All matches
Live
Yesterday
Tomorrow
Spain: La Liga
Standings
21:00
Real Sociedad
-
Real Madrid
Germany: 1. Bundesliga
Standings
20:30
Bochum
-
Hoffenheim
Italy: Serie A
Standings
20:45
Frosinone
-
Salernitana
Copa Libertadores
Standings
02:00
Barcelona SC
-
Sao Paulo
02:00
Palestino
-
Millonarios
France: Ligue 1
Standings
21:00
Montpellier
-
Nantes
England: Championship
Standings
21:00
Queens Park Rangers
-
Leeds
Copa Sudamericana
Standings
02:00
Always Ready
-
Universidad Cesar Vallejo
02:00
Fortaleza
-
Boca Juniors
04:00
Independiente Medellin
-
Defensa y Justicia
04:00
Delfin
-
Internacional
CAF Champions League
Draw
20:00
Mamelodi Sundowns FC
-
Esperance
21:00
Al Ahly
-
TP Mazembe
Portugal: Liga ZON Sagres
Standings
21:15
Gil Vicente
-
Arouca
Turkey: Super Lig
Standings
19:00
Adana Demirspor
-
Galatasaray
Algeria: Ligue 1
Standings
17:00
MC El Bayadh
-
USM Khenchela
17:00
JS Saoura
-
US Souf
17:00
US Biskra
-
ES Setif
Angola: 1. Division
Standings
18:00
Kabuscorp
-
1º de Agosto
Armenia: Premier League
Standings
17:00
Ararat
-
Van
Australia: Hyundai A-League
Standings
11:45
Brisbane Roar FC
-
Adelaide United
Australia: 2. Division
Standings
11:00
University Azzurri FC
-
Darwin Olympic
11:30
Melbourne Knights
-
Oakleigh Cannons
11:30
Manly United
-
Spirit FC
11:30
Sydney FC Youth
-
Sydney United 58
12:00
South Adelaide
-
Croydon Kings
12:00
Adelaide City
-
Adelaide United Youth
12:30
Redlands United
-
Wolves FC
13:00
Mindil Padres
-
Darwin Hearts FC
Australia: Third australian league
Standings
12:00
Nepean
-
Bankstown City Lions
12:30
Northcote City
-
Brunswick City
12:30
Bentleigh Greens
-
Melbourne City FC Youth
12:30
Preston Lions
-
Werribee City
12:30
Brisbane Knights
-
12:45
West Torrens Birkalla
-
Sturt Lions
Austria: tipp3-Bundesliga
Standings
19:30
Austria Wien
-
Altach
Austria: ADEG Erste Liga
Standings
18:10
SV Lafnitz
-
Leoben
18:10
Kapfenberger SV
-
SV Horn
18:10
Ried
-
Amstetten
Austria: Regionalliga
Standings
18:00
Wallern / Marienkirchen
-
SV St. Anna
19:00
Voitsberg
-
ASK Klagenfurt
19:00
SC Weiz
-
WSPG Wels
19:00
LASK Linz (A)
-
Union Gurten
19:00
SC Gleisdorf
-
Deutschlandsberger SC
19:00
ASV Drassburg
-
SR Donaufeld
19:00
SC Mannsdorf
-
Karabakh Wien
19:00
Bad Gleichenberg
-
Allerheiligen
19:00
Vorwaerts Steyr
-
Voecklamarkt
19:30
Rapid Wien (A)
-
SC Team Wiener Linien
19:30
FCM Arkadia Traiskirchen
-
Favoritner AC
20:00
Ardagger
-
Oberwart / Rotenturm
Barbados: Premier Division
Standings
03:00
Empire Club
-
Weymouth Wales
Belarus: Premier Division
Standings
17:30
FK Vitebsk
-
BATE Borisov
19:30
Dinamo Brest
-
Naftan Novopolotsk
Belarus: 1. Division
Standings
16:30
Volna
-
ABFF U17
Belgium: Jupiler League
Standings
20:45
Eupen
-
Sporting Charleroi
Botswana: Premier League
Standings
19:00
Township Rollers
-
Orapa United FC
Brazil: Serie B
Standings
00:00
Ituano FC
-
Operario Ferroviario
00:00
Sport
-
Vila Nova
01:00
Avai FC
-
Santos FC
02:00
Guarani
-
Chapecoense AF
Bulgaria: A Grupa
Standings
19:00
Pirin Blagoevgrad
-
Botev Vratsa
Bulgaria: B PFG
Standings
