914
(1-1)
15:00
Finished
Matera
0
-
1
Rotonda
(0-0)
15:00
Finished
San Donato
0
-
1
Pianese
(0-1)
15:00
Finished
Cassino
2
-
3
Ostia Mare
(1-2)
15:00
Finished
Igea Virtus
3
-
1
Afragolese
(1-1)
15:00
Finished
San Luca
0
-
0
Trapani
(0-0)
15:00
Finished
Acireale
1
-
0
Vibonese
(1-0)
15:30
Finished
SCD Ligorna
2
-
1
ASD Calcio Chieri 1955
(1-0)
15:30
Finished
Citta di Fasano
1
-
2
Team Altamura
(0-1)
16:00
Finished
Angri
0
-
3
Martina
(0-0)
16:00
Finished
Sancataldese
0
-
0
Canicatti
(0-0)
18:00
Finished
Grosseto
2
-
2
Ponsacco
(0-1)
20:00
Finished
Pro Palazzolo
1
-
0
Real Calepina
(0-0)
St. Kitts and Nevis: SKNFA League
Standings
01:15
Finished
Old Road Jets United
1
-
1
St. Pauls United
(1-1)
23:30
Finished
Cayon
0
-
0
Trafalgar Southstars
(-)
Sweden: 2. Division Norra Götaland
Standings
16:00
Finished
Skellefteaa
6
-
1
IFK Oestersund
(3-0)
17:00
Finished
Kiruna FF
0
-
1
Bergnaesets AIK
(0-0)
19:00
Finished
Landvetter IS
2
-
3
Vaestra Froelunda
(0-1)
19:00
Finished
Husqvarna FF
2
-
2
Qviding FIF
(0-1)
19:15
Finished
Vaenersborgs IF
0
-
1
IFK Skoevde FK
(0-0)
01:00
Postponed
Bodens BK
-
Gottne IF
(0-0)
Switzerland: Erste Liga Promotion
Standings
18:00
Finished
Breitenrain
1
-
1
Paradiso
(1-1)
Switzerland: Erste Liga Classic
Standings
19:30
Finished
Sion II
1
-
2
Naters
(0-1)
20:00
Finished
SC YF Juventus Zuerich
4
-
0
FC Gossau
(1-0)
20:00
Finished
Tuggen
3
-
1
Balzers
(1-1)
20:00
Finished
Hongg
1
-
0
FC Kosova
(1-0)
20:00
Finished
Muttenz
4
-
1
FC Bassecourt
(1-1)
20:00
Finished
Vevey
3
-
1
Pully Football
(3-0)
20:00
Finished
Thun II
2
-
1
FC Muri
(1-0)
20:15
Finished
FC La Sarraz Eclepens
1
-
1
Echallens
(0-0)
20:15
Finished
Rotkreuz
0
-
0
FC Koeniz
(0-0)
20:15
Finished
FC Uzwil
1
-
2
Linth
(1-0)
20:15
Finished
FC Grand-Saconnex
1
-
0
Terre Sainte
(1-0)
20:15
Finished
FC Muensingen
0
-
1
Solothurn
(0-0)
20:30
Finished
La Chaux-de-Fonds
0
-
1
Chenois
(0-0)
20:30
Finished
Meyrin
1
-
0
Lausanne II
(0-0)
Tahiti: 1. Division
Standings
06:30
Finished
Pirae
3
-
2
Punaruu
(-)
08:30
Finished
Dragon
1
-
2
Central Sport
(-)
Trinidad and Tobago: Professional League
Standings
01:10
Finished
Morvant Caledonia United
1
-
1
Defence Force
(0-0)
USA: USL Pro League
Standings
00:30
Finished
Charlotte Independence
2
-
1
Spokane Velocity
(0-0)
Wales: Cymru Alliance
Standings
01:00
Postponed
Denbigh Town
-
Bangor 1876
(-)
Zimbabwe: 1. Division
Standings
14:00
Finished
CAPS United
0
-
1
Bikita Minerals
(0-1)
14:00
Finished
Arenel Movers
0
-
0
Herentals FC
(0-0)
14:00
Finished
FC Platinum
2
-
2
Chicken Inn FC
(1-2)
14:00
Finished
ZPC Kariba
0
-
0
Ngezi Platinum FC
(0-0)
14:00
Finished
GreenFuel FC
1
-
1
TelOne
(0-1)
14:00
Finished
Manica Diamonds
0
-
0
Chegutu Pirates
(0-0)
nScores.com - livescore