16:00
Marek
-
Septemvri Sofia
Burkina Faso: Championnat National
Standings
17:00
Postponed
Rahimo
-
Sporting Cascades
(-)
17:00
Postponed
ASEC Koudougou
-
Salitas
(-)
17:00
Postponed
Majestic
-
Etoile Filante
(-)
17:00
Postponed
USFA
-
RCK
(-)
19:15
Postponed
SONABEL
-
Royal
(-)
00:00
RCK
-
Rahimo
00:00
Sporting Cascades
-
ASEC Koudougou
00:00
RC Bobo-Dioulasso
-
Salitas
00:00
Etoile Filante
-
Douanes
Cape Verde: Campeonato Nacional
Standings
00:00
Postponed
Académica do Fogo
-
Juventude do Norte
(-)
00:00
Postponed
Académico do Sal
-
Rosariense
(-)
00:00
Postponed
Palmeira
-
Barreirense
(-)
00:00
Postponed
Morabeza
-
Varandinha
(-)
00:00
Postponed
Ultramarina
-
Os Sanjoanenses
(-)
00:00
Postponed
Boavista
-
Derby
(-)
Chile: Primera Division
Standings
01:00
O'Higgins
-
Union Espanola
China: Super League
Standings
12:00
Qingdao Youth Island FC
-
Nantong Zhiyun FC
13:00
Sichuan Jiuniu
-
Qingdao Jonoon
13:35
Shijiazhuang Ever Bright
-
Henan Jianye
13:35
Changchun Yatai
-
Meizhou Hakka
13:35
Hangzhou Greentown
-
Beijing Guoan
13:35
Wuhan Three Towns
-
Tianjin Teda
14:00
Chengdu Qianbao FC
-
Shandong Luneng
Colombia: Torneo Aguila
Standings
22:30
Atletico FC
-
Tigres FC
23:00
Orsomarso
-
Universitario Popayan
Colombia: Cup 1
Draw
02:00
Deportes Quindio
-
Envigado
03:00
Once Caldas
-
Fortaleza FC
Croatia: 1. Division
Standings
18:00
NK Istra 1961
-
Slaven
Croatia: 2. Division
Standings
15:50
Jarun
-
Vukovar 91
17:00
Sesvete
-
Dubrava Zagreb
Cyprus: 2. Division
Standings
16:00
Ermis Aradippou
-
PO Xylotympou 2006
Denmark: Superliga
Standings
19:00
Lyngby
-
Vejle Boldklub
Denmark: U17 League
Standings
18:00
Vejle U17
-
AC Horsens U17
Ecuador: Ecuadorian Serie A
Standings
02:00
Deportivo Cuenca
-
Mushuc Runa
Ecuador: Serie B
Standings
02:00
Alianza Cotopaxi
-
Cuniburo
El Salvador: Primera Division
Standings
03:30
CD Aguila
-
Santa Tecla FC
Estonia: Meistriliiga
Standings
18:00
Parnu JK Vaprus
-
Nomme United
Finland: Cup
Draw
18:00
TuWe
-
Musan Salama
18:45
Fish United
-
TPV
France: National
Standings
18:30
Niort
-
Martigues
19:30
Marignane
-
Sochaux
19:30
Nancy
-
Le Mans
19:30
Dijon
-
Monts Or Azergues
19:30
Versailles
-
Orleans
19:30
Villefranche Beaujolais
-
Avranches
19:30
Chateauroux
-
Epinal
19:30
Cholet
-
Rouen
Gambia: GFA Premier League
Standings
18:30
Real de Banjul
-
TMT
Georgia: Umaglesi Liga
Standings
17:00
Kolkheti-1913 Poti
-
Samtredia
18:00
Dinamo Tbilisi
-
Telavi
Germany: 2. Bundesliga
Standings
18:30
Hertha Berlin
-
Hannover 96
18:30
St. Pauli
-
Hansa Rostock
Germany: 3. Liga
Standings
19:00
Arminia Bielefeld
-
Luebeck
Germany: Regionalliga
Standings
19:00
SpVgg Bayreuth
-
SV Tuerkguecue Ataspor
19:00
FC Memmingen
-
Greuther Fuerth II
19:00
ETSV Weiche Flensburg
-
Meppen
19:00
FV Illertissen
-
Ansbach
19:00
TSG Balingen
-
TSV Lehnerz
19:00
VSG Altglienicke
-
FC Eilenburg
19:00
Hansa Rostock II
-
BFC Dynamo
19:00
BSG Chemie Leipzig
-
Babelsberg
19:30
SV Drochtersen/Assel
-
Blau-Weiss Lohne
19:30
Velbert
-
FC Wegberg-Beeck
19:30
FC Guetersloh
-
Schalke 04 II
19:30
Fortuna Koeln
-
Wuppertal
19:30
Spelle-Venhaus
-
Hannover 96 II
Ghana: 1. Division
Standings
17:00
All Stars
-
Berekum Chelsea
Gibraltar: Premier League
Standings
21:00
Mons Calpe SC
-
Manchester 62 FC
Guatemala: Premier League Guatemala
Draw
02:00
Deportivo Malacateco
-
CSD Municipal
04:15
Xinabajul
-
Antigua Guatemala
Guatemala: Guatemala 2
Draw
02:00
Mictlán
-
Iztapa
Honduras: Liga Nacional
Standings
03:30
CD Victoria
-
CD Marathon
Hungary: OTP BANK Liga
Standings
20:00
Zalaegerszeg
-
Puskas FC Academy
Indonesia: Liga 1
Standings
10:00
Persis Solo
-
Persita
10:00
PSIS
-
PS TNI
14:00
Cilegon United
-
Persija Jakarta
Iran: Cup 1
Draw
16:15
Mes Kerman
-
Chadormalu Yazd
16:30
Fajr Sepasi
-
Gol Gohar
16:45
Samasha Pakdasht
-
Mes Soongoun
16:45
Aluminium Arak
-
Persepolis
17:00
Tractor Sazi Tabriz
-
Zob Ahan
17:00
Malavan
-
Saipa
18:00
Esteghlal Molasani
-
Sepahan
Iraq: Super League
Standings
14:45
Al Karkh
-
Al Zawraa
14:45
Al-Qasim
-
Duhok
17:00
Naft Al Wasat
-
Naft Misan
Ireland: Airtricity League
Standings
20:45
Drogheda United
-
Sligo Rovers
20:45
Dundalk
-
Bohemian FC
20:45
Shelbourne
-
St. Patrick's Athletic
20:45
Waterford United
-
Derry City
21:00
Shamrock Rovers
-
Galway United FC
Ireland: 1. Division
Standings
19:00
Finn Harps
-
Cork City
20:45
Athlone Town
-
Cobh Ramblers
20:45
Bray Wanderers
-
Kerry
20:45
Treaty United
-
UCD
Israel: Leumit League
Standings
15:00
Hapoel Nazareth Illit
-
Maccabi Herzliya
15:00
Hapoel Nir Ramat HaSharon
-
Maccabi Kabilio Jaffa
15:00
Hapoel Umm al-Fahm
-
Ironi Tiberias
15:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
-
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
15:00
Sektzia Nes Tziona
-
Ihud Bnei Shfaram
15:00
Hapoel Kfar Saba
-
Hapoel Ramat Gan
15:00
Hapoel Afula
-
Hapoel Rishon LeZion
15:00
Hapoel Ironi Acre
-
SC Kfar Kasem
Italy: Serie B
Standings
20:30
Pisa
-
Catanzaro
20:30
Venezia
-
Cremonese
Jordan: 1. Division
Standings
17:00
Shabab Al-Ordon
-
Al-Wehdat
19:45
Ramtha SC
-
Sahab SC
Kazakhstan: 1. Division
Standings
11:00
Postponed
Akzhayik
-
Arys
(-)
11:00
Okzhetpes Kokshetau
-
SD Family
13:00
Taraz
-
Altay
13:00
Kyran
-
Zhetisay
Latvia: Virsliga
Standings
17:00
FS Metta/LU
-
Auda
Latvia: 1. Division
Standings
18:00
Rēzekne / BJSS
-
Valmiera II
Lebanon: 1. Division
Standings
13:15
Racing
-
Al Nejmeh
Lithuania: 1. Division
Standings
16:00
NFA Kaunas
-
FK Vilnius
17:00
Nevezis
-
Ekranas
17:00
Babrungas
-
FK Minija
18:00
Neptunas Klaipeda
-
Garliava
Mali: Championnat National
Standings
18:30
Police
-
Bougouni
Martinique: Division d´Honneur
Standings
02:00
Stade Spiritain
-
Golden Lion
02:00
Golden Star
-
Aiglon
02:00
Club Franciscain
-
Club Péléen
02:00
New Club
-
Vauclinois
02:00
RC Saint Joseph
-
Samaritaine
Mexico: Ascenso MX
Draw
03:05
Cancun FC
-
Atlante
05:05
Mineros de Zacatecas
-
Leones Negros
Moldova: Division A
Standings
15:00
Real Succes
-
Sheriff II
15:00
Speranis Nisporeni
-
Dinamo-Auto
15:00
Făleşti
-
FCM Ungheni
15:00
Olimp Comrat
-
Iskra Moldova
Morocco: Botola Pro
Standings
20:00
CRS
-
MCO Oujda
Mozambique: Mocambola
Standings
15:00
Ferroviario Beira
-
Tchumene
Netherlands: Jupiler League
Standings
20:00
De Graafschap
-
MVV Maastricht
20:00
Jong Ajax
-
Roda
20:00
Cambuur
-
FC Dordrecht
20:00
VVV-Venlo
-
FC Den Bosch
20:00
Willem II
-
FC Groningen
20:00
FC Oss
-
Jong AZ Alkmaar
Nicaragua: Campeonato Nacional
Standings
02:00
Diriangén
-
Walter Ferreti
Nigeria: 1. Division
Standings
17:00
Remo Stars
-
Niger Tornadoes
Paraguay: Division Profesional
Standings
01:30
Sportivo Trinidense
-
Sol de America
Paraguay: Division Intermedia
Standings
16:00
Club Sportivo Carapegua
-
Rubio Nu
23:15
Deportivo Santani
-
Fernando de la Mora
Peru: Primera División
Standings
22:00
Sport Huancayo
-
Carlos A. Mannucci
Poland: Ekstraklasa
Standings
18:00
Piast Gliwice
-
Warta Poznan
20:30
Jagiellonia Bialystok
-
Pogon Szczecin
Poland: 1. Division
Standings
20:30
Wisla Krakow
-
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Poland: 2. Division
Standings
19:30
Chojniczanka Chojnice
-
Sandecja Nowy Sacz
20:00
Pogon Siedlce
-
Radunia Stezyca
Romania: Liga I
Standings
19:00
Dinamo Bucuresti
-
FC Voluntari
Rwanda: Championnat National
Standings
15:00
Police Rwanda
-
Bugesera
Saudi Arabia: 1. Division
Standings
17:00
Damac FC
-
Al-Taawon
17:00
Al Hilal
-
Al Fateh FC
20:00
Al Ittihad
-
Al Shabab
Scotland: 1. Division
Standings
20:45
Airdrieonians
-
Dundee United
Serbia: Super Liga
Standings
17:00
Vozdovac
-
FK Spartak Subotica
19:00
Cukaricki
-
Mladost Lucani
Sierra Leone: Premier League
Standings
18:15
Real Republicans
-
Kholifa Stars
18:15
Bhantal
-
Freetown City
Slovakia: Fortuna league
Standings
17:30
Zemplin Michalovce
-
Dukla Banska Bystrica
Slovenia: 2. Division
Standings
17:00
ND Ilirija Ljubljana
-
Tabor
South Africa: 1. Division
Standings
19:30
Ajax Cape Town
-
Richards Bay
19:30
TS Galaxy
-
Maccabi FC
South Africa: NFD Championship
Standings
15:00
Black Leopards
-
Orbit College
15:00
Pretoria Callies
-
Upington City
Spain: Liga Adelante
Standings
20:30
FC Andorra
-
Racing Santander
Switzerland: Challenge League
Standings
20:15
Aarau
-
Bellinzona
Syria: 1. Division
Standings
15:00
Al-Ittihad
-
Al-Wathbah
15:00
Hutteen
-
Jableh SC
15:00
Al-Karamah
-
Horriya
15:00
Al-Futowa
-
Al-Wahda
15:00
Al Sahel
-
Tishreen
U.A.E.: 1. Division
Standings
16:05
Al-Nasr SC
-
Al Ittihad Kalba
16:05
Bani Yas
-
Hatta
18:45
Emirates
-
Al-Wahda
18:45
Al-Wasl
-
Al-Jazira
Uganda: Super League
Standings
15:00
Kirinya Jinja SS
-
Wakiso Giants
15:00
Mbarara City
-
The Saints FC
Ukraine: 1. Division
Standings
11:30
Metalist Kharkiv
-
FC Kremin Kremenchuk
02:00
Livyi Bereh
-
Nyva Buzova
USA: NASL
Standings
01:30
Rhode Island
-
Arizona United SC
Venezuela: Primera Division
Standings
00:00
Metropolitanos FC
-
Madeira Club Lara
00:00
Deportivo La Guaira
-
Universidad Central
Belgium: Belgian Third league
Standings
19:30
Gent U23
-
OH Leuven U23
Denmark: 1. Division
Standings
19:00
Hilleroed
-
Naestved
19:00
B 93
-
AC Horsens
19:00
Kolding IF
-
SønderjyskE
Denmark: 2. Division
Standings
19:00
Fremad Amager
-
HIK
19:00
Thisted
-
Skive
19:00
Esbjerg fB
-
Aarhus Fremad
19:00
Nykoebing FC
-
AB
Denmark: Danmarksserien
Standings
19:00
Kjellerup
-
Horsens II
19:00
Aarhus Fremad II
-
Vorup
19:00
Hørsholm-Usserød
-
Allerod
England: Premier Reserve League
Standings
15:30
Reading U21
-
Manchester City Academy
20:00
Aston Villa U21
-
Norwich City U21
20:00
Chelsea Academy
-
Southampton U21
20:00
Fulham Academy
-
Tottenham Academy
20:00
Nottingham Forest U21
-
Manchester United Academy
20:00
Stoke City U21
-
Newcastle United U21
20:00
West Ham United Academy
-
Leicester City Academy
20:00
Middlesbrough U21
-
Crystal Palace Academy
Finland: Veikkausliga
Standings
17:00
FC Inter
-
EIF
Finland: Kakkonen
Standings
17:30
MYPA
-
FC Reipas
18:00
Atlantis Academy
-
FC Futura
18:00
PPJ
-
GrIFK Grankulla
France: National 2
Standings
19:00
US Granvillaise
-
Stade Briochin
19:00
CA Bastia
-
Beauvais
19:00
Bourg en Bresse Peronnas
-
Wasquehal
19:30
Angouleme
-
La Roche
19:30
Olympique Saumur
-
Les Herbiers
20:00
Bourgoin-Jallieu
-
Andrezieux
Germany: Oberliga
Standings
18:15
Fortuna Regensburg
-
Jahn Regensburg II
18:15
TSV Abtswind
-
TSV Kornburg
18:15
Denzlingen
-
Sonnenhof Großaspach
18:45
TuS Dassendorf
-
Düneberg
18:45
Blau Weiß Bornreihe
-
BSV Rehden
19:00
Feucht
-
SpVgg Hankofen-Hailing
19:00
Goeppinger SV
-
TSV Essingen
19:00
Leher
-
TuRa Bremen
19:30
Victoria Hamburg
-
SV Rugenbergen
19:30
Harksheide
-
Uhlenhorster SC Paloma
19:30
Türkspor Berlin
-
TSV Mariendorf
19:30
Rudow
-
Berlin Hilalspor
19:30
FV Diefflen
-
TuS RW Koblenz
19:30
Pirmasens
-
Quierschied
19:30
Pfeddersheim
-
TuS Mechtersheim
19:30
Union Sandersdorf
-
Motor Marienberg
19:30
TSG Sprockhoevel
-
Sportfreunde Lotte
19:30
Büderich
-
Mülheimer
20:00
TVD Velbert
-
Union Nettetal
20:00
Meppen II
-
Delmenhorst
Malta: Second Malta league
Standings
18:00
Marsa FC
-
Zurrieq FC
20:30
Fgura United
-
Swieqi United F.C.
20:30
Msida St. Joseph
-
Attard
St. Kitts and Nevis: SKNFA League
Standings
02:00
St. Peters
-
Conaree United
Sweden: 1. Division
Standings
19:00
Torslanda IK
-
FC Trollhaettan
19:00
Aengelholms FF
-
Lunds BK
19:00
Oerebro Syrianska IF
-
AFC United
Sweden: 2. Division Norra Götaland
Standings
19:00
IFK Skoevde FK
-
Lidkoepings FK
19:00
Saeffle SK
-
Herrestads AIF
19:00
Landvetter IS
-
Saevedalens IF
19:00
Bodens BK
-
Kiruna FF
19:30
Kongahälla
-
IK Gauthiod
19:30
IK Sleipner
-
Nykoepings BIS
19:30
FC Nacka Iliria
-
IFK Eskilstuna
Switzerland: Erste Liga Promotion
Standings
20:15
Delemont
-
Breitenrain
Tanzania: Premier League
Standings
15:00
Dodoma Jiji FC
-
Kinondoni MC
Wales: Cymru Alliance
Standings
20:30
Buckley Town
-
Chirk AAA FC
Zambia: 1. Division
Standings
00:00
Red Arrows
-
Kansanshi
00:00
Green Eagles
-
Zanaco
00:00
Prison Leopards
-
NAPSA Stars FC
00:00
Postponed
Kabwe Warriors
-
Red Arrows
(-)
00:00
Nkwazi
-
Mufulira Wanderers
00:00
Postponed
Kansanshi
-
Mutondo Stars
(-)
00:00
Konkola Blades
-
Trident
00:00
Postponed
Green Buffaloes
-
Nkana FC
(-)
00:00
Postponed
Power Dynamos
-
Forest Rangers
(-)
nScores.com - livescore